Close
Faqja 3 prej 15 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 284
  1. #41
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911

    Gamilja

    Nje arab kishte dite qe udhetonte ne shkretetire me gamile. Papritmas i shkrep nje deshire e madhe per seks dhe meqe gjeja me mundshme aty verdalle i dukej gamilja, zbret e merr me te mira dhe i del nga pas. Po pikerisht ne castin vendimtar, gamilja i shpeton dhe vrapon tutje.
    I lodhur e ndjek gamilen derisa e arrin, heq dore nga ideja e meparshme, hipen mbi te dhe vazhdon udhetimin.
    Mirepo pas disa oresh i hipen prape ai epshi i papare. Zbret me ngadale si i shkujdesur, i afrohet gamiles, ul pantalloant po pikerisht ne castin vendimtar gamilja iken perseri me vrap.
    I rraskapitur e ndjek disa minuta me vrap derisa e arrin, heq dore nga plani, hipen dhe vazhdon udhetimin.

    Ne muzg, shikon nje xhip me tre femra bjonde brenda... te treja jashtezakonisht seksi... me bikini qe ia benin me dore.

    "Hej zoteri... a mund te na ndihmosh pak me makinen te lutem. Ka difekt si duket dhe nuk ecen."

    Arabi qe dinte nja 2 gjera mbi makinat e rregullon fet e fet per pese minuta dhe motorri ndez per bukuri.

    "Uauuuu... faleminderit" i thone vajzat dhe i hidhen ne qafe. Me nje shikim provokues duke i shkelur syrin e pyesin :

    "A mund te bejme dicka per ty i dashur ketu ne mes te shkretetires ??? "

    Arabi kruan koken dhe me buzen ne gaz thote :

    "Ne fakt ka dicka qe mund te beni per mua. A ma mbani pak te mos levizi kete dreq gamileje ?!"









  2. #42
    i/e regjistruar Maska e ajzberg
    Anėtarėsuar
    22-09-2004
    Postime
    2,214
    Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin
    Nje arab kishte dite qe udhetonte ne shkretetire me gamile. Papritmas i shkrep nje deshire e madhe per seks dhe meqe gjeja me mundshme aty verdalle i dukej gamilja, zbret e merr me te mira dhe i del nga pas. Po pikerisht ne castin vendimtar, gamilja i shpeton dhe vrapon tutje.
    I lodhur e ndjek gamilen derisa e arrin, heq dore nga ideja e meparshme, hipen mbi te dhe vazhdon udhetimin.
    Mirepo pas disa oresh i hipen prape ai epshi i papare. Zbret me ngadale si i shkujdesur, i afrohet gamiles, ul pantalloant po pikerisht ne castin vendimtar gamilja iken perseri me vrap.
    I rraskapitur e ndjek disa minuta me vrap derisa e arrin, heq dore nga plani, hipen dhe vazhdon udhetimin.

    Ne muzg, shikon nje xhip me tre femra bjonde brenda... te treja jashtezakonisht seksi... me bikini qe ia benin me dore.

    "Hej zoteri... a mund te na ndihmosh pak me makinen te lutem. Ka difekt si duket dhe nuk ecen."

    Arabi qe dinte nja 2 gjera mbi makinat e rregullon fet e fet per pese minuta dhe motorri ndez per bukuri.

    "Uauuuu... faleminderit" i thone vajzat dhe i hidhen ne qafe. Me nje shikim provokues duke i shkelur syrin e pyesin :

    "A mund te bejme dicka per ty i dashur ketu ne mes te shkretetires ??? "

    Arabi kruan koken dhe me buzen ne gaz thote :

    "Ne fakt ka dicka qe mund te beni per mua. A ma mbani pak te mos levizi kete dreq gamileje ?!"








    Gjithmon me ka bere pershtypje forma e gamiles..................bile kur ajo bllacit bar me duket si nje njeri qe e ka mbushur gojen plot me nje steke camcakizesh....
    Dija eshte injorance e mesuar.....

  3. #43
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Legjenda thote se ne nje bar diku ne bote... ne tualetin e femrave ekziston nje pasqyre magjike... perpara se ciles duhet te thuash vetem te verteten. Perndryshe "PUUUUUFFFFF" te gllaberon dhe te zhduk. Keshtu nje dite ne tualet hyn nje brune. Brunja shikohet ne pasqyre dhe thote "Une mendoj se jam femra me inteligjente ne bote!"

    PUUUFFFFFFF!!!! - Pasqyra e gllaberon dhe e zhduk.

    Pas pak hyn nje kuqe. Kuqja shikohet ne pasqyre dhe thote : "Une mendoj se jam femra me sensuale ne bote!"


    PUUUFFFFFFF!!!! - Pasqyra e gllaberon dhe e zhduk edhe kuqen.

    Pas pak ne tualet hyn nje bjonde. Shikohet per nje cast ne pasqyre dhe thote :
    "Une mendoj....

    PUUUUUUUUUUUUUUUFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!

  4. #44
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Ne nje fshat ne afrike, zezaku po priste ne ankth jashte kasolles se kashtes lindjen e femijes te tij. Me fund pas disa oresh degjohen te qara femije dhe zezaku turret brenda i entuziazmuar. Djale... djale.. therrasin grate e fisit po kur largohen c'te shohe ?!
    Gruaja e tij mban ne dore nje djale te bardhe.
    Zezaku terbohet... bushter... i therret gruas dhe del jashte. Pastaj mendohet. I vetmi i bardhe ne nje rreze prej 3000 km kilometrash eshte prifti i fshatit. keshtu vendos te shkoje atje dhe ti tregoje vendin.
    "Dil o prift i pafytyre se kam hesape per te lare... dil se do te te dergoj ne boten tjeter..."

    Prifti shfaqet i habitur dhe pyet "C'ke o bir qe je kaq nervoz?"

    "Ti maskara ke shkuar me nusen time.. ajo ka lindur nje femije te bardhe... dhe ti je i vetmi i bardhe ketej rrotull "

    "Shiko bir... keto jane gjera qe ti nuk i kupton... kane te bejne me gjenetiken. Me lejo te te jap nje shembull. I shikon ato bageti atje... i shikon qe jane te gjitha te bardha pervec atij qengjit qe eshte i zi ? E pra kjo eshte ceshtje....."

    Zezaku e kap per krahu priftin.. e terheq drejt vetes dhe i thote... :
    "Lere fare... e mbyllim ketu kete muhabet... ti mos pyet per qingjin... une nuk te pyes per femijen!"

  5. #45
    DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
    Anėtarėsuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Durres - Shqiperi
    Postime
    2,071
    Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin
    Ne nje fshat ne afrike, zezaku po priste ne ankth jashte kasolles se kashtes lindjen e femijes te tij. Me fund pas disa oresh degjohen te qara femije dhe zezaku turret brenda i entuziazmuar. Djale... djale.. therrasin grate e fisit po kur largohen c'te shohe ?!
    Gruaja e tij mban ne dore nje djale te bardhe.
    Zezaku terbohet... bushter... i therret gruas dhe del jashte. Pastaj mendohet. I vetmi i bardhe ne nje rreze prej 3000 km kilometrash eshte prifti i fshatit. keshtu vendos te shkoje atje dhe ti tregoje vendin.
    "Dil o prift i pafytyre se kam hesape per te lare... dil se do te te dergoj ne boten tjeter..."

    Prifti shfaqet i habitur dhe pyet "C'ke o bir qe je kaq nervoz?"

    "Ti maskara ke shkuar me nusen time.. ajo ka lindur nje femije te bardhe... dhe ti je i vetmi i bardhe ketej rrotull "

    "Shiko bir... keto jane gjera qe ti nuk i kupton... kane te bejne me gjenetiken. Me lejo te te jap nje shembull. I shikon ato bageti atje... i shikon qe jane te gjitha te bardha pervec atij qengjit qe eshte i zi ? E pra kjo eshte ceshtje....."

    Zezaku e kap per krahu priftin.. e terheq drejt vetes dhe i thote... :
    "Lere fare... e mbyllim ketu kete muhabet... ti mos pyet per qingjin... une nuk te pyes per femijen!"
    kjo ka qene e papame plako o zot sa kam qesh hallall

  6. #46
    Shih me sy,s`jam per ty! Maska e juliana_86
    Anėtarėsuar
    21-05-2007
    Postime
    182
    Hahahahahahahahahahahah u c`na shkrine keto.
    Shume te bukura!
    "T€ Šüå §hµM€ §hpļ®tļ ļM€,

    ’ŗµ'R£ Th€ ųńL„ ¤Ń€ I ń€€Š 4 TH£ WÕ®LŠ K€€P§"

  7. #47
    Ngelem unė! Maska e DI_ANA
    Anėtarėsuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin
    Legjenda thote se ne nje bar diku ne bote... ne tualetin e femrave ekziston nje pasqyre magjike... perpara se ciles duhet te thuash vetem te verteten. Perndryshe "PUUUUUFFFFF" te gllaberon dhe te zhduk. Keshtu nje dite ne tualet hyn nje brune. Brunja shikohet ne pasqyre dhe thote "Une mendoj se jam femra me inteligjente ne bote!"

    PUUUFFFFFFF!!!! - Pasqyra e gllaberon dhe e zhduk.

    Pas pak hyn nje kuqe. Kuqja shikohet ne pasqyre dhe thote : "Une mendoj se jam femra me sensuale ne bote!"


    PUUUFFFFFFF!!!! - Pasqyra e gllaberon dhe e zhduk edhe kuqen.

    Pas pak ne tualet hyn nje bjonde. Shikohet per nje cast ne pasqyre dhe thote :
    "Une mendoj....

    PUUUUUUUUUUUUUUUFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!
    Shume e bukur kjo...perfundimi u gllaberuan qe te treja,ē'rendesi ka kush foli apo jo!Fundi meselese ka rendesi,ato dy te parat jane gllaberuar se ashtu ju dukej vetja dhe kjo e fundit e hengri prej te parave se na u merzit pasqyra dhe sduronte dot me.Edhe durimi ka kufi thone..
    Vdes per keto barsaletat me bjonde une,jo per ndonje gje po na rrisin vlerat dashur pa dashur e si pa kuptuar!lol
    "Carpe Diem"

  8. #48
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Citim Postuar mė parė nga DI_ANA Lexo Postimin
    Vdes per keto barsaletat me bjonde une,jo per ndonje gje po na rrisin vlerat dashur pa dashur e si pa kuptuar!lol

    Keshtu mendon ti ?
    PUUUUUUFFFFFFFFFF







    P.S. - I vetmi ndryshim ishte qe biondja genjeu sipas pasyqes qe kur tha "mendoj"... LoL

  9. #49
    Ngelem unė! Maska e DI_ANA
    Anėtarėsuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin

    P.S. - I vetmi ndryshim ishte qe biondja genjeu sipas pasyqes qe kur tha "mendoj"... LoL

    Me pelqen fantazia dhe perrallat me pasqyra!
    Po me pelqen dhe aftesia jote per te kuptuar gjuhen e pasqyrave...lol
    "Carpe Diem"

  10. #50
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Citim Postuar mė parė nga DI_ANA Lexo Postimin
    Me pelqen fantazia dhe perrallat me pasqyra!
    Po me pelqen dhe aftesia jote per te kuptuar gjuhen e pasqyrave...lol
    Ca thua ti? Ktu ke te besh me mjeshtra

    Stay tuned per barsaleten e rradhes!

  11. #51
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911

    Eksperti

    Nje pijanec ekspert shko me nje bar... ulet ne banak edhe i thote banakierit qe po merrej me pune :

    "Nje teke uiski 12 vjecar te lutem!"

    Banakieri ne nxitim e siper i hedh nje teke nga nje shishe me uiski 3-vjecar. Sapo e ve ne goje, klienti i thote :"Te kerkova uiski 12 vjecar... ky ketu eshte 3 vjecar... ma kthe te lutem."
    Banakieri habitet nga aftesia njohese e klientit... keshtu vendos ta vere ne prove duke i hedhur uiski 6 vjecar.
    Por sapo e ve ne goje klienti perseri "Banakier... ky uiski eshte vetem 6 vjecar... 12 te thashe"
    Tani banakieri eshte sinqerisht i mahnitur nga aftesia njohese e klientit dhe ben nje prove me nje gote uiski 9 vjecar. Klienti sapo e cik me buze "

    "Ncq ncq ncq... ky eshte 9 vjecar... tani o me jep ate qe po te kerkoj ose ika!"

    Banakieri uron klientin per aftesine e tij njohese dhe i jep uiskin 12 vjecar qe kerkoi. "Kjo eshte ajo qe desha te pija qe ne fillim..." thote klienti ekspert.

    E gjithe skena ne banak ndiqet nga nje pijanec i bere tape... i cili pas disa minutash ngrihet nga tavolina ku ishte ulur dhe i afrohet klientit ekspert:

    "O zoteri a e provo icik ket uiskin tim ktu ??? - I thote pijaneci

    Klineti ekspert e provon dhe peshtyn mbi banak i neveritur...
    "PO KJO ESHTE SHURREEEE.... "

    Po... e sakte - i thote pijaneci - Tashi gjeje icik sa vjec jam per zotin....

  12. #52
    me 40 hajdutė Maska e alibaba
    Anėtarėsuar
    12-12-2005
    Vendndodhja
    Ne shpellen e pirateve
    Postime
    5,671
    P.S. - I vetmi ndryshim ishte qe biondja genjeu sipas pasyqes qe kur tha "mendoj"... LoL
    Ajo s'ka mendu fare se bjondet nuk mendojnė asnjėherė. Nėse mendojnė iu dhemb koka.

  13. #53
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911

    Kontrolli i syve

    Thone se tani ka hyre ne perdorim nje tabele e re per Kontrollin e Syve... ndryshe nga ajo tradicionalja. Fjala e urte ka ndryshuar ne :
    "Mos shiko mire me sy e plas me zemer!"
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

  14. #54
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911

    Mrekullia e Make-Up / Makiazhit

    Te lyhesh eshte gje qe po te behet me fines dhe elegance te transformon komplet. Shikoni nqs nuk e besoni :
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

  15. #55
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    iiii force
    tallesh me bushin ti eeee
    mir mire.

    Pse a thua qe te jene te njejtat vajza ato me dhe pa make up?

  16. #56
    Ngelem unė! Maska e DI_ANA
    Anėtarėsuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Citim Postuar mė parė nga alibaba Lexo Postimin
    Ajo s'ka mendu fare se bjondet nuk mendojnė asnjėherė. Nėse mendojnė iu dhemb koka.
    Ja nje biond qe e njeh mire natyren e biondeve....
    "Carpe Diem"

  17. #57
    谷ஜ๑۩۞۩๑•谷ஜAuGuSt ๑۩۞۩๑•谷ஜ Maska e AuGuSt_
    Anėtarėsuar
    20-06-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    1,090
    Citim Postuar mė parė nga DI_ANA Lexo Postimin
    Ja nje biond qe e njeh mire natyren e biondeve....

    Mos do te thuash qe je Bionde .. Nuk dua te them shprehje per biondet lol

  18. #58
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911

    I dehuri....

    Nje i dehur del nga nje klub me kembet qe i merren me celsat e makines ne dore.
    Pastaj fillon te eci rruges edhe provon me celes te hape me rradhe te gjitha makinat e parkuara ne trotuar. Keshtu ne prova e siper i afrohet nje polic i cili e ka vene re sjelljen e cuditshme...
    Polici - Ca halli ke shoku ?
    I dehuri - Me kane vjedh makinen zoti polic.... *hik*
    Polici - Ku ishte heren e fundit qe e mban mend ?
    I dehuri - Ishte fiks ktu te maja e celsit qe kam ne dore...hik...
    Polici - E kuptovaaa... po pantallonat.... e ke vene re qe e ke dyqanin hap ?
    I dehuri - O zot... hik... me paskan vjedh edhe dashnoren....

  19. #59
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911

    P0rdhe

    Nje grua shkon tek mjeku per tu ankuar :
    "Doktor...kam nje problem te madh. Bej gjithe kohes p0rdhe. Ne fakt ka nje gje interesante. Jane pa ere dhe pa zhurme. Dmth nuk ndihen...po prape se prape shqetesohem mos kam ndonje problem me zorret. Ja pershembull qe kur kam hyre ne zyren Tuaj kam pjerdhur 5 here."

    "Hmmm... i thote doktori merr keto ilace 3 here ne dite dhe per rikontroll pas 1 jave"

    Pas 1 jave gruaja kthehet e revoltuar :
    "I nderuar zoteri... keto ilace nuk me bene fare efekt. Perkundrazi do te thoja... Vazhdoj ende te bej p0rdhe gjithe kohes... vetem se tani kane edhe zhurme sic mund ta degjoni vete... (perccc)"

    Doktori ferkon mjekren : "Tani qe e zgjidhem problemin me degjimin... na duhet te shikojme c'mund te bejme per nuhatjen tuaj...."

  20. #60
    MilanFan Forever Maska e Pajtim123
    Anėtarėsuar
    15-09-2007
    Vendndodhja
    Republic of Kosova
    Postime
    148
    Njė biondinė thotė se ka shumė dėshirė tė shkojė ne diell.
    Po a e di se sa tė afrohesh dielli te pėrvėlon- i thotė nje shoqe.
    E, unė nuk jam aq e paditur sa tė shkoj ditėn nė diell, shkoj gjatė natės.

Faqja 3 prej 15 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •