Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  60 falenderime nė 52 postime

  Post Albo.Darius.benseven

  o cu na uroj qe te jeni mire 1 here si fillim
  kam dicka ketu
  a ka mundesi te me thoni pse nuk i gjej me disa tema qe une kam hapur tek shtypi i dites ose diku tjeter
  ato jane ne vendin e duhur
  ne mos gaboj tani cfare keni ju qe i hiqni spo marr vesh
  nese sdoni te jem me pjese e forumit ma thoni

  Vetem postimet qe une bej mos mi fshini

  une se kAM PROBLEM
  largohem
  thjesht me thoni
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Albo.Darius.benseven

  Shnosh nga shpija,

  Se ai kish mbaru, I Kane thone nones se llesh palit,..lol

  Akoma se ke kuptu filmin mengjeze lufte?

  Topi eshte I imi, penalltine e gjuj vete.

  P.s

  Ben7,

  O duke bo duel me benA-ne,...lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 3. #3
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Albo.Darius.benseven

  Citim Postuar mė parė nga Vinjol Lexo Postimin

  a ka mundesi te me thoni pse nuk i gjej me disa tema qe une kam hapur tek shtypi i dites ose diku tjeter
  Te them te drejten smbaj mend te kem levizur ndonje teme tenden por duke ditur praktiken sesi funksionon ato ose jane levizur ne ndonje nenforum tjeter (gje per te cilen do kesh marre njoftim me mesazh ne privat) ose do jete bashkuar me ndonje teme ekzistuese me te njejtin subjekt.


  Vetem postimet qe une bej mos mi fshini
  Kjo nuk eshte gjuha me te cilen duhet t'i drejtohesh stafit. Stafi nuk fshin postime pse jane te Vinjol apo Assass|ins. Fshihen ato postime qe shkelin rregulloren dhe qe konsiderohen te pavlefshme per forumin. Ky gjykim bazohet thjesht ne rregullat e hartuara e qe qendrojne ne fuqi prej shume vitesh.


  une se kAM PROBLEM largohem thjesht me thoni
  Askush nuk mbahet ne forum me zor apo kunder deshires. Kushdo eshte i lire te largohet, frekuentoje forume te tjera apo te vije ketu nga forume te tjera.

 4. #4
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  60 falenderime nė 52 postime

  Pėr: Albo.Darius.benseven

  darius me vjen keq qe ti me ke shprehur ato mendime sepse je edhe super moderator
  XhuXhumaku e ka te drejte kur thote
  topi eshte i imi e penalltine e gjuaj vete
  gjithsesi
  kur me eshte thene ne fillimet e tij eja tek forumishqiptar.com pergjigjja ime ka qene jo
  sepse jam mare me teepr me SErverin e chatit Offline
  i cili Nisi me u degjeneru perpara se te dilte f.b
  e jo me qe tani besoj se vec shelli i ka mbet
  lind pyetja ???
  perse nisi chati me u shkmaterru !!!!
  sepse midis shume djem e vajzave te mire qe ka pasur kishte dhe degjenerata
  gjera te CIlat Iliri i di shume mire kush kane qene
  qe ne 98 qe ka qene dhoma #shqiperia ne nji tjeter server unitedchat me duket e me vone kaloj tek webmaster
  deri sa u hap irc.albasoul.com une kam qene pjese e ktyre cunave
  te cilet fillimisht kane qene me te vertete 1 grup cunash florinj
  te flas me emrat ne chat dhe atyre qe ja di te vertetet

  @Albo --- Iliri
  @World --- iliri
  @paganini ---- ktij sja maj mend
  @Fajtori ---- elio
  @^WeeZ^ ---- Arjan maloku
  @Xhuliano ---- Arseni
  @Loko ---- Mandi << i cili tashme meret me muzike e ka krijuar grupin te tanet ne Usa ku bashkepunimet e tij me Unikatil jane te shumta >>
  @bledari ---- Bledi i cili ka qene deri vone pjese e stafit te albasoul.com

  por ka pase dhe shume B****q.....
  Sidomos ata qe rrine ne france.......

  pra me kto llogje qe fola deri tani i dashur darius << skam asgje personale me ty >>
  deshta te te them qe
  Jam mesu vinjoli me abuzime te tilla
  Sa here me eshte heq accesi e me eshte dhene serisht ne chat server  ahuhaaaaaaaaaaaaaaa

  se di por

  Verefikoje se kush i ka fshi kush se ka fshi se je dhe supermoderator
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 5. #5
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Albo.Darius.benseven

  Citim Postuar mė parė nga Vinjol Lexo Postimin

  Verefikoje se kush i ka fshi kush se ka fshi se je dhe supermoderator
  Njė sec sa t'a verifikojė njė ēikė Darius-i se kush i ka fshirė

  Mos u mėrzit ėė ?!

  La nam qy
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 6. #6
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  60 falenderime nė 52 postime

  Pėr: Albo.Darius.benseven

  sa per informaciomn................


  Lėvizur: Apeli liron Fullanin. Golemi mbetet nė burg
  Hapur nga Vinjol, 16-09-2014 13:40


  Kete lajm e kam hedhur 2 ore pas Publikimit te Lajmit
  keshtu qe DArius shikoji pak gjerat
  se i duhet terheq veshi ndonjerit
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 7. #7
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Albo.Darius.benseven

  Citim Postuar mė parė nga Vinjol Lexo Postimin
  sepse jam mare me teepr me SErverin e chatit Offline


  pra me kto llogje qe fola deri tani i dashur darius << skam asgje personale me ty >>
  deshta te te them qe
  Jam mesu vinjoli me abuzime te tilla
  Sa here me eshte heq accesi e me eshte dhene serisht ne chat server  ahuhaaaaaaaaaaaaaaa

  se di por

  Verefikoje se kush i ka fshi kush se ka fshi se je dhe supermoderator
  Edhe clidhje ka kjo me ankesen qe ke hapur ketu? Cpune ka chati me forumin? Une psh kam qene sop dhe ircop (pepi) qe ne fillimet e ketij chati po sme bie ndermend as ta permend e as ta kujtoj. Edhe njehere, kjo qe ke thene eshte komplet jashte diskutimit dhe as qe meriton te marre pergjigje.

  Citim Postuar mė parė nga Vinjol Lexo Postimin
  sa per informaciomn................


  Lėvizur: Apeli liron Fullanin. Golemi mbetet nė burg
  Hapur nga Vinjol, 16-09-2014 13:40


  Kete lajm e kam hedhur 2 ore pas Publikimit te Lajmit
  keshtu qe DArius shikoji pak gjerat
  se i duhet terheq veshi ndonjerit
  Tema eshte levizur ne nje nenforum me te pershtatshem. Nuk eshte fshire. Dhe ti per kete ke marre njoftim. Forumi ka moderatore, smod si dhe admin. Une t'u pergjigja per pjesen qe me takon mua. Te me kerkosh mua te gjej se kush i ka fshire apo levizur eshte absurde. Sejcili nga moderatoret apo smod ben punen (vullnetarisht) qe i eshte caktuar dhe serisht po ta perseris, ska asgje personale me ty apo me ndonje antar tjeter.

  Te lutem mos hap tema pa kuptim e sidomos me historira qe shkojne mbrapa ne vite, gjera qe skane lidhjen me te vogel me forumin. Forumi nuk eshte chat. Nese nuk e di, mesoje.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •