Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 50
 1. #1
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,016

  Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  1. Lulekuqe mbi Mure
  2. Zonja nga Qyteti
  3. Pylli i Lirise
  4. Shoqja nga Fshati
  5. Operacioni Zjarri
  6. Kapedani
  7. Komisari i Drites
  8. Udhetim ne Pranvere
  9. Shtigjet e Luftes
  10. Apasionata
  11. Flutura ne Kabinen Time
  12. Cuca e Maleve
  13. Ne cdo Stine
  14. Keshilltaret
  15. Flaka e Maleve
  16. Bolero
  17. Tela per Violine
  18. Pengu
  19. Sketerre 43
  20. Besa e Kuqe
  21. Bote e Padukshme
  22. Cifti i Lumtur
  23. Dashuri me Krisma
  24. Treni Niset ne Shtate pa Pese
  25. Beni Ecen Vete
  26. Tirana Viti Zero
  27. Liri a Vdekje
  28. Gjergj Kastrioti - Skenderbeu
  29. Nentori i Dyte
  30. Enderr Per Nje Karrige
  31. Qesh e Ngjesh
  32. Krim pa Krisma
  33. Toka e Pergjakur
  34. Dashuria e Bjeshkeve te Nemura
  35. Taulanti Kerkon Nje Moter
  36. Dhe Vjen Nje Dite
  37. Perballimi
  38. Yjet e Neteve te Gjata
  39. Rrethimi i Vogel
  40. Gjeneral Gramafoni
  41. Ata Ishin Kater
  42. Une e Dua Eren
  43. Dy Here Mat
  44. Edhe Keshtu Edhe Ashtu
  45. Shi ne Plazh
  46. Udha e Shkronjave
  47. Mimoza Llastica
  48. Ishte Koha per Dashuri
  49. 8 Persona Plus
  50. Gracka
  51. Perralle nga e Kaluara
  52. Opingat e Sherros
  53. I Treti
  54. Pallati 176
  55. Dora e Ngrohte
  56. Njeriu i Mire
  57. Dollia e Dasmes Time
  58. Vajzat me Kordele te Kuqe
  59. Ne Shtepine Tone
  60. Koncert ne Vitin 1936
  61. Mengjese Lufte
  62. Vendimi
  63. Parrullat
  64. Debatik
  65. Njeriu me Top
  66. Mao Ce Dun
  67. Prefekti
  68. I Dashur Armik
  69. Hije Qe Mbeten Pas
  70. Nata e Pare e Lirise
  71. Rrugicat qe Kerkonin Diell
  72. Njesiti Gueril
  73. Nusja dhe Shtetrrethimi
  74. Misioni Pertej Detit
  75. Tingujt e Luftes
  76. Fije qe Priten
  77. Malet me Blerim Mbuluar
  78. Perdhunuesit
  79. Eduarti  Filmat e kinostudios mund t'i diskutoni kėtu.

  Nė krye tė ēdo teme gjeni dhe njė listė nėn titullin 'Funksionet e temės'. Po tė zgjidhni nga ajo listė, opsionin 'Dėrgo me e-mail faqen', do tė mund t'ja dėrgoni kėtė temė dhe miqve tuaj.

  Shpresoj qė kjo temė tu vijė disi nė ndihmė tė gjithėve.
  Sugjerimet janė tė mirėpritura.


  Pėrshėndetje
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 22:45

 2. 6 antarėt mė poshtė falenderuan Fiori pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  bilbil gjekaj (26-09-2013),bsdev (01-03-2017),Elytony (08-10-2013),fabian1111 (03-06-2017),MISTREC_BERATI (10-03-2015),Pegasusaj (17-10-2013)

 3. #2
  Bashkimi Kombėtar
  Anėtarėsuar
  07-03-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  61
  Janė fantastik...ky ėshtė film ky ėshtė art...

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BULi-x pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 5. #3
  i/e regjistruar Maska e Preng Sherri
  Anėtarėsuar
  19-02-2007
  Postime
  1,274
  Ja vdekje ja liri
  Vajzat me fjongo tė kuqe
  Debatiku
  Tingujt e Luftės
  Mėsonjėtorja

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Preng Sherri pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 7. #4
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,708
  Ku mund te gjehen serite te Njerez dhe fate ?
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Hyllien pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 9. #5
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,753
  (Po sikur eshte hapur nje teme per filmat shqiptare ku mund ti shkarkojme..)

  FLM per mundimin qe ke bere
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Zemrushja pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 11. #6
  Kam arritur te gjej nje pjese te vogel te: Dhelpra dhe rrushte 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bamba pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 13. #7
  Kush e solli Doruntinen 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bamba pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 15. #8
  Epoka para gjyqit


 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bamba pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 17. #9
  Martesa e avokatit 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bamba pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 19. #10
  Gjaku i Arberit 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bamba pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 21. #11
  Ne cdo stine 22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bamba pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 23. #12
  Vitet e pritjes 24. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bamba pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 25. #13
  Mesim per Linden
 26. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Bamba pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 27. #14
  Anetar i Rrezikshem Maska e kacaku basket
  Anėtarėsuar
  16-10-2002
  Vendndodhja
  Torino (Itali)
  Postime
  1,700
  Cuna jam dakort per filmat e video.google.Por kane nje cilesi te dobet audio dhe video.
  Eshte kollaj ti shkarkosh nga aty pasi mjafton nje httpsniffer apo httplook dhe i download por imagjinoni cilesine e 1 filmi me 800-900 mb dhe 1 filmi me 100 mb.

  Un po pres pergjigjen e Fiorit per te vendos linket nga mund te shkarkoni per 30 min filmat 800-900 mb te kthyer nga DVD ne DVX.
  Mgjth mund te futeni KETU per ti marre.
  Vetem nqs Adminet se konsiderojne si reklame,ndryshe te moderohet postimi.

  Klodi

 28. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar kacaku basket pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 29. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-03-2008
  Postime
  47
  te bukura keto filma

 30. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar vasi pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 31. #16
  Aq me plas... Maska e Sa Kot
  Anėtarėsuar
  19-12-2005
  Postime
  1,044

  Talking

  Kush do na i nxjerri icik serite e telenoveles se re "Dhimbja E Dashurise".
  As qe du me dit!

 32. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Sa Kot pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 33. #17
  TR1920A Maska e Oni_11111
  Anėtarėsuar
  12-11-2006
  Vendndodhja
  Toscana
  Postime
  143
  "Une ti dhe Kasandra...."

  ka kush ma gjen ket film??????
  L'AMORE, L'UNICA COSA PER CUI VALE LA PENA SOFFRIRE !!!

 34. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Oni_11111 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 35. #18
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Anėtarėsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Postime
  1,560
  Kush Mundet Te Me gjej Kete Filem
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 36. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ^_BIM_BUM_BAM_^ pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 37. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-02-2009
  Postime
  2

  Question jeta e hidhur

  pershendetje te gjithve antarve te forumit shqiptar kerkoj nga ju te ma gjeni filmin jeta e hidhur me perkthim shqip osht turqisht me mehmet kosovarin ju faleminderit shum kaloni mir.

 38. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar keti27 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 39. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-02-2009
  Postime
  2
  amund tma gjeni filmin jeta e hidhur me perkthim shqip filmi osht turqisht quhet aci hayat ju faleminderit.

 40. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar keti27 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Video e ushtarėve grekė nė Internet indinjon shqiptarėt
  Nga Ingenuous nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 2. Si mund tė ulet ndikimi grek nė shqipėri ?
  Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 192
  Postimi i Fundit: 14-08-2011, 17:46
 3. Ortodoksia Shqiptare sot
  Nga Orientalist nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-09-2010, 10:11
 4. Permbysja e rregjimit ne 97, Revolucion komunist?
  Nga Seminarist nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 28-05-2003, 23:29

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •