Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  IMPERATORE Maska e _picirruki_
  Anėtarėsuar
  18-01-2008
  Vendndodhja
  Ke shpia ime
  Postime
  24

  A kane evoluar njerezit ?

  Gjate shekujve eshte zhvilluar nje bisede shume e ashper midis atyren njerezve qe besojne se njerezit kane evoluar dhe midis atyre qe thone jo .
  JU mund te jepni mendimin tuaj rreth kesaj .
  _picirruki_ !!!!!!!!!!!!!!
  _picirruki_ ThE BesT

 2. #2
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464
  Tema me subjekt dhe qellim te njejte ekziston, mund ta gjesh duke klikuar Ketu!


  Gjithe te mirat!
  Sui generis

Tema tė Ngjashme

 1. Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)
  Nga forum126 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 13-04-2018, 12:36
 2. Fatmir Limaj
  Nga ARIANI_TB nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 295
  Postimi i Fundit: 07-02-2015, 16:09
 3. Jeta ėshtė njė fitne
  Nga abdurrahman_tir nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-02-2009, 09:05
 4. Muhamedi, Nje Perpjekje Perendimore Per Te Kuptuar Islamin
  Nga forum126 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-02-2006, 10:44
 5. Lumi i zjarrtė
  Nga Matrix nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-02-2005, 08:04

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •