Close
View RSS Feed

Bllogjet mė tė Fundit

 1. Iliria International Hotel - destinacioni unik me njė pėrvojė tė jashtėzakonshme.

  Iliria International Hotel ėshtė njė destinacion i veēantė ku luksi, kėnaqėsia dhe shėrbimi i shkėlqyeshėm bėhen njė pėrvojė e paharrueshme. Ne jemi krenarė qė ofrojmė njė ambient tėrheqės dhe shėrbime tė klasit tė parė pėr tė bėrė qė qėndrimi juaj tė jetė i paharrueshėm.

  Njė nga pikat tona tė forta ėshtė akomodimi me kualitet, duke ofruar dhoma moderne dhe komode, si dhe me njė pamje tė mrekullueshme. Ēdo detaj ėshtė menduar me kujdes pėr tė siguruar njė ambient relaksues dhe tė ...
  Fjalėt Kyēe: %27, (select convert(int Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 2. Dr. Rudina Thanasi - Dermatologe me pėrvojė pėr shėndetin dhe bukurinė e lėkurės

  Shėrbimet specifike tė dermatologjisė qė ofron Dr. Rudina Thanasi nė klinikėn e saj janė:

  Ekzaminime Dermatologjike tė Specializuara: Dr. Thanasi ofron ekzaminime tė specializuara pėr shqyrtimin e ēdo lloj problemi tė lėkurės. Ajo pėrdor ekspertizėn e saj pėr tė diagnostikuar dhe trajtuar gjendjet e ndryshme dermatologjike.

  Trajtimi i Akneve: Pėr adoleshentėt dhe tė rriturit qė vuajnė nga aknet, Dr. Thanasi ofron trajtime tė personalizuara pėr tė pėrmirėsuar cilėsinė ...