Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Grei
  Anėtarėsuar
  17-11-2010
  Postime
  25

  Nje pyetje mbi Kishen E Lacit....

  Pershendetje miq te dashur kisha deshire qe te vizitoja kishen e lacit gjate ketij muajit dhe kam degjuar se dita e shenjte ne te cilen besimtaret pelegrinojne drejt kishes dhe kalojne naten eshte ne afrim,pyetja ime eshte... "Kur eshte dita e shenjte? " Ju faleminderit per ndihmen tuaj

 2. #2
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  44
  Postime
  1,946
  Mė dt. 13 Qershor eshte nata e madhe nata e shenjte, qe mblidhen besimtare te feve te ndryshme qe ne mbremje dhe kalojne naten aty deri ne te gdhire.
  Ne oren 00:00 mbahet mesha..
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 3. #3
  Eshte edhe nje vend tjeter nese te intereson edhe beson
  quhet hocisht edhe ndodhet jashte korces nese besoj ja vlen te flesh edhe aty nje nate
  jane sheruar shume njerez edhe te sjell vertet mbaresi besome
  Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

 4. #4
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  44
  Postime
  1,946
  Kisha_e_shen_Ndout_ne_Lac
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 5. #5
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  44
  Postime
  1,946
  Per me teper kliko tek ky link dhe lexo

  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=110198
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 6. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-01-2010
  Vendndodhja
  Hamburg Reperbahn
  Mosha
  38
  Postime
  453
  Me duket patetike dhe Absurde qe ti kerkosh nje muri prej betoni te ber prej njeriut ndihme apo akoma me teper ti lutesh dhe te presesh begati Pa ju ofenduar dhe pa ju diskriminuar mos merrni rruge te gjata duke shkuar neper kto vende te mira sic thojn vet Lacianet :P

  Doni nje keshille ?? Shkoni ne Trropoje me mire eshte Nice

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Grei
  Anėtarėsuar
  17-11-2010
  Postime
  25
  Citim Postuar mė parė nga Mr_Elbasanlliu Lexo Postimin
  Me duket patetike dhe Absurde qe ti kerkosh nje muri prej betoni te ber prej njeriut ndihme apo akoma me teper ti lutesh dhe te presesh begati Pa ju ofenduar dhe pa ju diskriminuar mos merrni rruge te gjata duke shkuar neper kto vende te mira sic thojn vet Lacianet :P

  Doni nje keshille ?? Shkoni ne Trropoje me mire eshte Nice
  Ka te beje gjithcka me besimin,veshtrimi jot ndaj ksaj teme eshte relativisht i sakte por dhe relativisht i gabuar sepse sic thone njerez te ndryshem kane perceptime te ndryshme.Ke te drejte ne fakt kur thua se tropoja ka nje natyre me te bukur por eshte teper e veshtire per te shkuar andej dhe jo te gjithe e kane mundesine

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Grei
  Anėtarėsuar
  17-11-2010
  Postime
  25
  Citim Postuar mė parė nga EDUARDI Lexo Postimin
  Per me teper kliko tek ky link dhe lexo

  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=110198
  Flm per informacionin

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •