Close

Shfaq Grupet

 1. Moderatorėt

  1. Vendndodhja
   Skyline

   ☆Angie☆

   1. Forumet:
   2. Aktualitete shoqėrore,
   3. Pėrshėndetje dhe urime
  2. Vendndodhja
   Rheinfelden - Baden-Württemberg

   AdmiraL

   1. Forumet:
   2. Arti botėror,
   3. Arti shqiptar,
   4. Ditari i meditimeve,
   5. Enciklopedia letrare,
   6. Folklori shqiptar,
   7. Kinematografia dhe televizioni,
   8. Konkursi Letrar - Albasoul,
   9. Krijime nė gjuhė tė huaja,
   10. Kultura,
   11. Kulturė demokratike,
   12. Kuzhina shqiptare dhe e huaj,
   13. Letėrsia shqiptare,
   14. Muzika botėrore,
   15. Muzika shqiptare,
   16. Shkrimtarė shqiptarė,
   17. Shkrimtarė tė huaj,
   18. Tema shoqėrore
  3. Vendndodhja
   AngMoKio

   angmokio

   1. Forumet:
   2. Komuniteti musliman
  4. arbereshi_niko

   1. Forumet:
   2. Komuniteti orthodhoks
  5. Vendndodhja
   new jersey-usa

   benseven11

   1. Forumet:
   2. Informatikė dhe Internet
  6. BOKE

   1. Forumet:
   2. Tema e shtypit tė ditės
  7. Vendndodhja
   Doblibarė

   NoName

   1. Forumet:
   2. Komuniteti katolik
 1. Administratorėt

  1. Vendndodhja
   Philadelphia

   Albo

  2. Vendndodhja
   USA

   Fiori

 2. Super Moderatorėt

  1. Vendndodhja
   AngMoKio

   angmokio

  2. Vendndodhja
   Shqipėri

   Ingenuous

  3. Vendndodhja
   127.0.0.1

   Neteorm