Close

Rezultati i Sondazhit: A duhen CENSURUAR postuesit dhe postimet antishqiptare (kryesisht fetare) ne forum?

Votues
41. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
  • Po, le te reduktohet/censurohet nr i postimeve/postueseve

    33 80.49%
  • Jo mos te kete kontroll mbi temat/postimet e pahijshme

    8 19.51%
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 79 prej 79
  1. #61
    i/e regjistruar Maska e daniel00
    Anėtarėsuar
    05-06-2004
    Vendndodhja
    tr
    Postime
    2,836
    Citim Postuar mė parė nga arbereshi_niko Lexo Postimin
    E pra po haj fjalen..., po pergjigjem!
    Po ti Daniel, je i kenaqur me kete lloj diskutimi?
    A i ka hije nje shqiptari te shaje dhe te ofendoj nje tjeter???
    Jo, keshtu tema nuk ben, do kerkoj qe tani te nderhy, ndryshe permbahuni se eshte turp, mire qe nuk dine te huajt shqip, se do te ishin dh... me ofendimet qe i bejme njeri tjetrit, per ē'fare..., per kepucet e prishura te nje harapi, mire e kishte populli yne kur thoshte, u zine per opingat e sheros..., ē'pune ka nena apo motra ketu? Nuk eshte ky debat i denje as per shqipo dhe as pe r Forumin me te madh te shqipove, eshte si pune jevgjish dhe gjelle qensh...!
    Jevg nuk do te thote ngjyre e lekures, por sjellja e vrazhde me shprehi barbare:::!
    Une i kenaqur nuk isha hiē qe ne fillim edhe e tregova me postime , por ti mendove se me mire ishte qe keta te shpreheshin sepse keshtu na tregojne se si jane etj etj , por po ta them prape .

    Shembullin e keq eshte kollaj , nuk eshte veshtire me shkaterru por me ndertu .

    Kushdo mund te qelloje me budalleqet naive deri tek mallkimet dhe ofendimet e kombit tone nga me te zezat apo , pse te gabojme ngjyre , nga me jeshilet .

    Pra me vjen mire se ndryshove mendim dhe falenderoj per nje here te vetme disa nga pjesmarresit e temes qe u gjenden per nje here te vetme aty ku duheshin e priteshin . Per nje here te vetme tema nuk u shtremberua dot me qellim sepse pa dashje ja ku e japin shembullin se si mund ta mbushin cdo teme ku shkruajne e nje forum te tere .
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga daniel00 : 17-12-2008 mė 10:29

  2. #62
    Me fal o Behar, ne pamundesi qe te pergjigjen anetaret qe edhe ke permendur, po te keshilloj qe ne citimet e tua duhet te keshe baza per te paditur ( akuzuar ), me argumentet qe jeni duke servirur nuk ka se si te provosh ate qe the..., ndaj te ftoj te rishikosh postin.
    Ketu perseri eshte duke u dale nga tema!

    Po Beharit,
    Me thuaj vetem nje fraze, VETEM NJE, ku te dale antipatriotizmi, tradhetia ose antikombetarizma midis komunitetit orthodhoks...! Ndryshe te lutem, me mire lere fare...
    Pershedetje dhe faleminderit per mirekuptimin.
    arbereshi_niko

  3. #63
    I qete Maska e BEHARI
    Anėtarėsuar
    28-12-2005
    Vendndodhja
    ME MENDJE DHE ZEMER NE SHKODER!!
    Postime
    2,119
    Citim Postuar mė parė nga arbereshi_niko Lexo Postimin
    Me fal o Behar, ne pamundesi qe te pergjigjen anetaret qe edhe ke permendur, po te keshilloj qe ne citimet e tua duhet te keshe baza per te paditur ( akuzuar ), me argumentet qe jeni duke servirur nuk ka se si te provosh ate qe the..., ndaj te ftoj te rishikosh postin.
    Ketu perseri eshte duke u dale nga tema!

    Po Beharit,
    Me thuaj vetem nje fraze, VETEM NJE, ku te dale antipatriotizmi, tradhetia ose antikombetarizma midis komunitetit orthodhoks...! Ndryshe te lutem, me mire lere fare...
    Pershedetje dhe faleminderit per mirekuptimin.
    arbereshi_niko
    absolutisht,nuk jam shprehur gjekundi,per komunitetin ortodoks shqiptar,madje ky komunitet ortodoks shqiptar ze te njejtin vend sikur dhe komunitetet e tjera shqiptare,pra gezon vetem respekt!!!
    perjashto ketu Liderin "shpirteror"mafioz Anastasios Janullatos,i cili per mendimin tim eshte namik i betuar i ceshtjes shqiptare!!!

    ndersa per Akuzen ndaj White Knight-darius,eshte mese e vertete kjo qe une them,pasi kam informacion te sakte,ku me vone do jau bej publike ne forum!!
    pervec informacionit te sakt qe kam,dua te them se me dhjetra here qe une jam perjashtuar nga forumi,Antari White knight ma ka publikuar jo me shum se nje minut perpara perjashtimit ne Mp time,qe do te thote se ai me ka perjashtiuar!

  4. #64
    Citim Postuar mė parė nga BEHARI Lexo Postimin
    as qe nuk me plas fare mua per presioni qe ti mundohesh te me besh!!!
    nuk eshte hera e pare qe me ke bere presion mua ,madje jam perjashtuar tre here brenda nje muaj nga forumi!dhe keteo perjashtime i kam marre pikerisht nga ti White knight(DARIUS)pasi shkruan me dy emra!!!turp te keni!
    jo me dy emra pr dhe qindra emra te ndryshem te shkruani ne forum,nuk do kene vlere sa emri i nje antari me te thjesht ,sepse nuk keni as nje baze asnje argument,madje nuk keni minimumin e moralit qe te prradhisni ketune forum!
    ju jeni vetem CENSURUES dhe asgje me pak as me shum,ju punoni ne dem te cershtjes kombetare!

    une nuk bej sikur juve,qe fshihni koken sikur struci!
    jam Behari dhe mund te me perjashtoni ne cdo kohe!,
    ose riktheni dinjitetin forumit shqiptar,mos censuroni,mos ofendoni,mos bjellni urrejtje dhe percarje mes shqiptarve!
    Citim Postuar mė parė nga BEHARI Lexo Postimin
    he ore ,perseri erdhe ti te gegjesh..??
    po ti para ca ditesh me shkruajte ne mp ndryshe per duelin White knigt_Darius!!

    ja ku e ke!!


    ste vjen turp te genjesh! here thua njof darius e nuk njof White Knight ,her thua te kunderten!!harrove se genjeshtra i ka kembet e shkurtura!!

    Qe ne kete forum ka disa antare qe sja vlen tu lexosh as emrin e jo me shkrimet ajo gje dihet. Po qe te kishte shkuar niveli i budallallekut deri ketu sma kishte marre mendja. Ti behar dhe ca trushkulur te tjere si puna jote, me te vertete mendoni qe Darius ka nevoje per emer tjeter qe te shprehi ate qe ka nder mend? Kaq fare te jeni ju dhe te shkoni deri aty sa te merreni me budallalleqe te tilla? Une se kuptoj, per cfare futeni ne forum? Te lexoni, te informoheni apo te beni sherre fetare? Jeni bere gazi i botes ti dhe ca humbameno te tjere ketu dhe ju eshte fokusuar jeta vetem tek allahi, sharja e Skenderbeut dhe Nene Terezes. Ore djale, forumi ka me dhjetra seksione qe vlejne 100 fish me shume dhe ku me te vertete njeriu meson dicka. Te keshilloj ta besh se ke nevoje te permiresosh fjalorin dhe ta pasurosh ate. Te pakten te vije nje dite qe te ndihesh i detyruar ndaj ketij komuniteti virtual per ndihmen qe te dha ne uljen e deficenses mendore. Darius ne kete forum ka patur, ka dhe do kete vetem nje emer: DARIUS. Ky me mjafton te them cdo gje qe kam ne tru e ne zemer dhe mjafton po ashtu tju 'thyej' turinjte virtualisht ty dhe tipave si ty. Nese ke ndonje pakenaqesi, dyshim apo mendim se Darius ka emer tjeter, atehere komuniko me admin se ta japin ata pergjigjen. Sdua ta degjoj me kete idiotesi, sic e degjova dhe para disa ditesh por qe me beri te qesh. Tani u kthye ne neveri. Fol dhe perqendrohu tek temat. Nese ke ndonje problem me Darius atehere flasim privatisht se ti sqaroj une idete.

    Citim Postuar mė parė nga Behari
    White Knight-darius,eshte mese e vertete kjo qe une them,pasi kam informacion te sakte,ku me vone do jau bej publike ne forum!
    Po ta bej une me te lehte punen, te ftoj ti postosh te gjitha informacionet qe ke. Beji publike ti shoh dhe une mer jahu. Ta marr vesh sa shume me qarkulloka emri tek ato listat tuaja

  5. #65
    Shqiptar Maska e EdiR
    Anėtarėsuar
    24-05-2002
    Vendndodhja
    Madison, WI, U.S
    Postime
    963
    Inteligjentja nuk ke bere sondazh te drejte.
    Patjeter qe ka censure ne forum dhe per mendimin tim behet nje pune e mire, pevec temave te fese :-).
    Per nje arsye apo nje tjeter aty njerzit jane shume pasionante dhe nuk ndalen se shkruari gje qe e ben monitorimin te veshtire. Une jam dakord me shqetesimet qe ngre ti por forumi duhet pare me syte e gjithe te tjereve, nqs dikush shkruan dicka qe nuk duhet veten e tij tregon, nuk te imponon as ty as mua as gje. Nqs distancohemi prej tyre atehere nuk besoj se do na krijojne probleme. Injoranca per nje problem qe sa vjen e thellohet mes Shqiptareve nuk eshte zgjidhje.
    Bej pjesen tende te mos nxitesh urrejtje, une do perpiqem te bej timen, e keshtu me rradhe.
    Kalofsh mire,
    Ed
    Think. Laugh. Live.
    Mendo. Qesh. Jeto.

  6. #66
    pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
    Anėtarėsuar
    08-10-2005
    Vendndodhja
    Ne kontinentin e Kurrkundit
    Postime
    862
    Citim Postuar mė parė nga EdiR Lexo Postimin
    Inteligjentja nuk ke bere sondazh te drejte.
    Patjeter qe ka censure ne forum dhe per mendimin tim behet nje pune e mire, pevec temave te fese :-).
    Per nje arsye apo nje tjeter aty njerzit jane shume pasionante dhe nuk ndalen se shkruari gje qe e ben monitorimin te veshtire. Une jam dakord me shqetesimet qe ngre ti por forumi duhet pare me syte e gjithe te tjereve, nqs dikush shkruan dicka qe nuk duhet veten e tij tregon, nuk te imponon as ty as mua as gje. Nqs distancohemi prej tyre atehere nuk besoj se do na krijojne probleme. Injoranca per nje problem qe sa vjen e thellohet mes Shqiptareve nuk eshte zgjidhje.
    Bej pjesen tende te mos nxitesh urrejtje, une do perpiqem te bej timen, e keshtu me rradhe.
    Kalofsh mire,
    Ed
    Une kuptoj arsyetimin ten Edir, por e kam thene edhe njehere, ti nisesh nga qellimet me te mira, ndersa ata qe postojne ketu vijne me qellime te tjera. Une do te doja te isha aq e qete sa ti, por s'mundem se kur lexoj insinuata te tilla te pacipa me dridhet mishi (eshte ne natyren time ne fund te fundit te jem e neveritur nga injoranca, urrejtja, anti-shqiptarizmi). Jane lejuar dhhe per shume kohe. Le ti shprehin idete e tyra (i thencin) diku tjeter dhe JO ME SHQIPE BASTARDE! E di qe eshte shume e veshtire ti monitorosh jam shume dakort, por une mendoj se eshte nje mase e domosdoshme. Dallohen ato kokrrat qe bejne gjithe gjullurdine ketu, perderisa s'eshte e veshtire te evidentohen pse edhe e mos merren masa ndaj tyre? Pikerisht se injoranca eshte revoltuese i duhet hequr zeri atyre qe s'kane c'thone! Boll i duruam neper rruget dhe qytetet tona, te pakten neper forume s'dua t'ua degjoj fare zerin!
    Homo sum; humani nil a me alienum puto.

  7. #67
    Citim Postuar mė parė nga Inteligjentja Lexo Postimin
    Sondazhi tjeter me emer te ngjashem me kete eshte gabim. Ju lutem votoni ketu! Ideja eshte njejte. A duhet te kete censure mbi postimet fetare antishqiptare qe sjellin percarje dhe reduktim te vlerave kombetare?
    Po i pergjigjem temes. Tipa qe shfaqin shenja te theksuara anti-kombetare, nuk duhen censuruar vetem ne forum por edhe ne jeten e perditshme, pavarsisht se nuk marrin guximin te dalin hapur. "Avdi-Bahletaxhinjte" dhe "Vasil-Bollanot" duhet te zhduken nqs nuk u pelqen Shqiperia dhe simbolet e saj.

  8. #68
    i/e regjistruar Maska e Longarus
    Anėtarėsuar
    24-09-2007
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    553
    Une mund te them qe ka kohe qe nuk kam pa te jete hapur ndonje teme qe ka karakter edukativ ose studiues ne forum . 80-90 % te temave qe hapen sidomos koheve te fundit jane fetare dhe banale , gje qe me irriton shume . Jam shume i sigurte qe pikerisht keto tema jane duke i larguar antaret dhe duke i dhene karakter krejt ndryshe Forumit Shqiptar.

    Edhe pak edhe do ta quajme FORUMI FETAR dhe ANTIKOMBETAR

    Shpresoj qe te kete ndryshime ose ndonje forme tjeter te kontrollit dhe denimeve per antaret destruktiv te ketij forumi .

  9. #69
    i/e regjistruar Maska e RinorZ
    Anėtarėsuar
    08-06-2008
    Postime
    325
    Mendoj qe duhet bere nje spatrim, si ne anetare adhtu edhe ne disa tema...

    Gjithashtu jam mbeshtetes i asaj cka u cek me larte, qe cdo fjale qe eshte e nderlidhur me Anti-Shqipetarizem, jo qe duhet fshire nga forumi, por njeherit edhe te mirren masa per ate anetare qe ka postuar ate fraze...ose te i behet Bann!!!

    Njeherit, kisha lutur qe Rubrika Agnosticizėm dhe ateizėm, te mbyllet nje here e pergjithmone, pasi ne kete rubrike shfaqen idete e para Anti-Shqiptare, si nga ata greko-pederat, poashtu edhe nga turko-arabet...

  10. #70
    fossa dei leoni Maska e prenceedi
    Anėtarėsuar
    07-11-2008
    Postime
    2,120
    Pretendojme te behemi nje vend demokratik.Nje nga pikat kyce te demokracise eshte edhe liria e fjales. Pra nuk ka pse te censurohen shkrimet.
    Do te deshiroja qe te shkruante ketu edhe qen... Bollano qe te shijoj live mendimet e shqiptareve.
    Votoj jo censure.

  11. #71
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-08-2008
    Postime
    1,280
    Kuptohet jam kundėr atyre qė hedhin baltė mbi kombin,por jam edhe kundėr censures e represionit.

    Do thoni pse?

    Sikur para 2000 vitesh, tė mos kishte pasur represion (kryqzim tė krishterėve tė parė),censusrim tė besimit tė tyre,pėrndjekje e linē nga Neroni e perandorė tė tjerė pėr tė krishterėt dhe, para 1465 vitesh, tė mos kishte pasur pėrndjekje tė islamikve tė parė nga Meka nė Medinė,si do tė dukej sot Evropa ?
    Me siguri ndryshe...shumė mė ndryshe.

    Vetem me liri tė shprehjes tė mendimit,lirshėm e pa censurė mund tė artikulohen mendime tė mėdha,ide i e vizione kolektive.
    Shikoni rezultatet e ekskluzivizmit tė mendimeve,ideve e ideologjive ēka kanė pjellė ndėr ne e mes nesh !

  12. #72
    Perjashtuar Maska e morrison
    Anėtarėsuar
    16-01-2007
    Vendndodhja
    Me kembe ne toke!
    Postime
    822
    Per mendimin tim normale qe duhen censuruar!
    Hodha nje sy se kush kishte votuar po dhe kush jo dhe me sa pashe jane keta qe sapo i preket islami kercejne pupthi si puna i shkrepse qe cik e pertush merr flake direkt.
    Jo mos te kete kontroll mbi temat/postimet e pahijshme
    arbereshi_niko, fisniku-student, genti1972, kikimiki, prenceedi
    Islamofobia po perhapet shume ne shqiperi dhe nuk e kuptoj se ca gjejne te ajo fe qe gjithmone ka dash me na zhduk si popull duke filluar qe nga koha e turqeve qe i detyronte shqiptaret qe te nderronin fe qe me vone ta asimilonin komplet si kulture dhe te tregonin se ky popull nuk ka egzistuar kurre. Jam shume i indinjuar me keta persona sidomos kur mundohen te hedhin balte mbi fihuren e Nene Terezes e cila e ka ngrit emrin e shqiptarit deri ne majat me te larta dhe nuk e mohonte kurre se ishte shqiptare dhe keta te kene turp nga vetja per fjalet qe nxjerrin nga goja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Feja e shqiptarit eshte Shqiptaria!!!!!!!!!!!
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga morrison : 18-12-2008 mė 12:59

  13. #73
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anėtarėsuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Po, le te reduktohet/censurohet nr i postimeve/postueseve
    Nese postimet jan me fjalor banal, sharje edhe ofendime, natyrisht qe duhet te censurohen sepse ktu nuk eshte lokali lagjes ku mblidhen gjith djemt e flasin si tjua doje qejfi. Ne rast te kundert jam kundra cdo censure.

    Jo mos te kete kontroll mbi temat/postimet e pahijshme
    Cfar nenkupton me postime te pahijshme? Kontroll duhet te kete se sben, shum sharje shoh neper tema.
    Nuk them te censurohen ata qe flasin per fene e vet, por te censurohen ata qe shajne edhe ofendojne neper tema, madje te perjashtohen.
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  14. #74
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-12-2004
    Postime
    1,681
    Per mua nuk duhet te egzistojne forumet fetare, e aq me keq antishqiptare.
    larguar forever

  15. #75
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    03-12-2008
    Vendndodhja
    ATJE KU ME RESPEKTOJN SI SHQIPTAR
    Postime
    1,015

    jo nuk ka kuptim te censurohen vetem ato mesazhe qe kan sharje ekstreme.

    nese nuk dalin ne pah dukurit negative dhe nuk diskutohen ather eshte kot se nuk nxjerrim gje nuk dalim ne ndonje konluzion dhe biseda lidhur me fene une nuk do ti quaja antishqiptarizem por perballje direkte me problemet qe ka shqiperia sot ose qe mund te behen akoma me te medha neser .forumi per mua duhet te jete me shume i lidhur me keto tema antishqiptare sic shpren ca dhe te censurohen nga forumi tema bajate koti qe nuk kan lidhje me kombin ne diskutojm mbi temat e nxehta qe te shohim ose te pragramojm te ardhemen e femijve tan ne nje shqiperi evropiane dhe sa me larg feve dhe me shume afer vlerave njerzore dhe kulturore shkencore.

  16. #76
    Manitu Maska e kiniku
    Anėtarėsuar
    08-07-2005
    Vendndodhja
    Mos tė na vijė cudi se cdo frymor nga vete natyra priret tė kerkoj ushqim; Lukreci
    Postime
    869
    Citim Postuar mė parė nga Inteligjentja Lexo Postimin
    Censure mbi postimet dhe postuesit qe kerkojne antishqiptarizem?A duhet te kete censure mbi postimet fetare antishqiptare qe sjellin percarje dhe reduktim te vlerave kombetare?


    Vlerat kombtare. Shume funny. I mjeri komb.

    Fundrrina e filtruar shume here qe ka gojen plot vrer e helm kunder Skenderbeut eshte vetem pasoje e nje mentaliteti te pazhvilluar te Shqiptarve te Shqiperise e me shume te Kosoves e sidmos atyre te Maqedonise. Sikur, si popull i lashte (qe pretendojme te jeme) te kishim vlera, do te turperoheshim me faktin se jemi te fundit ne Evrope qe kemi alfabet, shtet, pirun e lidhje interneti; qe ndrrojme fene, bindjet e qendrimin sipas ecurive dhe interesit aktual. Por jo, ne krekosemi me "fleksibilitetin"e pa-qendrushmerine tone.


    Anti-shqiptarizem apo e vertete?
    Where have all the good men gone
    & where are all the gods?

  17. #77
    Perjashtuar Maska e morrison
    Anėtarėsuar
    16-01-2007
    Vendndodhja
    Me kembe ne toke!
    Postime
    822
    Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
    2 postime ne forum, edhe me njifke kaq mire? Amon.. na le rehat se sju jap pike rensie!

    Madje e di ca?? Sa fitove nje vend ne ignore list.

    hajt shnet
    Tashe qe nuk do doja te debatoja me ty por kur ti e kerkon vete nuk kam cfare te bej.
    E para nuk do te thote meqe kam 5 dite i regj dhe qe postoj, nuk jam futur me para per te lexuar dhe per te ditur se si te te kthej pergjigje!
    E dyta dhe dhelpra kur e pa qe nuk i kapte dot rrushte tha jane te pabere nuk bejne per mua.... Kshu dhe puna jote kur e shikon qe nuk e ha dot dike tjeter me llogjike zgjedh rrugen me te thjeshte, shmangien!!!! Ah se harrova te te thosha me nderove qe me vure ne ignore list se tipat si puna jote nuk meritojne piken e vemendjes.

  18. #78
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    26-09-2006
    Postime
    129
    Koncepti i censurimit tё postuesve dhe postimeve antishqiptare nё temat fetare hap probleme tё kota tё tipit kush?, si?, pse?, mbi ēfarё bazash? etj

    Une jam pёr diēka mё tё thjeshtё: tё bashkohen tё gjitha nёnformuet e botёs shpirtёrore nё njё tё vetёm ku tё kenё tё drejtё tё debatojnё tё gjithё dhe ku tё mos lejohet izolimi i asnjё nёnkomuniteti. Moderatorёt mund ta kontrollojnё kollaj duke respektuar rregulloren…
    Kёshtu siē ёshtё tani, disa nёnforume fetare janё vende tё pёrkryera pёr tё bёrё lavazh truri tё ndonjёrit qё futet nё kёtё forum si shqiptar dhe ngec nё rrjetat e peshkatarёve tё ndriēuar, pёr tё pёrfunduar me llogjikime copy-paste nga libra tё tipit: “si t’i pёrgjigjemi…”

    Arsyetimet e tipit: ēdo forumist tё merret vetёm me nёnforumin fetar tё cilit i pёrket, mё duken shumё tё rrezikshme…

  19. #79
    Erga omnes Maska e fisniku-student
    Anėtarėsuar
    11-10-2006
    Vendndodhja
    Nėn hijen e Diellit
    Postime
    4,408
    Citim Postuar mė parė nga fisniku-student Lexo Postimin
    O pjestar i Ndraghetes Italiane (Org Mafioze),ik nga ketu sa nuk te ka kap Policia...


    Ps: Moderatore ky eshte Landi qe mban Rekordin ne Forum per Perjashtime ,mbi 30 here eshte Perjashtuar,propozoj te behet nje manifestim me rastin e Perjashtimit te 31t here

    Pije falas nga unė
    Ku na Mbeti e ku na shkreti Bashkim Leqka

    Perfundoj me sukses Hetimi im ,na doli te ishte Landi
    Kafet me vonė
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga fisniku-student : 20-12-2008 mė 11:52
    "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema tė Ngjashme

  1. Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 23-05-2009, 05:10
  2. Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 16-06-2006, 13:45
  3. Sqarime pėr postimet nė kėtė forum
    Nga shigjeta nė forumin Muzika botėrore
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 28-04-2006, 01:04
  4. 118 shqiptarė kėrkojnė nėnshtetėsi bullgare
    Nga StormAngel nė forumin Emigracioni
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 21-12-2004, 13:04
  5. Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 15-11-2004, 08:38

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •