Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  23,960
  Faleminderit
  64
  759 falenderime nė 622 postime

  Filmi: Tela per Violine

  Filmi: Tela per Violine

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 20:03

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Tema tė Ngjashme

 1. Cili liber iu ka mbetur ne mendje?
  Nga MtrX nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 215
  Postimi i Fundit: 28-05-2015, 07:02
 2. Lec Kurti, kompozitori dhe diplomati i shquar shkodran
  Nga Albo nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-04-2009, 16:13
 3. Akorde per kenge shqiptare,ruse,sllave (per violine)
  Nga durrsaku1 nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-06-2006, 19:14
 4. Arti i Violinės nė Shqipėri
  Nga katana nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 09-05-2005, 06:51
 5. Intervistė me violinisten Ervis Gega-Dodi
  Nga GrafvD nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-03-2005, 21:53

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •