Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
  1. #1
    Larguar Maska e Noellag
    Anėtarėsuar
    23-09-2009
    Vendndodhja
    Ne zemrat tuaja
    Postime
    2,583

    Tema e urimit te 28 nentorit

    Pse u fshi tema e 28 nentori i Pavaresise me urime te shumta dhe u hap nje teme e re nga fillimi?

    Pse kur i teket menja Darius te hapet teme tjeter te njejte kur nuk ka asnje arsye per te hapur nje tjerer . A nuk jeni ju moderatoret se u thoni anetareve mos hapni dy here tema te njejte por ky Darius i duket vetja zot e shkop fshin temen duke fshire shume shkrime brenda dhe hap nje tjeter indentike .Aty ishin shkrime me vlera , anetaret shpenzuan disa min kohe shkrime domethenese qe u drejtohet te gjithe shqiptareve duke uruar me zemer dhe krenari. Papergjegjshmeri totale , mungese totale respekti per shkrimet ,e tyre ju fshini pak pik turpi .

    Darius kerko falje urgjent
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Noellag : 28-11-2010 mė 09:46
    Larguar

    Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

  2. #2
    Pergjigjen e more ne teme. Gabimisht u fshi nga une kur u perpoqa ta bashkoja me nje teme tjeter. Nuk rikthehej dot me dhe hapa une nje te re. Kjo ishte per temen. Tani per menyren sesi je shprehur: do beni mire si ti ashtu dhe te tjeret qe te flisni si njerez dhe mos e leshoni gojen ne ate menyre. Njerez jemi dhe gabime ndodhin. Po te ishin gjerat aq te prera ti dhe te tjeret do kishit ikur nga forumi me kohe per sherret, sharjet dhe shkeljet qe beni. Me qete here tjeter e sidomos me me respekt. Nuk jam ketu ne forum qe te degjoj llomotitje e fyerje te ketij kallepi (disa u fshine). Kur darius merrej e jepte me shpirt e zemer per kete forum, ti dhe ata qe e leshuan gojen ketu pa hesap, tundit zinxhirin e benit thashetheme kafeneve.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •