Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 108 prej 108
 1. #101
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-01-2009
  Postime
  116
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime
  ej darius deshta met vet diqka a kish pasur mundesi mem tregu se ku po i merrni ket material ne internet se shum interesant dhe desha te ta di me shum rreth ketuyra seneve pra ne q forum nese bon apo te me dergosh ne MP

 2. #102
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Keto materiale nuk jane marre ne internet (pervec disa fotove) por mund te gjesh informacion te zgjeruar tek faqja e Richard Hoagland qe eshte nga studiuesit me te zellshem te Cydonias dhe gjithe hapsires marsiane dhe asaj Henore. The Enterprise Mission

 3. #103
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Postime
  1,683
  Faleminderit
  2
  25 falenderime nė 22 postime
  Keto dite po flitet e shkruet shume per gjoja nje skelet ne Mars.
  Fotot e tij jane bere nga roboti qe zbriti ne Mars madje ai ka kaluar me rrotat e tij pikerisht afer tij.
  Ne kete link shikoni 7 fotot e bera dhe komentin ne Italisht por mjafton nje kerkim per te gjetur edhe ne anglisht.

  http://events.it.msn.com/notizie/sch...entid=16646848

 4. #104
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Nese doni informacion te plote se cfare ndodh dhe cfare fshihet si dhe nga kush fshihet atehere ju rekomandoj shume kete liber: Dark Mission: The Secret History of Nasa nga Richard Hoagland.


 5. #105
  ...dhe jeta ime u fal Maska e Peniel
  Anėtarėsuar
  10-03-2003
  Vendndodhja
  -|- Atje ku njeriu takohet me Perėndinė
  Mosha
  42
  Postime
  1,259
  Faleminderit
  2
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Nese doni informacion te plote se cfare ndodh dhe cfare fshihet si dhe nga kush fshihet atehere ju rekomandoj shume kete liber: Dark Mission: The Secret History of Nasa nga Richard Hoagland.


  Mund tė gjendet nė .torrent ky libėr?


  Faleminderit.
  קָדֹושׁ קָדֹושׁ קָדֹושׁ יְהוָה צְבָאֹ


  I Shenjtė I Shenjtė...

 6. #106
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Une sapo e terhoqa nga nje torrent dhe e kam ne dispozicion. Provoje ta shkarkosh ketu:

  Dark Mission The Secret History of Nasa

  Problemi eshte qe file ka password po besoj me cdo password breaker per rar files mund ta gjesh.

 7. #107
  IT Professionals Maska e Sirius
  Anėtarėsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  Geneve
  Postime
  593
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Nese doni informacion te plote se cfare ndodh dhe cfare fshihet si dhe nga kush fshihet atehere ju rekomandoj shume kete liber: Dark Mission: The Secret History of Nasa nga Richard Hoagland.  Te ti Darius kam verejt se gjithnje akuzon njerzit per rreziqet qe mund te na kanosen nga gjithesia por un e shon ne nje kendveshtrim tjeter, ku ta dim ne qfar halli kan pergjegjesit e NASA-s dhe institucioneve tjera pse i mbajn sekret keto zbulime fundja edhe nuk jan pun per opinjon.
  Me analizu mir gjith at qfar thuhet per Dulce (nese egziston) perfundimi del se aj grusht njerzish kan sakrifiku dhe vazhdojn te sakrifikojn per te miren e njerzimit kuptohet per brenda mundsive te veta duke bere politik me Alien, "nuk ka luft pa deshmor".
  E pat qfar tmerri u fut ne opinjon eksperimenti i CERN-it paramendo qfar kish me ndodh po te behen publike gjitha keto qe diskutohet te paranormalja, dot zbrazen keset e sigurimeve duke i trajnu te qmendurit.
  Si do qe te jet ja vlen mu informu dhe besoj se ka mjaft informacion per kurreshtaret e kesaj lamie.

 8. #108
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Lexoje njehere librin rrushi. Lere ca 'akuzon' Darius qe meqe ra fjala nuk akuzon askend. Temen percilleni jo sipas kendveshtrimit te Darius po sipas natyres se vete materialit. Perfundimet nxirrini vete. Une nuk shpreh ne asnje teme mendimin tim personal.

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema tė Ngjashme

 1. Adem Demaēi
  Nga lum lumi nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 309
  Postimi i Fundit: 29-11-2016, 17:56
 2. Balsami i lumturisė
  Nga E_LUMTURA nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-02-2007, 18:59
 3. Nje pyetje rreth krishterimit ...
  Nga Gostivari_usa nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 23-11-2006, 08:19
 4. Introspeksion
  Nga ORIONI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-06-2006, 07:03
 5. Emrat Ilire
  Nga Leila nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 12-05-2006, 21:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •