Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  23,895
  Faleminderit
  63
  743 falenderime nė 613 postime

  Teater: 8 Persona Plus

  Filmi: 8 Persona Plus

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 20:47

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 07-08-2010, 04:24
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-03-2009, 13:45
 3. Njė ftesė rozė pėr nė teatėr
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-02-2006, 13:22
 4. 6 Persona Kalojne Lanen me Varke
  Nga Hyllien nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 11-11-2005, 03:23
 5. Evropa dhe vrasėsit e gjuhėve
  Nga Kryeplaku nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 23-12-2004, 07:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •