Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-05-2005
  Postime
  155
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Berishes i eshte ndaluar USA...

  Kam vene re se Berisha nuk e shkel dhe nuk eshte i mireseardhur ne Amerike.

  Desha te dija mendimin tuaj se perse ndodh keshtu?

  Ju faleminderit,

 2. #2
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Sepse kur ka qene 25 vjec, ka grabit nje uester union atje, edhe tani po vajti ne Usa e varin per brekesh.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  Mund te na shpjegosh se si e ke vene re qe berisha nuk eshte i mireseardhur ne amerike?

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  ky petriti te konka Brari numer dy po nga ana e kundert

  hej cna ka gjet me ksi njerzish.
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 5. #5
  i/e larguar Maska e Homza
  Anėtarėsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,135
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga PetritKola Lexo Postimin
  Kam vene re se Berisha nuk e shkel dhe nuk eshte i mireseardhur ne Amerike.

  Desha te dija mendimin tuaj se perse ndodh keshtu?

  Ju faleminderit,

  hahahahhahahahahahahaha njerez si puna jote kurr skan me dek.


  Nejse, Berisha takoi koke me koke Bushin, me dyer te mbyllura, dhe sipas teje Berisha nuk qenka i mir se ardhur ne USA, ktu je totalisht, disproporcionalisht absurd dhe i pakupitme, nejse per veti e kie.

 6. #6
  .... ...
  Anėtarėsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  ky petriti te konka Brari numer dy po nga ana e kundert

  hej cna ka gjet me ksi njerzish.


  PS: Me nje ndryshim, Brari ka sinjoritet ne forum lol.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e alproud
  Anėtarėsuar
  03-05-2008
  Postime
  293
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga PetritKola Lexo Postimin
  Kam vene re se Berisha nuk e shkel dhe nuk eshte i mireseardhur ne Amerike.

  Desha te dija mendimin tuaj se perse ndodh keshtu?

  Ju faleminderit,
  Ai ka pashaporte diplomatike dhe mund te shkoje sa here te deshiroje por seshte ne pozicionin e duhur per momentin dhe nuk eshte paraqitur si e nevojshme per te bere udhetim diplomatik.

  Udhetimet diplomatike behen me plane dhe qellime, kam pershtypjen qe Amerika nuk ka patur nevoje per te qe ti beje ftese zyrtare.
  Fali armiqte e tu por asnjehere mos harro emrat e tyre.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Anėtarėsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,261
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  berisha esht i mir seardhur si jo mor njerz derisa nuk kerkon bashkim me kosoven esht i mir e shqiptaret qe jan servil dhe te nen shtruar ata shkojne vin ku te dojn

  BAC, NUK, U , KRY

 9. #9
  .... ...
  Anėtarėsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Hodhi nje budalla nje gur ne lum i thone kesaj pune ...

  Tema mbyllet. Hapesi i saj ka vajtur te pyes Departamentin e Shtetit Amerikan per kete ceshtje.

Tema tė Ngjashme

 1. Kamata Lufta me Allahun dhe Rregullat e Shitblerjes
  Nga fisniku-student nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 24-01-2010, 08:24
 2. Atentati ndaj Lul Berishës me raketë tokë-ajër.
  Nga BlueBaron nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 26-11-2009, 19:47
 3. Dosja antishqiptare e Greqisė, 1912-2007
  Nga BARAT nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 645
  Postimi i Fundit: 15-10-2007, 19:27
 4. A kemi njė politikė kombėtare sot?
  Nga Ingenuous nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 29-04-2007, 06:56
 5. Analiza dhe komente pėr zgjedhjet lokale, 18 shkurt 2007
  Nga Dr Rieux nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 230
  Postimi i Fundit: 11-04-2007, 16:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •