Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 86
  1. #1
    Z3Ro_CooL
    Anėtarėsuar
    15-02-2003
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    252

    Klani shqiptar Per Counter Strike

    hey people per juve qe luani Cs me erdhi nje ide qe te formonin nje clan shqiptaresh si mund te ndertojm nje clan shqiptresh per Couter strike? kush ka ide te ler msg

    2.5ghz

    512ram

    9200 readon 256 ddr ram

    Pentium 4

    600k broadband
    Never argue with a stupid person. He will only bring you down to his level and beat you with experience.

  2. #2
    O figure, o njesh Maska e Übersoldaten
    Anėtarėsuar
    06-03-2003
    Vendndodhja
    Futu te rruga midis Gjimnazit Ali Demi dhe pallatit L, ec der tek ai dyqani perballe, dhe aty me ke nga hyrja tjeter ne kat te 3 te parvazi
    Postime
    33
    Hi!
    Dhe une do doja te hapej nje klan shqiptar. Tani te pakten jemi dy veta me te njejten mendje :-) Videokarten besoj e ke Radeon dhe jo Raedon :-)

  3. #3
    Z3Ro_CooL
    Anėtarėsuar
    15-02-2003
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    252
    po ke te drejt Radeon po kma edhe 3 shko shqiptar qe luame ta perdit
    kjo esht account im tek Steam nikopk@hotmail.com
    Never argue with a stupid person. He will only bring you down to his level and beat you with experience.

  4. #4
    O figure, o njesh Maska e Übersoldaten
    Anėtarėsuar
    06-03-2003
    Vendndodhja
    Futu te rruga midis Gjimnazit Ali Demi dhe pallatit L, ec der tek ai dyqani perballe, dhe aty me ke nga hyrja tjeter ne kat te 3 te parvazi
    Postime
    33
    Amarildo po une nuk luaj me steam. Perdor All seeying eye. Luaj me CS 1.5. Megjithate ska rendesi qe cfare perdorim, prape mund te luajm. Ti me 1.6 apo 1.5 luan?
    ..:: VLORA Nr1!!! ::..

  5. #5
    Z3Ro_CooL
    Anėtarėsuar
    15-02-2003
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    252
    ne te gjith perdorim steam
    Never argue with a stupid person. He will only bring you down to his level and beat you with experience.

  6. #6
    O figure, o njesh Maska e Übersoldaten
    Anėtarėsuar
    06-03-2003
    Vendndodhja
    Futu te rruga midis Gjimnazit Ali Demi dhe pallatit L, ec der tek ai dyqani perballe, dhe aty me ke nga hyrja tjeter ne kat te 3 te parvazi
    Postime
    33
    Dhe une e kam dhe steam te instaluar. Mua me duket pak si i avashte steam. Ping: 80-200. Kur perdor All s.e. ping: 30-80
    ..:: VLORA Nr1!!! ::..

  7. #7
    Z3Ro_CooL
    Anėtarėsuar
    15-02-2003
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    252
    ehh thnx per ate program po me add te msn edhe kur te jem ndonje dit online ma dergo nga msn ajo mbase thto ashtu se mund te jet me e madhe se 1kb kjo hotmail deri ne 1024kb te lejon so me mir kur te jem online ndonjeher ok thnc lal all teh ebst
    Never argue with a stupid person. He will only bring you down to his level and beat you with experience.

  8. #8
    O figure, o njesh Maska e Übersoldaten
    Anėtarėsuar
    06-03-2003
    Vendndodhja
    Futu te rruga midis Gjimnazit Ali Demi dhe pallatit L, ec der tek ai dyqani perballe, dhe aty me ke nga hyrja tjeter ne kat te 3 te parvazi
    Postime
    33
    Ok
    ..:: VLORA Nr1!!! ::..

  9. #9
    Z3Ro_CooL
    Anėtarėsuar
    15-02-2003
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    252
    ok
    Never argue with a stupid person. He will only bring you down to his level and beat you with experience.

  10. #10
    ...
    Anėtarėsuar
    26-11-2003
    Vendndodhja
    PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
    Postime
    1,428
    E edhe une luj counter strike.
    Si me ja bo qe te lujmt me i ven?
    Se une luj ne net zone (internet cafe), ku e gjeni ate ping. Se di di mund te lidhemi. Kush e di le ta shpjegoj.
    HOLLAND...

  11. #11
    O figure, o njesh Maska e Übersoldaten
    Anėtarėsuar
    06-03-2003
    Vendndodhja
    Futu te rruga midis Gjimnazit Ali Demi dhe pallatit L, ec der tek ai dyqani perballe, dhe aty me ke nga hyrja tjeter ne kat te 3 te parvazi
    Postime
    33
    Hi Monako!
    Pingu tregon sa e shpejte eshte lidhja me internetin. Sa me e vogel te jete aq me mire luhet. Sa me e madhe aq me keq luhet. Qe te luajm duhet te lidhemi nepermjet internetit me nje server Counter-Strike, per kete duhet ditur nje server ip (adrese psh: 123.214.256.74). Po duhet te kemi te njejtin verzion te lojes. Me shume perdoret 1.5. Po tani luajne dhe me 1.6 qe eshte verzioni me i ri. Besoj ti luan me 1.5.
    ..:: VLORA Nr1!!! ::..

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e Dead_Man_W
    Anėtarėsuar
    04-12-2002
    Vendndodhja
    LONDON
    Postime
    6
    amarildo we have played counter strike togahter i knifed your kulo big time u r crap hahahahaha so is albanian girl lol
    im just a pleasure machine. its your mission to turn me on. come on my page and dont leave a message? my loss, your loss... both of our losses init?

  13. #13
    i/e regjistruar Maska e Dead_Man_W
    Anėtarėsuar
    04-12-2002
    Vendndodhja
    LONDON
    Postime
    6
    hej curriks gime your ip nr i join in sometimes i know a place were i can lol ,if any 1 whants cheats on counterstrike pm me ok lol.
    c u around nkoi
    im just a pleasure machine. its your mission to turn me on. come on my page and dont leave a message? my loss, your loss... both of our losses init?

  14. #14
    Z3Ro_CooL
    Anėtarėsuar
    15-02-2003
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    252
    hahah o majmun ti nga e mesove CS ore kok lesh anyways u know im better than you ti beje edhe wall hack and i still was good jemio ber nj 4 veta un miri nje shqiptar tjeter andi lujm is nice GUYs my steam accoutn is (nikopk@hotmail.com)

    cu online i piu e zeza ata qe i kam kundrshtar WITH OUT CHEATING I HATE CHEATS po ju kuptova qe beni cheat do ju delet nga lista ime BE fair
    Never argue with a stupid person. He will only bring you down to his level and beat you with experience.

  15. #15
    Z3Ro_CooL
    Anėtarėsuar
    15-02-2003
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    252
    Geri ske nevoj per IP me lale me steam= cs 1.6 e reja ne lunim cs 1.5 athere tani kjo 1.6 i ben lidhjet direkt me shoket vetem click join edhe hyn ska nevoj per IP creat an account edhe me ebj add te stema esht pak njesoj si msn is cool kerko tek yahoo edhe dawnload it esht 368mb nje gje e till esht free fare cu Geri
    Never argue with a stupid person. He will only bring you down to his level and beat you with experience.

  16. #16
    Z3Ro_CooL
    Anėtarėsuar
    15-02-2003
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    252
    Dell marko ti mund te laush em ne lal duke perdorur steam 1.6 add me to ur account nikopk@hotmail.com c u there dude
    Never argue with a stupid person. He will only bring you down to his level and beat you with experience.

  17. #17
    O figure, o njesh Maska e Übersoldaten
    Anėtarėsuar
    06-03-2003
    Vendndodhja
    Futu te rruga midis Gjimnazit Ali Demi dhe pallatit L, ec der tek ai dyqani perballe, dhe aty me ke nga hyrja tjeter ne kat te 3 te parvazi
    Postime
    33
    Futemi nje dite vetem ne Shqiptaret! Vetem te lem nje orar. Si mendoni?
    ..:: VLORA Nr1!!! ::..

  18. #18
    Z3Ro_CooL
    Anėtarėsuar
    15-02-2003
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    252
    ok
    per mua em mri esht premten darke edhe shtunen darke edhe kush nga ju luan coutner strike te leri Steam account 1.6 e imja esht nikopk@hotmail.com

    Lini accountin tuaj ktu edhe te bejme njeri tjetrin add edhe mbildhemi


    ja edhe shoket e mi qe i kam:

    jetmiri10@hotmail.com

    miri8@hotmail.com
    Never argue with a stupid person. He will only bring you down to his level and beat you with experience.

  19. #19
    Z3Ro_CooL
    Anėtarėsuar
    15-02-2003
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    252
    ok
    per mua em mri esht premten darke edhe shtunen darke edhe kush nga ju luan coutner strike te leri Steam account 1.6 e imja esht nikopk@hotmail.com

    Lini accountin tuaj ktu edhe te bejme njeri tjetrin add edhe mbildhemi


    ja edhe shoket edhe "shoqet" mi qe i kam te lista ime mund ti beni add:

    jetmiri10@hotmail.com

    miri8@hotmail.com

    Albanian_Girl_Cs@hotmail.com
    Never argue with a stupid person. He will only bring you down to his level and beat you with experience.

  20. #20
    O figure, o njesh Maska e Übersoldaten
    Anėtarėsuar
    06-03-2003
    Vendndodhja
    Futu te rruga midis Gjimnazit Ali Demi dhe pallatit L, ec der tek ai dyqani perballe, dhe aty me ke nga hyrja tjeter ne kat te 3 te parvazi
    Postime
    33
    Per mua do ishte shume mire te premten ne darke!!!!
    Ose dhe gjat dites.
    ..:: VLORA Nr1!!! ::..

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Rregullorja e Forumit Shqiptar
    Nga Albo nė forumin Portali i forumit
    Pėrgjigje: 83
    Postimi i Fundit: 28-09-2021, 01:20
  2. Ēfare historie false mesohet ne shkollat shqiptare?
    Nga BARAT nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 38
    Postimi i Fundit: 31-07-2009, 09:54
  3. Konfederata e Artizanatit Shqiptar
    Nga pekomeri nė forumin Arti shqiptar
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 16-10-2006, 07:16
  4. Config ! ! ! ! ! ! ! ! !
    Nga KOKASHTA nė forumin Lojra nė kompjuter
    Pėrgjigje: 19
    Postimi i Fundit: 27-01-2005, 06:00
  5. Partia Islamike Shqiptare
    Nga Hyllien nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 104
    Postimi i Fundit: 27-03-2004, 12:23

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •