Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Post Mendoj se duhet te kete edhe 1 kategori Forumi ku......

  Uroj qe te jeni mire te gjithe ju qe po e lexoni kete Postim

  Atehere personalisht mendoj qe :
  duhet te kete edhe 1 kategori forumi ku Perdoruesit e forumit te kene mundesine te shprehen se cfare
  kerkojne te kene ne kete forum
  e si mund te na ndihmojne si moderatoret po ashtu dhe perdoruesit e thjeshte...............

  Ju falenderoj te gjitheve
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2

  Pėr: Mendoj se duhet te kete edhe 1 kategori Forumi ku......

  Nenforumi ku ti ke hapur kete teme, eshte pikerisht nenforumi qe propozon te hapet. Prandaj quhet Verejtje dhe Keshilla. Ketu i jepet mundesi antareve te shprehen se cfare kerkojne nga forumi si dhe ndihemn qe mund te marrin nga moderatoret.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Pėr: Mendoj se duhet te kete edhe 1 kategori Forumi ku......

  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Nenforumi ku ti ke hapur kete teme, eshte pikerisht nenforumi qe propozon te hapet. Prandaj quhet Verejtje dhe Keshilla. Ketu i jepet mundesi antareve te shprehen se cfare kerkojne nga forumi si dhe ndihemn qe mund te marrin nga moderatoret.
  Darius si ta mar une pershembul kete msg nga 1 Moderator

  Nese shoh edhe 1 here gjera Per Allahun tek Shkenca te Fluturoj direkte Perjashta ???

  SIpas teje Kjo eshte menyra qe duhet te perdorin Moderatoret ???
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 4. #4

  Pėr: Mendoj se duhet te kete edhe 1 kategori Forumi ku......

  Ate msg ta marresh ashtu si te eshte thene. Dmth ti si antar i rregjistruar perpara 12 vjetesh tashme ke aq ekperience ne forum qe ta dish se ku postohen e ku nuk postohen tema me permbajtje te caktuar. Dhe ne rast kur te vihet ne dukje nga moderatori qe je duke postuar vazhdimisht ne nenforumin e gabuar dhe ti ben kokefortin e vazhdon e poston serisht aty ku do ti, atehere moderatori te paralajmeron ne privat qe te respektosh rregullat se perndryshe ka dhe penalizim.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Pėr: Mendoj se duhet te kete edhe 1 kategori Forumi ku......

  Citim Postuar mė parė nga Darius Lexo Postimin
  Ate msg ta marresh ashtu si te eshte thene. Dmth ti si antar i rregjistruar perpara 12 vjetesh tashme ke aq ekperience ne forum qe ta dish se ku postohen e ku nuk postohen tema me permbajtje te caktuar. Dhe ne rast kur te vihet ne dukje nga moderatori qe je duke postuar vazhdimisht ne nenforumin e gabuar dhe ti ben kokefortin e vazhdon e poston serisht aty ku do ti, atehere moderatori te paralajmeron ne privat qe te respektosh rregullat se perndryshe ka dhe penalizim.

  Darius te rikojtoj dicka
  qe para shume kohesh se te hapej ky forum
  ka ekzistuar Irc
  te cilet ne e kishim dhomen ton e ne 1 server tjeter te quajtur Unitedchat e webmaster per me vone
  doli albasoul i cili ka qene boom i Chatit
  Flas per vitete 98-99
  gjithsesi
  sjam mare me forume asnjihere
  por tani po e shof qe gabim paskam bere
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •