Close
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -14 deri 0 prej 48

Tema: Humor

  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Astriti
    Anėtarėsuar
    14-06-2002
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    67

    Humor

    Martohet nje person dhe naten e pare te Marteses nderkohe qe disa prej miqeve po flinin ,degjohet zeri i dhenderit qe i thosh Nuses : Te kuj jane Syte ? Syte jane te Tute ia kthente Nusja .te kuj jane Buzet ? Buzet jane te Tuat .E kuj eshte ***** ?Nusja heshte ,se i vinte turp te permendete nje emer te tille .Mirpo Dhenderi nugulte kembe dhe e ngriti me shume zerin. Atehere nje prej Miqeve bertiti : Amani ore a ka ndonje qe i del per t'zot asaj ***** se na la tere naten pa gjume !!!!

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Astriti
    Anėtarėsuar
    14-06-2002
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    67
    Ne kohen e Monizmit servilizmi ndaj eproreve ish me se i nevoishem, nje dite nje drejtor i nje ndermareje po tregonte mes punetoreve disa ndodhi gjoja gazmore por qe ne fakt nuk kishin piken e humorit .Megjithate punetoret qeshnin ,njeri nuk po qeshte dhe kur e pyeti drejtori ses perse nuk qeshte Tha ne s'jam punetor i kesaj ndermareje.......

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e Astriti
    Anėtarėsuar
    14-06-2002
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    67
    Nje polic takohet me nje Psikolog dhe e pyet se c'pune ben Psikologu ?_ Po ja psh Une pyes nje person nese e han peshkun ? Nese thote Po, une kuptoj qe atij i pelqen Deti ,i pelqen Plazhi i pelqejne Femrat etj . Te nesermen takon polici nje shokun e tij dhe i thote e di ti se c'do te thote te jesh Psikolog ? Jo ia kthen Ai . Ta them une : Ty te pelqen Peshku ? JO . Atehere qenke Pederast !!!!!

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e Astriti
    Anėtarėsuar
    14-06-2002
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    67
    Ne kohen qe Kosovaret ndodheshin ne Shqiperi ne nje vend po shperndaheshin ndihma per To ,konkretisht ishin Lines per femrat .Nderkohe vjen nje Xhaje dhe pyet djalin qe po i shperndante : C'fare shperndani ketu ? Peta byreku ia kthen ky ,meqenese e shikon qe nuk ish Kosovar .Plaku vihet ne radhe para tij ish nje kosovare qe po i lutej Djalit t'i jipte Dy pako se nuk i mjaftonte nje .Djali s'pranonte se ish racion Nje pako Per Femer.Plaku duke degjuar biseden nderhyn dhe thote :Po jepia more Djale se kushedi se sa e ka tepsine Kjo Zonja !!!

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e Astriti
    Anėtarėsuar
    14-06-2002
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    67
    Nje cift po behej gati te dilte .Del Gruaja dhe shikon burrin te pa rruajtur i thote eshtu pa rruajtur do te dalesh?Jo moj Grua une u rruajta por me doli mjekra perseri duke te pritur Ty te behesh gati.

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e Astriti
    Anėtarėsuar
    14-06-2002
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    67
    Nje person kish shkuar per mik tek nje njeri i tij. I zoti i shtepise e qeras me nje tas me mjalte , dhe per nje moment del jashte ,miku pyet nje femije te tij qe ish aty : A keni shume mjalte ? Po kemi , Dy Qypa por miqeve u japim nga ai qe ka rene miu brenda ! Miku i revoltuar e hedh tasin matane .Djali therret abaa e theu tasin e Qenit !!!

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e Astriti
    Anėtarėsuar
    14-06-2002
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    67
    Nje deputeti ne nje takimin qe kish me elektoratin e tij i vjen nje person dhe i thote qe ska shtepi dhe Ky i thote do e maresh i vjen dhe nje tjeter dhe ky pa shtepi \edhe ketij keshtu i premton do te jap banese .I vjken nje tjeter dhe ketij i thote edhe ty do te jap shtepi ,nuk dua shtrepi ,dua te me japesh floke se shikon se nuk kam leshn ne koke ?Po mos u merzit o Byrazer se Leshte do te marin teb Gjithe .

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e Astriti
    Anėtarėsuar
    14-06-2002
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    67
    Nano si me tė qeshur i thotė njė ditė Gramozit : - Amanet , kur tė vdes , mė hidhni nė det ..- Po pse atje ?- e pyeti Ruēi. Sepse Ilir Meta ėshtė betuar qė do tė hedhė valle mbi varrin tim ...!?

    Turp tė kesh ! I thotė i ati Tanit tepėr i nxehur .Unė nė moshėn tėnde nuk kam gėnjyer kurrė . Pse nė ē'moshė ke filluar tė gėnjesh ti Babi ?

    Njė person po i lutej Zotit : O Zot tėrė jetėn tė jam bindur sot pa tė kėrkuar asgjė , sot kam nevojė pėr Ty ,jam pa asnjė dysh tė lutem bėj tė mundur tė fitoj ndonjė llotari !. Kaluan ditė e muaj por asgjė atėhėrė plaku i revoltuar thėrret : O Zot kur do tė mė bijė ajo llotari e shkretė ? Nė kėtė moment dėgjon njė zė : Po Ti kur do ta blesh atė tė uruar Biletė ?

    Nė njė rrugė kish ndodhur njė aksident ,viktima ish rrethuar nga njerėzit dhe asnjė nuk mund tė afrohej tek viktima . Njė gazetar i interesuar shumė pėr tė parė nga afėėr viktimėn thėrret me njė zė tė pėrvajshėm : Ju lutem mė lini tė kaloj , jam i ati i victimės ! Tėrė njerėzit u hapėn tė ēuditur .Kur u afrua gazetari pa se viktima ish njė Gomar .

    Po gjykohej njė prostitutė e bukur ,sepse e ushtronte zanatin e saj nė njė lagje , duke prishur qetėsinė e banorėve .Gjykatėsi e vėshtronte tėrė epsh dhe bėri ēėshtė e mundur gjersa e nxori tė pafajėshmė . Por merita i takonte edhe avokatit tė saj mbrojtės , i cili pas dy ditėsh , vendosi ti bėntė njė vizitė klientes sė tij . Bleu njė buqetė me lule dhe , drejt e tek ajo .- Ndoshta ju habit ardhia ime ...? Jo ēėshte ajo fjalė ! e ndėrpreu prostituta ,- Jeni vonuar shumė : Gjykatėsi , sekretari dhe dy dėshmitarėt , erdhėn qė atė mbrėmje ...!?

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e Astriti
    Anėtarėsuar
    14-06-2002
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    67
    Nuk menduat ndopak pėr babain tuaj , ndėrsa po vidhnit ? Natyrisht , veēse nuk arrita tė gjej ndonjė gjė , qė ti pėlqente atij ...!

    Njė person kapi njė fėmijė duke i marė mollėt qė kishin rėnė nė tokė .E kap pėr veshi dhe i thotė : Ta tregoj me tėtatė , ku e ke Babanė ? Djali thėrret Babi zbrit poshtė se tė kėrkon ky zotėria !

    Njė fshatar shikon se njė shofer I kish prishur gardhin e arės me makinėn e tij . E takon shoferin dhe i thotė : Do ti thyej xhamat e makinės , mė ke prishur gardhin - O xhaxha , kij mėndjen ore se e kam blerė 8 milion ! Nuk du tė dij fare , nuk e ke blerė 500 mijė lekė ...!?

    Njė shofer shtyp njė gomar , rrotull vėndit tė ngjarjes erdhėn shumė njerėz , ndėrkohė duken edhe Policėt duke ardhur ...- Obobo tha shoferi , erdhėn tė afėrmit e viktimės ...!?

    Disa baballarė tė ardhėshėm , nė mes tyre edhe njė avokat , po prisnin gjithė ankth nė koridorin e maternitetit . Njė infermiere i bėn me shenjė njėrit : Urime , djalė ...! Avokati qė po lexonte , hedh gazetėn pėrtokkė dhe i indinjuae thėrret : Po ēbėhet kėtu more , kam ardhur dy orė para kėtij e Ju ...!Na falni more zotėri por jo gjithēka nuk mund tė programohet .-ia kthen infermierja

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e Astriti
    Anėtarėsuar
    14-06-2002
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    67
    Njė plak koprac po i lutej Perėndisė : O Zot nėse do tė mė japėsh 100 000 $ 10 000 prej tyre do ti shpėrndaj lėmoshė ! E nėse nuk beson mbajeni 10 000 mijėshen dhe mė jipni pjesėn tjjetėr ...!?

    Nėna po pyeste fėmijėt e saj : Se ēzanat do tė mernin kur tė rriteshin ? Djali i madh thotė : Unė dua tė bėhėm Pilot , vajza e e madhe , doktoreshe .Po ti shpirt imamit ēfar do tė bėhesh i drejtohet e ėma vajzės sė vogėl? Unė dua tė bėhem Prostitutė ! Qyqja u shtang e ėma , dhe pa humbur kohė shkon tek prifti i kishės sė tyre katolike dhe i tregon hallin .Prifti kėrkontėflasė me vajzėn .Hyn vajza dhe i shpjegon priftit se si qėndronte puna .Prostittutė thatė ? Po . O Perėndi po ti fol moj e uruar ne kujtuam se don tė bėhesh Protestante.

    Njė ēift pas njė vit martese nuk po bėntė fėmijė dhe drejtohet tek gjinekologu .Mjeku i pyet : ēfar bėni nė darkė ? Burri : Hamė darkė ,shikojmė TV , shkėmbejmė nga njė tė puthur dhe flemė . Po Nė mėngjes ?: Ngrihemi hamė mėngjes shkėmbejmė nga njė puthje dhe ikim nė punė .Po mbasdite ? Kthehemi hamė bukė shkėmbejmė nga njė tė puthur dhe pushojmė .Atėherė mjeku zhvishet dhe bėm dashuri me Gruan nė sy tė burrit dhe mė pas I thotė : E pe kėshtu bėhėn fėmijėt ,kėtė punė duhet tė bėsh ēdo ditė ,e kupton. E kuptoj doktor ia kthen burri shumė i gėzuar ,por njė gjė nuk e kam tė qartė : Do tė vini ju nė shtėpi apo tė vijmė ne nė klinikė .!!!

  11. #11
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-01-2003
    Vendndodhja
    coventry england
    Postime
    48
    "manjaku,, shkon tek doktori
    manjaku-doktor kame1problem,dhimbje te forta tek penisi
    mjeku-a jeni i martuar,dhe sa here ben seks ne jave?
    manjaku-dite-per-dite doktor
    doktori-a keni ndo1 dashnore,ose a shkoni me prostitutat?
    manjaku-2here ne jave me dashnoren,3 here ne muaj tek prostitutat
    boktori-boboooo ju luten hiqni DORE!
    manjaku-doktor-dhe me dore 1here ne dite!
    Ke kap ndo1 gje sot?-2 iken 3 shpetuan!

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e Astriti
    Anėtarėsuar
    14-06-2002
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    67
    Njė fshatar koprac donte tė therte kaun por ish nė hall se nuk donte qė ta mernin vesh fshatarėt e tjerė sepse ato saherė qė thernin bagėti e kishin ftuar dhe ky e dnte qė po hėngre pulėn e tjetrit duhet tė lidhėsh tėnden pėr kėmbe ,por nuk donte ti ftonte fshatarėt kur tė therte kaun .Prandaj shkon dhe pyet njė mikun e tij . Ai i tha : Kollaj fare ,hidhe fjalėn nė katund qė tė kanė vjedhur kanė ,pastaj there dhe askush nuk do e marė vesh .Kopracit i pėlqeu ideja dhe i premtoi se do tė ia shpėrblente pėr kėshillėn . Natėn vonė shpoku i tij vajti dhe ia vodhi me tė vėrtet kaun e theri dhe e futi pastėrma tė tėrin .Nė mėngjes vjen kopraci ,koka i nxirte tym .- Ma vodhėn kaun ! I thotė shokut .- Shumė bukur i a kthen ai .- Si ..shumė bukur ! Ma vodhėn me tė vėrtetė , dėgjon apo jo ?- Ju dėgjoj ,ju dėgjoj , kėshtu shko e u thuaj edhe tė tjerėve .Veē kujdes!Luaje mirė rolin. Pak mė i revoltuar .- Ma vodhėn ore ,pėr kokėn time nuk po gėnjej !- A ...kėshtu po , kėshtu besohet mė shumė .Ik tani shko tek tė tjerėt se unė tė besova .

    Shkon Polici tė marė fėmijėn nė kopėsht . Edukatorja e pyet si e ka emrin fėmija ? Ska problem sill njė se prap nesėr kėtu do ta sjell.

    Polici sheh njė ujk dhe i gjuan me pistoletė .Ujku kthehet dhe i thotė : A nuk ke faj ti jo ,fajin e kam unė qė nuk tė hėngra kur ishe bari por tė lashė tė bėheshe polic!!!

  13. #13
    larg forumit Maska e Klaudia_20
    Anėtarėsuar
    13-02-2003
    Vendndodhja
    itali
    Postime
    224
    O Astriti hallall lal se kam qesh me lot....ishin shume te bukura..urime ke zgjedhur me verte disa shume te lezetcme
    Ciao..te pershendes..edhe pres te thuash te tjera po si keto
    Mundohu te jesh vetvetja!
    Ylli you are the best;)

  14. #14
    i/e regjistruar Maska e Astriti
    Anėtarėsuar
    14-06-2002
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    67
    Shpresojme Klaudia qe te jemi gjithmone te pranishem .Faleminderit edhe une ju pershendes Ju dhe te tere anetaret e forumit .!
    Kjo Barsolete eshte per Klaudian ne vecanti .
    Dy te dehur duke ecur rruges .Njeri nxjerr nje pasqyre shikohet ne te ,dhe i thote shokut : E mi none se ku e kam pare kete fytyre nuk e maj men ,sa inat qe m'vejn.Tjetri i thote : Dale mo ta shoh nje here ,e shikon dhe i thote : E rrote po ky jam une mo nuk me njeh .

  15. #15
    i/e regjistruar Maska e Astriti
    Anėtarėsuar
    14-06-2002
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    67
    Njė tufė minjėsh pėr shkak se ishin shtuar shumė kishin vendosur njė ligj qė nuk lejohej tė qėndronin bashkė meshkujt me femrat .Njė mi i dashuruar dilte gjithmonė jshtė territorit tė lejuar dhe takohej me tė dashurėn e tij .Njė ditė tek po dilte e pa njė mi i ri ,dhe i tha nėse nuk mė thua se ku po vete do tė tregoj qė po del jashtė territorit . Po nuk ka ē'tė duhet ty i tha miu i dashuruar ,jo ngulte kėmbė miu i ri ,dua ta di .E mirė po ta them po shkoj tė bėj seks .Do tė vij dhe unė ia priti ai .Po nuk ėshtė punė pėr ty , jo do tė vij se s'bėn ose tregova .Ra nė hall miu dhe e mori .Arritėn tek vėndi i takimit por miushja nuk kish dalė ,kėshtu qė u shtrinė nė njė rreze dielli ,prit e prit kaloi oraro i takimit dhe miu i madh e kuptoi qė miushja s'kish mundur tė dilte dhe i tha miut tė ri c ikim .Ai ia ktheu k ti ik se unė do tė bėj dhe pak seks .

    Nė njė konkurs mjekėsie ishin tre mjėkė tė syve . Njė Gjerman njė Italian dhe njė Shqipėtar.Secili kish nga njė pacient me shikim tė dobėt . .Mjekėt do ti bėnin operacion dhe pastaj kush tė shikonte mė mirė na pacientėt mjeku i tij ish fitues .E pyetėn Gjermanin se ē'farė synonte tė arrinte ? Shpresoj qė pacienti im pas ndėrhyrjes tė arrijė tė shohi gjer nė 400 m.Po ju i thanė Italianit ,unė do tė bėj qė pacienti tė shohė gjer nė 500 m.Po ju i thanė Shqipėtarit .Unė do tė bėj qė pacienti tė shohė gjer nė 1000 m.Vazhduan operacinet ,doli gjermani i pari vajti 400 m larg ngriti 2 gishta lart dhe i tha pacientit sa gishta kam ngritur dhe pacienti e gjeti .Doli Italiani dhe ai poi a kish arritur qėllimit .Doli Mjeku Shqipėtar vajti 1000 m larg nxori K***n dhe i tha pacientit.Hė mo shikon gjė ?Shikoj K***n ia kthen ky .Tė tėrė u habitėn me mjeshtėrinė e mjekut Shqiptar.

    Nė njė spital nė dhomėn e reanimacionit tė tėrė pacientėt qė hynin nė tė vdisnin nė orėn 9 tė darkės .U bė problem , mė nė fund drejtori i spitalit vendosi tė vėzhgonte nga afėr se ē'ndodhte me pacientėt .Hyri nė dhomėn e reanimacionit dhe po priste .Nė orėn 9 vjen pastruesja heq spinėn e aparatit tė oksigjenit nga korenti dhe vendos nė tė fshesėn me korent .Mbaron pastrimin dhe e vendos prapė spinėn por pacientėt ndėrkohė kishin ndėrruar jetė .

    Nė mbledhjen e radhės nė kolektivin e njė spitali tė tėrė mjekėt ,i bėnė vrejtje njė kolegu tė tyre se e ngrinte shumė zėrin me pacientėt .Mjeku bėri autokritikė .Tė nesėrmen nė zyrėn e kėtij mjeku troket njė grua ,mjeku pėrgjigjet por me zė shumė tė ulėt .Hyn gruaja dhe mjeku po me zė tė ulėt i thotė :Zhvishu,(duke patur parasysh qė ajo do tė vizitohej ).Por gruaja nuk e kupton nė tė njėjtin kuptim dhe ia kthen :Po ti pse nuk zhvishesh

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •