Close

Rezultati i Sondazhit: Cili do t shpallet lojtari m i mir pr Euro 2008?

Votues
47. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Cristiano Ronaldo (Portugali)

  6 12.77%
 • Ricardo Quaresma (Portugali)

  3 6.38%
 • Luca Toni (Itali)

  2 4.26%
 • Antonio Di Natale (Itali)

  0 0%
 • Alessandro Del Piero (Itali)

  4 8.51%
 • Andrea Pirlo (Itali)

  0 0%
 • Michael Ballack (Gjermani)

  9 19.15%
 • Lukas Podolski (Gjermani)

  4 8.51%
 • Bastian Schweinsteiger (Gjermani)

  1 2.13%
 • Zlatan Ibrahimovi (Suedi)

  0 0%
 • Karim Benzema (Franc)

  2 4.26%
 • Thierry Henry (Franc)

  3 6.38%
 • Franck Ribery (Franc)

  2 4.26%
 • Wesley Sneijder (Holland)

  3 6.38%
 • Arjen Robben (Holland)

  0 0%
 • Robin van Persie (Holland)

  0 0%
 • Rafael van der Vaart (Holland)

  0 0%
 • Fernando Torres (Spanj)

  3 6.38%
 • David Villa (Spanj)

  3 6.38%
 • Cesc Fabregas (Spanj)

  0 0%
 • Andres Iniesta (Spanj)

  2 4.26%
 • Adrian Mutu (Rumani)

  0 0%
 • Andrei Arshavin (Rusi)

  0 0%
 • Jacek Krzynowek (Poloni)

  0 0%
 • Ivan Klasnic (Kroaci)

  0 0%
 • Angelos Charisteas (Greqi)

  0 0%
 • Milan Baros (eki)

  0 0%
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 43
 1. #-19
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Antarsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  34
  Postime
  90

  Euro 2008, cili mendoni se do t shpallet lojtari m i mir?

  Un Them Ballack Ose Lukas Podolski
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 2. #-18
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Antarsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  34
  Postime
  90
  Ka rendesi Ta mori Nje Gjermon Ose se dum fare Vetem Te Dalim Kampion Europe Go Go Deutschland
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 3. #-17
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Antarsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nn hijen e Diellit
  Postime
  4,408
  Kerko Nga Modertaoret qe ta vendosin ne Sondazh,sepse eshte i nevojshem ne kete rast...

  Dhe radhisni Lojtaret me te mire qe kan Kombetaret ne kete Kampionat...

  Flm per Mirkuptim...
  "Idea sht Kshilltari m i mir i Veprs"

 4. #-16
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Antarsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  34
  Postime
  90
  Grupi B:

  Austria, Kroacia, Gjermania, Polonia.
  Ndryshuar pr her t fundit nga dinamo : 02-06-2008 m 08:49
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 5. #-15
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,707
  David Villa (Spain)
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 6. #-14
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Antarsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  34
  Postime
  90

  Yes

  Citim Postuar m par nga The.ReaL Lexo Postimin
  David Villa (Spain)
  Lojtari Mire Esht Ka shum cilesi te mira te Fitoj me i miri
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 7. #-13
  eLbaSanLLi Mor bAb! Maska e SeveN
  Antarsuar
  19-07-2006
  Vendndodhja
  Ans detit i palar,Ans drits i papar,Pran sofrs i pangrn,Pran dijes i panxn!
  Mosha
  35
  Postime
  216
  Shpresoj dhe besoj nje ndermjet Ballack dhe Shweinsteiger! Go Go Deutschland!
  Si je tadore par crainte de lEnfer, brle-moi en Enfer, si je tadore dans lespoir du Paradis, exclus-moi du Paradis. Mais si je tadore pour toi-mme, ne me prive pas de ta Beaut ternelle!

 8. #-12
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Mund t votoni!
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 9. #-11
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Mendoj qe Cristiano Ronaldo, ka kapacitetin dhe talentin e duhur, dhe mendoj se do te arrije shume ne kete europian, duke u shpallur lojtari me i mire, ndersa edhe per golashenuesin me te mire, ka shance te mira Ronaldo.
  Sui generis

 10. #-10
  Pr nj Shqipri t madhe Maska e ment
  Antarsuar
  14-06-2004
  Mosha
  50
  Postime
  202
  Luka Toni mendoj se do te jet lojtari me i mir i ketij kampionati
  URIME FITOREN PDK

 11. #-9
  i/e regjistruar Maska e Lukather
  Antarsuar
  09-10-2007
  Postime
  239
  and the oscar goes to ... Michael Ballack & Deutschland wird Europameister!
  Time is the enemy of a young man's dreams

 12. #-8
  Betimi i Hipokratit
  Antarsuar
  05-06-2004
  Mosha
  48
  Postime
  1,081
  Mendoj qe Ballack.Me sakte shpresoj.
  The good you do today;people will often forget tomorrow;do good anyway

 13. #-7
  i/e regjistruar Maska e beerti
  Antarsuar
  11-08-2007
  Postime
  197
  Fernando Torres do shpallet me I mire mendimi Im , eshte nje Lojtar shume I mire ,

 14. #-6
  Elbasanlli 4eve Maska e AnGeL_DeViL
  Antarsuar
  16-01-2008
  Vendndodhja
  As Ne Toke,As Ne Qiell
  Postime
  507
  Cristiano Ronaldo
  Trimi Mire Me Shoqe Shume

 15. #-5
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,065
  Podolski ose Shweinsteiger mendoj se do shpallen lojtare me te mire te Evropianit.

  Nga italianet Pirlo edhe mundet... po Toni dhe di Natale pfffff koti.
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 16. #-4
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Antarsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  I madhi, Alex Del Piero.
  Mendoj qe eshte kompeticioni i fundit final qe merr pjese dhe do mundohet te jape maximumin e maximumit. Plus, qe vjen nga nje forme super te shkelqyer, te kaluar me ekipin e juves kete sezon.

  Me tmira.
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 17. #-3
  Ngelem un! Maska e DI_ANA
  Antarsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,875
  Thierry Henry....per kete mendoj.
  "Carpe Diem"

 18. #-2
  Perjashtuar Maska e DoLpHiN
  Antarsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  Hono Lulu
  Postime
  1,453
  Une votova per Podolskin , por mendoj se edhe Ribery do te jete i suksesshem ne Euro 2008.
  Gjithashtu mendoj se Quaresma do te beje paraqitje me te mira se C.Ronaldo ne vazhdim. Ndeshjen kunder Turqise Simao luajti shume dobet , dhe pritet qe te mos jete me ne formacion baze duke i dhene mundesine Quaresmas te ri-kthehet ne 11-she.

 19. #-1
  Larguar Maska e Gerrard
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Anfield Road
  Postime
  1,603
  Citim Postuar m par nga DoLpHiN Lexo Postimin
  Une votova per Podolskin , por mendoj se edhe Ribery do te jete i suksesshem ne Euro 2008.
  Gjithashtu mendoj se Quaresma do te beje paraqitje me te mira se C.Ronaldo ne vazhdim. Ndeshjen kunder Turqise Simao luajti shume dobet , dhe pritet qe te mos jete me ne formacion baze duke i dhene mundesine Quaresmas te ri-kthehet ne 11-she.
  Quaresma ka qn pjes e formacionit deri n momentin sa bhej prezantimi i lojtarve, duke br nxehmje psoi nj trheqje n pulp, e cila nuk e lejoj t luante prball Turqis. Nuk mund t lihet n stol nj lojtar si Quaresma, t gjitha mediat syrin e kishin tek ky lojtar q ka trbuar presidentin e Interit, q do ti ofroj klubit t Portos sa t krkojm vetm pr t pasur shrbimet e Quaresma.

  Tani q nuk sht Gerrard n Euro 2008 dhe Arjen Robben jam fans i Quaresma, mgjs po t ishin dhe kto lojtar prap do bja tifo pr kt talent q e kam dashur nga fillimet e tij.

  Kalofshi mir,
  Liverpool is now where it belongs
  The cry was no surrender,
  We'll fight for the boys in red,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The team that Shankly bred.
  We'll fight for Alun Evans,
  We'll fight for Ian St.John,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The pride of division one - two- three - four
  Listen to the Kopites roar

  LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL

 20. #0
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Antarsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  35
  Postime
  3,441
  Citim Postuar m par nga dinamo Lexo Postimin
  Ka rendesi Ta mori Nje Gjermon Ose se dum fare Vetem Te Dalim Kampion Europe Go Go Deutschland
  bo si me ka ardh kur fitoj gjermoni me qajt me ka ardh po ja heren tjeter do humbin se Polonia nuk esht edhe shume e fort
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Dennis Rodman, lojtari skandaloz i NBA
  Nga Davius n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-03-2007, 12:46
 2. Vetm AC MILAN
  Nga kacaku basket n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 300
  Postimi i Fundit: 30-01-2007, 15:56
 3. Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 18-08-2006, 14:40
 4. Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-07-2005, 06:09
 5. Ofertat me te reja per pune
  Nga ganoid n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 21-01-2005, 13:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •