Close
View RSS Feed

Pa Kategorizim

Entries with no category

  1. Dr. Rudina Thanasi - Dermatologe me pėrvojė pėr shėndetin dhe bukurinė e lėkurės

    Shėrbimet specifike tė dermatologjisė qė ofron Dr. Rudina Thanasi nė klinikėn e saj janė:

    Ekzaminime Dermatologjike tė Specializuara: Dr. Thanasi ofron ekzaminime tė specializuara pėr shqyrtimin e ēdo lloj problemi tė lėkurės. Ajo pėrdor ekspertizėn e saj pėr tė diagnostikuar dhe trajtuar gjendjet e ndryshme dermatologjike.

    Trajtimi i Akneve: Pėr adoleshentėt dhe tė rriturit qė vuajnė nga aknet, Dr. Thanasi ofron trajtime tė personalizuara pėr tė pėrmirėsuar cilėsinė ...
  2. "Shėndeti dhe Bukuria e Lėkurės nė duart e Dr.Rudina Thanasit

    Dėshironi tė keni njė lėkurė tė shėndetshme dhe tė ndriēuar? Rudina Thanasi, dermatologe me pėrvojė dhe pasion pėr bukurinė dhe shėndetin e lėkurės, ofron njė gamė tė gjerė tė shėrbimeve dermatologjike. Besoni tek profesionalizmi i Dr.Rudina Thanasi dhe lėkura juaj do tė shkėlqejė!