Close
Faqja 2 prej 8 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 147
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e BaBa
    Anëtarësuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Facebook.com/BabaAlbanian
    Postime
    4,061
    Citim Postuar më parë nga jesu Lexo Postimin
    Pak me kujdes kur flisni per nje person e per nje ceshtje qe ju nuk njihni mire.

    Shqiperia eshte nje korrupsion i gjalle. Sa e kishte aty lojtarin e saje, sia diti vlerat tani qe e humbi i ben ftese. E di shum mire se cfare manipulimesh behen ne futbollin shqiptare prandaj nese nuk njihni mire gjerat pak me kujdes.
    Nese ty te caktonin nje punojs te thjeshte psh llogaritare ne nje ndermarje shqiptare, nder kohe ju behet nje ftese nga nje shtet tjeter tju caktojne drejtor. Ju cdo benit ne kete raste?????Dje nese dnermarja shqiptare kuptovi paksa me vonese vlerat tuaja dhe ju ben dhe ajo ftese te njejte pasi ju keni bere dorheqje qe aty. Do ktheheshit serishte????
    Dhe sa per femrat shqiptare se cpo i ben greku, serisht pak kujdes. Se sdini asgje se cbehet ne te vertete....


    jo vetem Shqiperia,
    E ke gabim se shqiperia eshte korrupsion i gjall, sepse e ter bota eshte korropsion i gjalle, dhe shqiperia me greqin per korrupsion jan aty afer ngjajne si dy motrra bashke per korrupsion


    Shnet.
    Dhe kau i mirë po s'e ngacmove, s'tërheq në brazdë.

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anëtarësuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    shifuani pak emrat ktyne bukuroshave gjith sotira e pirro e panajota jan ene mrapa thoni mos gjykoni.
    JO NEGOCIATA VETËVENDOSJE

  3. #23
    son of eagle Maska e eri12ing
    Anëtarësuar
    13-08-2007
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    150
    Citim Postuar më parë nga jesu Lexo Postimin
    Pak me kujdes kur flisni per nje person e per nje ceshtje qe ju nuk njihni mire.

    Shqiperia eshte nje korrupsion i gjalle. Sa e kishte aty lojtarin e saje, sia diti vlerat tani qe e humbi i ben ftese. E di shum mire se cfare manipulimesh behen ne futbollin shqiptare prandaj nese nuk njihni mire gjerat pak me kujdes.
    Nese ty te caktonin nje punojs te thjeshte psh llogaritare ne nje ndermarje shqiptare, nder kohe ju behet nje ftese nga nje shtet tjeter tju caktojne drejtor. Ju cdo benit ne kete raste?????Dje nese dnermarja shqiptare kuptovi paksa me vonese vlerat tuaja dhe ju ben dhe ajo ftese te njejte pasi ju keni bere dorheqje qe aty. Do ktheheshit serishte????
    Dhe sa per femrat shqiptare se cpo i ben greku, serisht pak kujdes. Se sdini asgje se cbehet ne te vertete....
    Ore njerez kuptoni ju qe ketu nuk flitet per nje vend te thjeshte pune,ketu flitet per te perfaqesuar nje identitet te nje kombi te tere qe mezi pret ti degjohet zeri sado pak ne kete bote te felliqur nga xhelozite nacionale qe na rrethon.
    Kombetaria ne asnje vend te botes nuk shihet si mjet fitim prures por si nje obligim moral ndal vendit tend,sepse ne qofte se je i zoti e talent i merr ne klubet qe do te kerkojne.
    Marrim nje shembull te thjeshte,Buba Djuf u kerkua nga kombetaria Franceze disa here per tu grumbulluar me te por vajti tek Senegali,ju vertet mendoni se ka vajtur aty nga parate?!
    Jo,jo vajti sepse ishte vendi i tij,se po te jete per leke Franca blen edhe lojtaret e Danimarkes e jo te Senegalit.Shembuj te tille ka plote,prandaj boll me brockulla.
    I thone nje shprehje ketu ne Shqiperi: Mos u mundoni te mbuloni Mu..n me Shu..e!
    Sons of eagle we are and like eagles we fight in war.

  4. #24
    beby Maska e jesu
    Anëtarësuar
    08-10-2006
    Vendndodhja
    Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
    Postime
    354
    Citim Postuar më parë nga BaBa Lexo Postimin
    jo vetem Shqiperia,
    E ke gabim se shqiperia eshte korrupsion i gjall, sepse e ter bota eshte korropsion i gjalle, dhe shqiperia me greqin per korrupsion jan aty afer ngjajne si dy motrra bashke per korrupsion


    Shnet.
    Korrupsion ne drejtim te futbollit ne shqiperi eshte me e thesuar e sme mbush dot njeri mendjen per kete se e kam perjetuar dhe e di cfar maskardheqesh behet me trajnerat, shefat e klubit etj....
    Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

    Fuqia ekziston brenda teje!!!

  5. #25
    beby Maska e jesu
    Anëtarësuar
    08-10-2006
    Vendndodhja
    Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
    Postime
    354
    Citim Postuar më parë nga eri12ing Lexo Postimin
    Ore njerez kuptoni ju qe ketu nuk flitet per nje vend te thjeshte pune,ketu flitet per te perfaqesuar nje identitet te nje kombi te tere qe mezi pret ti degjohet zeri sado pak ne kete bote te felliqur nga xhelozite nacionale qe na rrethon.
    Kombetaria ne asnje vend te botes nuk shihet si mjet fitim prures por si nje obligim moral ndal vendit tend,sepse ne qofte se je i zoti e talent i merr ne klubet qe do te kerkojne.
    Marrim nje shembull te thjeshte,Buba Djuf u kerkua nga kombetaria Franceze disa here per tu grumbulluar me te por vajti tek Senegali,ju vertet mendoni se ka vajtur aty nga parate?!
    Jo,jo vajti sepse ishte vendi i tij,se po te jete per leke Franca blen edhe lojtaret e Danimarkes e jo te Senegalit.Shembuj te tille ka plote,prandaj boll me brockulla.
    I thone nje shprehje ketu ne Shqiperi: Mos u mundoni te mbuloni Mu..n me Shu..e!
    Dhe ti djalosh shembulli qe te solla une eshte e njejta gje, sigurimi i te ardhmes tende apo jo???
    Talente shqiperia ka plote por i ka syte te verbura e nuk i shohin, kur ia vlereson i huaji atehere thote cfar paskam patur. Dhe nse ketu flitet per
    te perfaqesuar nje identitet te nje kombi te tere qe mezi pret ti degjohet zeri sado pak ne kete bote gjithashtu ketu behet fjale qe te degjohet dhe zeri i nje talenti qe shqiperia i njeh dhe i vlereson paksa me bonese.

    Nese ti mendon se je sh..... mundohu te mbulosh veten dhe me k... skam asnje kundershtim e drejta jote
    Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

    Fuqia ekziston brenda teje!!!

  6. #26
    son of eagle Maska e eri12ing
    Anëtarësuar
    13-08-2007
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    150

    Angry

    Citim Postuar më parë nga jesu Lexo Postimin
    Dhe ti djalosh shembulli qe te solla une eshte e njejta gje, sigurimi i te ardhmes tende apo jo???
    Talente shqiperia ka plote por i ka syte te verbura e nuk i shohin, kur ia vlereson i huaji atehere thote cfar paskam patur. Dhe nse ketu flitet per
    te perfaqesuar nje identitet te nje kombi te tere qe mezi pret ti degjohet zeri sado pak ne kete bote gjithashtu ketu behet fjale qe te degjohet dhe zeri i nje talenti qe shqiperia i njeh dhe i vlereson paksa me bonese.

    Nese ti mendon se je sh..... mundohu te mbulosh veten dhe me k... skam asnje kundershtim e drejta jote
    Une nuk ofendova njeri ok,nese kjo ashte kultura jote atehere mbaje por mos e tepro se do hapet ndonje katalog sharjesh ketu qe nuk di ku e ka fundin,mire shoku,se jemi dhe gjaknxehte?!
    Mos me trego mua talentet e humbura se u thirren njemije here per te perfaqesuar Shqiperine,por jo ata duan greqine.Pastaj mire kjo meqe ti na fut ne mes ekonomine por a me shpjegon cfare e shtyu Ninin dhe Dhimucon te deklarohen Vorio-Epirot apo ekonomia?!
    Jo mor jo,ata ben te njejtin veprim qe beri mender(s'ma nxe goja) Pirro Dhima para 15 vjetesh,ata duhen shpallur jo tradhetar por armiq.
    Dhe mjaft na i shkruajte fjalet greisht,shkruhet (v) e jo (b) ne shqip nese nuk e di.
    Sons of eagle we are and like eagles we fight in war.

  7. #27
    son of eagle Maska e eri12ing
    Anëtarësuar
    13-08-2007
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    150
    Ajo greqia jote e dashur eshte korruptuar qe nga koka tek kembet,sidomos sistemi policor ne greqi ben gjithe trafikun e droges,vin vete kokat e policise greke ne piken kufitare te Kakavies dhe e blejne nga Lazaratasit mallin qe vjen aty per qumeshtoret e greqise qe e pijne,behen dru dhe duan lufte me Shqiperine pastaj!
    Sons of eagle we are and like eagles we fight in war.

  8. #28
    The World Is Yours Maska e J@mes
    Anëtarësuar
    27-05-2002
    Vendndodhja
    Tiranë
    Postime
    1,966
    Citim Postuar më parë nga DoLpHiN Lexo Postimin
    E ke gabim J@mes_Douglas , Baric i ofroi vend titullari ne ndeshjen kunder Sllovenise. Si mund te nderrohet kombetarja A e Shqiperise me u-19 te Greqise. Ai pretendon te futet ne A-ne e Greqise po ska per tu futur kurre. Kur nuk fusin Ninin edhe Panon me kombetaren A , kete kopilin as qe e cojne neper mendje ... Megjithese eshte lojtar i mire.
    DoLpHiN me ke lexuar gabim!
    E kam fjalen per shtetin shqiptar dhe Baric eshte thjesht traineri i radhes per Shqiperine. Nuk i takon atij te shtyj apo te motivoj nje lojtar shqiptar te luaje per kombetaren e tij.
    E dyta, sic e permenda me siper, e ritheksoj edhe njehere se keta nuk kane nivelin dhe karakterin per te kuptuar veprimin qe kane bere, pasi vrapojne pas 5-se lekshit qe i ofron dikush tjeter.
    »« ¤ »«Ê£ÐØ®ÂÐØ»« ¤ »«

  9. #29
    beby Maska e jesu
    Anëtarësuar
    08-10-2006
    Vendndodhja
    Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
    Postime
    354
    Mik i dashur te te thejsaj se greqia s'eshte e imja por e grekeve. Muk ngaterroj shkrimin grek me ate shqiptar, kjo vjen per arsyeje se shkruaj mjaft shpejt pa i vene re germat por nejse seshte kjo tema jone. As mafia greke serisht s'eshte tema jone dhe sme interesone dhe si bera greket me te mire se ne shqiptaret dakort. Saper Piro Dhimen e me shoke nuk u mabj anen, c'eshtja jone eshte per lojtarin Kondi dhe kur te jesh mire ne mes te gjerave flasim serisht.

    Te pershendes
    Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

    Fuqia ekziston brenda teje!!!

  10. #30
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Çfarë janë këto tituj ?

    FSHF të interesohej më parë për këta futbollistë e jo kur ata kanë filluar të shkëlqejnë nëpër botë. FSHF është krimbur nga korrupsioni, duke filluar nga i pari deri tek i fundit.

    Në Elbasan ka me dhjetra lojtarë (nga mosha 18-23 vjeç) të cilët janë larguar për në shtetet e tjera pasi nuk mund të kesh vend në kombëtare. Ndaj mos gjykoni lojtarët sepse nuk është faji i tyre që FSHF nuk u jep mundësinë të përfaqësojnë kombëtaren.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  11. #31
    son of eagle Maska e eri12ing
    Anëtarësuar
    13-08-2007
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    150

    Smile

    Citim Postuar më parë nga jesu Lexo Postimin
    Mik i dashur te te thejsaj se greqia s'eshte e imja por e grekeve. Muk ngaterroj shkrimin grek me ate shqiptar, kjo vjen per arsyeje se shkruaj mjaft shpejt pa i vene re germat por nejse seshte kjo tema jone. As mafia greke serisht s'eshte tema jone dhe sme interesone dhe si bera greket me te mire se ne shqiptaret dakort. Saper Piro Dhimen e me shoke nuk u mabj anen, c'eshtja jone eshte per lojtarin Kondi dhe kur te jesh mire ne mes te gjerave flasim serisht.

    Te pershendes
    Pershendetje gjithashtu,une nuk kam gje personale thjeshte s'me pelqeu reagimi i meparshem,pastaj ketu per debat jemi.
    Tung.
    Ndryshuar për herë të fundit nga eri12ing : 28-09-2007 më 16:31
    Sons of eagle we are and like eagles we fight in war.

  12. #32
    ...dhe jeta ime u fal Maska e Peniel
    Anëtarësuar
    10-03-2003
    Vendndodhja
    -|- Atje ku njeriu takohet me Perëndinë
    Postime
    1,258
    Personalisht jam lodhur duke u marrë me tema të tilla dhe me çështje të tilla. Jam shumë dakort me ClaY dhe me Qerim.


    Atij çunit bravo i qoftë për rezultatin dhe punën e bërë që ka arritur në këtë pikë. Tek e fundit nuk i detyrohet asnjërit dhe ka të drejtën e tij të vendosë për jetën e tij personale ashtu siç vendosim edhe ne të tjerët. Nëse ne do të ishin në vendin e tij dhe do të na gjykonin në këtë mënyrë, do ta shihnit se sa bukur do flisnit të gjithë ju.

    Nëse dikush e do me të vërtetë Shqipërinë, nuk do presë ta thërrasin, por do jetë vetë i interesuar të kontribuojë.



    Kalofshi mirë.

    ns
    קָדֹושׁ קָדֹושׁ קָדֹושׁ יְהוָה צְבָאֹ


    I Shenjtë I Shenjtë...

  13. #33
    AdIdAs Maska e DoLpHiN
    Anëtarësuar
    28-12-2005
    Vendndodhja
    Hono Lulu
    Postime
    1,453
    Citim Postuar më parë nga jesu Lexo Postimin
    Pak me kujdes kur flisni per nje person e per nje ceshtje qe ju nuk njihni mire.

    Shqiperia eshte nje korrupsion i gjalle. Sa e kishte aty lojtarin e saje, sia diti vlerat tani qe e humbi i ben ftese. E di shum mire se cfare manipulimesh behen ne futbollin shqiptare prandaj nese nuk njihni mire gjerat pak me kujdes.
    Nese ty te caktonin nje punojs te thjeshte psh llogaritare ne nje ndermarje shqiptare, nder kohe ju behet nje ftese nga nje shtet tjeter tju caktojne drejtor. Ju cdo benit ne kete raste?????Dje nese dnermarja shqiptare kuptovi paksa me vonese vlerat tuaja dhe ju ben dhe ajo ftese te njejte pasi ju keni bere dorheqje qe aty. Do ktheheshit serishte????
    Dhe sa per femrat shqiptare se cpo i ben greku, serisht pak kujdes. Se sdini asgje se cbehet ne te vertete....
    Jo motra... e ke gabim. Puna e drejtorit behet edhe duke thene qe je shqiptar , kurse futbollisti duhet te mohoje te qenurit shqiptar qe te luaje per nje vend tjeter ( greqine ne kete rast ). Po thjesht thuaj qe nuk ke se cfare tu besh... Gamiseta ke afiseta :P
    Sa per vlerat qe thua ti , edhe per mos vleresimin , prap e ke gabim. Albi eshte 18 vjec dhe nuk ka kerkuar ndonjehere shqiperine. Sapo eshte zbuluar si talent i eshte bere ftese. E njejta gje ka ndodhur edhe me Ninin edhe Konen ( megjithese ata Himariotet e mbajne veten per grek , keshtu qe nuk eshte aq e cuditshme )
    `That` is good and `that` is funny...but it costs a lot of money...

  14. #34
    Warranted Maska e Qerim
    Anëtarësuar
    06-12-2003
    Vendndodhja
    Home
    Postime
    1,641
    • Albi Kondi ka folur për “Panorama” për problemet që ka pasur me autoritetet greke dhe me klubin e tij Panionios, të cilat e pengojnë për të luajtur me Shqipërinë.

    “Gjithë çështja është te nënshtetësia greke, ka thënë mbrojtësi i djathtë. Karriera për mua është parësore dhe për të pasur diçka të sigurt në të ardhmen, unë duhet të pajisem patjetër me nënshtetësi greke nëse dëshiroj që të luaj lirshëm në të ardhmen, ka thënë futbollisti. Për ta bërë këtë më duhet të më ndihmojë klubi, i cili me anët të një kërkese i ka kërkuar autoriteteve vendase që të përshpejtojnë procedurat për pajisjen time me pasaportë greke, por krerët e klubit më kanë vënë si kusht që nëse unë zgjedh të luaj me Shqipërinë, atëherë ata nuk do të këmbëngulin për të më pajisur me pasaportë helene”. Kondi ka thënë gjithashtu, se i vetmi që e përkrah te Panionios është trajneri gjerman, Evald Lienen, madje atij, drejtuesit ia kanë bërë të qartë se nëse trajneri nuk do të ishte ndër të preferuarit e trajnerit, atëherë ai do të kishte përfunduar në Kategorinë e Dytë.

  15. #35
    Alessandro Del Piero Maska e Juventus
    Anëtarësuar
    11-09-2005
    Vendndodhja
    Aty ku Shqiptaret po vuajne.
    Postime
    1,500
    Tradheti ka kudo qe te shkojsh, dhe ehste e hidhur, por nuk muj te ari te kuptoj se si dikush per para ndron gjakun e vet.ncncnccncncn
    Kombetarja nuk mund tu dergoj ftese gjith rrinis qe jane neper evrope qe luajn futboll dhe ti theras per kombetaren.Ata thiren kur jane per tu thirur, dhe aj qe eshte SHQIPTAR me zemer kurdo qe te theras Kombi per cfare do aktiviteti eshte i gatshem te pranoj oferten ndersa "Shqipja" qe per para apo per nje pasaporte Greki hudh posht kombetare?????Mos Zote me keq.
    Ku ta dim ka edhe nga ata qe nese kombi theret ndonje ne lufte kunder grekut, dhe i njejti thiret edhe nga Greku(jep para Greki dhe pasaport ncncncn) do luftonin per Grekun kundra familjes se vet.
    ncncncnccnc

    No Comment!!!
    Team: That team in Italy with 29 titles. Or was it 30?

  16. #36
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Çfarë gjaku ka ndotur ai ?
    Ka shumë lojtarë që kanë refuzuar Kombëtaren e shkaqet kanë qënë të ndryshme. E pse u dashka të quhet tradhëti ?
    Çfarë janë këto që postoni ? Apo vetëm se po luan në Greqi se të luante në Itali apo Gjermani asnjeri nuk do ndjehej.

    Luftë ? Futbolli nuk është luftë. Lojtarët sdo mënd që duhet të thirren nga Kombëtarja, se nuk do të digjen duke pritur ti thërrasin në Kombëtare. Edhe më sipër ju kam thënë që të shikoni sesi është krimbur FSHF para se të gjykoni lojtarët. Shokët e mi po enden nëpër Europë, e pse ? Vetëm se këtu në Shqipëri nuk çahet nga korrupsioni.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  17. #37
    AdIdAs Maska e DoLpHiN
    Anëtarësuar
    28-12-2005
    Vendndodhja
    Hono Lulu
    Postime
    1,453
    Ti Clay_More duhet te jesh futbollist ne Shqiperi
    `That` is good and `that` is funny...but it costs a lot of money...

  18. #38
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Citim Postuar më parë nga DoLpHiN Lexo Postimin
    Ti Clay_More duhet te jesh futbollist ne Shqiperi
    Nuk ka pse të jem futbollist për të ditur këto gjëra. Po shoh shokët si largohen nga Shqipëria... Ka me mijëra futbollistë që janë djegur, pasi FSHF u mbyll dyert.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  19. #39
    beby Maska e jesu
    Anëtarësuar
    08-10-2006
    Vendndodhja
    Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
    Postime
    354
    [QUOTE=DoLpHiN;1707931]
    Sa per vlerat qe thua ti , edhe per mos vleresimin , prap e ke gabim. Albi eshte 18 vjec dhe nuk ka kerkuar ndonjehere shqiperine.



    Nuk do e kerkoje ai shqiperine por shqiperia ate. Nje talent nuk duket qe ne moshen 18vjecare por dhe me shpejte.
    Une km rast konkret ne familjen time. Kisha vellain qe luante me nje ekip te shqiperise te kadegorise se pare, te cilet e vune qe ne moshen 17vjecare ne informacion sepse e dalluan si talent. Nuk zgjati shume dhe luajti vetem 2 vjete e gjysem me kete ekip dhe u largua per ato cka ndodhnin aty brenda mos te filloj me rralle te bej nje liste sepse arsyeja seshte nje.
    Pasi vendosi te vije ne greqi, u interesua te luaj ne nje skuader greke dhe e moren, pasi donin ti benin dokumentat i derguan federates nje faks per te derguar federimin e ketij lojtari dhe qe ishte nje lojtare i pergatitur nga ta qe ketu te njihej si lojtar i shqiperise dhe jo i greqise sepse ekipi ka te drejte te permbaje deri ne dy te huaj. Dhe e di kush ishte pergjigjia e tyre???Heshtje e dogjen per dy sezone dhe me pas u detyrua te nxjere dokumenta greke dhe te paraqitet sot si nje lojtar greke me pak fjale meritat i marin keta per nje pune qe ka bere shqiptari sepse injoranca e shqiptarit u ka lene mbrapa menduan se do i bejne dem ketij, i bene dem emrit te tyre qe sdegjohet tani. Dhe per nderkonbetaren Shqiptare gjithashtu luan kudo interesi....ke tu japesh ca dreka e darka je miku tyre. Le ti hapin syte e ti zbulojne talentet e tyre ne kohe e jo te flen gjume.
    Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

    Fuqia ekziston brenda teje!!!

  20. #40
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    I deshiroj sa me shume sukses talentit tone Shqiptar , le te caj perpara dhe te ec rrugen e tij si futbollist , eshte ne moshe ideale per te filluar nje karier me ardhmeri te sukseshme , gjith te mirat
    Sui generis

Faqja 2 prej 8 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
    Nga ILovePejaa në forumin Elita kombëtare
    Përgjigje: 85
    Postimi i Fundit: 15-11-2022, 22:39
  2. Sulë Hotla (1875-1947), Një Jetë Për Shqipërinë
    Nga strong_07 në forumin Bashkëpatriotët e mi në botë
    Përgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 29-04-2019, 16:32
  3. Përgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 24-11-2016, 09:56
  4. Kristo Frashëri: Dilema për Himarën
    Nga Qafir Arnaut në forumin Historia shqiptare
    Përgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 28-02-2006, 13:56
  5. Letërsia Shqiptare
    Nga [A-SHKODRANI] në forumin Enciklopedia letrare
    Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •