Close
View RSS Feed

Pa Kategorizim

Entries with no category

 1. Iliria International Hotel - destinacioni unik me njė pėrvojė tė jashtėzakonshme.

  Iliria International Hotel ėshtė njė destinacion i veēantė ku luksi, kėnaqėsia dhe shėrbimi i shkėlqyeshėm bėhen njė pėrvojė e paharrueshme. Ne jemi krenarė qė ofrojmė njė ambient tėrheqės dhe shėrbime tė klasit tė parė pėr tė bėrė qė qėndrimi juaj tė jetė i paharrueshėm.

  Njė nga pikat tona tė forta ėshtė akomodimi me kualitet, duke ofruar dhoma moderne dhe komode, si dhe me njė pamje tė mrekullueshme. Ēdo detaj ėshtė menduar me kujdes pėr tė siguruar njė ambient relaksues dhe tė ...
  Fjalėt Kyēe: %27, (select convert(int Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
  Kategoritė
  Pa Kategorizim
 2. Pushoni me Stil dhe Komoditet nė Iliria International Hotel!

  Kur vjen puna pėr njė qėndrim tė mrekullueshėm nė Durrės, zgjedhja ėshtė e qartė - Iliria International Hotel. Ne kemi ndėrtuar njė oaz tė veēantė ku luksin e bėn mė tė afėrt me natyrėn dhe pamjen e mrekullueshme drejt detit.Ne e ndryshojmė njė qėndrim nė njė aventurė, dhe ēdo moment nė Iliria International Hotel ėshtė njė pėrvojė e veēantė. Zgjidhni shkėlqimin dhe bukurinė nė ēdo detaj tek Iliria International Hotel, ku jeta bėhet mė e mrekullueshme!
  Fjalėt Kyēe: det, durres, hotel, iliria international Shto / Ndrysho Fjalėt Kyēe
  Kategoritė
  Pa Kategorizim