Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  23,895
  Faleminderit
  63
  743 falenderime nė 613 postime

  Filmi: Komisari i Drites

  Filmi: Komisari i Drites

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 19:52

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Tema tė Ngjashme

 1. Deshira e nje vajze te paemert
  Nga eris nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-11-2010, 11:19
 2. Paulo Coelho
  Nga ILovePejaa nė forumin Shkrimtarė tė huaj
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 16-09-2010, 22:35
 3. Albert Einstein
  Nga iliria e para nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 233
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 05:27
 4. Anes drites i papare: prerje energjie ne Shqiperi
  Nga NoName nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-12-2006, 22:08
 5. Ulėrima
  Nga baobab_23 nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-12-2006, 18:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •