Close
Faqja 0 prej 35 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 690
 1. #1
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579

  Sofra Fierake #5

  Pershendetje per te gjithe ju te dashur miq !

  Mqs tema e meparshme u mbyll per plotesimin e nr. te postimeve po hap nje te re .
  Si gjithmone jeni te ftuar ne vatren tone te ngrohte, mesh shoqerise fierake.

  Ju uroj mirese ardhjen dhe argetim te kendshem mes nesh dhe gjithe miqeve tane nga mbare Shqiperia qe na nderojne me pjesemarrjen e tyre.

  Jeni te mrekullueshem.

  Ps. Sipas tradites inagurimet behen me qerasje
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga [Perla] : 07-06-2008 mė 11:14
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,344
  wau ,e kerkoja e kerkoja sofren tone dhe mezi e gjeta .
  Pershendetje te gjitheve ,e di pse eshte kaq e varfer sofra se te gjithe jeni me provime ,punet e veres etj ,etj .
  Ju uroj te gjitheve nje vere te mrekullueshme .
  Perlita te lumshin dorat e vogla apo te medha qe na ke hapur shtepine me embelsire ,une me kembe te djathte hyra e para .

  Gjithe te mirat te gjitheve se ne dimer ketu do rrime ne te gjithe brenda

 3. #3
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579
  Ola me amor

  Mirese erdhe ne shtepine e re ! Kam lar e kam fshire e kam bere xix :P Dockat i kam e vogla moj , por punen e bejne te madhe

  Kalamanjte i kam shperndare neper shkolla,se elbete fillon sezoni tani edhe ua kam bere te ditur , po nuk me erdhet ne 10* neper xhepa , me mire mos me vini fare hihihiihihhiih
  I uroj shume suksese te gjitheve dhe mezi i presim. U jap fjalen , ne fund te sezonit do ta djegim fare :P
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 4. #4
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579

  Muzeu Historik Fier

  I kisha bere shume foto , por nga pakujdesia i paskam fshire

  Np, 2 mjaftojne
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 5. #5
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  44
  Postime
  811

  Ciao Sofra
  Fieraket me mi te dashur Shifeni krenarine tone ne TOP FEST.

  Besa Kokdhima vajza e Koco Kokdhimes. Sipermarresit te famshem Fierak

  Degjim te Kendhem....


  Besa - Engjujt Vrasin Njelloj

 6. #6
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,891
  Vajza,me gjith respektin qe kam,mua do me falni se s`po i heq atletet,ndac mbani turinje ndac beni cte doni

  Ja mbrema dhe ta gezojme sofren e re Vere 2008 dhe pushime te kencme te gjithve(sigurisht pas provimeve).

  Perla,ti ke per te fshire koken tende ndonje dite,aq e pakujdesshme je

  Sandokaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan,sandokaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan,si ma ke marjanen mor djale

  Nosa,ku je ti xhan?Ksese ne provokime.

  Ju pershendes te gjithve me nje foto te piazza 2008,mqs na vuri Perla ne konkurence.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Feel the pump √

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Ēaushi
  Anėtarėsuar
  03-05-2006
  Vendndodhja
  Nė Atdhe!
  Postime
  3,283

  Thumbs up Pershendetje Sofra e Fierit!

  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Pershendetje per te gjithe ju te dashur miq !

  Si gjithmone jeni te ftuar ne vatren tone te ngrohte, mesh shoqerise fierake.

  Ju uroj mirese ardhjen dhe argetim te kendshem mes nesh dhe gjithe miqeve tane nga mbare Shqiperia qe na nderojne me pjesemarrjen e tyre.


  Mirembrema dhe pershendetje te perzemerta per SOFREN E FIERIT!
  Si gjithmone mikpritja juaj eshte teper e madhe .... u pergezoj fort per nje vler kaq te madhe qe mbani SOFRA JUAJ ,ne fsh.com !
  Ne mes kaq te mirash si mos te qendroj pak minuta ne mesin Tuaj....rrofshi!
  Dhuro shumė...e prit pak!

 8. #8
  lepurushe Maska e bebushja
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  miremengjesi fieri
  si jeni ,si kaloni ? uroj te jeni mire te gjithe paperjashtim
  diten e mire.
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 9. #9
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  44
  Postime
  811

  Post

  Dj Gabri ku je derman Ca ka ndonje gje te re ne fier ore na e bej paraprit

  A mendoni se do mbaje taraca e Bar Piazaa me peshen e robve ne stinen e veres :P LooooooL

  Albmaster

 10. #10
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579

  Talking Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  Prsh prsh prsh prsh prsh prsh per te gjithe

  Mirese keni ardhur !

  Albmaster flm per kengen e cupes kocit te nenes :P. Personalisht nuk kam ndonje simpati per kengetaren as familjen e saj, vetem kur kujtoj surratin e gruas se kocos kur donte te behej deputete e partise se gjelber gje e tille dhe vendosen mbi ndertesat tek Dhramia nje stend ster ster te madhe dhe pse nuk fitoj e lane aty per nje vit te tere, Vllaj na e shpifi :P

  Megjithate kenga nuk eshte e vjedhur gjysma e se keqes, e eshte nice .

  Djjjjjjjjjjjj tethore e di e di m'ke cum xan prandaj me thua renc ne puseten e pare pa kapak hihihihihihihi. Hajde mirese erdhe e suksese per sezonin . Dalsh me sa me mire . Ps. Do i lutem Allahut per tyja :Pp

  Bebushe te kixxx pak mi . muaaqqqqqqqqqqqq, Mirese ke ardhur dhe je e ftuar te na vizitosh me shpesh .

  Caushi eshte gjithmone nje kenaqesi te te kemi mysafir ne sofer. Te falenderoj nga zemra per fjalet e tua. Respekte.

  Sipas tradites nuk do shpetoni pa qerasur.

  Juve studenta kur te mbaroni sezonin do organizojme nje party, paguan Dj Ciu nuk e vrasim mendjen per para :PpP
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 11. #11
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  44
  Postime
  811
  Mbrema sofra si ju kam ?

  Perla ca na nxjerr Pije Grash moj :d

  Ec futjani nje Cocktail Mojito

  Dhe me Pas nje Super Negroni. Ne foton me poshte do te gjeni dhe ingredientet qe e bejne kete super pije alkolike te preferuar nje nga me te preferuarat ne diskotekat italine
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albmaster : 16-06-2008 mė 13:56 Arsyeja: Harrova fotot :P

 12. #12
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  44
  Postime
  811

  Ciao

  Pershenetje Fieraket e mi

  Ju pershendes me Blero Ft Leonora Poloska - Crazy


  Degjim te kendshem 13. #13
  BeLeGu Maska e KaLajsi
  Anėtarėsuar
  19-05-2004
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  38
  Postime
  365
  Pershendetje fieri , besoj se prisni mysafir sa per tju pershendetur ??
  ja kalofshi mir ne sofren tuj edhe respekte, ne vecanti per ket Dj-GabrieL .
  Jufka ime ...

 14. #14
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  44
  Postime
  811
  Si jeni o Fieraket e mi

  Keni Rene ne gjume apo keni rene ne ndonje pusete pa kapak
  Po ju vendos foton e jashtme te diskotekes ku do te zhvillohet Albanian Summer Party

  Dhe ju pershendes me keto kenge

  1 - http://it.youtube.com/watch?v=beGjncfEPt8


  2 - http://it.youtube.com/watch?v=eiXcBtBRPiA

  Ore se harrova...te vendos kenge popullore ore...normalisht te ketij ritmi qe kam postuar :P

  Jemi shqiptare apo jo ? Do ja marrim valles ne mes te BOLGIA :P

  3 - http://it.youtube.com/watch?v=jx6Q4hkylb8


  Degjim te kendshem...


  D€€JAY
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albmaster : 21-06-2008 mė 11:21 Arsyeja: Harrova Kengen :D

 15. #15
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579
  Hiiiiii Prsh sofra !

  Si jeni ? Si po ecin provimet ? Ketu ka filluar nje vape qe upupu do trasferojme dhomen e gjumit ne dush

  Kalajsi mirese ke ardhur !

  Sandokani po ajo duket si muze ore ca discotek thua :S Nejse po e the ti nuk e veme ne dyshim neve

  Thnxxxxxxxx per kenget , Hajde ne dasem

  Ps. Tju qeras tani une se Kalajsin e kemi musafir per here te pare .

  Kalajsi Vodka martini :P
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 16. #16
  谷ஜ๑۩۞۩๑•谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑•谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Anėtarėsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,084
  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Pershendetje per te gjithe ju te dashur miq !

  Mqs tema e meparshme u mbyll per plotesimin e nr. te postimeve po hap nje te re .
  Si gjithmone jeni te ftuar ne vatren tone te ngrohte, mesh shoqerise fierake.

  Ju uroj mirese ardhjen dhe argetim te kendshem mes nesh dhe gjithe miqeve tane nga mbare Shqiperia qe na nderojne me pjesemarrjen e tyre.

  Jeni te mrekullueshem.

  Ps. Sipas tradites inagurimet behen me qerasje
  Meqe prisni njerez dhe nje njeri (megjithese jam nga Saranda) besoj se nuk e flakni ne Rruge dhe do doja nje kafe tani Ju Perla nese keni mundesi nje te nxehte dhe exspres po ka mundesi
  skerdigodo@hotmail.com

 17. #17
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579
  Hiiiiii Prsh sofra !

  Si jeni ? Si po ecin provimet ? Ketu ka filluar nje vape qe upupu do trasferojme dhomen e gjumit ne dush

  Kalajsi mirese ke ardhur !

  Sandokani po ajo duket si muze ore ca discotek thua :S Nejse po e the ti nuk e veme ne dyshim neve

  Thnxxxxxxxx per kenget , Hajde ne dasem

  Ps. Tju qeras tani une se Kalajsin e kemi musafir per here te pare .

  Kalajsi Vodka martini :P
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 18. #18
  谷ஜ๑۩۞۩๑•谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑•谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Anėtarėsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,084
  O Perla po mua kafen apo ishe duke postuar dhe ke duret e zona:P
  skerdigodo@hotmail.com

 19. #19
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579
  Citim Postuar mė parė nga AuGuSt_ Lexo Postimin
  Meqe prisni njerez dhe nje njeri (megjithese jam nga Saranda) besoj se nuk e flakni ne Rruge dhe do doja nje kafe tani Ju Perla nese keni mundesi nje te nxehte dhe exspres po ka mundesi
  Ola August prsh per ty .

  Mirese ke ardhur ne Fier ! Dera eshte e hapur dhe mirepret miq nga gjithe Shqiperia. Kane zemer te madhe e bujare fieraket , sigurisht edhe tradita.

  Shpresoj te te bejme mik te shtepise . Ja dhe kafeja jote, ishalla e kam ber te mire . Po e pi e une nje kafe ne shoqerine tende

  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 20. #20
  谷ஜ๑۩۞۩๑•谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑•谷ஜ Maska e AuGuSt_
  Anėtarėsuar
  20-06-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,084
  Citim Postuar mė parė nga [Perla] Lexo Postimin
  Ola August prsh per ty .

  Mirese ke ardhur ne Fier ! Dera eshte e hapur dhe mirepret miq nga gjithe Shqiperia. Kane zemer te madhe e bujare fieraket , sigurisht edhe tradita.

  Shpresoj te te bejme mik te shtepise . Ja dhe kafeja jote, ishalla e kam ber te mire . Po e pi e une nje kafe ne shoqerine tende

  Flm shume e di se si jan Fieraket/et Flm shume per kafen kafexheshe e mbaruar je
  skerdigodo@hotmail.com

Faqja 0 prej 35 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Sofra Fierake #6
  Nga [Perla] nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 211
  Postimi i Fundit: 05-08-2009, 22:12
 2. "Zoti" shpikja më e madhe e njerëzimit
  Nga Antipatrea nė forumin Agnosticizėm dhe ateizėm
  Pėrgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 07-02-2007, 10:55
 3. Deri ku do arrinit per te fituar dashurin e nje vajze?!
  Nga FierAkja143 nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 03-03-2006, 14:21
 4. Ja dhe nje Fierake tjeter ne forum
  Nga FierAkja143 nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 65
  Postimi i Fundit: 25-06-2003, 11:41

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •