Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Maska e *Babygirl*
  Antarsuar
  06-07-2006
  Vendndodhja
  Local Disk :D
  Postime
  919
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime

  Katr t vdekur nga Kosova n nj aksident n Mal t Zi

  Katr t vdekur nga Kosova n nj aksident n Mal t Zi

  Katr antar t familjes Metaj nga Kosova, n mesin e t cilve dy fmij, kan humbur jetn, t premten, n nj aksident trafiku q ka ndodhur n vendin e quajtur Seoce, n rrugn magjistrale Podgoric-Kollashin, n Mal t Zi.
  N kt aksident sht lnduar rnd, Teki Metaj, vozits i veturs Audi A4, me targa zvicerane (SZ-100784). Gjendja e tij, sipas gazets Vijesti, sht kritike dhe mjekt e Qndrs klinike n Podgoric, jan duke u prpjekur q ta shptojn jetn e tij.

  Metaj ishte duke udhtuar nga Prishtina drejt bregdetit malazez, n afrsi t Kollashinit, kur ka humbur kontrollin mbi makin, dhe ka dal n korsen tjetr t rrugs dhe sht ndeshur me nj kamion, q vinte nga ana e kundrt.

  Bashkshortja e Tekiut, Gonxhe (27), vllai Besniku (25) dhe e bija 5-vjee Besanta, kan mbetur t vdekur n vendin e aksidentit, ndrsa djali i tij 3-vjear, Besanti, ka vdekur m von nga plagt e marr n Spitalin e Podgorics, njofton gazeta e Malit t Zi, Vijesti.

  Vozitsi i kamionit, me targa t Podgorics, Nikolla Soshiq (51), me t cilin sht ndeshur Metaj, ka deklaruar se deri t aksidenti ka ardhur kur Metaj ishte duke tejkaluar nj kolon prej rreth 10 automjetsh dhe sht futur drejt e n kamionin q vinte nga ana e kundrt.

  Katr viktimat e aksidentit n Mal t Zi, sipas mediave n Kosov, thuhet se jan nga fshati Here i Gjakovs /Telegrafi/
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Mos jeto pa buzqeshur...sepse dikush n kt bot jeton nga buzqeshja jote ...!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e g3rti_uk
  Antarsuar
  18-06-2007
  Vendndodhja
  Bathore ... Paskuqan ... Kamez ... Yzberisht ...
  Postime
  37
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Babygirl ~na I Jep Kto Lajme Tronditese ... LoL ... Gjynof Gjynof ... U PRefshin N Paqe :P
  v vDKj sgj `sht SgRt.

 3. #3
  don't bother me Maska e Apollyon
  Antarsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Sallate qenkan bere... gjynah
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 4. #4
  i nnshtruar Maska e master2006
  Antarsuar
  15-09-2006
  Vendndodhja
  Prishtin
  Mosha
  33
  Postime
  1,250
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Sapo degjova ne lajme se edhe anetari i 5-te i kesaj familje ka vdekur. Shum tronditese :S

 5. #5
  shqiptari Maska e faruk_01
  Antarsuar
  24-09-2006
  Vendndodhja
  maqedoni
  Postime
  590
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  ngjarje tronditese, shume keq....ndajme dhimbjen me familjaret e tyre....
  O Sa mir t'jesh Shqiptar...

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e kepi
  Antarsuar
  30-07-2007
  Vendndodhja
  N USA . Pr kontaktim ,mund t m kontaktoni nprmjet EMail -it :- DuarArti@gmail.com ose RoyalGBConst@gmail.com
  Postime
  1,389
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Dika tronditse .
  E gjith familja qenka shuar ,o Zot o Zot .


  Ata u prehshin n paq e falmijarve e farefisit ngushllime .

Tema t Ngjashme

 1. Dardani apo Kosov
  Nga Statovci n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 167
  Postimi i Fundit: 15-06-2018, 12:31
 2. Fatmir Limaj
  Nga ARIANI_TB n forumin Shqipe nga Kosova
  Prgjigje: 295
  Postimi i Fundit: 07-02-2015, 16:09
 3. Kosova, e pavarur, por jo sovrane!
  Nga Davius n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-04-2006, 06:52
 4. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-08-2005, 07:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •