Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10
 1. #1
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  37
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 2. #2
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  36
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime nė 21 postime
  Qenka bukur kjo...tash po shoh edhe versionet e me parshme te forumit...teper nje gje e mire te na kthej pas dhe te shohim vetem tone me pare... :)

  Cool Stormo, ku e gjete more...
  My silence doesn't mean I am gone!

 3. #3
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shume e bukur storm vertete me pelqeu kjo arkive

 4. #4
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  Po shikoja tek ky nen-forum po nuk me hapej me tej :)

  Stafi i #shqiperia
  Ky forum eshte privat. Ne te diskutojne vetem ata qe merren me mbarevajtjen e dhomes #shqiperia.-


  POST requests from foreign hosts are not allowed
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,278
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga CLAY_MORE
  Po shikoja tek ky nen-forum po nuk me hapej me tej :)

  Stafi i #shqiperia
  Ky forum eshte privat. Ne te diskutojne vetem ata qe merren me mbarevajtjen e dhomes #shqiperia.-


  POST requests from foreign hosts are not allowed
  Ajo ka qen me heret , per disa koh me heret qe kan qen ne Stafin ton dhe tashem jan ndrru shum gjera per at edhe ti ske acces.

  Un kam :p
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 6. #6
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Une kam acc po perseri nuk arrija dot te futesha. Kur klikoja me kerkonte emrin dhe password. Ja vija dhe perseri sme pranonte. Anetar kam qene me perpara sec eshte aty data e pare e arkivit. Kam qene dhe moderator ne disa nenforume aty, po shikoni ca me nxjerr
  POST requests from foreign hosts are not allowed. :(

 7. #7
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  U be nje muaj qe e kam postuar kete shkrim. A do jete e mundur te marr nje pergjigje nga moderatoret e faqes apo drejtuesit e forumit per kete problem?
  Faleminderit!!!

 8. #8
  i/e larguar Maska e Benn
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Per te gjithe ata qe mund te me ndihmojne
  A ka Shqipetare qe jetojne e punojne ne Alaske ?

 9. #9
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Benn kerkesa jote duhet bere tek nenforumi qe thote ndihmoni njeri tjetrin :) Kliko ketu dhe hap nje teme me vete me kerkesen tende dhe uroj te marresh pergjigje per ate qe do. Ndihmoni njeri tjetrin

 10. #10
  Besimtar Musliman Maska e HoteL-MadriD
  Anėtarėsuar
  25-05-2004
  Vendndodhja
  Rheinfelden - Baden-Württemberg
  Mosha
  32
  Postime
  737
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  In order to accept POST request originating from this domain, the admin must add this domain to the whitelist.

  lol

Tema tė Ngjashme

 1. Ē'mendim keni pėr nacionalizmin shqiptar?
  Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 17:09
 2. Dosja antishqiptare e Greqisė, 1912-2007
  Nga BARAT nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 645
  Postimi i Fundit: 15-10-2007, 20:27
 3. Ku po shkon kombi shqiptar?
  Nga ARIANI_TB nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-01-2007, 05:47
 4. Gjergj Kastrioti sipas pikėpamjeve antishqiptare
  Nga Davius nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 13:45
 5. Shteti grek, ky armik i kombit shqiptar
  Nga ~Geri~ nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 09-04-2005, 08:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •