Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4

Tema: - click =

 1. #1
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  36
  Postime
  2,573
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 herė nė 1 postim

  - click =

  Citim Postuar mė parė nga Fiori
  click = trus/e (perdoret ne Kosove dhe eshte me e qellueshme se shtyp)
  Citim Postuar mė parė nga Besart
  Click--kliko ( nuk ka shprehje adekuate ne gjuhen shqipe)
  Citim Postuar mė parė nga edspace
  click = klikoj, shtyp
  Citim Postuar mė parė nga Borix
  Click => Klikoj
  Click ėshtė fjalė e lindur nga tingulli qė dėgjohet kur kryhet veprimi. Tingujt njėsoj dėgjohen nė ēdo gjuhė, prandaj mund ta shqipėzojmė si klikoj.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga edspace : 01-05-2008 mė 23:55

 2. #2
  i pakapshem
  Anėtarėsuar
  23-06-2004
  Vendndodhja
  italia
  Mosha
  31
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Click = cėk
  Double Click = cėk-cėk
  Red n'black I dress eagle on my chest
  It's good to be an ALBANIAN
  I'm proud to be an ALBANIAN

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-03-2006
  Postime
  35
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Thjesht "klikoj".

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-03-2009
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  klikoj .

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •