Close
Faqja 5 prej 11 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 207
  1. #81
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    29-10-2009
    Postime
    356

    avdi qeni

    Piro(avdi shpiuni)

    More kopuk ndegjoje vete disa here,dhe shkruji fjalet e njerit dhe tjetrit mor qetnik shkavell qe shkruan nga kragujevci!
    Haxhiu kurr se ka hyp ne kerr Arkanin kete e kam bere qe ti dhe shoket e tu te me jepni kinse kritika!Me pas hyp Arkani ne kerrin tim shtete pidhait e nanes ja kisha shkerdhyr e din ti mire kete,sepse une jam ky qe ja kam qie nanuqin ne vitin 1971 Nikolla Lubiqiqit per flamurin kuq e zi.Dhe qeky Muharrem eshte que me shqiptaret e tjere per tua plotesue deshirat e shkive me ndoqen qe te me likvidoin pse une e mbrijta flamurin kuq e zi .E ta shkerdheft nanenuqin flamuri kuq e zi!
    Per keto fakte ke mundesi ti pyesish keta;Hysen Kolgeci nga vraniqi,Sadik Sylaj,Smail Berisha nga Suhareka, Muharrem Kuçi nga Suhareka,Reshit Bytyqi shefi yt o Avdi pisi,Rexhep Kryeziu me vellaun e tij,Kadri Kuçi nga Suhareka e tjere .Dhe Ky Muharrem bashk me mikun e tij dhe Ymer Gashin dhe Fadil Hoxhen me quajten tradhetar te jugosllavise.Ti Piro sje shqiptar pos spiun leninist,marksist enverist qe e keni patur zakon me iu shpif shokeve he te zuna qe je spiun pa qen fare vetem mi nxite qe te kacafyten me serb dhe te vriten.Dhe ju pisa pastaj ti qitni neper qiftela e ua dhefsha qiftelit e juaja.
    Edhe serbet si ti me kan then se po baje _uçk dhe po i qoi rinin shqiptare ne aradhat e saja .Kam que shume te rinje ne uçk e din mire Fatmir Lima,dhe te tjeret /
    Sa per ty kam inqizime me Haziz Morinen qe kemi bisedue pse nuk me kan marr shkau yt me luftue kundra spiunave dhe shkaut;Nese don i qesi dhe i ndegjon.
    Piros dil hapur e jo si grua e stambollit qe shiten me pare!
    Ndryshuar për herë të fundit nga arberi_fr : 22-09-2010 më 16:45 Arsyeja: e

  2. #82
    Aty afer...
    Anëtarësuar
    14-03-2006
    Vendndodhja
    Epir
    Postime
    62
    Haxhi Kuçi i Arkanit,

    Po te isha une si ti dhe Avdi Ibrahimi, te jesh i bindur se do ta kisha varur veten me lak dhe ate pikerisht ne dite pazari. Kurre nuk kam punuar ne ndonje resor shoqeror te Jugosllavise, por perkundrazi kam qene i ndjekur dhe i burgosur nga Jugosllavia!

    Fare nuk jam nga ajo ane nga vini ju tandemi i spiuneve Haxhi Kuç e Avdi Ibrahim!

    Ka edhe njerez qe me njohin dhe e dine se kush qendron pas kesaj nofke!


    Ik mbushu tash me gjithe Avdi Ibrahimin ne te s'emes te dyte!

    Ja ku e ke pranuar se Arkanin e ke patur ne makine dhe e ke shetitur, pisi i pisavt-deshmitari i Hages!




    http://lajmpress.com/lajme/shqiperi/4557.html


    Shkruan Haxhi Kuçi:

    E sa per Arkanin e din ti se kush ma ka hyp,dhe a ka qen Arkani apo ndonje personalitet tjeter serb edhe keta shoket e tu ma kan que me shetit se tek e fundit ty per çdo dite e nate te kam shetit me pare e pa pare qe as benzinen kurr nuk ma ke pague dhe ke ftyre more i poshter qe haptas thua se nuke e njoh Haxhiun dhe skam bere shoqeri ; marre te kofet por ti ske burrerri fare pos interesi dhe ti etiketon njerezit shoket e tu .

  3. #83
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    avdi ibrahimi nje spiun serb si ka qene e mundur te jete ne hierarkine e larte te uck-se!!
    keta 'patriotat' e forumeve qe i japin zjarr pseudopatriotizmit po dihen qe jane ,ishin dore e serbit!!

  4. #84
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    G-2

    qyky pirroja tka ba me fol me vehten tane haaaaaa
    ky po jau zbuloike edhe rrajt shpiunave
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  5. #85
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anëtarësuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826
    duke klikue ne adresen qe ka sjell shoki Pirro gjeta kte shkrim.
    Po e sjell ktu megjith komentet.

    Kurgja spo kuptoj ne fakt..

    Nejse..





    ---

    Krimet e luftës, EULEX heton në Durrës

    Publikuar/modifikuar 18/05/2010 13:43:00 Madhesia e germave:

    Dhjetëra mijëra kosovarë u strehuan në qytetin e Durrësit gjatë spastrimit etnik të Sllobodan Milloshevic në vitet 98-99.

    Por përvec civilëve, qyteti bregdetar i Shqipërisë ka shërbyer edhe si një bazë sekrete e Ushtrisë Clirimtare të Kosovës.

    Kështu thotë një shkrim investigativ i BBC-se, sipas të cilit hoteli “Drenica” ka qenë shtabi i përgjithshëm i UCK-së.

    Arrestimi i pak kohëve më parë i ish-komandantit të UCK-së Sabit Geci, si dhe një hetim në zhvillim e sipër i Njësisë për Krimet e Luftës në misionin EULEX po tregojnë rolin kyc të qytetit të Durrësit në një pikëpamje tjetër.

    Sipas hetimit, Geci akuzohet për torturimin dhe vrasjen e shqiptarëve të burgosur në një bazë të UCK-së në qytetin e Kukësit në vitin 1999, të cilët dyshoheshin se punonin për organet serbe.

    Hetuesit e misionit evropian për rendin dhe ligjin thonë se rreth 40 persona, të cilët ishin torturuar në Kukës, ishin mbajtur për një periudhë kohore nga UCK në Durrës.

    Mes tyre kishte edhe të burgosur serbë, të cilët mbaheshin në Kukës, pasi ishin rrëmbyer dhe transportuar ilegalisht nga Kosova në Shqipëri.

    Nga ana tjetër, avokatët e Gecit deklarojnë se ai i ka mohuar të gjitha akuzat dhe se ndodhej për një trajtim mjekësor në Slloveni gjatë periudhës së përmendur nga EULEX, prill-qershor 1999.
    Shto tek: Facebook | Furl | Digg | Myspace | Windows Live | Yahoo MyWeb |
    Komente (3 publikuar):
    Haxhi Kuçi në 06/06/2010 08:33:34

    Avdi Ibrahimovski

    Shko ti ne Kragujevc e jep informata e pisi pisave!

    Ti dhe ata qe dine mire shkrim e lexim i marrin veshketo forat e tua.
    Ti asgje nuk pranone edhe ateherit kur e tradheton shokun dhe mikun e shtepise!Ti i ke kindapue gazetat sidomos albania pressin (albani serbin)

    Ty dhe mua personalisht ne njeh mire Afrim Morina dhe pse ky nuk e shkruan nje artikull per neve dyve ?Ti ke persoseshmeri ti ndalon njerezit te shkruain per aktivitetin tend te meshefte !E di qe e ke shpinen e forte nga udaba dhe servilat e tu,por koha po te afrohet njeri dhe mbaju ?Ti i nxite njerezit qe tu dalin me kallasha ne rruge dhe nuk i lini te marrin pjese ne kongrese !Ti intrigant kote e ke me shpifjet e tua kundra meje me njeh shume mire Suhareka dhe Kosova.Ti ikish dhe nderron qytetet her ne Mushtisht,here ne Krushe ,here ne Suharek,e here ne prizren !Ti e ke lexue edhe mergaten e qyqeve,ti ke pire me hoxhen uj te prishte.Ti me ke propozue te bashkohem ne sofren e hajnise qe te behem i pasur,por e kote ishte mendja jote me qellime ogurezeza.Sa ma teper qe te shkruai per ty ty aq ma shume te japi hapsire ne ajer te merr fryme si peshku ne rere .

    Shume po qesish materiale te miat,dhe lodhen dashamiret ti lexoin,por shkruaj ato qe kishim ne dy mes nesh e mos dil jashta suazave njerezore,lei keto forat e tua komuniste,sepse une tek e fundit nuk kam punue ne mbrojtjen e serbise e ti po vallahi .

    0 Avdi Ibrahimi në 04/06/2010 07:41:14

    Retrospektiv për ribotim.Kjo është përgjegjia ime për racistin,shizofrenin,shpifarakun,laron, Haxhi Kuçi dhe sojin e këtij farë palaçosh...

    Për: Leter Shokut Dr.Begzat Baliu

    Reagim ndaj shpifjeve dhe rrenave pa krip të Haxhi Kuçit !

    DREJTUAR: të ghitha mediave



    --- On Sun, 8/24/08, Begzad Baliu wrote:
    From: Begzad Baliu
    Subject: Begzadi. Harrova ta dergoj pergjejen time
    To: "avdi ibrahimi"
    Date: Sunday, August 24, 2008, 7:11 PM
    O haxhi Kuqi! Une nuk i di marredheniet tuaja as me Avdiun as me Bajram profin, e as me te tjeret qe ti i permend e une as nuk i njoh as nuk i kam njohur (nese nuk i kam harruar) sepse kemi kaluar nje lufte dhe nuk e kemi pasur lehte as paslufte. Po nje gje mund te them: kurre nuk kam dyshuar ne ata qe ua kam hanger buken apo ua kam dhene buken. Nese e kam hanger buken ne shtepine tende, te Bajramit a te Avdise dhe ua kam dhene buken time, nuk kam pasur pse te dyshoj as ne ty as ne ata. Kam mbajtur marredhnie korrekte dhe natyrisht jam perpjekur t'ua beje te miren, njerezve qe kerkuan t'i perkrahi ne kohen kur ishte me se veshtiri. Meqenese fjalia juaj ne fund eshte e pakuptueshme nuk e kuptoj as ne cfare cilisie keni permenduar emrin e gruas sime. Po une te them se ne cilendo menyre qe ju permendni emrin e saj, vetem mund te bini ne provim para respektit qe ajo ka treguar ndej jush te gjitheve. Begzadi


    M e 25 gusht 2008.lexova letren të dërguar juve, nga ana e Haxhiut. Më erdhi shum keq që ky njeri shizofren po etiketon dhe përmend emra pa patur qoftë edhe argumentin më të vogël për çfarë ai shkruan në shkarravinat e tij shizofrenike.Ky shizofren flet kodra pas bregut dhe, po t'i lexosh çfarë thot dhe shkruan të krijohet bindja se kemi të bëjmë me një psikopat të nivelit të ulët nën shifrën zerro.
    Në një forum"Diskutime shqiptare","Historia e Haxhi Latif- Kuqit-Krasniqi",datë 26 qershor 2006 thotë:
    "...Mos harroni hollkaustin e hebrenjve dhe ati nga Kosova,nuk është bërë dëbimi pa pelqimin e OKB-së.Ja ka dhënë dritën e gjelbërt Serbisë...A vepruan kështu udhëheqsat e luftës,a krijuan qeverin e re ndonjehere...Çka ta ban koka ua hjek *****”,
    thotë Haxhi shizofreni dhe, vazhdon:
    ”Unë e ju mundemi mes vete me u përqit me rrejt...”
    Dhe përfundon mesazhin me:
    "Tung për tërë popullin shqiptar"!
    Ai paraqitet kështu sikur të jetë përfaqsuesi i tërë shqiptarëve,por ja çka thotë ky maskara pastaj për shqiptarët:
    "...Po ta kisha forcën e zotit/ në një gropë/ i kisha shtie të gjithë shqiptarët!/ ku ka shqiptar ne kete rruzull toksor/ i kisha bërë grumbull në një gropë/ dhe për së gjalli i kisha varrosë/ sot tri kombe të prishta ka bota/ franca albanija e gjermani e jan t'pa besë/. “
    Çfarë racisti,çfarë mendje shkalluar është Haxhiu,duket kudo në të thënat e shkrimet e tij shkarravitëse.Ja çka shkruan edhe për Kryetarin e Francës, Sarkozin:
    "...A deshe në franc me ba revolucion ore pis,ore jahudi,polaku..."
    Më pastaj i drejtohet Kryeminstrit të Shqipërisë Sali Berishës:
    " ...Shqiptarët t'i dhinë të gjitha të mirat,raftë një ASTEROID e jav qift nanen tërë botës..."
    Haxhi shizofrenit i del punë me krejt botën s'ka asgjë të mirë në botë për të për këtë ai kërkon qe asteroidi ta rrënoj tërë botën për hatër të Haxhiut,ose njeriut me pseudonimet e tij (minatori,babloku.perparimi,etj.) Dhe s'ndalet duke sharë e shpifur:
    " ...Shqiptar vraponi me marr intervista/ e t'mi pini fenat e mia.."
    O ,zot a shkruan dhe shprehet kështu një njeri që e vetquan veten "poet"?! dhe vazhdon avazin e fyerjeve ky fare "poeti “:
    "...Si magari si shqiptari farë nuk kan në kokë..."
    Pastaj vetëshkruan biografin e tij,ku mes tjerash i gjori thotë:
    "...Veprimtarin time fillova që në ditët e feminisë,veprimtarin kombëtarë e kam vazhduar vetëm vetë,se askujt nuk i kam besuar..."
    E more i gjor po urtia popullore thotë,"Trimi i mirë me shok shumë".
    Ai më tej shkruan:
    "...shpiunat udheheqesit e kosoves dhe të luftës i nxisnin serbet që të më maltertojnë..."
    Dhe sërish i drejtohet Berishes:
    "...Zoti Sali Berisha...mos prano që kosovarët me të shpall qytetar nderi të Prishtinës...sepse kam inqizime telefonike me tanë intelektualet e kosovës dhe se intelegjenca e tyre është e paisur vetëm me tradhti!!!! po këta qena po na udhëheqin si në luftën e parë e të dytë qiftat e Mark Krasniqit,Fadilave,Rugovave,Thaqjanëve,Fatmirave qe si zagar shkojn e ja puthin ****** si sërbëve ashtu edhe ndërkombëtareve...Thaqi me Limen e Rugovë coftinën,janë tue na pergadit qefina".
    Këto shkarravina idioteske ai i shkruan me 14 qershor 2006. Në fund shprehet dhe shpik një komb për shqiptarë që duket qartë se e keqpërdor liderin e Vetëvendosjes Albin Kurtin ku shprehet me fjalen:
    " Rroftë kombi ALBINAS".
    Po më 18 qershor 2006 ai përsëri shkruan për Berishën:
    "...O zoti Sali Berisha sot njeriut i simbolizon pasqyren e shpirtit,veshur zerin e hyut..."
    Po ky shizofren me 27 korrik 2006 e shanë Berishën:
    "...Sala nuk është hedhur në mbrojtjen tonë kurre.Veç një lëmsh bënë gjithmonë." Ja shizofreni faqe ndërron dje lavdron dhe sot shanë.Ai shanë rëndë edhe TMK-në:
    "... Edhe në TMK tanë janë shpiuna..."
    Në forumin "Diskutime shqiptare-politika-vetëvendosja" Ai baltos të tjerët dhe vetëlavdërohet si një narcisoid i vockël:
    "...E nderuara Kryeziu: Kur unë kam kërkue Republik për Kosovën as Demaqi nuk ka pase ***** me kërkue...Kur i nisa demostratat ne menzen e studenteve,unë jam ai studenti që i ka qëllue qimja në pjatë...Kam kalle dhe tanke kur shqiptarët nuk kanë guxue me livrit!...Tani po dalin qenat patriota! me një fjalë me pas luftue uçk ja nuk ka pas nevojë me ndërhy NATO..."
    Më 30.04.2006 në “forumin diskutime shqiptare” Titulli Re: Vetvendosja, Haxhiu shkruan “mesazh”:
    “…Kam shum me shkrue por lodhesh, e nese të kam lodh me fal, sepse un mbeta një askush, i dëbuar nga shqiptarët vetëm pse ua desha LIRIN hajde se ke koh e titos,Fadilit,rugovës, nuk kesh i përshtashëm,por mori motër kur u nis lufta edhe këtu sidomos fatmir Limaj, Uke Bytyçi, Ylfet Fandaj, Bajram Bekteshi nuk me pranuan Pse? Neri me thot je shoqëruar me një poet spiun, t’i je i trent, A këta të gjith janë shokët e mi, kanë qenë se për mua janë vetëm shkije të serbise ! Avdi Ibrahimi poeti që sot është drejtor general në kek që me thijshin se është shpiun…” Ai këto mesazhe i shkruan z. Kryeziu, duke e përshëndetur si ” poet i popullit” Haxhi Latif Kuçi.
    Ai vazhdon t’i Shkruan Xhemilit:” …kur shkova ne gjermani,kur u thash se uçkja nuk me ka lene me luftue? A me than ti paske dashur luftë?Ma nuk me kan vete,por edhe asvajsin kur ma kanë dhënë në prani te tyre e shkeva vetem pse figuronte si shtetas Jugosllsve…jam detyrue me i marr fëmit e me ja msy në france,por duke ndrrue identitetin ne vend të shqiptar ne ate ashkali…”
    Hajde Haxhi” patrioti”me bateria të harxhuar, hajde po për këtë ti dashke t’i varrosish për së gjalli të gjith shqiptaret, se je tjetërsuar në gabel ,për atë ti shan e fyen me gjuhen e gabelit…
    Më 8 janar 2008 në Wikipendia,Enciklopedia e lire Haxhiu shkruan:”…Gjuha shqipe mos u prekni se edhe unë rrjedhi si ju tan eshte gjuhe artificiale siq jane tana gjuhet e ballkanit(sikur e ndërtojna një kal artificial)Po për të krijue një gjuhë të re nuk eshte kushedi probleme une me j anise e bëje qe do të quditet tane rruzulli toksor!...” Ja ky njeri i fut hundet kudo edhe aty ku se ka vendin…Ky njeri është një Don Kishot që më s’mund ta kontrollon më as veten e tij, gjuha shqipe nuk është gjuhë artificiale, por je ti ore i mjerë artificial dhe rrenacak gojëfëlliqur.
    Në forumin “ Bashkimi Kombëtar” më 13.04.2009. i gjori Haxhi shkruan :
    “ …Kur kam shkruar në normale poezi për republiken e Kosovës as Demaqi nuk ka guxue me pordh… Unë sa kam ba për shqiptari as ZOTI nuk kishte pasur mundësi të bëjë…”.
    Më 08.0.2009.Gazeta “Lajm”shkruan EULEX “Nuk ka mosmarrëveshje me qeverinë”. Haxhiu me 11.09.2009.jep koment: “ O shqiptar e magarca. Nxini tan komandantat e uçk e lidhni si qenat nëpër bandera neper sheshet e qyteteve e fshatrave ju tregoin se për çka kanë luftue ?...”
    O’Perëndi këtë( jo)njeri duhet ta kontrolloj psikologu dhe psikiatri.E nëse ndonjëher shërohet të merret ligji me këtë racist shizofrenik...
    I kam lexuar “mesazhet” e mbushura me trillime,rrena,fantazi,provokime,idiotizma,fyerje teper banale, shkruar me fjalor rrugaçi, nga Haxhi Kuçi. Nga këto shkrime as u trondita as u mbusha me mllef. Pas leximit të “mesazheve”,shpifarake,çorientuese, me fjalor tejet banal,po mendoja fare i qetë. Si ka mundësi që një njeri normal të jetë i mbushur deri në gryk me mllef vulgar e të derdh vrer të zi ndaj gjithë botës njerëzore dhe asj shqiptare që po përpiqet me të gjitha forcat përparimtare që ta ndryshojnë botën për të mire ? Ku duhet ta ketë burimin kjo arrogance e papërmbajtur e Haxhiut ? Pas një meditimi jo të gjatë, erdha në përfundimin se rrënjet e kësaj arrogance çorientuese shpifarake duhet të jenë nga shpirt vogëlsia dhe mendjelehtësia e çekuilibruar te”miza pas veshit” e Haxhiut që nuk pati prapanic të rreshtohet në radhet e UÇK-së. Paçka se ai flet se kam bërë këtë e atë..Të gjitha këto janë thash e themet e Haxhiut të sëmurë shpirtërisht…
    I nderuari Begzat nuk lodhem fare se çfarë shkruan në letren e Haxhiut dërguar juve, ku ai përmend dhe baltos edhe emrin tim. Për vetën time mburrem për gjithçka që kam bër në dobi të kauzës kombëtare shqiptare, njëkohësisht ndjehem shumë i nderuar që kam qenë luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga ditet e para kur u çfaqë në skenë famëmadhja Ushtria jonë çlirimtare. Për këtë mburrem që kam statusin e Veteranit të Luftës dhe, as që kam nevoj të përshkruaj biografin time ajo është e pastër si kristali dhe, për këtë ndjehem shum i qetë, duke mos dashur të plemizoj me psikopatin Haxhi Kuqin, të cilit nuk i ka folur askush në Suharekë se të gjith e njihnin për idiot e psikopat të tërbuar, e të mos flasim më se për të gjallë çoftë edhe një shqiptar nuk i ka besuar,ai njihej nga të gjithë banorët e Suharekës edhe si sadist familjar…paçka se ai i permend emrat tanë dhe shpif e rren gjithçka për mua dhe shqiptaret në përgjithësi. Turpi le tu mbetet forumeve qe e lejojnë memdjeshkalluarin Haxhi të fyen mbarë botën njerëzore e në veçanti shqiptarët. Soji i Haxhive s’kan punë tjera por vetëm janë për t’i përbaltur të tjerët sepse të tillë ata janë vetë… Ja çfarë shkruan në ”mesazhin” e tij dërguar mua me 21 qershor 2009 në forumet e lartë cekura:
    ” Pse o shok nuk me tregove se si duhet bashkëpunonim qe lirin popullit tja dhurojmë,por mshefe çdo gjë nga shoku yt qe se di pse kur e din se unë nga ju kurgje nuk mshefa por çdo gjë edhe problemet sekrete te familjes sime ti kam treguar.”
    Ja çfarë është në të vërtet Haxhiu, më pare më shante e tani më quan shok, po të ishte shok i yni siç po shprehet në forum ai do të ishte krah për krah me ne në luftën çlirimtare. Këtë të drejt Haxhiut paranoik nuk ja ndalonte askush për të luftuar për lirin e atdheut…
    Ndërsa për ju dhe familjen tuaj Begzat Baliu kam respekt të veçant.
    Ngelni shoqërisht të përshëndetur ju dhe familja.
    Nga Avdiu - Prizren.

    From: shaban shala
    Subject:
    To: avdiibrahimi@yahoo.com
    Date: Thursday, September 24, 2009, 4:00 PM
    Zotri Avdiu
    Jam shaban shala nga ana e Klines dhe nje person qe quhet Haxhi Kuçi shkruan diçka per aktivitetin tend ,a e njef kete njeri(Haxhiun) ?A mos ka bashkpunue me regjimin serb eventualisht ?.
    Antar i Shoqates Atedhetare per I te BK
    Te fala shoqerore zotri Avdi Ibrahimit

    Urtia popullore thot: "Mos e vet se të tregon vetë". Ja çka shkruan Haxhi Kuçi për veten e tij me datë 15 qershor 2006.viti. në "diskutime shqiptare"tema: Historia e Haxhi Kuçit (Krasniçit) pyet për plagos e Fe. Haxhiu thotë:"Serbet me 1996 Haxhiut i paskan thene se nese njëherë na shkoqin keta nërkombëtarët nga kosova mor veq nje dite,nese munden ma me na shtie e me ju ba gjandar te shqiptareve nanen na kajshin,kete ma kan thene pese akademik serb te beogradit".
    Pra ai Haxhiu paska patur lidhje edhe me akademik të Beogradit...Po kjo nuk ju duket e mjaftueshme për ta kuptuar se kush është Haxhiu...
    Dhe ai vazhdon të thotë:" Këtë Haxhiu thot ma ka thene edhe Arkani në mars të 1998,ku disa shok e kishin shtie qe ta qoj nga Suhareka ne ni fshat të Gjilanit ne Kosovë a e di mir se cili qen bir qeni ma ka shtie,(Aludon në Ukë Bytyçin),Haxhiu vazhdon rrugës thot me pat thënë: çka ***** po lypin shqiptaret? Eh! Haxhiu kinse ja paska ftof Arkanit...etj"…
    Ja Haxhiu e vozit dhe debaton lirshem me kriminelin Arkan nëpër Kosovë në kohë lufte dhe ankohet pse UÇK-ja se ka pranuar në luft të gjorin Haxhi.Po ky Haxhiu pastaj arratiset nga Kosova nga frika se mos po e vrasin Komandantat e UÇK-së...Po pse tan kjo frik e Haxhiut ndaj UÇK-së...Së pari ai arratiset me familje në Gjermani por edhe atje nuk ishte i qet i dukej se edhe atje ka komandanta të UÇK-së...Merr arratin dhe shkon në Francë.
    Dhe ja çka thot Haxhiu për veten e tij:"...ja msyna per ne france, por duke ndërruar identitetin dhe kombesin ne vend te shqiptar ne ate ashkali...".
    Pra çfarë patriotizmi shqiptar pret nga njeriu që ndërron identitetin. Këto nuk ju duken të mjaftueshme për ta kuptuar se çfarë në të vërtet është Haxhi Kuçi - Ashkaliu, për atë ai shan e fyen në forume me gjuhen e gabelit. Duke ditur mentalitetin e Haxhiut ka plot 13 vite nuk jam par e dëgjuar me te. Me vjen të vjellë për pak kohë sa e kam njohur Haxhi thash e themaxhiun.

    Falmeshëndet Avdiu.



    Fatlum Shala në 08/04/2010 07:06:30

    Ka kohë që po llomotit e po shkruan komente e mesazhe raciste,fyese e denigruese për shqiptarët në përgjithësi ky farë Haxhi Kuçi nga Suharekë,i cili sëbashku me Serbinë ka ikur nga Kosova. Po ky Haxhiu e ka vozitur me makinen e tij nëpër Kosovë Zhelko Razhnjateviç Arkanin dhe Milicin e paramilitarët serb gjatë luftës së UÇK-së.Personalisht e njoh Haxhiun dhe njeri më të poshtër nuk di se ka mbi këtë dhe. Ai patriotët dhe luftëtarët e lirisë i quan tradhtar e spiuna e gjithçka tjetër.Të merresh me Haxhiun do të thot se ke punë me një të çmendur. Se kush është Haxhiu lexoni këta rreshta të shkruar prej tij:
    minatori Haxhi l. Kuqi thotë:
    26 Qershor 2006 @ 10:54 am

    Si intelektuali si qobani
    çdo fjale qe flete shqiptari
    nga shpirti i tije varg e vije
    rrjedhin fliqesirat,me tradhetin

    Dhe per fytyre nuk marrohet fare
    ja merr gruan e vellaut
    e ma e keqja e shet vatanin
    e ne fund e vret kombin

    Po ta kisha
    forcen e zotit
    ne nje grope
    i kisha shtie te gjithe shqiptaret!

    Nuk jane njerez me jetue
    se tane botes ere t’keqe i kane leshue
    i kan leshue shume te flliqta
    rrofsh sa male ore KS.

    Rrenca tradhetar u mbush bota
    qe u mesuan nga shqiptaret
    po t’me ngone kjo pari
    ka ,ka shqiptar ne kete rruzull toksor
    i kusha bere grumbull ne nje grpe
    dhe per se gjalli ne dhe i kisha varrose

    Sot tri kambe t’prishta ka bota
    franca e albanija e gjermani e jan t'pa bese
    qe te trija ore zot nuk e meritojn
    me vazhdue ne kete TOKE!
    Sujet: Re: Historia e Haxhi Latif Kuçit(Krasniqit) pyet per plagos.e Fe Jeu 5 Oct - 16:31
    Per perfundim shkurteombi shqiptar eshte nje popull i vjeter,por enciklopedi re shkruar ne te vertete nuk ka!Flasin si Marin Barleta por si ?Ne gjuhen latine,dhe permendin albanet e jo shqiptaret!Gjuha shqipe mos u prekni se edhe une rrejdhi si ju tan eshte gjuhe artificiale siq jan tana gjuhet e ballkanit(sikurse e ndertojna nje kali artificial)Por per te krijue nje gjuhe te re nuk eshte kushedi probleme une me ja nise e beje qe do quditet tere rruzulli tosor!
    Bene pyetje sa te done se nje ta dini se kurrr nga e verteta nuk do te iku!!!Dhe ta dini se akrepat e ores per tan njerezin jan shume afer!
    Haxhi l.Kuçi




















    minatori Haxhi l. Kuqi thotë:
    26 Qershor 2006 @ 10:54 am

    Si intelektuali si qobani
    çdo fjale qe flete shqiptari
    nga shpirti i tije varg e vije
    rrjedhin fliqesirat,me tradhetin

    Dhe per fytyre nuk marrohet fare
    ja merr gruan e vellaut
    e ma e keqja e shet vatanin
    e ne fund e vret kombin

    Po ta kisha
    forcen e zotit
    ne nje grope
    i kisha shtie te gjithe shqiptaret!

    Nuk jane njerez me jetue
    se tane botes ere t’keqe i kane leshue
    i kan leshue shume te flliqta
    rrofsh sa male ore KS.

    Rrenca tradhetar u mbush bota
    qe u mesuan nga shqiptaret
    po t’me ngone kjo pari
    ka ,ka shqiptar ne kete rruzull toksor
    i kusha bere grumbull ne nje grpe
    dhe per se gjalli ne dhe i kisha varrose

    Sot tri kambe t’prishta ka bota
    franca e albanija e gjermani e jan t'pa bese
    qe te trija ore zot nuk e meritojn
    me vazhdue ne kete TOKE!
    Sujet: Re: Historia e Haxhi Latif Kuçit(Krasniqit) pyet per plagos.e Fe Jeu 5 Oct - 16:31
    Per perfundim shkurteombi shqiptar eshte nje popull i vjeter,por enciklopedi re shkruar ne te vertete nuk ka!Flasin si Marin Barleta por si ?Ne gjuhen latine,dhe permendin albanet e jo shqiptaret!Gjuha shqipe mos u prekni se edhe une rrejdhi si ju tan eshte gjuhe artificiale siq jan tana gjuhet e ballkanit(sikurse e ndertojna nje kali artificial)Por per te krijue nje gjuhe te re nuk eshte kushedi probleme une me ja nise e beje qe do quditet tere rruzulli tosor!
    Bene pyetje sa te done se nje ta dini se kurrr nga e verteta nuk do te iku!!!Dhe ta dini se akrepat e ores per tan njerezin jan shume afer!
    Haxhi l.Kuçi

    1 Haxhi Kuçi në 24/05/2010 09:28:07

    Ndegjo Avdi Ibrahimi=Tugjari

    Ty po te vika inati qe paskan thene serbet akademika se nese nderkombetaret na largoin nga kosova ,nuk ka kush qe ne shtine ma tu rrim gjandar shqiptareve ne Kosove ,????Kuku ketu veq shqiptaret qetnika nuk doin me kuptue se kush jam une e kush je ti o Avdi servili qe ke punue ne mbrojtjen civile serbe ne Suhareke!

    Vete e pranone qe ke punue ne MPP te jugosllavise ne vitin 1984 gjere ne vitin 1987 dhe te kan pranue si iredentist shqiptar qe serbet te kan denue ne sherbimin ushtarak ne vitin 1981.Dhe sa interesant o Avdi patrioti ti behesh si Skenderbe qe serbise ja paske prish qerdhen !Ti i paske mashtrue serbet!
    Po more Avdi Ibrahimi une kurgja kundra teje gjere me sote nuk kam thene ,ti ja nise te me etiketojsh ,dhe ra nje kashte e dolen te gjitha per lendine,.Nese une jam apo kam bashkpunue duhet te shkruhen me fakte,une per ty me vagona kam fakte e ti as per nje qime te prapanices time nuk ke . Mos u beni bajate se hala paske msheftesira kush e di se çfare marrinash paske bere me shoket e tu ndoshta edhe legjendes ja ke pergaditur qullin ,po ma vone do shofim!
    Une Haxhiu kam then vetem keto fjale per ty;


    Fatmir Lima,Balaj mesuesi nga Deberdelani ne prezenten e Bajram Bekteshit me thene se ne ty ne uçk nuk te marrim se je shoqerue me spiunin Avdi Ibrahimin,sepse per ty thoishin se sa keni punue ne MPP ne Suhareke kerkush ne zyren tende nuk ka guxue me hyre as telefonin ska guxue me ta prek kur te ka cingerrue.Dhe me thane se Avdiu e dine mire se ku i ka meshef Besim Nddreca do arme ne nji bunker sa ky kishe punue ne suharek dhe i vetmi ti i dine se ku i ka mshefur ato armet dhe erdhe ne shtepin tende o Avdi bashk me Aziz Morinen vellaun e Afrim Morines dhe nga shtepia jote kemi ardhe ne shtepin time ku shoqja ime ua shtroi nga nje gote raki dhe nga nje kafe dhe te tregova haptas pse nuk me marrin ne lufte me luftue kundra serbeve .Ti ja bane Azizit se ti Aziz ke hanger mute u ke thene se Avdiu i dine atrmet ku i ka meshef Besim Ndreca
    Nje pyetje kombtare po ta beje o Avdi Ibrahimi.Kush ja pergaditi komandanteve kurthat per ti likvidue ?
    Une edhe nje here po te them se e di krejte se çka kam shkrue neper forume e gazeta dhe jam ne gjendje per secilen teme te pergjigjem dhe te japi skjarime e ti ke mbete ne Pate pozite,sepse gungulli nuk shkone perher"e mbi uje o Avdi.
    I vete me ke thene siq me kan thene policet serb;Se ke mbete i vetmi njeri ndere shqiptar qe nuk don me ngrere buken e tradhetise!Kurr nuk kam me bere kete as femive te mi nuk do ua leje netashegimi kete gjene te tradhetinse.tere historia i ime dhe e jotja jane ketu se me shkrue ma shume njerezit pritoin te lexoin.
    Haxhi L Kuçi

  6. #86
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    29-10-2009
    Postime
    356

    avdi ibra me shume ftyra

    drenicaku
    Xhavit Belaj
    http://sq.netlogstatic.com/p/oo/000/025/25249.jpg
    drenicaku;
    Xhavit Belaj

    Piro,kam pare kam pare shpiuna,ama ti qe je me shume ftyra se kam bere mend fare!
    i Avdi paraqitesh here pro,here liri krasniqi,here zevendes i burgut ne prizren,here Leonora Shehu,here brari,here une jam une dhe pike,here here isa ,here balozi detit,eshume e shume ftyra qe perkrah si era ka fryn here me ldk here me aak,e here me pdk!Per bese qenke rrakateli sames,dhe veten e qove vete ne rrote te sames me doren tende jo nga une .


    O shqyptar te merdhire a keni fakte per Haxhiun dhe per Avdiun qe kan qen dore e zgjatur e shkavit,e jo me te ndegjume se po i qihet memi shqiptarise shume shpejte mos harroni se KS ne amerike Hashim thaqin,bashk me sejdi keqin i shtinen ti ferkoin duart me borisa e serbin qe kosova me pavaresi,por sovraniteti i mvarur nga pushteti serb!Po u avfrohet ora o shpiuna qe edhe te ndershmeve do ua rrembeni jeten sherri juaj!Nuk keni me pas ma kohe te mirreni me Haxhiun,sepse Haxhiu ju keshilloi ,ju ndihmoi ane e mbane kosoves para luftes ne lufte dhe mbas saj e ju te gjitha te mirat ja peshurrni zoti ka me ua qie nanat popullit shqiptar!Pasi Haxhiut nuk jeni ka ja dini te gjitha te mirat edhe perendia me ju ardhe ne mesin e juaj nuk pasket me ja rras ate majmun!Ju shqiptar nuk keni as drejtesi,as per kete nuk keni as PERENDI,!E nje popull qe tradhetone sipas normave te se drejtes nderkombetare publike,dhe sipas kuranit e bibles keta popuj nuk e kan jeten gjate,sepse vete e zgjodhen rrugen e zhdukjes me deshire!

  7. #87
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    he arber a shum te paska dieg edhe ty a haaaaaa
    ja pfshi hajrin se qysh e keni miell keni edhe me e korr
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  8. #88
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    G-2

    qyky pirroja tka ba me fol me vehten tane haaaaaa
    ky po jau zbuloike edhe rrajt shpiunave

    tash u muar vesh se kush na qenka pirroja(avdi ibrahimi) dhe aty del edhe llapi!!
    arberi fr po ua ditka zorret ne bark juve avdi ibrahimve!!


    kjo po duket se vetem ata qe kane qene spiuna sot thirren ne psudopatriotizem!!
    kane nevoi t'i mshefin skenaret e tradhetise duke i akuzuat te tjeret per spiun!!


    mos d'vet se te kallxon vet keshtu pat then kadri veseli!!
    ata qe i japin zjarr per patriota ata kane damken e tradhetise si klysh te ish serbise!!

  9. #89
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga G-2 Lexo Postimin
    tash u muar vesh se kush na qenka pirroja(avdi ibrahimi) dhe aty del edhe llapi!!
    arberi fr po ua ditka zorret ne bark juve avdi ibrahimve!!


    kjo po duket se vetem ata qe kane qene spiuna sot thirren ne psudopatriotizem!!
    kane nevoi t'i mshefin skenaret e tradhetise duke i akuzuat te tjeret per spiun!!


    mos d'vet se te kallxon vet keshtu pat then kadri veseli!!
    ata qe i japin zjarr per patriota ata kane damken e tradhetise si klysh te ish serbise!!
    kah na ne Llap thon i flliqti mundohet me te flliq
    por jo ore dylber jo se edhe nkoft hanger pitja tepsia ka mbet
    dhe do te vie koha se gjithkush do te lidhet per kungjin e vet
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  10. #90
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    29-10-2009
    Postime
    356
    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    he arber a shum te paska dieg edhe ty a haaaaaa
    ja pfshi hajrin se qysh e keni miell keni edhe me e korr
    çka kemi mbjelle more i marrum,ju na vodhet?
    Na luftuam kundra shkaut,e ju na kishit pergjue mos kemi krijue ndonji grup çlirimtar qe ju ta merrni timonin!

    Ne mbollem e ju na korret ,na vodhet meritat,na etiketuat ne vend tjuain tradhetar!Na vrat shoket neper prita e ne nxitje me metodat stalinistoenveriste e pse jo edhe rugoviqe!

    Ti thua nese pitja eshte ngrere ka mbete tepsia,dhe secili ka mu lidhe ne kungjin e vete!
    JU e keni ngre piten dheun e kosoves,ju ju thoni se tepsia eshte e jona dhe nuk u lejoni tjereve qe te perzihen duke iju kercnue nese ju kundershtoin!
    Kengen po e di por zani nuk po me shkon se pakes kemi mbete qe ja dojna te miren atedheut te te pareve tone arberor!

    Pira qe paska qen i brugosur politike a na rrun leshin e hordhave!

    Piro

    A na tregon si te burgosen serbet ?,A ua ke dhene besen e shqiptarit qe nuk ke me punue kundra serbit !!hahaaaaa
    Pirrros ti pa ua dhene besen serbeve qe nuk ke me qen kundra serbise gugjen time ke mundur te burgosesh nga serbija!hahaaaa

    Nese ja ke dhene besen serbeve qe nuk ke mi tradhetue,po serbet kan organizue gazetaret qe te shkruain menihere per ty,kamerat duke inqizue duke te dergue ne burg,qe popullit me ja mpire mendjet qe me thene a Pirrosi pidhici paska qen patriot e semen e semes spiunave pirrosus!Dhe a te kan thene nese nuk na betohesh ne ty nuk te burgosim,sepse nese ty te burgosim ti ne mesin e shqiptareve behesh i larte dhe kur te leshojna nga burgu ne serbet i organizojna spiunat shqiptar qe me te vizitue dhe nga vizitat e shumta ke mu ba pasanik i madhe dhe ne qeverin e kosoves bablokush spiun serb!
    Shkoni ne rrote te sames spiunat e serbiaqkes!
    Ndryshuar për herë të fundit nga arberi_fr : 24-09-2010 më 05:38

  11. #91
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    kah na ne Llap thon i flliqti mundohet me te flliq
    por jo ore dylber jo se edhe nkoft hanger pitja tepsia ka mbet
    dhe do te vie koha se gjithkush do te lidhet per kungjin e vet

    kush po te thote ty se je llapjan, i thua vetes dhe mendon se te beson kush !!
    nuk mund ta bindesh kend me rrefimet prapa nofkes si llapjan se nuk je nga llapi!!

  12. #92
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga G-2 Lexo Postimin
    kush po te thote ty se je llapjan, i thua vetes dhe mendon se te beson kush !!
    nuk mund ta bindesh kend me rrefimet prapa nofkes si llapjan se nuk je nga llapi!!
    Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  13. #93
    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    llapi, ti je qerim Kelmendi apo shok i logjistikes je.
    Nuk me interon partia hiq, por me intereson se pse jan vra shqiptaret mas lufte.

  14. #94
    Aty afer...
    Anëtarësuar
    14-03-2006
    Vendndodhja
    Epir
    Postime
    62
    [/CODE]
    Citim Postuar më parë nga arberi_fr Lexo Postimin
    drenicaku
    Xhavit Belaj
    http://sq.netlogstatic.com/p/oo/000/025/25249.jpg
    drenicaku;
    Xhavit Belaj

    Piro,kam pare kam pare shpiuna,ama ti qe je me shume ftyra se kam bere mend fare!
    i Avdi paraqitesh here pro,here liri krasniqi,here zevendes i burgut ne prizren,here Leonora Shehu,here brari,here une jam une dhe pike,here here isa ,here balozi detit,eshume e shume ftyra qe perkrah si era ka fryn here me ldk here me aak,e here me pdk!Per bese qenke rrakateli sames,dhe veten e qove vete ne rrote te sames me doren tende jo nga une .


    O shqyptar te merdhire a keni fakte per Haxhiun dhe per Avdiun qe kan qen dore e zgjatur e shkavit,e jo me te ndegjume se po i qihet memi shqiptarise shume shpejte mos harroni se KS ne amerike Hashim thaqin,bashk me sejdi keqin i shtinen ti ferkoin duart me borisa e serbin qe kosova me pavaresi,por sovraniteti i mvarur nga pushteti serb!Po u avfrohet ora o shpiuna qe edhe te ndershmeve do ua rrembeni jeten sherri juaj!Nuk keni me pas ma kohe te mirreni me Haxhiun,sepse Haxhiu ju keshilloi ,ju ndihmoi ane e mbane kosoves para luftes ne lufte dhe mbas saj e ju te gjitha te mirat ja peshurrni zoti ka me ua qie nanat popullit shqiptar!Pasi Haxhiut nuk jeni ka ja dini te gjitha te mirat edhe perendia me ju ardhe ne mesin e juaj nuk pasket me ja rras ate majmun!Ju shqiptar nuk keni as drejtesi,as per kete nuk keni as PERENDI,!E nje popull qe tradhetone sipas normave te se drejtes nderkombetare publike,dhe sipas kuranit e bibles keta popuj nuk e kan jeten gjate,sepse vete e zgjodhen rrugen e zhdukjes me deshire!
    Le mue, po edhe Brarin ma paskan ba Avdi Ibrahim. Apo e shef more Brari keta spiunet e udbes sa zagar te mire jane.

  15. #95
    Aty afer...
    Anëtarësuar
    14-03-2006
    Vendndodhja
    Epir
    Postime
    62
    Citim Postuar më parë nga G-2 Lexo Postimin
    tash u muar vesh se kush na qenka pirroja(avdi ibrahimi) dhe aty del edhe llapi!!
    arberi fr po ua ditka zorret ne bark juve avdi ibrahimve!!


    kjo po duket se vetem ata qe kane qene spiuna sot thirren ne psudopatriotizem!!
    kane nevoi t'i mshefin skenaret e tradhetise duke i akuzuat te tjeret per spiun!!


    mos d'vet se te kallxon vet keshtu pat then kadri veseli!!
    ata qe i japin zjarr per patriota ata kane damken e tradhetise si klysh te ish serbise!!
    Po spiuni i Arkanit, tash e zgjedhe enigmen dhe me gjete!!!

    Shko merrne edhe Avdine dhe q. lok. ne Serbi, bashk me Haxhi Kuçin!

  16. #96
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga pirroja1 Lexo Postimin
    [/CODE]

    Le mue, po edhe Brarin ma paskan ba Avdi Ibrahim. Apo e shef more Brari keta spiunet e udbes sa zagar te mire jane.
    Citim Postuar më parë nga mebybe Lexo Postimin
    llapi, ti je qerim Kelmendi apo shok i logjistikes je.
    ani edhe per mua ja paska qellue haaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  17. #97
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    Citim Postuar më parë nga pirroja1 Lexo Postimin
    Po spiuni i Arkanit, tash e zgjedhe enigmen dhe me gjete!!!

    Shko merrne edhe Avdine dhe q. lok. ne Serbi, bashk me Haxhi Kuçin!
    une nuk te zbulova ty te zbuloi arberi fr!!
    tuk se shane ke humbur peshen dhe je deshifruar tani!!


    ( tani qe shane ) dhe permende serbine kjo e verteton se je avdi ibrahimi!!
    pse a loken ne serbi e ke ore avdi ibrahimi a!!


    llap, pirroja ky arberi fr po ua beka fene baski !!

  18. #98
    Aty afer...
    Anëtarësuar
    14-03-2006
    Vendndodhja
    Epir
    Postime
    62
    Pershendetje Llapi,
    E sheh se kane dal jasht kontrolle krejt keta udbash. Keshtu duhet me lujt qoke me ta, se mjaft kane lujt me neve sa kane qene argat te Serbise!

    Vetem nje: po me dhimbet Brari, se ua ka majt krahun, kurse tash e paskan "djeg" edhe Brarin!

  19. #99
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-12-2009
    Postime
    1,594
    [QUOTE=pirroja1;2872553]Pershendetje Llapi,
    E sheh se kane dal jasht kontrolle krejt keta udbash. Keshtu duhet me lujt qoke me ta, se mjaft kane lujt me neve sa kane qene argat te Serbise!

    pirroja/ avdi ibrahimi/ ketu e verteton edhe njehere se je avdi ibrahimi se ke qene argatos i serbit!!

    tregohna pak si u infiltrove ne uck si zavendes komandant i brigades 128!!

  20. #100
    Citim Postuar më parë nga arberi_fr Lexo Postimin
    çka kemi mbjelle more i marrum,ju na vodhet?
    Na luftuam kundra shkaut,e ju na kishit pergjue mos kemi krijue ndonji grup çlirimtar qe ju ta merrni timonin!

    Ne mbollem e ju na korret ,na vodhet meritat,na etiketuat ne vend tjuain tradhetar!Na vrat shoket neper prita e ne nxitje me metodat stalinistoenveriste e pse jo edhe rugoviqe!

    Ti thua nese pitja eshte ngrere ka mbete tepsia,dhe secili ka mu lidhe ne kungjin e vete!
    JU e keni ngre piten dheun e kosoves,ju ju thoni se tepsia eshte e jona dhe nuk u lejoni tjereve qe te perzihen duke iju kercnue nese ju kundershtoin!
    Kengen po e di por zani nuk po me shkon se pakes kemi mbete qe ja dojna te miren atedheut te te pareve tone arberor!

    Pira qe paska qen i brugosur politike a na rrun leshin e hordhave!

    Piro

    A na tregon si te burgosen serbet ?,A ua ke dhene besen e shqiptarit qe nuk ke me punue kundra serbit !!hahaaaaa
    Pirrros ti pa ua dhene besen serbeve qe nuk ke me qen kundra serbise gugjen time ke mundur te burgosesh nga serbija!hahaaaa

    Nese ja ke dhene besen serbeve qe nuk ke mi tradhetue,po serbet kan organizue gazetaret qe te shkruain menihere per ty,kamerat duke inqizue duke te dergue ne burg,qe popullit me ja mpire mendjet qe me thene a Pirrosi pidhici paska qen patriot e semen e semes spiunave pirrosus!Dhe a te kan thene nese nuk na betohesh ne ty nuk te burgosim,sepse nese ty te burgosim ti ne mesin e shqiptareve behesh i larte dhe kur te leshojna nga burgu ne serbet i organizojna spiunat shqiptar qe me te vizitue dhe nga vizitat e shumta ke mu ba pasanik i madhe dhe ne qeverin e kosoves bablokush spiun serb!
    Shkoni ne rrote te sames spiunat e serbiaqkes!
    arber fr, Qaq shume kan luftu me shkije keta te llapit ( qerim kelmendit) sa qe krejt sherbimi serb i ka vra mas lufte. Sa e quditshme kjo pune a!?
    Nuk me interon partia hiq, por me intereson se pse jan vra shqiptaret mas lufte.

Faqja 5 prej 11 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •