Close
Faqja 11 prej 11 FillimFillim ... 91011
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 206 prej 206

Tema: Njė monolog

 1. #201
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Njė monolog

  Ka kohe pa shkruar te dashur forumas tash duhet te gjej kohen qe te jem me ju.
  Miku juaj i sinqert
  Roi

 2. #202
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Njė monolog

  Mu duk se te pash.

  Nje puhize mengjesi
  mua sot me freskoj
  ta dija se nga erdhi
  ta dija se nga shkoj.

  Mos vall mua mu duk
  qe dikush me perqafoj
  do te ishte shume keq
  sikur te mos e zbuloj

  Zera seq ndegjova
  mu duk dua te them
  dikush ne vesh me peshperiti
  zemren ta kam dhen

  Puhiza prap mi mori
  ato te bukura psheretima
  mengjesi me muzgun bashkoi
  mu duk qe ulurita,

  Mos me merr shiqimin
  mos me merr ndegjimin
  lerma tash shijimin
  ta kethej prap gezimin..
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 3. #203
  ღ♥ aNtipatrea ♥ღ Maska e Albela
  Anėtarėsuar
  16-05-2006
  Vendndodhja
  mEs iLuzionesh te hUmbura
  Postime
  2,754
  Faleminderit
  8
  26 falenderime nė 16 postime

  Pėr: Njė monolog

  La Femme est le Chef-d'0euvre de Dieu
  sur tout quand elle a
  le Diable au corps...
  ✿⊱╮✿⊱╮ ✿⊱╮

 4. #204
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Njė monolog

  Hapsir nė vete kam
  Mendoj nga tja mbaj
  Fushat e peremtime ndegjoj
  sa her mė bejn tė qaj.

  Sa her u mashtruam
  Sa her neve ram pre
  Shume her u rrezuam
  tani jemi pėr dhe

  Dua tė ik kėtė muaj
  Tė mos ndegjoj asgje
  As per vendet e punes
  Qe menduam se u be

  Po nga te shoj i shkereti
  Kur jemi ne nje hall
  Permtimet e pushtetit
  As lirin e levizjes sna dhan

  Jeto ne nje kafaz
  si zogu me krah lidhur
  Lirin e perjetova
  por na e ben te hidhur..
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

 5. #205
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-04-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Njė monolog

  ju lutem si e ka titullin dhe cili eshte autori?
  ju lutem!!!!!!!!!!!

 6. #206
  Voleur du coeur.. Maska e Roi
  Anėtarėsuar
  10-06-2004
  Vendndodhja
  Ne vendin tim....
  Postime
  2,306
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Njė monolog

  Pershendetje Aster Kujtila
  Une jam personi qe kam haput temen
  Fal po munde, mos ndrysho por ruaje tenden...

Faqja 11 prej 11 FillimFillim ... 91011

Tema tė Ngjashme

 1. Monolog dhimbjeje.
  Nga DI_ANA nė forumin Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 06:35
 2. Monolog nė Mesnatė
  Nga Mesnata nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 07-01-2009, 07:34
 3. Kur prehem ne varg
  Nga Ard nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 251
  Postimi i Fundit: 05-09-2005, 11:27
 4. Poezi nga Diabolis
  Nga Diabolis nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 499
  Postimi i Fundit: 13-05-2004, 13:06
 5. Monolog Shen Valentini
  Nga eris nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-02-2003, 16:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •