Close
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 67
 1. #1

  Filma vizatimor dhe pjes teatrale me kukulla n vite

  Pr nostalgjikt!

  Where does a thought go when it's forgotten?

 2. #2
  Kush na e gjen "Borizanin e ets" ka nje dhurat.  lol
  Where does a thought go when it's forgotten?

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,283
  si mbaj mend keto por mbaj mend nje prall me ujkun meduket dhe ketra apo ca ishe qe po mundohej te shpetonte femijet...e di per cfare e kam fjalen...kam qen shume e vogel kur e kam pare jna 4-5 vjece :P

  por me kujtohet mire tullaci...keni ndonje klip?
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Antarsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,016

  love dragon ball Z

 5. #5
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,249  Me duket se te ndalova qarkullimin e molleve more bukurosh.

  Ndodhite e Cufos.

  Por libri eshte shume i bukur.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 6. #6
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,249
  Nostalgji nga vegjelia.
  Ndryshuar pr her t fundit nga IL__SANTO : 26-08-2010 m 09:45
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 7. #7
  Pse nuk dalin me videot me emrin e tyre ?
  Where does a thought go when it's forgotten?

 8. #8
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,249
  Po kjo eshte kapitaliste-revizioniste Corazon. :P

  Ca filma tanet se te botes kemi plot.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 9. #9
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,249
  Dhelpra dhe Iriqi.


  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 10. #10
  Me kujtohen shume filma vizatimore, por s'jua mbaj mend titujt per t'i gjetur. Jane disa te europes lindore me duket...por s'ia kam idene e titujve.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 11. #11
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,249
  Oreksi i humbur.

  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 12. #12
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,249
  Degjove MI CORAZON cna hape pune me keto filma.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 13. #13
  Citim Postuar m par nga IL__SANTO Lexo Postimin
  Po kjo eshte kapitaliste-revizioniste Corazon. :P

  Ca filma tanet se te botes kemi plot.
  Ke plotesisht te drejte.
  Por ne youtube, s'jane fare ato filma vizatimore shqiptare per te cilat kam nostalgji...
  Megjithate, thanks qe po postoni ju disa e i rikujtojme ne te tjeret.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 14. #14
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,249
  Pjesa Kur festohej nje ditelindje.


  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 15. #15
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,249
  Pendesa e Arushit.  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 16. #16
  Po ben me hile zoti Lam! Pse i perserit pjeset?
  Where does a thought go when it's forgotten?

 17. #17
  Tek pjesa " Kur festohej nje ditelindje", I bet, qe bufi eshte Justina Aliaj.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 18. #18
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,249
  Te pershendes Mi Corazon.

  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 19. #19
  Citim Postuar m par nga Mi Corazon
  Kush na e gjen "Borizanin e ets" ka nje dhurat.
  Ah, e kam kerkuar prej vitesh po pa rezultat. Ka qene priceless.

 20. #20
  Tani qe kam pare "robin hood" te disneyt, them qe e paskan kopjuar keta tanet dhelpren nga ai. eeeeee, me hile...s'quhet! ( kjo per postimin #18).

  Darius, ata qe rrine ne Tirane edhe mund ta gjejne, se ne arkivat e TVSH eshte, ne mos me figure me ze...lol
  Ndryshuar pr her t fundit nga MI CORAZON : 26-08-2010 m 10:54
  Where does a thought go when it's forgotten?

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •