Close

Rezultati i Sondazhit: Si perfundosh ndeshja?

Votues
20. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • 1 - Fiton Lacio

  9 45.00%
 • x - Del Barazim

  9 45.00%
 • 2 - Fiton Inter

  2 10.00%
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 23
 1. #-19
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,551

  SS Lazio 1 - 1 FC Inter

  Nuk e di po kam nje menje te keqe qe lacio do e shkatarroj sot interint.

  Ca mendimesh keni ju per ket ndeshje ?!
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 2. #-18
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  Interi do e ket shume te veshtire perball lazios ne Rome. Lazio e ka treguar se perball ekipeve te medha eshte e barabarte me to....e tregoi javen e shkuar me Romen dhe e ka treguar dhe sezonet e shkuara.

  Them se del barazim.
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 3. #-17
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  35
  Postime
  5,314
  Duke pare formen aktuale te dy ekipeve une mendoj se Lacio do te triumfoje sot kundra Inter-it.

  PS: Prap Lacio do ja heq titullin nga duart Interit thua ?
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 4. #-16
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,551
  Do bej prap gol behrami se ska lezet
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 5. #-15
  -_- Maska e jack_sparow
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Fiton Lacio ose del barazim them une.

 6. #-14
  Fiton interi dhe mbyllet kampionati them une...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 7. #-13
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834
  Ia kam friken naj pislliku te lacios edhe pse kam qef qe te humi interi.

 8. #-12
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Fiton Lacio!

 9. #-11
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,050
  e ka radhen edhe nje humbje ta bej Inter dhe te pershendetet me kampionatin
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 10. #-10
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Qejfi ma ka te fitoje Lacio, per arsye qe te afrohet Roma me pike.

  Po prap mendoj se do dale barazim.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 11. #-9
  i/e regjistruar Maska e Beni_The_Great
  Anėtarėsuar
  19-10-2006
  Vendndodhja
  Nou Camp
  Postime
  379
  Inter sonte shpallet kampion de facto. Nuk ka skuader ne calcio qe mund t'ja mer titullin, kjo eshte e verteta. Ndoshta Juventus eshte me ne forme, por ka shume diferece nga kreu. Roma as qe diskutohet, ate e tregoj me mire sonte.
  we will rock you

 12. #-8
  i/e regjistruar Maska e alda09
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Vendndodhja
  a casa
  Postime
  1,327
  Ma ka qejfi te fitoj lazio po......

 13. #-7
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Roma as qe diskutohet, ate e tregoj me mire sonte.
  Avash ti avash, se sna kan cu arbitrat deri ktu ku jemi sot neve, kurse interin Morati me Arbitra e coi me kaq pike
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 14. #-6
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,551
  Ndeshja ishte shit per barazim, se do e kishte mbyt lacio

  Behrami shum lojtar klas, skam par lojtar te till me par, sulm mbrojtje mesfush kudo ....

  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 15. #-5
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  Qejfi ma ka te fitoje Lacio, per arsye qe te afrohet Roma me pike.

  Po prap mendoj se do dale barazim.
  barazim doli,

  nga fundi Interit i rane breket fare

  prit kur te dali Roma Kampion, dhe Juvja ne vend te dyte
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 16. #-4
  -_- Maska e jack_sparow
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784
  Hmm ,me vjen keq per lacion qe sfitoi .
  Lacio lojti shume mire ,madje iu mohua nje penallti.
  Interi nuk eshte ekip per te fitur kampionatin.
  Shpresoj tek Roma megjithese eshte e impenjuar edhe tek Championsi.

 17. #-3
  Ja ku e fituam kampionatin ne te interit...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 18. #-2
  www.Alb-IT.com Maska e ylber1998
  Anėtarėsuar
  24-10-2005
  Vendndodhja
  Kosovė
  Mosha
  33
  Postime
  253
  Mekat qe s'perfundoj ajo gjujtje e Behramit me Gol :S:S
  Dominoj Lacioo dhe behrami lojtar i pa pare

 19. #-1
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,050
  na ka konvenuar ky barazim neve juventinave
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 20. #0
  e Rendesishme eshte qe valon Behrami luajti mir kete ndeshje

  Inter ende eshte ne kriz por nuk ishte edhe keq
  pasi edhe Roma barazoj keshtu
  ende kemi epersi prej 4 pikesh.


  FORCA INTER
  Inter Campione d'Italia!!
  2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013... 2500

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •