Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2

Tema: per albon..

 1. #1
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Anėtarėsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,683
  Faleminderit
  12
  69 falenderime nė 55 postime

  per albon..

  je administrator dhe moderator te tema ''probleme nderkombetare ''..dy here shkrova sot dhe te dyja heret me eshte fshire postimi..cka po behet keshtu..apo duhet te censurohemi..

  shpresoj qe nuk ma keni bere ne inat e siper..
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 2. #2
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: per albon..

  100 here te shkruash prape do te fshihet nese shkruan me ato fjale dhe me tendencen per sherr. Temat kane moderator. Ska nevoje qe antaret te bejne "vetgjyqesi".

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •