Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 22 prej 22
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-12-2012
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Fshehje tė zbulimeve arkeologjike

  Citim Postuar mė parė nga dias10 Lexo Postimin
  Une mendoj se greket po vjedhin stelat me mbishkrime qe dukshem jane shqip.
  dhe i paraqesin ato si greke vetem sepse kane germa """greke""""
  Shihni kete,
  http://www.macedoniaontheweb.com/for...epeirotes.html
  A ekziston akoma diku ky link se me interesoj te gjej por e shoh qe nuk funksionon mė?

  Urime Viti i Ri tė gjithė juve.

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-01-2014
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Fshehje tė zbulimeve arkeologjike

  Nje dokumentar francez ne lidhje me piramiden e Gizes " E verteta e piramidave qe na e fshehin " , ca detaje te lene pa fjale: Ne min 0:20 nje polic egjiptian ndalon ekipin te filmoj prova qe tregon se eshte perdorur teknologji e larte per ndertimin e piramides, ne min 0:58 ekipi filmon "piramidonin " ( majen e piramides ), dhe kur rikthehen ne 2008 piramidoni eshte zevendesuar me nje tjeter me permasa dhe forme tjeter! Nuk e di a eshte i perkthyer ne anglisht, por eshte dokumentari me interesant qe kam pare


Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Humbje e identitet te kombit apo fshehje e tij?
  Nga une_e_dua_detin nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 15:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •