Close

Kėrkim:

Fjalė Kyēe: edi rama

Faqja 1 prej 4 1 2 3 4

Kėrkim: Kėrkimi zgjati 0.00 sekonda; u krye 10 minuta mė parė.

 1. Edi Rama dhe 40 hajdutėt!

  Postuar nga Albo 17-07-2023 00:20
  • Comments:0
  • Trackbacks: 0
  Postimi i Fundit: 17-07-2023 00:20
  by Albo   Shko tek mesazhi i fundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 91
Faqja 1 prej 4 1 2 3 4