Close
Faqja 0 prej 7 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 137
 1. #1
  Besimtar Musliman Maska e Drini_i_Zi
  Anėtarėsuar
  09-09-2008
  Postime
  1,327

  Projektet greko-serbe pėr pastrim etnik

  Nje dokumentar shum interesant , qe edhe njeher duhet ti vetdijsoj udheheqsin shqiptare per rrezikun qe na vjen nga ky koalicion i fort greko-serb , kunder paqes ne Ballkan.
  Ky koalicion djallezor , eshte fajtor per gjakderdhjen ne Ballkan , po vall si mundet prapa ketij koalicioni djallezor te qendrojn kishat ortodokse te dy vendeve .


  "Askush nuk ėshtė aq i verbėr , se sa ai i cili nuk dėshiron tė shohė"

 2. #2
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,907
  Edhe faren arabe Fute ketu ne radhet e tyre.
  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 3. #3
  Veritas liberatis Vos
  Anėtarėsuar
  07-10-2006
  Postime
  2,204
  Citim Postuar mė parė nga Drini_i_Zi Lexo Postimin
  Ky koalicion djallezor , eshte fajtor per gjakderdhjen ne Ballkan , po vall si mundet prapa ketij koalicioni djallezor te qendrojn kishat ortodokse te dy vendeve .
  Ai vullnetari grek qe fliste ne radio, e tha qarte, " Nuk do lejojme te cenohemi nga shtete muslimane". Kjo nuk do te thote qe keto fjale vinin nga mendja e ndonje inteligjenti jo, por eshte njelloj si ata muxhahedinet e bosnjes qe luftonin nen flamurin arab. keshtu qe nuk eshte ndonje cudi te degjosh deklarata te ketij lloji.
  Islamin e kemi dhurate nga turqit bashke me pasojat e te qenit musliman, dmth te jesh i urryer apo dhe i pare si qytetar i dores se dyte nga gjith ballkani.
  Dhe se fundi , te na rroje dhe partia e re islamiste demokrate:P
  Shqiperia ka rreshtur se ekzistuari qe kur jevgjit i thane vetes "shqiptar".
  xfiles

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e altruisti_ek84
  Anėtarėsuar
  18-07-2007
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  1,151
  Citim Postuar mė parė nga Drini_i_Zi Lexo Postimin
  Nje dokumentar shum interesant , qe edhe njeher duhet ti vetdijsoj udheheqsin shqiptare per rrezikun qe na vjen nga ky koalicion i fort greko-serb , kunder paqes ne Ballkan.
  Ky koalicion djallezor , eshte fajtor per gjakderdhjen ne Ballkan , po vall si mundet prapa ketij koalicioni djallezor te qendrojn kishat ortodokse te dy vendeve .


  http://www.youtube.com/watch?v=RBnWy...eature=related

  http://www.youtube.com/watch?v=NuhgW...eature=related

  http://www.youtube.com/watch?v=RJRZh...eature=related
  O Drini keta edhe po e pan duke i masakru serbi dhe greku, perseri do thoni fajin e ka Arabia. Po lere mos humb kohen kot me keta, se keta nuk mbrojne kombin, por jan anti-shqiptar dhe anti-Islamik. Keta jan armiqt e brendshem te popullit dhe vendit.
  _____________________________________
  ™I mencur eshte ai, i cili kujton vdekjen e tij..!

 5. #5
  Altruisti kush jane keta? Dhe kush je ti qe ben deklarata te tilla?

  Kjo nuk do te thote qe keto fjale vinin nga mendja e ndonje inteligjenti jo, por eshte njelloj si ata muxhahedinet e bosnjes qe luftonin nen flamurin arab.
  Plotesisht dakort me kete fraze. Budallai ska as komb e as fe. Eshte thjesht budalla.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,730
  simas korcarit Greket e Serbet jan te pafajshem

  fajet i paskan shqiptaret qe jan musliman.
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 7. #7
  Veritas liberatis Vos
  Anėtarėsuar
  07-10-2006
  Postime
  2,204
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  simas korcarit Greket e Serbet jan te pafajshem

  fajet i paskan shqiptaret qe jan musliman.
  Te qenit musliman te shqiptareve, na ka sjelle vecse trazira, luftra, urrejtje, prapambetje dhe asnjehere te bashkuar. Perse kujton ti serbet dhe greket i urrejne kaq shum shqiptaret (flas per ata serb e grek te cilet akoma rrojne nen hijen e se kaluares)??? E ke bere ndonjehere kete pyetje?? Kush ishte i privilegjuari i osmaneve dhe me vone i turqve??? Kush bente ligjin ne Kosove, e ne Janine e Preveze?? Ke shfrytezonin bejleret, gjeneralet, pashallaret, agallaret e keshtu me radhe te gjith ofiqaret shqiptare nen umbrellen e Turqise??? Kush i masakroi serbet ne 1901?? Po masakrat ne Mesologj?? Po masakrat ne Peloponez e Thesali ?? Kush dogji nj pjese te Novi Pazar, prishtines, sjenices dhe masakroi pothuajse gjith popullsine sllave te Kolas(h)in??
  Ti kujton se vetem shqiptaret nuk harrojne dhimbjet e tyre pas shkaterimit te perandorise??
  A e di ti se cilat kane qene rezolutat e nxjerra nga mbledhja e pashallareve shqiptare ne Ipek dhe ne Shkup ?? A e di ti se per ata Sheriati ishte i shenjte!!?? A e di ti se Sulltani ishte i vetmi sovran i njohur nga ata??
  E, ti, ose nuk i di dhe ben mire ti lexosh gjekundi ose mbyll syte dhe kujton se historia e shqiptareve filloi me luften e pare ballkanike.
  Shqiptaret jane ndeshur me turkun, por vetem per interesa te ngushta se kur vinte puna qe turqia te luftonte fqinjet tane, ne ishim te paret qe versuleshim. E keto more djale jane fakte qe nuk jane mare nga ndonje propagande greke apo serbe por nga vete qitapet e turkut. Prandaj qenia e shqiptareve muslimane dhe vllazerimi ne fe me turqit, na futi thelle ne dhe.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Korcar-L1 : 24-01-2009 mė 20:34
  Shqiperia ka rreshtur se ekzistuari qe kur jevgjit i thane vetes "shqiptar".
  xfiles

 8. #8
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,455
  Postimet nė Bllog
  1
  Citim Postuar mė parė nga Drini_i_Zi Lexo Postimin
  Nje dokumentar shum interesant , qe edhe njeher duhet ti vetdijsoj udheheqsin shqiptare per rrezikun qe na vjen nga ky koalicion i fort greko-serb , kunder paqes ne Ballkan.
  Ky koalicion djallezor , eshte fajtor per gjakderdhjen ne Ballkan , po vall si mundet prapa ketij koalicioni djallezor te qendrojn kishat ortodokse te dy vendeve .


  http://www.youtube.com/watch?v=RBnWy...eature=related

  http://www.youtube.com/watch?v=NuhgW...eature=related

  http://www.youtube.com/watch?v=RJRZh...eature=related
  Do te ishte mire qe faktet dhe akuzat ndaj Kishave Orthodhokse te na jepeshin me fakte te shkruara, sepse keshtu sic na jane dhene une nuk shoh te kete ndonje fakt serioz per perzjerjen e Kishave ne spastrimin etnik.
  Une di qe shume kosovare gjeten strehe ne manastiret orthodhokse te Kosoves gjate kohes se luftes.
  Kisha Orthodhokse gjate gjithe historise se saj i ka sherbyer jetes dhe jo vdekjes. Ajo ka strehuar ne gjirin e saj cilindo qe ka kerkuar strehe, pavaresisht nga besimi,raca,e ngjyra.
  Tema me duket e sajuar dhe kjo, pervec te tjerave, prek edhe besimtaret orthodhokse te Shqiperise, pasi Kishat Orthodhokse Serbe, Greke,e gjithe sa c`jane, jane Kisha motra te Kishes Orthodhokse te Shqiperise

 9. #9
  Lazaratas Maska e Bel ami
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  Lazarat
  Postime
  1,184
  Korcaro, serbet edhe greket nuk na urejne pse jemi Myslimane, ata ashtu na kane uryer edhe kur ishim te krishtere , sepse kane lakmuar tokat tona.Mos e perzieni kete urejtje edhe me fe.
  Ne vitin 99 Shqiptaret nuk luftuan nen flamurin e Profetit Muhamed, por me shkaben e Skenderbeut qe ishte quajtur "Atlet i Krishtit" nga autoriteti me i madh i Krishter , Papa.
  Ata sot mundohen te fshihen pas fese, te hiqen ne syte e Evropes si mbrojtes te Krishterimit nga reziku Islam qe identifikohet Shqiperia.Nuk besoj se Europianet te jene kaq naive sa te besojne parullat serbe .Shqiperia, me nje shumice Myslimane po hyn ne NATO,kjo eshte pergjigjia me e mire qe Evropa i dergon Serbise.Sa per Greket, ata ashtu kane qene tere historine e tyre, shkojne andej nga fryn era, dredharake dhe p....raste.
  ... E ku thuhene ne karte
  Fjalet e Gjuhes se Zjarrte!

 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-11-2008
  Vendndodhja
  €
  Postime
  597
  Pajtohem me shumicėn kėtu, Fajėt i kan Shqiptarėt e besimit Musliman

  Se perndryshe as greku e as serbi nuk do kishin ndermar projekte te tilla, vllezėrit e fesė nuk vriten mes vete.

 11. #11
  Veritas liberatis Vos
  Anėtarėsuar
  07-10-2006
  Postime
  2,204
  Citim Postuar mė parė nga Bel ami Lexo Postimin
  Korcaro, serbet edhe greket nuk na urejne pse jemi Myslimane, ata ashtu na kane uryer edhe kur ishim te krishtere , sepse kane lakmuar tokat tona.Mos e perzieni kete urejtje edhe me fe.
  Ne vitin 99 Shqiptaret nuk luftuan nen flamurin e Profetit Muhamed, por me shkaben e Skenderbeut qe ishte quajtur "Atlet i Krishtit" nga autoriteti me i madh i Krishter , Papa.
  Ata sot mundohen te fshihen pas fese, te hiqen ne syte e Evropes si mbrojtes te Krishterimit nga reziku Islam qe identifikohet Shqiperia.Nuk besoj se Europianet te jene kaq naive sa te besojne parullat serbe .Shqiperia, me nje shumice Myslimane po hyn ne NATO,kjo eshte pergjigjia me e mire qe Evropa i dergon Serbise.Sa per Greket, ata ashtu kane qene tere historine e tyre, shkojne andej nga fryn era, dredharake dhe p....raste.
  Po cfare toka kane lakmuar fqinjet kur ne ishim te krishtere? Kishte shtete ne ate kohe? Lakmine ndaj tokave e kishin dhe vete princat tane qe per ndihme therrisnin the osmanet. Keshtu qe mos flisni kot.
  Se si perdoret sot ne politike kjo puna e fese , eshte tjeter gje. Por per ato qe thashe me lart jane me se te verteta. Shqiptaret benin ligjin ne perandorine osmane.
  Shqiperia ka rreshtur se ekzistuari qe kur jevgjit i thane vetes "shqiptar".
  xfiles

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e landi45
  Anėtarėsuar
  10-04-2008
  Postime
  1,711
  po ku eshte qudia ketu greket e serbet gjithmone armiq do jene

 13. #13
  -
  Anėtarėsuar
  21-01-2009
  Vendndodhja
  -
  Postime
  2,081
  Citim Postuar mė parė nga Korcar-L1 Lexo Postimin
  Po cfare toka kane lakmuar fqinjet kur ne ishim te krishtere? Kishte shtete ne ate kohe? Lakmine ndaj tokave e kishin dhe vete princat tane qe per ndihme therrisnin the osmanet. Keshtu qe mos flisni kot.
  Se si perdoret sot ne politike kjo puna e fese , eshte tjeter gje. Por per ato qe thashe me lart jane me se te verteta. Shqiptaret benin ligjin ne perandorine osmane.
  Po si t`ja bejme marredhenieve bullgaro-greke? Mos valle kane qene me te mira meqe jane te krishtere?
  Po marredheniet kroato-serbe?
  Po marredheniet kroato-sllovene?
  Eshte nje barsalete e vjeter:
  I forti i lagjes donte te rrihte njerin qe rrinte ne pune te vet. I vajti dhe i tha: Pse rri pa kapele ti?-dhe ia futi me shpulle.
  Pas ca kohesh i vajti prape dhe i kerkoi cigare. Kur ai i nxorri cigaret me filter, i tha "une i pi pa filter". Ah, atehere urdhero-i thote njeriu i mire dhe i nxjerr cigare te dredhura.
  "I forti", ndezi cigaren, u mendua pak dhe i tha:
  Prape pa kapele ti more?- dhe ja futi me shpulle.

  Nqs ti do te besh spastrime etnike dhe te krijosh MegaliIdera apo Nacertania sebepin e gjen kur te duash.

  Po sa i perket "vuajtjeve" te grekeve, pak avash. Nuk ua kishte njeri fajin grekeve, qe sic pohojne edhe udhetaret angleze, serviloseshin si putanella para turqve. Dhe nuk ishin shqiptaret po ishin greket ata qe kishin Patriakanen ne Stamboll. Dhe ishin greket ata qe kishin shkolla greqisht, jo vetem ne Greqi por edhe ne Shqiperi, kurse shqiptaret nuk kishin shkolla shqip asgjekundi.

  Dhe ishin shqiptaret ata qe masakroheshin qofte gjate kryengritjeve te shumta shqiptare, qofte edhe ne "bisedime paqeje" si ne Manastir.
  Dhe ishin shqiptaret ata qe bene Revolucionin e 1821.

  Dhe ishin ortodokset shqiptare ata qe ckisheroheshin, mallkoheshin,helmoheshin dhe masakroheshin nga Patriakana.
  Dhe ishin popullsite shqiptare ato qe nepunesit turq i prezantonin si greke perpara vizitoreve te huaj (sic e verteton edhe E.Durham).

  Keshtuqe nuk e shoh se kush eshte me i persekutuari dhe perfituesi nga Perandoria Turke. Fakti qe 10 apo 50 shqiptare kane patur poste te larta nuk mendoj se perfaqeson fort poziten e kombit shqiptar nen sundimin otoman.

  Por , sidoqofte, ne prape pa kapele jemi. Por, po nderroi era kam frike se do ngelen greket pa kapele.
  -

 14. #14
  Veritas liberatis Vos
  Anėtarėsuar
  07-10-2006
  Postime
  2,204
  Citim Postuar mė parė nga Kavir Lexo Postimin
  Po si t`ja bejme marredhenieve bullgaro-greke? Mos valle kane qene me te mira meqe jane te krishtere?
  Po marredheniet kroato-serbe?
  Po marredheniet kroato-sllovene?
  Kjo eshte tjeter teme


  Citim Postuar mė parė nga Kavir Lexo Postimin
  Nqs ti do te besh spastrime etnike dhe te krijosh MegaliIdera apo Nacertania sebepin e gjen kur te duash.
  Shum dakort

  Citim Postuar mė parė nga Kavir Lexo Postimin
  Po sa i perket "vuajtjeve" te grekeve, pak avash. Nuk ua kishte njeri fajin grekeve, qe sic pohojne edhe udhetaret angleze, serviloseshin si putanella para turqve. Dhe nuk ishin shqiptaret po ishin greket ata qe kishin Patriakanen ne Stamboll. Dhe ishin greket ata qe kishin shkolla greqisht, jo vetem ne Greqi por edhe ne Shqiperi, kurse shqiptaret nuk kishin shkolla shqip asgjekundi.
  Mos i kalo etapat e historise sipas interesit, sepse nqs greket ishin nenpunsa ne perandorine osmane, shqiptaret i kishe vezira dhe gjenerale dhe me vone dhe deputete. Perse nuk lejuan keta te hapeshin shkollat shqipe?


  Citim Postuar mė parė nga Kavir Lexo Postimin
  Dhe ishin shqiptaret ata qe masakroheshin qofte gjate kryengritjeve te shumta shqiptare, qofte edhe ne "bisedime paqeje" si ne Manastir.
  Dhe ishin shqiptaret ata qe bene Revolucionin e 1821.
  Dakort jam me keto qe thua, por kush i masakroi keta shqiptare? Po shqiptare te veshur me uniformen e perandorise.

  Citim Postuar mė parė nga Kavir Lexo Postimin
  Dhe ishin ortodokset shqiptare ata qe ckisheroheshin, mallkoheshin,helmoheshin dhe masakroheshin nga Patriakana.
  Dhe ishin popullsite shqiptare ato qe nepunesit turq i prezantonin si greke perpara vizitoreve te huaj (sic e verteton edhe E.Durham).
  Miletet ne ate kohe ishin "mjet" identifikimi per pupullsite e krishtera, muslimane dhe cifute + armene.
  Orthodhoksit shqiptare u ckisheruan jo per qellime kaq te medha si pastrime etnike por per vete faktin e interesave personale te peshkopeve te asaj kohe dhe si kunderpergjigje te bashkepunimit me protestantet amerikane. Largimi nga kisha dhe bashkepunimi me protestantet ckisheroi shum mendjendritur.


  Citim Postuar mė parė nga Kavir Lexo Postimin
  Keshtuqe nuk e shoh se kush eshte me i persekutuari dhe perfituesi nga Perandoria Turke. Fakti qe 10 apo 50 shqiptare kane patur poste te larta nuk mendoj se perfaqeson fort poziten e kombit shqiptar nen sundimin otoman.

  Por , sidoqofte, ne prape pa kapele jemi. Por, po nderroi era kam frike se do ngelen greket pa kapele.
  Nuk me duhet se si do ngelen greket, por nuk mund te thuash qe ne perandorine osmane perfitonin vetem 50 veta, perfituan te gjithe ata qe u islamizuan per hir te fese apo te interesit. Pasurite e tyre i vune nen shfrytezimin ndaj popullates tjeter jo-muslimane. Cdo masaker qe ka bere turku ne vendet fqinje me ne, e ka bere me doren e shqiptarit.
  Shqiperia ka rreshtur se ekzistuari qe kur jevgjit i thane vetes "shqiptar".
  xfiles

 15. #15
  Lazaratas Maska e Bel ami
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  Lazarat
  Postime
  1,184
  Po mir more Korcar, pse u dynden sllavet ne tokat Shqiptare?Pse kerkuan aneksimin e Kosoves dhe greket te quajtur VorioEpirin, pse ne ishin myslimane?Po me cudit menyra jote e arsyetimit
  ... E ku thuhene ne karte
  Fjalet e Gjuhes se Zjarrte!

 16. #16
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,455
  Postimet nė Bllog
  1
  Citim Postuar mė parė nga Drini_i_Zi Lexo Postimin
  Nje dokumentar shum interesant , qe edhe njeher duhet ti vetdijsoj udheheqsin shqiptare per rrezikun qe na vjen nga ky koalicion i fort greko-serb , kunder paqes ne Ballkan.
  Ky koalicion djallezor , eshte fajtor per gjakderdhjen ne Ballkan , po vall si mundet prapa ketij koalicioni djallezor te qendrojn kishat ortodokse te dy vendeve .


  http://www.youtube.com/watch?v=RBnWy...eature=related

  http://www.youtube.com/watch?v=NuhgW...eature=related

  http://www.youtube.com/watch?v=RJRZh...eature=related
  Po e perseris edhe nje here se ndoshta nuk ka dale e qarte per disa, por si do te kete qene puna Kishat Orthodhokse te dy vendeve fqinje nuk kane gisht ne politike. Ato jane perpjekur gjithmone vetem per paqen. Nuk ka asnje fakt qe te vertetoje te kunderten.

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-02-2008
  Postime
  28
  Po thirrjet e peshkopit Artemije per lufte jan shpikje te Mediave. Kisha si nje krijim i njerezve dhe e drejtuar prej njerezve nuk ka mundesi te jete perfekte.........

 18. #18
  Veritas liberatis Vos
  Anėtarėsuar
  07-10-2006
  Postime
  2,204
  Citim Postuar mė parė nga Bel ami Lexo Postimin
  Po mir more Korcar, pse u dynden sllavet ne tokat Shqiptare?Pse kerkuan aneksimin e Kosoves dhe greket te quajtur VorioEpirin, pse ne ishin myslimane?Po me cudit menyra jote e arsyetimit
  Sllavet per ate pune ishin shtrire deri ne mesin e greqise se sotme, por ateher qe tjeter hesap, nuk ishte puna tek te qenit shqiptar,sllav apo grek. Qe pune principatash. E thashe dhe me lart, princat tane hanin vete koken njeri me tjetrin. Ateher nuk ekzistonte ndjenja kombetare por vetem ajo regjionale.

  Kurse sa per aneksimin e Kosoves dhe kete punen e vorio epirit jane prape te bazuara ne fe, ne nje menyre ose tjetren. Njera pale thote atje eshte djepi i kishes se tyre, pala tjeter thote epiriotet jane orthodhokse si puna jone etj justifikime. Me pak fjale osmanet ndikuan vetem per keq ne Shqiperi. Ky eshte opinioni im personal.
  Shqiperia ka rreshtur se ekzistuari qe kur jevgjit i thane vetes "shqiptar".
  xfiles

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e AGREPI_25
  Anėtarėsuar
  24-01-2009
  Postime
  234
  Citim Postuar mė parė nga Drini_i_Zi Lexo Postimin
  Nje dokumentar shum interesant , qe edhe njeher duhet ti vetdijsoj udheheqsin shqiptare per rrezikun qe na vjen nga ky koalicion i fort greko-serb , kunder paqes ne Ballkan.
  Ky koalicion djallezor , eshte fajtor per gjakderdhjen ne Ballkan , po vall si mundet prapa ketij koalicioni djallezor te qendrojn kishat ortodokse te dy vendeve .


  http://www.youtube.com/watch?v=RBnWy...eature=related

  http://www.youtube.com/watch?v=NuhgW...eature=related

  http://www.youtube.com/watch?v=RJRZh...eature=related
  Kishat ase nje her nuk jan marre me politik vetem gjithmon kan qen per paq
  Mos vadhe e ke ngatrrue me XHAMIJAT arabe se ato bejne organizime se si e si te bejne vrasje ne popull te pa fajshem

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,730
  Citim Postuar mė parė nga AGREPI_25 Lexo Postimin
  Kishat ase nje her nuk jan marre me politik vetem gjithmon kan qen per paq
  Mos vadhe e ke ngatrrue me XHAMIJAT arabe se ato bejne organizime se si e si te bejne vrasje ne popull te pa fajshem
  nukpo te shofin syt me duket.
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

Faqja 0 prej 7 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Mercator & InterSport, investon nė njė qendėr tregtare nė Shqipėri
  Nga shoku_sar nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 17-12-2009, 02:05
 2. Linux nė shqip: projektet, pėrkthimet, libraritė
  Nga Ardi_Pg_ID nė forumin Pėrdoruesit e Unix
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-04-2008, 17:13
 3. Pastrim i celularit.
  Nga benseven11 nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-07-2006, 10:46
 4. SHBA: Pastrim parash nė Bankėn Kombėtare Shqiptare
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-03-2005, 11:11
 5. Ndihme ne Projektet edhe disertations
  Nga Eglantina_A nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 30-10-2002, 15:01

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •