Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12
 1. #1
  Konservatore Maska e Dita
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Postime
  2,925

  Shpresa Gashi

  Shigjeta, une nuk gjeta teme per Shpresa Gashin ketu ne forumin e muzikes, keshtu qe gjej rast sot qe ta hap. (Nese ekziston tashme, bashkoje te lutem kete teme me ekzistuesen.)


  Kam gjetur dy video ne YouTube, te cilat do te kisha deshire te dija, se te cilit vit jane.

  A kendon akoma Shpresa Gashi? Cilat kenge jane pjese e repertorit te saj? Le te diskutojme mbi kete kengetare me ze te mrekullueshem. 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,119

  Pėr: Shpresa Gashi  Kėnga nga Kosova nė pėrzgjedhjen e kėngės konkuruese pėr Festivalin e Eurovisionit nė ish-Jugosllavi - Kompozimi: MUSA PIPERKU.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 19-02-2019 mė 11:07

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,119

  Pėr: Shpresa Gashi  Ndėr shumė epitete, thėnė pėr Shpresa Gashin, ajo pėlqen pikėrisht vlerėsimin se "Shpresa kėndon shqip dhe ka timbrin shqip”.

  Kėshtu ka thėnė nė njė rast pėr Shpresėn, muzikologu i madh shqiptar, Ramadan Sokoli.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-02-2019 mė 10:44

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,119

  Pėr: Shpresa Gashi  Shpresa Gashi ne emisionin ''E Diela shqiptare''.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,119

  Pėr: Shpresa Gashi  Shpresa Gashi Nga Arkivi i RTK-se

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,119

  Pėr: Shpresa Gashi  Shpresa Gashi - Kenga shpirtin ma rremben

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,119

  Pėr: Shpresa Gashi  SHPRESA GASHI - O moj bukuroshe ( Live )

  Top Show - TCH

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,119

  Pėr: Shpresa Gashi

  SHPRESA GASHI - NJĖ JETĖ NĖ SKENĖ

  Muzika e dikurshme. Arti nė Kosovė dhe Shqipėri. Miqėsia me Nexhmije Pagarushėn. Njė jetė nė skenė. Planet pėr tė ardhmen. Cfarė do ta rikthente nė skenė.

  Mars 2017


  https://www.youtube.com/watch?v=weWus604hmU

  https://www.youtube.com/watch?v=knzqXwRfglY

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,119

  Pėr: Shpresa Gashi  Shpresa Gashi - Kur te vije e diella

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,119

  Pėr: Shpresa Gashi

  INTERVISTĖ: Shpresa Gashi - ILIRIA

  https://www.iliria.com.hr/kulture/in...shpresa-gashi/

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,119

  Pėr: Shpresa Gashi  Shpresa Gashi - S'mendoja

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  12,119

  Pėr: Shpresa Gashi  Shpresa Gashi - Une ty te kam dashte

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 17-09-2014, 19:58
 2. Shpresa Rama nga Vushtrria, talente e botės
  Nga Vicianum nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-02-2009, 19:27
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-02-2008, 19:21
 4. Frika, Shpresa, Sinqeriteti, Mbeshtetja
  Nga ~Geri~ nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-08-2005, 13:34
 5. Shpresa jeton
  Nga Dita nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 21-11-2002, 11:48

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •