Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 90
  1. #41
    of diamonds... Maska e dust
    Anëtarësuar
    13-10-2008
    Vendndodhja
    Athens
    Postime
    67
    Citim Postuar më parë nga Blue_sky Lexo Postimin
    Ne eshte i proporcionuar, natyrisht qe gjatesia trupore eshte primare(dhe te jete i mbushur se jo si shtylle telefoni i thate), pastaj charm, inteligjence, kulture euro-perendimore, aftesi per te te mbajtur te interesuar ne bisede etj.
    Pra dikush me kostum,rreth te dyzetave,me pak bark te dale,i arritur vete ekonomikisht,te jete beqar dhe mbi te gjitha,bon viveur!!!!Pak si romance comedy me sjell ne mendje mua kjo.Por gjithsesi,it's up to you,dear.
    Jeto cdo minute,si te jete e fundit.

  2. #42
    Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
    Anëtarësuar
    29-05-2004
    Postime
    2,300
    Citim Postuar më parë nga dust Lexo Postimin
    Pra dikush me kostum,rreth te dyzetave,me pak bark te dale,i arritur vete ekonomikisht,te jete beqar dhe mbi te gjitha,bon viveur!!!!Pak si romance comedy me sjell ne mendje mua kjo.Por gjithsesi,it's up to you,dear.
    Mais je suis bonne vivante aussi por jo me 40-vjeçaret. Nuk kam asgje kunder tyre, thjeshte nuk jane mon public visé. Cdokush duhet te njohe veten dhe te kerkoje dike qe i afrohet pak-a-shume. Dhe ajo ceshtja ekonomike s'me terheq fare; s'me ka munguar asgje kurre ekonomikisht, pra s'kam ecur asnjehere me mentalitetin ah te kisha kete apo ate dhe tani qe jam e zonja vetes, jam ne gjendje te kujdesem per veten ekonomikisht ne forme perfekte. Madje me shqetesojne njerezit qe mendojne ne terma ekonomike. Tjeter pyetje kishe, my dear?

    Angelina:
    aha, ne kete prizem s'bej kompromise & dhe te doja te beja kompromise s'do ia arrija; do me nderpritej oreksi ne vend po s'i plotesoi te pakten kushtet minimale mesiper.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Blue_sky : 09-11-2008 më 19:05
    Kam vetem nje limit: qiellin!

  3. #43
    back to origin Maska e ☆Angie☆
    Anëtarësuar
    02-11-2007
    Vendndodhja
    Skyline
    Postime
    2,559
    Te kuptoj fare mire
    Ke te drejte kur thua "dike qe te afrohet pak a shume".Prandaj edhe mundesohet ky takim i pare,sepse eshte treguar si person interesant.Sigurisht ajo cfare pres dhe ve re pastaj eshte biseda,fiziku ( hyn ne scaner cuni me gjithe tru ) , alternimi i sensit te humorit me seriozitetin,charmi,intligjenca; ve re edhe gjuhen e trupit shume,dhe sa me shume detaje sigurisht se shoqet duan ti bej azhoronimin e date me pas
    Elegance is an attitude.

  4. #44
    of diamonds... Maska e dust
    Anëtarësuar
    13-10-2008
    Vendndodhja
    Athens
    Postime
    67
    Citim Postuar më parë nga Blue_sky Lexo Postimin
    Mais je suis bonne vivante aussi por jo me 40-vjeçaret. Nuk kam asgje kunder tyre, thjeshte nuk jane mon public visé. Cdokush duhet te njohe veten dhe te kerkoje dike qe i afrohet pak-a-shume. Dhe ajo ceshtja ekonomike s'me terheq fare; s'me ka munguar asgje kurre ekonomikisht, pra s'kam ecur asnjehere me mentalitetin ah te kisha kete apo ate dhe tani qe jam e zonja vetes, jam ne gjendje te kujdesem per veten ekonomikisht ne forme perfekte. Madje me shqetesojne njerezit qe mendojne ne terma ekonomike. Tjeter pyetje kishe, my dear?

    Angelina:
    aha, ne kete prizem s'bej kompromise & dhe te doja te beja kompromise s'do ia arrija; do me nderpritej oreksi ne vend po s'i plotesoi te pakten kushtet minimale mesiper.
    Nuk do te doja me kete menyre,te sillja biseden ne veten e pare,as ne te dyte(ne rastin tuaj,madame),por po flisja thjesht,duke imagjinuar figuren qe ju me pare pershkruat.Fakti qe ju vete,jeni e arritur ekonomikisht,nuk do te thote se ju do te gjenit edhe dike,i cili do te ishte kembezbathur.Hehe....Nje e zonja e vetes,do te gjente dike ne rangun e saj,ndoshta edhe me te ngritur.Pra dyzetvjecari eshte me i mundshmi,per kete rol.
    Sa per mospranimin e kesaj moshe nga ana juaj,une personalisht nuk mund te perfytyroja nje te zonje te vetes,me nje 25vjecar.I cili,nese donte te ishte i rangut tuaj,duhej te kishte babane te arritur ekonomikisht.Rast ky,shume i rralle ne kohet e sotme.Dhe duke mbaruar,dua t'ju uroj te gjeni ate qe vertet deshironi.Ose...mundet,them,mundet ju me lart,te na keni pershkruar te dashurin tuaj.Atehere,une hesht!!!!!!!
    Jeto cdo minute,si te jete e fundit.

  5. #45
    ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
    Anëtarësuar
    25-04-2007
    Vendndodhja
    IT
    Postime
    837
    Sinqeriteti, asgjè me tepèr!
    |- Më Pikòj NPik Loti, Në Fòrm Realiteti -|

  6. #46
    i ç'regjistruar...
    Anëtarësuar
    07-04-2006
    Postime
    736
    Buzëqeshja, mënyra se si buzëqesh.

  7. #47
    yep Maska e Izadora
    Anëtarësuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793
    tek nje mashkull me pelqejne syte

    dhe pjesa e gojes.

    syte i kam primare
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  8. #48
    Leader Maska e Ribery
    Anëtarësuar
    10-02-2008
    Vendndodhja
    Francë
    Postime
    830
    menyra se si shprehet dhe si i vblereson situatat
    Poashtu nuk kam deshire vetem te degjoj,dua edh ete me doegjojne, e kam fjalen per takimin e pare!

    Be the change you want to see in the world!

  9. #49
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    14-11-2008
    Postime
    9
    me terheq veshtrimi i thelle i syve magnetizues qe te perpijne me gjithe lecka.une i kam pare keta sy disa here,neper vite.

  10. #50
    vetullat,Sinqeriteti
    ”Ti, Shqipëri, Më Jep Nder, Më Jep Emrin Shqiptar”

  11. #51
    ♥ Kitty Loves Bubi ♥ Maska e Viola.V
    Anëtarësuar
    22-05-2010
    Vendndodhja
    CANADA
    Postime
    990
    Gjithmone tek nje mashkull do me terhiqnin 3 gjera : Gjatesia , zeri dhe dhembet !
    It's a must have attitude !
    $ $ ¥ ... ♥♫ - ♥♫

  12. #52
    i/e regjistruar Maska e lisa12
    Anëtarësuar
    30-11-2008
    Postime
    2,624
    Paraqeitja e jashme,dhe mos te flasi shume lol........
    Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

  13. #53
    ღ Ƴℓℓëʓ ღ Maska e RiGerta
    Anëtarësuar
    01-11-2010
    Vendndodhja
    Perendim
    Postime
    946
    Ai duhet te jete jashte mase i sjellshem si dhe me fizik te theksuar mashkullor, por aspak te tepruar.

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e jeta_ime
    Anëtarësuar
    16-09-2010
    Vendndodhja
    aty ku eshte gjithnje me mire
    Postime
    190
    nqs ka nje ze te bukur mashkullit Dhe menyra e bukur qe flet,dhe te din ca fletPAstaj qendrimi,loja syve
    por edhe buzeqeshja.Nje cun qe nuk buzeqesh,nuk do doja te ngel ne ashensor me te :S

  15. #55
    i/e regjistruar Maska e stern
    Anëtarësuar
    09-10-2008
    Postime
    5,034
    Syte........................................
    "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


  16. #56
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anëtarësuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Syte,dhembet dhe buzeqeshja..normal edhe stil.

  17. #57
    ti, une dhe melodia Maska e orhideja
    Anëtarësuar
    02-10-2010
    Postime
    4,817
    Menyra e komunikimit ka rendesi te madhe per mua..........vetite tjera dhe pamja fizike vijne me pas.

  18. #58
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796
    Duke len paraqitjen e jashtme me nje ane (e cila sigurisht qe eshte e rendesishme...prandaj vete puna deri tek takimi i pare), sinqeriteti, humori, menyra qe flet, menyra qe trajton te tjeret, te jet humble por dhe confident aty ku duhet. Kshu kshu te gjitha kto i pash ne takimin e pare

  19. #59
    Sensi i humorit se bo bo nuk shtyhet jeta me nje qe i mban vetullat te ngrysura gjithe kohen.

  20. #60
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anëtarësuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Takim dashurie apo cfaredo?
    Where does a thought go when it's forgotten?

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Përgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 07-06-2009, 19:47
  2. Pala shqiptare thotë 'po' për takimin e Vjenës
    Nga Flori në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 12-02-2006, 15:38
  3. Presidenti grek anullon takimin me presidentin shqiptar në Sarandë
    Nga Xhuxhumaku në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 146
    Postimi i Fundit: 23-11-2005, 19:57
  4. Kryeministri malazez anullon takimin me Berishen& 2 kryeministrat e rajonit
    Nga Blue_sky në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 04-11-2005, 06:41

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •