Close
Faqja 3 prej 35 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 687
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Vendimi i rrallė i kompanisė: Nuk pranohen baste kundėr Shqipėrisė
  Vendimi i rrallė i kompanisė: Nuk pranohen baste kundėr ShqipėrisėTIRANE- Njė nga kompanitė e basteve mė tė mėdha nė vend ka marrė njė vendim nga mė tė pazakontėt nė historinė e lojėrave tė fatit. Kompania Eurolive ka njoftuar klientėt e vet se nuk pranon asnjė bast kundėr Shqipėrisė lidhur me ndeshjen Serbi-Shqipėri.

  Kjo ėshtė hera e parė qė njė kompani bastesh merr njė vendim tė tillė.

  Ndeshja e sotme ėshtė paraprirė nga polemika tė shumta dhe pritshmėri tė larta.

  Shqipėria do ndeshet nė Beograd me Serbinė pas njė fitoreje dhe njė barazimi me Portugalinė dhe Danimarkėn qė shihen si favoritėt e grupit pėr ndeshjet eliminatore tė Euro 2016.
  (ma.ar/BalkanWeb)
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  rtsh nuk hapet si link...

  po provojeni njihere

  http://www.rtsh.al/tvsh_live.php
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Xhuxhumaku : 14-10-2014 mė 14:29
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 3. #43
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Nuk shoh dot soccer tani Xhu! Jam ne pune. Shih ato tutat Adidas me lart, ku shiten si ato ne Tirone. Interesohu nje cik
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  tek myslym shyri do shiten ska vend tjeter...

  http://www.sport.net/LiveTV/serbia-albania_225395
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhuxhumaku pėr postimin:

  PINK (14-10-2014)

 6. #45
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  kurse linku me i mire per ndeshjen eshte ky

  http://www.rojadirecta.me/goto/livoo.eu/sx/l3.html
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 7. #46
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  simultcast i ndeshjeve

  http://janlul.com/stream1.html
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 8. #47
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Deri tesh jena tu i shkep. Ishalla vazhdojn keshtu. Qelbsinat Serb jan tu gjujt me kapsolla n'fush
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Wordless pėr postimin:

  alnosa (14-10-2014)

 10. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,344

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Keep us updated guys!? Smund ta shoh dot ?!

 11. #49
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  U nderpre loja
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Wordless pėr postimin:

  alnosa (14-10-2014)

 13. #50
  i/e regjistruar Maska e semiku
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  1,202

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Incident ne Beograd ... organizim jevgjesh te nje populli jevg.

  Perpara Shqiperia jone !
  Rri qetė dhe fol Shqip !

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar semiku pėr postimin:

  alnosa (14-10-2014)

 15. #51
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  A thu kush dhe cfar penalizimi merr me ket rast ?! Kerkun nuk ka ba vaki kjo qe nodhi ne Serbi ne nje ndeshje europiane
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Wordless pėr postimin:

  alnosa (14-10-2014)

 17. #52

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Sa turp serbet. Komplet kafshe, injorante dhe te pacivilizuar. Skandal

 18. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Darius pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  alnosa (14-10-2014),bili99 (15-10-2014)

 19. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,776

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Albo,

  jam kureshtare te dije tani opinionin tend.

  Lutem shume te perfundoje gjithēka mire. S' ia vlen te kete demtime tek asnje nga tanet edhe nese do duhej tu falnin fitoren.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga anita340 : 14-10-2014 mė 15:40
  AUTOCHTHONOUS

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar anita340 pėr postimin:

  alnosa (14-10-2014)

 21. #54

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Po vazhdoj po shikoj komentet dhe tek TVSH dhe tek RTK po akoma spo merret vesh nese ka ndonje lojtar nga tanet te demtuar.

 22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Darius pėr postimin:

  alnosa (14-10-2014)

 23. #55
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Shqiptart e ulen ne mes te fushes me helikopter flamurin shqiptar ne harten e kosoves. Serbi desh me e shky, por shiponjat ju hodhen persiper. Rroft Shqipnia e populli Shqiptar
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 24. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Wordless pėr postimin:

  alnosa (14-10-2014)

 25. #56

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Loja do rifilloje perseri, por me kushtin qe ne rastin me te pare te ndonje incidenti, do nderpritet e anullohet.

 26. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BOKE pėr postimin:

  alnosa (14-10-2014)

 27. #57
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,422

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Me mire mos filloj. Ka sh acarim. Tna llogarisin ato piket e hajt shnet.
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 28. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Prudence pėr postimin:

  alnosa (14-10-2014)

 29. #58
  i/e regjistruar Maska e semiku
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  1,202

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Flamuri shqiptar mbi stadiumin,...

  http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/261096/Uzivo-Letela-albanska-zastava-tuca-igraca-na-terenu-Srbija--Albanija-00?ref=fbblic

  Futbollistet shqiptar duhet te mos dalin me ne fushe,te largohen menjehere ... disa prej tyre jne rrahur,jane hedhur flakadan ne fushe,karriga....

  0:3 ?!
  Rri qetė dhe fol Shqip !

 30. #59
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Kush e valviti flamurin ? Ismail Beu? ca ndodhi o Njerez ?!
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 31. #60
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,776

  Pėr: Nė Beograd, nė emėr tė Shqipėrisė etnike. Por tifozėt serbė pėrgjigjen:

  Nuk me pelqen fare ajo qe po ndodhe atje. Nuk bie ere e mire. Nje helikopter qe leshon flamur shqiptar ne stadiumin e Beogradit?!!!!. Ē'a dreqin deshen shqiptaret ne stadium kur e kishin te ndalume!!!!! Veē te mos lendohet kush. Ne djall fitorja...
  AUTOCHTHONOUS

Faqja 3 prej 35 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •