Close
Faqja 15 prej 17 FillimFillim ... 51314151617 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 281 deri 300 prej 321
 1. #281
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime n 19 postime
  Citim Postuar m par nga busavata Lexo Postimin

  shikoj mir temat e tua me te cilat te gjith qeshin ( kuptohet pas shpine ) se Ti menjehere i prejashton ..
  Shkrimi yt eshte per te qeshur bus

  Ku i pe te tjeret duke qeshur pas ekranit te PC ?

  Temat e Darius-it , tema per te qeshur ? Je i pari qe e thua nje gje te tille.

  Temat qe ka Darius, jane te gjitha per shkence, histori, gjografi, kultur , dhe qe te gjitha jan tema serioze dhe te ngritura mbi baza shkencore nga autore te mirfillte.

  Nese ty te bejne per te qeshur tema te tilla, mua me ben per te qeshur nje njeri qe e mendon keshtu

  shnet

 2. #282
  Perjashtuar
  Antarsuar
  05-11-2009
  Postime
  2,419
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Busavata, je gabim n ato q thua pr Dariusin. Meq ra fjala, edhe un mund t kem pasur ndonj mosmarrveshje me t, por kan qen gjra t vogla e kalimtare q nuk kan ndikuar n mendimin e prgjithshm.

  E vrteta sht se Dariusi sht moderatori m i mir n FSH. Jo vetm pr ndihmn q i jep forumit, por dhe pr mnyrn se si vepron pr probleme t ndryshme. Prve tij dhe disa t tjerve, pjesa tjetr e stafit, rreth 80%, sht e nivelit zero dhe nuk e meriton t moderoj.

  Frkime e keqkuptime mund t ket, por ndonjher duhet t dim edhe t shmangemi e t harrojm. Si e pe, edhe andej nga forumi tjetr nuk t doli gj, prandaj mos i vazhdo m grindjet, se nuk sht mir.

 3. #283
  E dua letrsin Maska e busavata
  Antarsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,041
  Faleminderit
  72
  98 falenderime n 81 postime
  Citim Postuar m par nga -BATO- Lexo Postimin
  Busavata, je gabim n ato q thua pr Dariusin. Meq ra fjala, edhe un mund t kem pasur ndonj mosmarrveshje me t, por kan qen gjra t vogla e kalimtare q nuk kan ndikuar n mendimin e prgjithshm.

  E vrteta sht se Dariusi sht moderatori m i mir n FSH. Jo vetm pr ndihmn q i jep forumit, por dhe pr mnyrn se si vepron pr probleme t ndryshme. Prve tij dhe disa t tjerve, pjesa tjetr e stafit, rreth 80%, sht e nivelit zero dhe nuk e meriton t moderoj.

  Frkime e keqkuptime mund t ket, por ndonjher duhet t dim edhe t shmangemi e t harrojm. Si e pe, edhe andej nga forumi tjetr nuk t doli gj, prandaj mos i vazhdo m grindjet, se nuk sht mir.
  ke bo kritik me vend i nderuari Bato , fjalet e tua do ti kem parasysh ne te ardhmen ... shum mir qe ka njerz sikur ti , qe tja kujtojn dikujt ( n k rast mua ) q te behen edhe atokritik...

  t pershendes edhe Respekt
  Busavata

 4. #284
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  kisha deshire te aplikoja tek nenforumi kuzhina shqiptare per mod.


  flm.

 5. #285
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Citim Postuar m par nga BlueBaron Lexo Postimin
  Autokandidim per Moderator tek nenforumi "Sporti dhe Sportdashesit" !!!

  Do te kisha deshire t'i bashkohesha grupit te moderatoreve te nenforumit "Sporti dhe Sportdashesit".

  Para 5/6 vjetesh kam qene nje nga moderatoret e nenforumit te Historise. Besoj se eksperienca nuk me mungon. Preferoj debatin e hapur, por brenda limiteve te njerezores.
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  kisha deshire te aplikoja tek nenforumi kuzhina shqiptare per mod.


  flm.
  T dy keni prkrahjen maksimale nga ana ime personale, shpresojm q prpjekjet t rezultojn pozitivisht pr t dy, ju prshndes.

  shnet.
  Sui generis

 6. #286
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  Citim Postuar m par nga RaPSouL Lexo Postimin
  T dy keni prkrahjen maksimale nga ana ime personale, shpresojm q prpjekjet t rezultojn pozitivisht pr t dy, ju prshndes.

  shnet.
  tani kush i ka celsat ketu?

  Albo un gatuj me mire se Flori

 7. #287
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Antarsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,939
  Faleminderit
  143
  222 falenderime n 186 postime
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  tani kush i ka celsat ketu?

  Albo un gatuj me mire se Flori
  Ti je duke aplikuar per moderator apo si kuzhinier ke shtepia Albos ?
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 8. #288
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime n 202 postime
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  tani kush i ka celsat ketu?

  Albo un gatuj me mire se Flori
  derisa te pranosh qe frittata dhe omeletti nuk jane e njejta gje, mos mbaj shpresa per moderator te forumi kuzhines

 9. #289
  Kalors i Liris Maska e BlueBaron
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  N Tironn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  kisha deshire te aplikoja tek nenforumi kuzhina shqiptare per mod.


  flm.


  Drage for MOD ke tenxheret dhe fteret, tepsiat dhe kusiat !!!


  Me duket qe ky nenforum ka veshtiresine e vet Drage dhe te duhet nje ndihms/lares. Do kisha ardhe me gjithe qejf me te ndihmu vetem se kom hudh kandidaturen ke sporti.
  Mund t shkpussh unat nga TIRONA, por kurr nuk mund t shkpussh TIRONN nga zemra e unave !!!

 10. #290
  Kalors i Liris Maska e BlueBaron
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  N Tironn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga RaPSouL Lexo Postimin
  T dy keni prkrahjen maksimale nga ana ime personale, shpresojm q prpjekjet t rezultojn pozitivisht pr t dy, ju prshndes.

  shnet.


  Rrofsh !!!
  Mund t shkpussh unat nga TIRONA, por kurr nuk mund t shkpussh TIRONN nga zemra e unave !!!

 11. #291
  Kalors i Liris Maska e BlueBaron
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  N Tironn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  tani kush i ka celsat ketu?


  Tani me qene te sinqerte, shume kopje elesash i kane dhe smod. Nje nga keto kopje eshte edhe elesi per te ngrejt ne nivelin mod. Po kur fol me smod ngrejne supet.

  Hehehehehe, kujtojne se s'merren vesh gjonat
  Mund t shkpussh unat nga TIRONA, por kurr nuk mund t shkpussh TIRONN nga zemra e unave !!!

 12. #292
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  Citim Postuar m par nga angmokio Lexo Postimin
  Ti je duke aplikuar per moderator apo si kuzhinier ke shtepia Albos ?
  e knoqe ti

  kjo eshte shpija e Albos,

  si bohet me citu 15 antar pernjiher?

 13. #293
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Antarsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,363
  Faleminderit
  3
  12 falenderime n 10 postime
  Tashi ju jeni tu Bo kerkes apo muhabet se spo e mare vesht..
  Cik me shume seriozitet me cuna


  Ps: keni dhe mbeshtetjen time ashtu si tha dhe kolegu im Rapsoul

  Me respekt,

  Deni_Boy

 14. #294
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  Citim Postuar m par nga Deni_Boy Lexo Postimin
  Tashi ju jeni tu Bo kerkes apo muhabet se spo e mare vesht..
  Cik me shume seriozitet me cuna


  Ps: keni dhe mbeshtetjen time ashtu si tha dhe kolegu im Rapsoul

  Me respekt,

  Deni_Boy
  ke nai1 mik te forte se ktij Rapsoulit i rane qimet e kokes dhe mezi e bon mod.

 15. #295
  Kalors i Liris Maska e BlueBaron
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  N Tironn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Nji rruge e dy pune Deno

  Rrofsh per mbeshtetjen !!!
  Mund t shkpussh unat nga TIRONA, por kurr nuk mund t shkpussh TIRONN nga zemra e unave !!!

 16. #296
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  65 falenderime n 59 postime
  Citim Postuar m par nga BlueBaron Lexo Postimin
  Nji rruge e dy pune Deno

  Rrofsh per mbeshtetjen !!!
  flm per mbeshtetjen por vetem kumlla t'tharta

 17. #297
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Barono, te sporti po s'fole mir pr Juven e Barn harroje t'bohesh moderator.

 18. #298
  Kalors i Liris Maska e BlueBaron
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  N Tironn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Barono, te sporti po s'fole mir pr Juven e Barn harroje t'bohesh moderator.


  Jaaaa m, se Darius m'duket bo tifozllik per Fiorentinen dhe Atletico Bilbao.
  Mund t shkpussh unat nga TIRONA, por kurr nuk mund t shkpussh TIRONN nga zemra e unave !!!

 19. #299
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga BlueBaron Lexo Postimin
  Autokandidim per Moderator tek nenforumi "Sporti dhe Sportdashesit" !!!

  Do te kisha deshire t'i bashkohesha grupit te moderatoreve te nenforumit "Sporti dhe Sportdashesit".

  Para 5/6 vjetesh kam qene nje nga moderatoret e nenforumit te Historise. Besoj se eksperienca nuk me mungon. Preferoj debatin e hapur, por brenda limiteve te njerezores.
  Ske turp re?

 20. #300
  Desert Fox Maska e bayern
  Antarsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Barono, te sporti po s'fole mir pr Juven e Barn harroje t'bohesh moderator.
  Bamba qeka i kualifikum per ket pune.
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

Tema t Ngjashme

 1. Gjuha shqipe po vritet pa mshirshm! A po shkojm drejt humbjes s gjuhs?
  Nga projekti21_dk n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 168
  Postimi i Fundit: 28-05-2009, 17:57

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •