Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  23,960
  Faleminderit
  64
  759 falenderime nė 622 postime

  Filmi: Rrethimi i Vogel

  Filmi: Rrethimi i Vogel

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 20:38

Tema tė Ngjashme

 1. Rrethimi i Shkodres dhe tradhtia e Esat Pashes
  Nga Dreri nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-03-2016, 02:37
 2. Gjergj Kastriot Skėnderbeu
  Nga Arbushi nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 431
  Postimi i Fundit: 17-01-2015, 11:15
 3. Masakra e Tusuz-it
  Nga ARIANI_TB nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-03-2006, 19:59
 4. Data te rendesishme ne historin e popullit shqiptar.
  Nga bela70 nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-01-2004, 15:54
 5. Historia kombtare
  Nga llokumi nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-02-2003, 19:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •