Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 21
 1. #1
  .... ...
  Antarsuar
  30-01-2005
  Postime
  4,049
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime

  Cannavaro jashte Europianit!

  Demtohet kapiteni ne perplasje me Chiellinin , dergohet ne spital.

  Cannavaro Feared Out Of Euro 2008

  Italy only arrived in their camp in Baden this morning, but a rotten piece of bad luck befell them during their first training session at Admira Wackers ground.
  Fabio Cannavaro suffered an ankle injury after a 50/50 collision with Giorgio Chiellini, and he was stretchered off the field in serious pain.
  The 34-year-old was then taken to hospital and he will be assessed in the next 24-48 hours when a decision will then be made on whether to send him home.
  Latest reports from the scene are not said to be good, and there are rumours that it will take a miracle for Cannavaro to play any part in the championships.
  Italy have until 24 hours before their first match of the tournament to replace an injured player, and the two main contenders to take his place are Fiorentina's Alessandro Gamberini and Milan's Daniele Bonera.
  It will be a huge blow for Italy if they were to lose their captain, who has been a legendary figure at the back for them over the past 11 years, playing at every major championships since France '98, and winning 116 caps. His most prized moment came two years ago at the World Cup in Germany when he famously lifted the Cup in Berlin.

 2. #2
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Antarsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ohhhh Sa mire Aty te vujjjj
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 3. #3
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  31
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  http://photoserver.ws/files/lv46endc84h33laiq486.jpg

  http://photoserver.ws/files/s3w4sohgb6xbo4tdbfkg.jpg  Zevendesuesi i tij mund te jet nje nder 4 lojtaret e meposhtem.

  1. Marco Materazzi 42.3%
  2. Giorgio Chiellini 31.9 %
  3. Christian Panucci 14.6 %
  4. Alessandro Gamberini 11.1 %
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 4. #4
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Sot ne Gazeten e Sportit lexova se Cannavaro do te jete ne Stolin e Italise por si Konsulent prane Donadoni.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 5. #5

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  OOOOO sa kom qesh.
  P.S santo hyr ne linje lale...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 6. #6
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Antarsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Flori Lexo Postimin
  http://photoserver.ws/files/lv46endc84h33laiq486.jpg

  http://photoserver.ws/files/s3w4sohgb6xbo4tdbfkg.jpg

  http://www.youtube.com/watch?v=kNEJjq2TkCA

  Zevendesuesi i tij mund te jet nje nder 4 lojtaret e meposhtem.

  1. Marco Materazzi 42.3%
  2. Giorgio Chiellini 31.9 %
  3. Christian Panucci 14.6 %
  4. Alessandro Gamberini 11.1 %
  Hahahha Asi Lojtare Nga keto sma mush menjen Pervec Chiellini Ata Tjeret Jan gjysha Dhe Kasapa :P


  Ky lojtari me dhimset :P
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 7. #7
  -_- Maska e jack_sparow
  Antarsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Megjithese Cannavaro ,nje nga pikat me te forta te italise u demtua ,perseri Italia ka lojtare qe mund te bejne te mos ndihet mungesa e tij .

 8. #8
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Antarsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  39
  Postime
  1,969
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Mungesa do i ndihet qe cke me te, mirepo uroj qe ky Chiellini te bej dicka. Ka mundesi tani me shume se kurre te tregoj se sa vlen, pikerisht ne kete E. 2008.

 9. #9
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  31
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Cannavaro: Italia do t’ia dal mban n Euro 2008

  http://photoserver.ws/files/m0pi0fycovch1imx545b.jpg

  Kapiteni i lnduar i Italis, Fabio Cannavaro, e ka dhn intervistn e par t tij pas operacionit, duke thn se beson se azurt do t’ia dalin mban n Euro 2008 edhe pa t.

  Cannavaro do t jet jasht kampionatit evropian pasi q dmtoi ligamentet e gjurit, pas nj kontakti me Giorgio Chiellinin gjat strvitjeve.

  “Do t dshiroja ta falnderoja Dr Ferrettin. Gjithmon kam pasur besim n t dhe kurr nuk kam shqetsuar rreth operacioneve, edhe pasi q e dija diagnozn. Gjithashtu dshiroj ta falnderoj stafin e prfshir n procedur”, ka thn Cannavaro pas operacionit.

  “Ne kemi lojtar me nj prvoj shum t madhe, si sht Marco Materazzi, Andrea Barzagli, Giorgio Chiellini dhe Alessandro Gamberini. Nuk mendoj se duhet t’ju jap ndonj kshill t madhe”, ka shtuar kapiteni i kombtares italiane.
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 10. #10
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Antarsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,801
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime

  Dmtimet e futbollistve

  Po shikojme qe pa filluar mire kampionati europian shume lojtar po demtohen ??? si mendoni kjo vjen nga lodhja e tepert dhe se futbolli sa po vjen edhe behet me i rende apo ndonje arsye tjeter ??? Dhe a do ndikojne keto demtime per cilesine e europianit dhe bukurine e tij ???
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 11. #11
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  31
  Postime
  2,560
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Demtohen se luhet fort.
  Po te luash si kec nuk demtohesh.
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 12. #12
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Eshte normale te demtohen se luajn futboll dhe luajn me gjitha forcat qe i kane se po te luanin balet normale qe nuk do kishe demtime
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 13. #13
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  36
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 21 postime
  Mesfushori suedez Christian Wilhelmsson mbrm n ndeshjet me Greqin, ka marr nj lndim serioz n muskulin e kmbs s majt dhe nuk do t jet i gatshm pr loj deri n fund t EURO 2008.

  http://www.tfutbol.com/oyuncu/Christian_Wilhelmsson.jpg
  My silence doesn't mean I am gone!

 14. #14
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Po ashtu ne ndeshjen hapese te ketij kampionati Zvicer - Qeki eshte lenduar rnd Alexander Frei i cili do te jet jashte fushes rreth 6 muaj..
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 15. #15

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  EH sa gjynah me ka ardhur per kete Frei ishte shume i mire...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 16. #16
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  36
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 21 postime
  Futbollisti i Rumanis, Mirel Radoju, n prplasjen q pati me kolegun e tij Razvan Ratin, prgjat ndeshjes me Italine, ka thyer hundn dhe ka dmtuar rnd syrin. EURO-2008 ka prfunduar para kohe pr kt futbollist.
  My silence doesn't mean I am gone!

 17. #17

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Shikon me apo jo Davius...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 18. #18
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  36
  Postime
  11,960
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga MorDor Lexo Postimin
  Shikon me apo jo Davius...
  Nuk t kuptoj se pr ka e ke fjaln???
  My silence doesn't mean I am gone!

 19. #19
  http://www.ganoweb.com Maska e Shpirt Njeriu
  Antarsuar
  30-09-2002
  Vendndodhja
  Ne toke sepse ne HENE per fat te keq nuk arrita dot
  Postime
  1,897
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga Davius Lexo Postimin
  Futbollisti i Rumanis, Mirel Radoju, n prplasjen q pati me kolegun e tij Razvan Ratin, prgjat ndeshjes me Italine, ka thyer hundn dhe ka dmtuar rnd syrin. EURO-2008 ka prfunduar para kohe pr kt futbollist.
  per ate me te zeza te ka pyetur dmth a shikon akoma me ate sy :P qenka shume i interesuar
  You are the master of your fate...You are the captain of your soul...

 20. #20

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  OOOOOOOOOOOOOOOO Sh-Nj jo aq shume sa e bere ti shume me pakj se aq jam i interesuar...Po aq terkuz sa e beri Davius thash une i iku syri per lesh./..
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Peshku mbron diabetikt nga dmtimet n veshke
  Nga YlliRiaN n forumin Shkenca dhe jeta
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-12-2008, 17:05
 2. Trmetet...
  Nga Fiori n forumin Shkenca dhe jeta
  Prgjigje: 68
  Postimi i Fundit: 25-02-2008, 14:14
 3. Arkivi i gazets elektronike sportive: "FUTBOLLI"
  Nga no name n forumin Futbolli
  Prgjigje: 3100
  Postimi i Fundit: 06-09-2007, 06:28

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •