Close

Rezultati i Sondazhit: Kush mendoni se do tė fitojė?

Votues
30. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
  • Boston Celtics

    10 33.33%
  • Los Angeles Lakers

    20 66.67%
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 70 prej 70
  1. #61
    Citim Postuar mė parė nga MorDor Lexo Postimin
    Ik ti mer shko shiko gjermanet se te iken ju bene per uj te ftohte.Nuk keni ca te thoni ju dhe kakarisni tani si gjela.Ju perdhunuan juve te lakersave ata dhe tani gjeni justifikime pa lidhje...
    Avash mos me bej tifoz me zor. Mua nuk me rruhet as per bostonat as per lakersat. Ne fakt nuk shikoj basketboll fare, keta i pash gabimisht ne reklame kur po shikoja kampionatin europian.
    Welt Meister 2014

  2. #62
    djal i mirė Maska e YPSILONI
    Anėtarėsuar
    17-05-2002
    Vendndodhja
    Atje ku kam rehatin (USA)
    Postime
    103
    Citim Postuar mė parė nga Gerrard Lexo Postimin
    Ē'farė ndeshje, qė nga koha e Chicago Bulls nuk kisha pėrjetuar tė tilla emocione nė njė Finale NBA, tė tjerat kan pasur bukuri po si kjo e sivjetshmja nuk besojė se do tė arihet.



    P.s Tani kam dėshirė tė shikojė reagimin e tifozėve tė L.A. Lakers ē'do tė thon, apo do ta pranojnė humbjen.

    Kalofshi mirė,
    Pak me vones pergjigjen se kam qen ne shqiperi per nje muaj,dhe fundin e hidhur te lakersave dhe Germanve i pash atje,un e pranoj plotesisht dominimin e Bostonit sidomos ne ndeshjen e 6te,prap Lakersat jan Lakersa dhe besoj se kte vit do bejn ndo nje blerje te fort qe te jen pretendenta ...urime Bostonit edhe pse e urrej me gjith zemer ate majmuni P P.
    LA LAKERS4EVER

  3. #63
    Edhe une jam me SPURS po nuk ke cti besh..Loje fantastike ajo qe beri Celstics...Nuk ke ci thua..
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  4. #64
    djal i mirė Maska e YPSILONI
    Anėtarėsuar
    17-05-2002
    Vendndodhja
    Atje ku kam rehatin (USA)
    Postime
    103
    Rri ti Divjaka shiko mos merni ndo nje 1000 lekshe kur shkojn njerzit ne plazh dhe lere sportin lat nam me ate (postobllok) te kohes se gurit...Lakers 4ever baby..
    LA LAKERS4EVER

  5. #65
    Kur ishe ti mer dhe nuk me the as i gjo...Ik mer se le nom.Se do te kisha bere te vrisje veten me humbjen e lakers.Do vish me mer.YYYY le nam qe nuk me the gje.Ik Ik se u bere me shume humbes se L4(3R$47 vet...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  6. #66
    i/e regjistruar Maska e SnoW~DroP
    Anėtarėsuar
    05-05-2004
    Postime
    432
    Citim Postuar mė parė nga YPSILONI Lexo Postimin
    Pak me vones pergjigjen se kam qen ne shqiperi per nje muaj,dhe fundin e hidhur te lakersave dhe Germanve i pash atje,un e pranoj plotesisht dominimin e Bostonit sidomos ne ndeshjen e 6te,prapLakrat Lakra jane dhe besoj se kte vit do bejn ndo nje blerje te fort te tipit Spinaq qe te jen pretendenta ...urime Bostonit edhe pse e urrej me gjith zemer ate majmuni P P.
    ..

  7. #67
    djal i mirė Maska e YPSILONI
    Anėtarėsuar
    17-05-2002
    Vendndodhja
    Atje ku kam rehatin (USA)
    Postime
    103
    Mordor te thash ne pm qe do vij ne shqiperi po e more me shaka,isha 29 dite,dhe ne D isha 6 here,tek lokali Vanit dhe tek Ali kali,pyete vanin po sme besove....
    LA LAKERS4EVER

  8. #68
    Si ti them u.ne mer.Kur erdhi YPSILONI ketu.?lol
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  9. #69
    djal i mirė Maska e YPSILONI
    Anėtarėsuar
    17-05-2002
    Vendndodhja
    Atje ku kam rehatin (USA)
    Postime
    103
    Thoi ai miku nga amerika bashk me ata cunat e tjer te PDse,ne keto 3-4 javet e kaluara,thoi atyre qe i jepje pijet e fundit falas meqen se jan miqt e tu...ose thoi shoku i Edit...
    LA LAKERS4EVER

  10. #70
    i/e regjistruar Maska e SnoW~DroP
    Anėtarėsuar
    05-05-2004
    Postime
    432
    Citim Postuar mė parė nga DeAdA Lexo Postimin
    hhahahahahhahahahaha Altin sa kam qeshur
    The te njejten gje qe tha mamaja ime dje: "S'doja ta merrnin keta se vetem zezak paska". Ajo s'mbahet fare per rraciste.
    Po ti si mami je?Apo ashtu nje cike me shume

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema tė Ngjashme

  1. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
    Nga ILovePejaa nė forumin Elita kombėtare
    Pėrgjigje: 85
    Postimi i Fundit: 15-11-2022, 22:39
  2. KF Elbasani, "TIGRAT VERDH E BLU"
    Nga ClaY_MorE nė forumin Sporti nėpėr botė
    Pėrgjigje: 479
    Postimi i Fundit: 04-10-2008, 00:26
  3. Luan Krasniqi: Nė shtator dy gėzime, pavarėsi dhe kampion bote
    Nga Irfan nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 02-06-2005, 02:53
  4. Kreshnik Qato, kampion bote nė boks
    Nga zeus nė forumin Portali i forumit
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 20-10-2004, 07:22
  5. Libri i Artė i NBA-sė
    Nga Redi nė forumin Sporti nėpėr botė
    Pėrgjigje: 21
    Postimi i Fundit: 28-02-2003, 21:36

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •