Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 40
  1. #21
    me 40 hajdutė Maska e alibaba
    Anėtarėsuar
    12-12-2005
    Vendndodhja
    Ne shpellen e pirateve
    Postime
    5,671
    urse rroga mesatare dihet sa eshte tek ne dhe sa eshte atje por duhet disi te gjesh menyren per tiu pershtatur rrethit, te jetosh dhe ta shijosh jeten me ato mundesi qe ke.
    Ti a po shet men kėtu a??

    Ti shko jepju pare qatyne qė nuk kanė, e pėr besė kanė me shijue jetėn qysh osht ma smirti.
    Jetėn munesh me shijue kur ki pare, po kur s'ki bukė me ngi barkun, ec e gjeje mėnyrėn. Lėri kėto pėrralla.

    Hej ēfarė badallaku, ani gjeje mėnyrėn me shijue jetėn.

  2. #22
    Special kind Maska e *Lorisa*
    Anėtarėsuar
    08-07-2008
    Vendndodhja
    Buzė liqenit
    Postime
    346
    Citim Postuar mė parė nga alibaba Lexo Postimin
    Lumi unė pėr ty sa e meēme je.

    Pasunia e matet simas ēmimev nė shitore, a matet simas rrogės qė e merr? Meno pak.

    Mos ia fut palidhje si kau pelės.
    Lum si une me cfare njerez te ditur kam te bej ne forumin e Maqedonise, fat i madh qe ju kam rastisur

    Kush permendi pasurine pike se pari zoteri? Nqs. ty te rin mendja tek pasuria ajo eshte gje tjeter .
    Sa per sqarim, une isha duke fol per standardin jetesor, lexo edhe njehere postimin tim ndoshta do ta kuptosh me mir!!!!

  3. #23
    me 40 hajdutė Maska e alibaba
    Anėtarėsuar
    12-12-2005
    Vendndodhja
    Ne shpellen e pirateve
    Postime
    5,671
    Sa per sqarim, une isha duke fol per standardin jetesor, lexo edhe njehere postimin tim ndoshta do ta kuptosh me mir!!!!
    More ti s'po marrshe vesh.

    Ti vetė e shkruve qė standardi osht i naltė sepse ēmimet jon tė nalta.

    A je normal ti?? Ku ke pa ti kshtu?

  4. #24
    Special kind Maska e *Lorisa*
    Anėtarėsuar
    08-07-2008
    Vendndodhja
    Buzė liqenit
    Postime
    346
    E kupton ti Alibaba kuptimin e fjalise "Standard jetesor"?

  5. #25
    me 40 hajdutė Maska e alibaba
    Anėtarėsuar
    12-12-2005
    Vendndodhja
    Ne shpellen e pirateve
    Postime
    5,671
    E kupton ti Alibaba kuptimin e fjalise "Standard jetesor"?
    Oj ēikė, merr vesh niherė e mirė qė aty ku janė ēmimet e larta, standardi osht i ulėt.

    E aty ku jon ēmimet e ulėta, standardi osht naltė. A e ke vėshtirė me kuptue ēikaq punė?

  6. #26
    i/e larguar Maska e dibrani2006
    Anėtarėsuar
    29-01-2006
    Vendndodhja
    Europe
    Postime
    2,693

    Thumbs up

    Citim Postuar mė parė nga *Lorisa* Lexo Postimin
    Faleminderit Dibrani,

    tema eshte vertet e mire por debatues pak si dobet.

    Respekte Lorisa

    Duhet interesuar sepse kjo teme eshte shume e veēante per rinine tone, debatimet dhe kritikat te mirefillta' jane dy gjerat kryesore qe njeriun e zhvillojne ne jete.

  7. #27
    i/e regjistruar Maska e ILMGAP
    Anėtarėsuar
    10-04-2009
    Vendndodhja
    In
    Postime
    2,791
    kam qene kto dite ne skopje ....... dhe pash qe atje per ata qe jane +18 eshte lejuar marihuana ........ kshu gjith ata qe kishin mbi 18 i bera shoke, sa kalova 3 dite perfekte ,,,,,,,,,,, nen parajse.
    Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

  8. #28
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    25-04-2010
    Postime
    78
    Rinia e Maqedonise ėshtė nė rrugė te duhur , ndoshta me pak pėrjashtim nė qytetin e Shkupit dhe Kumanovės , pėrarsye se qyteti ėshtė i ndarė me Sllavėt , vendi ku ėshtė pėr Rini u takon Sllavėve , kurse andej kah ,Tetova,Gostivari,Kėrcova.Dibra,Struga janė nė drejtim mė tė mirė , aryseja qė ka mė pak Sllavė e mė pak tė pėrzier .

  9. #29
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    22-01-2010
    Vendndodhja
    Shkup
    Postime
    5

    Smile

    Rinia shqiptare ne maqedoniii po kalon me nje veshtirsi dhe nje rezik te madh .... maqedonia eshte beee nje Kolumbi e vertet ku nuk respektohet as gje nga njeraa ane politikant bejn qmos per karikee e populli mbetet anash ...........
    koh per tu argetuar me besoni se nuk kemi koh aqq shum jemi te angaxhuarrr dhe normal se nje dit vetes duhet tja japum pushim qe te argetohemi ... pershendetjee

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e letaa
    Anėtarėsuar
    25-04-2010
    Vendndodhja
    ketu afer, atje larg
    Postime
    1,268
    Rinia shqiptare ne Maqedoni, ndoshta nuk eshte si ne vendet tjera , mirepo perseri une them se eshte mir pasi ne vendin ku jetoj une ka me shum shqiptar maqedon ka shum pak por edhe te ket nuk ka lidhje shum ato le ta shikojn jeten e tyre ne tonen
    ne struge besoj se kenaqet rinia shqiptare
    se per te gjith vendet nuk mund te flas pasi nuk edi

  11. #31
    i/e regjistruar Maska e avatar
    Anėtarėsuar
    24-04-2010
    Postime
    34
    Citim Postuar mė parė nga *Lorisa* Lexo Postimin
    Te flasim pak per rinine shqiptare ketu (se nenforumin e Maqedonise e ka kapluar politika)
    Jepni opinionin tuaj rreth rinise dhe gjithcka qe ka te bej me te duke perfshire ketu arsimin, edukaten, kulturen, argetimin e te rinjve...

    Sa eshte e lumtur rinia jone me kushtet e jeteses?
    A ka ndikuar sadopak ngritja e nivelit arsimor ne kulturen e pergjithshme?
    Cilat vende i preferojne te rinjte per tu argetuar dhe a jane te barabarte si meshkujt femrat per sa i perket argetimit apo vecohet kjo varesisht nga vendi ku jetojne?

    Paraziti gjithesesi se eshte i kenaqur me menyren e jeteses. Ndryshe do te kishte ndonje evolucion.

    Personalisht, kam pasur shpresa qe rinia shqiptare ne maqedoni (vecanerisht me USHT dhe UEJL) do te kete nje ndryshim (kah e mira) e mentalitetit, por per momentin keto jane rrethanat. Ashtu sic i shohim.

    Rinia eshte e coroditur pas gjerave te panevojshme. Rralle te takosh ndonje qe me te veretete meret me shkence ...

  12. #32
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    02-07-2010
    Postime
    360
    Citim Postuar mė parė nga avatar Lexo Postimin
    Paraziti gjithesesi se eshte i kenaqur me menyren e jeteses. Ndryshe do te kishte ndonje evolucion.

    Personalisht, kam pasur shpresa qe rinia shqiptare ne maqedoni (vecanerisht me USHT dhe UEJL) do te kete nje ndryshim (kah e mira) e mentalitetit, por per momentin keto jane rrethanat. Ashtu sic i shohim.

    Rinia eshte e coroditur pas gjerave te panevojshme. Rralle te takosh ndonje qe me te veretete meret me shkence ...
    USHT dhe UEJL jane thjeshte instrumente per partite politike ketu ne maqedoni, aty nuk meret vesh kush han kush pin ,mentaliteti nuk ka te beje me arsimin, mos i perziej gjerat , edhe jashte shqiperise rinia shqiptare si ne kosove si ne shqiperi dhe me gjere nuk eshte me e hajrit se ketu ne maqedoni, bile edhe me zi,me thuaj ti zoteri kush meret me shkence tek shqiptaret jashta maqedoinise???

    per te gjithe keto fajine ka elita politike e shqiptareve kudo qe jane ,sepse jane bere vegel e evropjaneve dhe amerikaneve ndersa disa u besojne verberisht vlerave te tyre ,psh mariuhanen e kemi kopju nga holandezet, alkoolin nga gjermanet ( festivalin e bires) ,prostitucionin nga italianet dhe francezet

    dhe per ne fund ....... kush eshte prej jush nga maqedonia??

  13. #33
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    14-01-2009
    Postime
    3,262
    un jam nga shkupi mirepo jetoj ne gjermani

    jeta ne shkup ka qen gjithmon shaum fort
    Jetė e rėndė.......!!!

  14. #34
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    02-07-2010
    Postime
    360
    Citim Postuar mė parė nga Njoni-ch Lexo Postimin
    un jam nga shkupi mirepo jetoj ne gjermani

    jeta ne shkup ka qen gjithmon shaum fort
    une 4 vjet kam jetau ne shkup vertet eshte lock jeta ne shkup,bile shaum larg e le ene tiranen ene prishtinen.

  15. #35
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    14-01-2009
    Postime
    3,262
    ej mosem shaj per zotin,mos ma krahaso taj mu ni kataund me shkupin, jaja ki
    Jetė e rėndė.......!!!

  16. #36
    i/e regjistruar Maska e avatar
    Anėtarėsuar
    24-04-2010
    Postime
    34
    Citim Postuar mė parė nga blueton Lexo Postimin
    USHT dhe UEJL jane thjeshte instrumente per partite politike ketu ne maqedoni, aty nuk meret vesh kush han kush pin ,mentaliteti nuk ka te beje me arsimin, mos i perziej gjerat , edhe jashte shqiperise rinia shqiptare si ne kosove si ne shqiperi dhe me gjere nuk eshte me e hajrit se ketu ne maqedoni, bile edhe me zi,me thuaj ti zoteri kush meret me shkence tek shqiptaret jashta maqedoinise???

    per te gjithe keto fajine ka elita politike e shqiptareve kudo qe jane ,sepse jane bere vegel e evropjaneve dhe amerikaneve ndersa disa u besojne verberisht vlerave te tyre ,psh mariuhanen e kemi kopju nga holandezet, alkoolin nga gjermanet ( festivalin e bires) ,prostitucionin nga italianet dhe francezet

    dhe per ne fund ....... kush eshte prej jush nga maqedonia??
    Degjo te te them une tani sa si funksionin nje rini intelektuale!
    Pa marre parasysh politikes, te riut intelektual nuk i intereson politika. Ai merret me shkence dhe vetem shkence. Aftesite e tija i riu shqiptar i maqedonise i tregon me njohurite e tij. Por ne mungese te njohurive, aftesive dhe vullnetit, te gjithe kapen tek politika. Ajo eshte Bull*shit si thone amerikanet. Ti meso puno, dhe behu si shqiptari i Maqedonise Ilir Snopce dhe arij sukses.

    Ka shqiptar qe meren me shkence, dhe jane te hajrit. Normal, te verberit nuk i shohin gjerat.

    Ti dhe popullata i votoni keta politikan, prandaj edhe jan ne pushtet ose opozite. Sikur mos ti votonit ata do shuheshin.

    Une jam i maqedonis bukurosh, dhe di mjaft mire mentalitetin ketu. Krejte ka te bej me mentalitetin. Pasi i riu shqiptar, qe kur zgjohet ne mengjes, mendja e tij nuk eshte tek puna (shumica bejne dhe thone ha, pėj, fjej) por tek vashat. Ai nuk merzitet per shkence. Keshte eshte shumica e rinise ( per fat te keq). Ai 18 vjecari shqiptari i maqedonise nuk eshte ne gjendje te ballafaqohet ne debat me nje 13 vjecar te shqiperise dhe me nje 16 vjecar te kosoves. Mos mi trego se i shoh shume mire se cfar aftesi kane.

    Qellimi i debatit nuk eshte qe te mbjellim mllef, por te jemi realist ne qasjen e problemit. Problemi egziston dhe ai verehet nga sejcili prej nesh. Qellimi eshte qe ta zgjedhim ate problem. Problemi nuk zgjidhet me inat, me ofendime ose kokefortesi. Zgjidhet me bindje, kur i riu bindet se duhet te meson dhe formon baze te forte te njohurive.

    I ke 18 vjet? Ke votuar? pergjegjesia eshte e jotja poashtu!

  17. #37
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    02-07-2010
    Postime
    360
    i riu intelektual??!!! ti se pari nuk ke pleq intelektual, akoma kur dalin ne tv nuk dine te lexojne letrat qe kane perpara ndersa ti me thua intelektual te rinj hej medet hej.

    ti e kupton si shkence debatin e te rinjeve?? fillo nga e para dhe beni krahasime , aman mos ben krahasime SHKUP-PRISHTINE - TIRANE po ben nje krahasim te pergjithshem dhe ne cdo lemi e je ne debate.
    pse te rinjte shqiptare te shqiperise kur zgjohen ne mengjes ,valle menden e kane tek shkenca e BIG BENGUT apo si me shpik NJE VETURE TE RE APO DICKA QE POPUJT TJERE NUK E BEJNE NE MENGJES pashe Zotin ri aty ku je , e gjithe rinia shqiptare pa mare para syshe eshte e njejte dhe kesaj fale PARTIVE POLITIKE ne kete te jeshe i sigurt, se po nuk pate PARTISKA KNISKA hej tybe se mun hine ne pune, dhe si e dyta ,une asnjehere nuk votoj ne zgjedhje .. e din pse?? sepse nuk dua te behem pjesemares ne MEKATET qe do i bejne DEPUTETET ne 4 vitet e ardheshme, sepse deputet tane votojne ligjin per diskriminim te NENAVE SHQIPTARE ndersa une nuk mar pjese ne ate votim , kjo eshte njera nga shume arsyet perse une nuk votoj asnjehere,,,, ndersa mekatet tjera mund ti numrosh vete.

    gjendja ekonomike nuk ka te beje me mentalitet o cun, mentaliteti lind me njeriun jeton dhe vdes ,kush e di kush te jete ,cfar te jete, i mencur apo teveqel,pasanik apo i vafrer, ketu nuk flasim per aftesite ,por flasim per jeten e te rinjeve shqiptare nga maqedonia.
    nes eflet per aftesite ,une te sjell argumente dhe te tregoj se shipet nga maqedonia ne evrope jane shume me te afte ,vetem se kane nje sistem tjeter shkollor dhe jo si ky i USHT DHE UEJL qe jane eksperiment i partive politike, dhe i gjithe faji eshte tek PARTITE POLITIKE por mua sikur me duket ti zoteri je nje pioner partiak tani i kujt je nuk e di dhe nuk me intereson.

    une nuk them se rinine ketu e kemi perfekt.... por edhe ashtu si mendon ti nuk eshte ,kur ben krahasim me ata te kosoves apo shqiperise.

    futu andej nga fshatrat kosovare dhe shqiptare pak me ne thellesi dhe do shohish

  18. #38
    i/e regjistruar Maska e laburist
    Anėtarėsuar
    20-06-2010
    Postime
    208
    Citim Postuar mė parė nga *Lorisa* Lexo Postimin
    Te flasim pak per rinine shqiptare ketu (se nenforumin e Maqedonise e ka kapluar politika)
    Jepni opinionin tuaj rreth rinise dhe gjithcka qe ka te bej me te duke perfshire ketu arsimin, edukaten, kulturen, argetimin e te rinjve...

    Sa eshte e lumtur rinia jone me kushtet e jeteses?
    A ka ndikuar sadopak ngritja e nivelit arsimor ne kulturen e pergjithshme?
    Cilat vende i preferojne te rinjte per tu argetuar dhe a jane te barabarte si meshkujt femrat per sa i perket argetimit apo vecohet kjo varesisht nga vendi ku jetojne?

    E qelluar tema Lorisa
    Une me keqardhje konstatoj se rinia shqiptare ne Maqedoni eshte pre e manipulimeve dhe intrigave te politikanve qe sdin gje pervec se te manipulojn e ne saje te manipulimit te sundojn nje dit e me shum.Une e shoh Tetoven pa student tani dhe te vjen sikur sje ne Tetoven e shtatorit apo te nentorit,.. kjo tregon se dicka nuk eshte ne regull.
    Te thuash ca fjal per arsimin dhe kulturen mjafton te qendrosh disa dit ne qytet dhe e sheh e kupton e ndjen,percarje politike ne arsim kultur argetim debat fakultet, kafene carshi uhh mjerim..e argetimi ska vend per te ose sdim te argetohemi ose argetohemi pa ditur thjesht skemi kuptim-univerziteti e ngjalli Tetoven dhe shpresoj se ardhmeria do jet me e bukur...!!!
    Abuzimi me nacionalizmin fals, eshte streha e fundit e te gjithe BATAKCINJVE

  19. #39
    i/e regjistruar Maska e laburist
    Anėtarėsuar
    20-06-2010
    Postime
    208
    Citim Postuar mė parė nga avatar Lexo Postimin
    Degjo te te them une tani sa si funksionin nje rini intelektuale!
    Pa marre parasysh politikes, te riut intelektual nuk i intereson politika. Ai merret me shkence dhe vetem shkence. Aftesite e tija i riu shqiptar i maqedonise i tregon me njohurite e tij. Por ne mungese te njohurive, aftesive dhe vullnetit, te gjithe kapen tek politika. Ajo eshte Bull*shit si thone amerikanet. Ti meso puno, dhe behu si shqiptari i Maqedonise Ilir Snopce dhe arij sukses.

    Ka shqiptar qe meren me shkence, dhe jane te hajrit. Normal, te verberit nuk i shohin gjerat.

    Ti dhe popullata i votoni keta politikan, prandaj edhe jan ne pushtet ose opozite. Sikur mos ti votonit ata do shuheshin.

    Une jam i maqedonis bukurosh, dhe di mjaft mire mentalitetin ketu. Krejte ka te bej me mentalitetin. Pasi i riu shqiptar, qe kur zgjohet ne mengjes, mendja e tij nuk eshte tek puna (shumica bejne dhe thone ha, pėj, fjej) por tek vashat. Ai nuk merzitet per shkence. Keshte eshte shumica e rinise ( per fat te keq). Ai 18 vjecari shqiptari i maqedonise nuk eshte ne gjendje te ballafaqohet ne debat me nje 13 vjecar te shqiperise dhe me nje 16 vjecar te kosoves. Mos mi trego se i shoh shume mire se cfar aftesi kane.

    Qellimi i debatit nuk eshte qe te mbjellim mllef, por te jemi realist ne qasjen e problemit. Problemi egziston dhe ai verehet nga sejcili prej nesh. Qellimi eshte qe ta zgjedhim ate problem. Problemi nuk zgjidhet me inat, me ofendime ose kokefortesi. Zgjidhet me bindje, kur i riu bindet se duhet te meson dhe formon baze te forte te njohurive.

    I ke 18 vjet? Ke votuar? pergjegjesia eshte e jotja poashtu!
    Shum e vertet, ske nevoj te shtosh asgje,definiconi i qart...!!"Sic eshte populli jan dhe politikanet"
    Abuzimi me nacionalizmin fals, eshte streha e fundit e te gjithe BATAKCINJVE

  20. #40
    i/e regjistruar Maska e avatar
    Anėtarėsuar
    24-04-2010
    Postime
    34
    Citim Postuar mė parė nga blueton Lexo Postimin
    i riu intelektual??!!! ti se pari nuk ke pleq intelektual, akoma kur dalin ne tv nuk dine te lexojne letrat qe kane perpara ndersa ti me thua intelektual te rinj hej medet hej.

    ti e kupton si shkence debatin e te rinjeve?? fillo nga e para dhe beni krahasime , aman mos ben krahasime SHKUP-PRISHTINE - TIRANE po ben nje krahasim te pergjithshem dhe ne cdo lemi e je ne debate.
    pse te rinjte shqiptare te shqiperise kur zgjohen ne mengjes ,valle menden e kane tek shkenca e BIG BENGUT apo si me shpik NJE VETURE TE RE APO DICKA QE POPUJT TJERE NUK E BEJNE NE MENGJES pashe Zotin ri aty ku je , e gjithe rinia shqiptare pa mare para syshe eshte e njejte dhe kesaj fale PARTIVE POLITIKE ne kete te jeshe i sigurt, se po nuk pate PARTISKA KNISKA hej tybe se mun hine ne pune, dhe si e dyta ,une asnjehere nuk votoj ne zgjedhje .. e din pse?? sepse nuk dua te behem pjesemares ne MEKATET qe do i bejne DEPUTETET ne 4 vitet e ardheshme, sepse deputet tane votojne ligjin per diskriminim te NENAVE SHQIPTARE ndersa une nuk mar pjese ne ate votim , kjo eshte njera nga shume arsyet perse une nuk votoj asnjehere,,,, ndersa mekatet tjera mund ti numrosh vete.

    gjendja ekonomike nuk ka te beje me mentalitet o cun, mentaliteti lind me njeriun jeton dhe vdes ,kush e di kush te jete ,cfar te jete, i mencur apo teveqel,pasanik apo i vafrer, ketu nuk flasim per aftesite ,por flasim per jeten e te rinjeve shqiptare nga maqedonia.
    nes eflet per aftesite ,une te sjell argumente dhe te tregoj se shipet nga maqedonia ne evrope jane shume me te afte ,vetem se kane nje sistem tjeter shkollor dhe jo si ky i USHT DHE UEJL qe jane eksperiment i partive politike, dhe i gjithe faji eshte tek PARTITE POLITIKE por mua sikur me duket ti zoteri je nje pioner partiak tani i kujt je nuk e di dhe nuk me intereson.

    une nuk them se rinine ketu e kemi perfekt.... por edhe ashtu si mendon ti nuk eshte ,kur ben krahasim me ata te kosoves apo shqiperise.

    futu andej nga fshatrat kosovare dhe shqiptare pak me ne thellesi dhe do shohish
    Nuk kam nevoje te futem ne fshatrat e shqiperise e kosoves! E tere shqiperia natyrale (duke perfshi ate administrativen, maqedonine dhe kosoven) eshte ashtu si eshte. Por une te them ty te besh krahasimin ne mentalitet te shqiptareve.

    Nje 12 vjecar i tiranes (qe jane me shuem se sa shqiptaret e maqedonise ne numer) jane me te afte si ne te shprehur, si nje njohuri, si ne njohjen e gjuheve e huaja (shqiptari i maqedonise jeton ne maqedoni dhe nuk njeh asnje gjuhe sllave, nje injorance e skajshme!!!)

    Nuk them qe politika nuk ka faj. Por per ate politike kemi faj edhe une edhe ti qe i kemi votuar ata. Shkon jonuzi vjen domuzi. Ashtu na ka gjetur neve. Sidoqofte une them qe cdo shqiptar i maqedonise te pregaditet ne aspektin shkencor dhe intelektuarl si individ qe te fillon ri-ngjallja e shoqerise, per keshtu jemi nje popull provincial qe merren me tallava. E di ti kushe eshte Vaqe Zela? Ja ke degjuar asaj kenget? Te garantoj ty dhe te gjitheve ne forum, se asnje kenge prej saj nuk di ti. Ndersa poashtu garantoj qe je shume i njohur me muzikat e coroditura tallava qe nuk kane asnje vlere artistike pervec erotike. Keshtu eshte e tere muzika shqiptare ne maqedoni. Ndersa ne shqiperi ke muzike te mirefillte.

    Kthehem perseri tek ajo me e pergjithshmja. Merr 100 studentet me te mire te maqeodnise (shqiptar), 100 me te miret e kosoves dhe 100 me te miret e shqiperise. Bere nje krahasim! Te garantoj qe keta 100 te fundit, si ne njohje te gjuheve te huaja, si ne sport, shkence, si ne diplomaci, ne cdo gje jane me te afte.

    Deri sa ne me cdo kusht mundohemi tia bejme vehtes qejfin se jemi te afte, nuk ka hajer prej nesh.

    Ah, mos te harroj. Ja sa te mire jemi ne shqiptaret e maqedonise. Shihi dhe lexoj mediat shqipe ne maqedoni TV ALb dhe ALSAT. Shih se cilet gazetar dhe udheheqes jane me te mire? Ata te provinces apo ata te shqiperise?

    Ose debatin me ate "patriotrin" rufiun dhe guvernatorin e bankes shqiptare? Kush ishte me i afte si ne aspekt shkencor dhe intelekual? Si duhet te sille nje profesor, etika, fjalori, gjestet? Keto sjellje ti i quan te nje intelektuali? Per fat te keq shumica e profesoreve jane si ai far rufiu. Per fat te keq.

    Mos i komento gjerat prej mllefit. Meqe edhe une kam te njejtin mlllef si ti, Behu i relat dhe prano kritiken.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

  1. Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 24-11-2016, 09:56
  2. Esse dhe artikuj të muslimanëve
    Nga ORIONI nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 35
    Postimi i Fundit: 09-12-2010, 09:31
  3. Drafti pėr Unitet
    Nga Modesti nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
    Pėrgjigje: 39
    Postimi i Fundit: 04-08-2010, 16:10
  4. Kristo Frashėri: Dilema pėr Himarėn
    Nga Qafir Arnaut nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 28-02-2006, 13:56

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •