Close
Faqja 5 prej 9 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 171
  1. #81
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anėtarėsuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Citim Postuar mė parė nga Zeri_i_Mirdites Lexo Postimin
    Tema eshte gallate fare dhe te them te drejten argetohem duke e lexuar

    Ndalohem tek te seleksionuarit tuaj fisniku-student dhe ashtu siq e imagjinoja pa filluar te lexoja fare kandidati # 1 per juve do ishe sigurisht Gimi3. Kjo me shtyn te dyshoj ne sinceritetin e votes tuaj, pa nenvlehtesuar ketu faktin qe sigurisht vota juaj eshte e lire

    Gjithmone kam menduar se "ju te dy" keni shume gjera te perbashketa, stilin e shkrimeve, perkrahje ne argumentime per njeri tjetrin dhe po ashtu verej qe perdorni te njejte IP ! Hmmmm!! Gjithesesi suksese

    Eh more Bardhok, eshte e keqja se kur vin rastet e tilla per te votuar ndonje anetar ose pjestar te stafit te forumit nuk vlersohet fare puna e tij qe ben per kete forumi, kontributi te cilin e jep ai ne max. , por vleresohet miqesia,shoqeria dhe sheri.

    Si ne sondazhin per moderator te vitit poashtu edhe ne kete teme shihet qart se secili perkrah te afermin ose te njohurin e vet dhe askush nuk voton bazuar ne punen qe ai person ka bere gjate vitit qe lam pas.
    Sui generis

  2. #82
    i/e larguar
    Anėtarėsuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    Citim Postuar mė parė nga NoCi Lexo Postimin
    un do te vecoja keto antar`e


    jack daniles

    episodestory

    shock

    di ana

    zhorzhi

    shoku tanku

    ajzberg

    behari

    era

    milanistja_el

    tironcja mistrece

    eduardi

    goldian

    angjelini

    nadule

    engjull peje

    elena

    jessi

    marjuana

    PS: theodora {kjo me shkatarron duke qesh eshte shum e m'prefur }

    ka dhe te tjere qe ja harrova emrat per momentin


    kam jashtzakonisht respekt per kto qe permenda dhe i vleresoj shum shkrimet e tyre.


    Gjith tmirat me respekt RAKI_BMW
    Papappa me skuqe fare , po vec nje nga kto antaret e vitit qe sjam , nejse e vlersoj mendimin tende te lir

  3. #83
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    une po jap listen e atyre qe kam njohur ose njohur me mire ne kete vit qe kaloi.
    rradha nuk ka rendesi:
    land, augusta, DI_ANA,baptist, borix, elen, diesel_industry, dolphin, xhamia, Walchiria(tironcja mistrece), arjeta3, biligoa, Daja-GONI, BEHARI, bebushja, SaS, Endless, Zombi, Sa_Kot, Goldianus, Ditmir Zhuka, Morning Star, Apollyon, adidu, zemrushja, drity, thekthi, Davius, Force_Intruder, alibaba, RapSoul, Alienated, beatles, Hyj-Njeriu, J@mes_Douglas, Clay_More, shoku_tanku, jesu, Korēar-L1, Doruntina, Lioness, Sheakspare, alnosa, ^Angel^ , [Perla], Jack_Daniels, Bejbi .... e shume te tjere qe e dine vete se nuk me vijne dot ndermend se jeni shume.
    Jeni njisha kiss, edhe pse nuk shkojme gjithmone dakord.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga xfiles : 04-01-2008 mė 20:37

  4. #84
    Perjashtuar Maska e _SheJtaNia_
    Anėtarėsuar
    02-04-2007
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    105
    Citim Postuar mė parė nga NoCi Lexo Postimin
    un do te vecoja keto antar`e


    jack daniles

    episodestory

    shock

    di ana

    zhorzhi

    shoku tanku

    ajzberg

    behari

    era

    milanistja_el

    tironcja mistrece

    eduardi

    goldian

    angjelini

    nadule

    engjull peje

    elena

    jessi

    marjuana

    PS: theodora {kjo me shkatarron duke qesh eshte shum e m'prefur

    ka dhe te tjere qe ja harrova emrat per momentin


    kam jashtzakonisht respekt per kto qe permenda dhe i vleresoj shum shkrimet e tyre.


    Gjith tmirat me respekt RAKI_BMW

    Rahmet pac, po kete liste e ke bere me hile

  5. #85
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    10-05-2006
    Postime
    3,344
    Citim Postuar mė parė nga elen Lexo Postimin

    po pra, pikes i ke rene ...
    Po kulmi ishte kur Bledari moderatori doli i pari ..une nuk e njoh kush eshte njehere...
    Cfare cmimi u dha njehere per vendin e pare se goxha mundim bene keta????
    Ka ca tema kot ketu vallahi...per kalamaqer
    ...
    me i bukuri, jo po me i miri, jo po me i pamshmi, jo po me i dashuri, jo po ku di une se cfare..

    Eshte ndare cmimi sipas kartolinave te shemtuara te vitit te ri elenush..xhentila njerezit e marrin kalane nga brenda ..duan te hane ne shume krahe,moderator ,apo smod eshte bere keq per pushtet ne kete kohe .Me mik ska ha -ha cfar teme e lezecme duhen ndonjehere te tilla tema

    hell eshte bere ..

    s'kam ndonje te vecante se s'do kem me kohe te lexoj shpesh tani .
    Por nga vajzat qe s'keni permendur eshte CUPKA PE KORCE disa shkrime te sajat me kane ineresuar .per djemte ka shume ,me sakte kam lexuar shume por ndonje preference te vecante jo...Po te shikoj andej nga fete andej i kam preferenca shume fare
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga alnosa : 05-01-2008 mė 02:09

  6. #86
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    26-10-2006
    Postime
    992
    Citim Postuar mė parė nga Zeri_i_Mirdites Lexo Postimin
    Tema eshte gallate fare dhe te them te drejten argetohem duke e lexuar

    Ndalohem tek te seleksionuarit tuaj fisniku-student dhe ashtu siq e imagjinoja pa filluar te lexoja fare kandidati # 1 per juve do ishe sigurisht Gimi3. Kjo me shtyn te dyshoj ne sinceritetin e votes tuaj, pa nenvlehtesuar ketu faktin qe sigurisht vota juaj eshte e lire

    Gjithmone kam menduar se "ju te dy" keni shume gjera te perbashketa, stilin e shkrimeve, perkrahje ne argumentime per njeri tjetrin dhe po ashtu verej qe perdorni te njejte IP ! Hmmmm!! Gjithesesi suksese
    Plako, IP te njejta mund te ken shum veta ne forum. Pasi jo te gjith perdoruesit e internetit kan IP reale.

  7. #87
    Kete vit njoh 2 persona qe kan punuar tejmase per Forumin Shqiptar, ato jan Clay_More dhe RaPSouL, me sa kam pare une per kta muajt e fundit tash sdi me tutje.
    Nese heshtja u ka hije te mencurve,ajo edhe me shum u ka hije budallejve

  8. #88
    Self Confidence Maska e Gimi3
    Anėtarėsuar
    24-10-2006
    Vendndodhja
    Atje ku Fati i pėrcjell Guximtarėt !
    Postime
    1,028
    Citim Postuar mė parė nga Zeri_i_Mirdites Lexo Postimin
    Tema eshte gallate fare dhe te them te drejten argetohem duke e lexuar

    Ndalohem tek te seleksionuarit tuaj fisniku-student dhe ashtu siq e imagjinoja pa filluar te lexoja fare kandidati # 1 per juve do ishe sigurisht Gimi3. Kjo me shtyn te dyshoj ne sinceritetin e votes tuaj, pa nenvlehtesuar ketu faktin qe sigurisht vota juaj eshte e lire

    Gjithmone kam menduar se "ju te dy" keni shume gjera te perbashketa, stilin e shkrimeve, perkrahje ne argumentime per njeri tjetrin dhe po ashtu verej qe perdorni te njejte IP ! Hmmmm!! Gjithesesi suksese
    Pershendetje Zeri_i_Mirdites ,

    Nese kthehemi mbrapa nga e kaluara , aty mund te verejme disa polemika qe i kemi pasur me njeri-tjetrin , mirepo une personalisht nuk mbaj xhelozi ndaj teje edhe pse ti ushqen xhelozi te madhe ndaj meje.

    Ne mesin e temave te mia te cilat ti me ke mbyllur jane edhe keto :

    1. Foto te ndryshme , shikim te kendshem ketu ishin afer 300 Wallpapers , shpeshhere anetaret e forumit shqiptar me kane derguar mesazhe private duke me thene se jane duke i shkarkuar fotot ne fjale dhe se i pelqenin pa mase.

    2. Ndertesat e larta dhe arkitektura. ketu kishte foto te bukura nga bota.

    3. Makinat e Braktisura ketu kishte nje galeri te bukur me makina te braktisura te fotografuara gjate nates.

    Zeri_i_Mirdites asnjehere nuk te kam derguar ndonje verejtje ose mesazh privat per temat te cilat me ke fshire.

    Pergjat kohes 1 vjecare sa jam ne Forumin Shqiptar kam hapur disa tema te cilat pelqeheshin nga anetaret e forumit shqiptar.

    2 tema me jane zgjedhur Kryetema :

    A eshte aborti vrasje ?

    Narkomania


    Ne mesin e temave te cilat pelqeheshin ne forum ishin edhe keto :

    A keni ju njė lidhje nė tė vertetė tė lumtur?!

    Cilat janė gjėrat mė tė bukura tė jetės ?!

    Cilat janė cilėsitė e njė "lidhjeje tė qėndrueshme"?

    Preferencat tuaja nė njė lidhje.

    Vlera ndaj vetvetes ... !

    Gjėra qe nuk i keni ditur apo nuk i keni menduar!

    Kur dashuria bėhet sėmundje?!

    Gjumi ndihmon kujtesėn

    Koha Dhe Orėt

    A mendoni se sinqeriteti i tepėrt mund t'ju dėmtojė ?!

    Si Tė Bėni Gjumė Tė Rehatshėm ?

    Molla dhe shendeti i njeriut

    Prindėrit dhe Fėmijėt

    Bota deri nė vitin 2050 do tė ketė mė shumė banorė

    Si T’i Ndihmosh Vetvetes Nė Raste Fatkeqėsie Dhe Pikėllimi

    Si Tė Marrėsh Njė Vendim Tė Qėlluar ?

    Trafikimi i Fėmijėve

    Analfabetizmi dhe ndėrprerja e shkollimit

    Depresioni dhe sėmundjet e zemrės

    Si pėrfitohen zemrat e njerėzve?

    Buzėqeshja

    Zeri_i_Mirdites:
    Ndalohem tek te seleksionuarit tuaj fisniku-student dhe ashtu siq e imagjinoja pa filluar te lexoja fare kandidati # 1 per juve do ishe sigurisht Gimi3. Kjo me shtyn te dyshoj ne sinceritetin e votes tuaj, pa nenvlehtesuar ketu faktin qe sigurisht vota juaj eshte e lire
    Zeri_i_Mirdites 1 gje duhet te kuptosh , une nuk kam hyre ketu per fame , reputacion e gjera tjera ... nese njerezit kam mendimin ndryshe nga i yti atehere prape se prape mbetet mendimi i tyre duke mos anashkaluar mendimin tend.
    Zeri_i_Mirdites:Gjithmone kam menduar se "ju te dy" keni shume gjera te perbashketa, stilin e shkrimeve, perkrahje ne argumentime per njeri tjetrin dhe po ashtu verej qe perdorni te njejte IP ! Hmmmm!! Gjithesesi suksese
    Nje dite rastesishte dola ne qytet , pergjate rruges degjova kete refren :

    "Une ket sen e kom prit shoki jem ( Zeri_i_Mirdites ) e kom dit se shqiptari ska qef tjeterkush me arrit !
    Une muj mi lexu kryt ja kom hulumtu badihava e ki se s'un um prek mu "


    Nuk e kam zakon ti imponohem shoqerise ... pergjat kohes kur une rri me shoqeri, ti rrin ne vetmi i shtrire ne toke me bicikleta sok duke pi , qashtu qysh tkom pa ne foto ,

    Zeri_i_Mirdites

    Mos u be aq mendjehapur sepse pas kesaj trute mund te bien ne toke.

    Ushtro bodybuilding nese don debate me mua , ne kete aspekt do ti ndihmoje edhe garderobes te cilen ti e vesh!


    P.S. Asnjehere nuk kam kerkuar njerezit qe te me votojne , kete duhet ta kuptosh ti Zeri_i_Mirdites si dhe te gjithe anetaret tjere , sepse te thashe edhe me heret ketu nuk jam per reputacion , nuk jam per fame !

    Ketu jam me qellim qe te hape disa tema , permes te cilave t'ju sjell dobi anetareve te forumit shqiptare ... Kupton ?!

    Mbetesh i pershendetur nga une
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Gimi3 : 05-01-2008 mė 09:23
    Fitorja Vjen Me Durim , Gėzimi Vjen Pas Dėshprimit Dhe Pas Ēdo Veshtirėsie Ka Lehtėsim .

  9. #89
    Self Confidence Maska e Gimi3
    Anėtarėsuar
    24-10-2006
    Vendndodhja
    Atje ku Fati i pėrcjell Guximtarėt !
    Postime
    1,028
    Lus anetaret e forumit shqiptare qe tash e tutje askush mos te me votoj.

    Faleminderit per Mirekuptim.


    Vota ime shkon per Zeri_i_Mirdites
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Gimi3 : 05-01-2008 mė 09:09
    Fitorja Vjen Me Durim , Gėzimi Vjen Pas Dėshprimit Dhe Pas Ēdo Veshtirėsie Ka Lehtėsim .

  10. #90
    progress Maska e BvizioN
    Anėtarėsuar
    18-03-2005
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    3,119
    Te admiroj per kurajon qe merr ne analizimin e aktivitetit vjetor qe ke bere, meriton duatrokitje te forte sikur te ishim ne auditor...per ne kete rast jemi ne virtualitet dhe e shumta qe mund te them eshte...bravo

    Nuk ish qellimi im te nenvlehtesoj kontributin tend ne forum, ne fakt une i jam referuar shkrimit te fisniku-student Votime te tilla jane qesharake por argetuese dhe kurre nuk i kam marre seriozisht, sidocofte me terhoqi vemendjen postimi te cilin citova.

    Oh.....se per pak harrova! Falemiderit per voten. Do e vendosja doren ne zemer por e kam ne tastiere.
    Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

  11. #91
    Self Confidence Maska e Gimi3
    Anėtarėsuar
    24-10-2006
    Vendndodhja
    Atje ku Fati i pėrcjell Guximtarėt !
    Postime
    1,028
    Zeri_i_Mirdites: Te admiroj per kurajon qe merr ne analizimin e aktivitetit vjetor qe ke bere, meriton duatrokitje te forte sikur te ishim ne auditor...per ne kete rast jemi ne virtualitet dhe e shumta qe mund te them eshte...bravo

    Te kuptoj ! Kjo ta mundeson permes virtualitetit te ofendosh te tjeret me lehte , duke anashkaluar shembullin tend per te tjeret si SuperModerator !

    Zeri_i_Mirdites: Nuk ish qellimi im te nenvlehtesoj kontributin tend ne forum, ne fakt une i jam referuar shkrimit te fisniku-student Votime te tilla jane qesharake por argetuese dhe kurre nuk i kam marre seriozisht, sidocofte me terhoqi vemendjen postimi te cilin citova.
    Qesharake eshte edhe menyra juaj se si mundohesh te ngritesh veten duke nenvleresuar te tjeret.


    Zeri_i_Mirdites: Oh.....se per pak harrova! Falemiderit per voten. Do e vendosja doren ne zemer por e kam ne tastiere.
    Keshtu e ka njeriu i cili ia don te miren te tjereve , une personalisht te votova per faktin se nese do te ofendoja patjeter do te shkaktonte shume polemika , pergjat kohes qe nuk votove askend atehere shume e sjellshme do te ishte te mos ofendosh te tjeret ,

    Zeri_i_Mirdites ti shpeshhere me ke ofenduar , edhe pse e meriton te te ofendoj , une nuk e meritoj te behem si ti

    Mbese me shprese se ky vit 2008 do te kete sa me pak xhelozi.

    Mbetesh i pershendetur.
    Fitorja Vjen Me Durim , Gėzimi Vjen Pas Dėshprimit Dhe Pas Ēdo Veshtirėsie Ka Lehtėsim .

  12. #92
    Restaurator Orbis Maska e Baptist
    Anėtarėsuar
    20-11-2004
    Postime
    8,690
    Sa per t'ua rifreskuar memorien disave; -kjo ishte tema:

    Citim Postuar mė parė nga engjellorja Lexo Postimin
    Cilin nga anetaret e ketij forumi mund ta quani me plot gojen anetarin e vitit 2007?

    E kam fjalen per nje anetar, postimet e te cilit te shtyjne ti lexosh... edhe nese postimet e tij te skuqin, te zverdhin, te inatosin...

    me pak fjale.... nje anetar postimet e te cilit nuk te lene indiferent...
    Pra pyetja nuk ishte -kend pelqeni me shume, kush janme miqte tuaj ne forum, me ke pajtoheni ne mendime, kush jane vendasit tuaj, me ke keni alenaca virtuale per "mbijetese ne forum", kush ju ledhaton me mire me fjale, cilit moderator keni qef ti futeni, kush perfaqson ideologjine dhe fene tuaj, etj etj etj por kend nuk e pelqeni, kush ju ben te ndiheni keq kur e lexoni te skuqeni te zverdheni e te bleroheni para se te thoni ky megjithate eshte nje shkrim me vlere dhe qenuk ju le indiferent.

    Pra kjo ishte pyetja, ndersa qeshtja nese nje person i tille mund te konsiderohet si antar i vitit eshte gje subjektive. Ajo u mbetet lexuesve.
    Aeneas Dardanus
    Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

  13. #93
    Self Confidence Maska e Gimi3
    Anėtarėsuar
    24-10-2006
    Vendndodhja
    Atje ku Fati i pėrcjell Guximtarėt !
    Postime
    1,028
    Citim Postuar mė parė nga Baptist Lexo Postimin
    Sa per t'ua rifreskuar memorien disave; -kjo ishte tema:



    Pra pyetja nuk ishte -kend pelqeni me shume, kush janme miqte tuaj ne forum, me ke pajtoheni ne mendime, kush jane vendasit tuaj, me ke keni alenaca virtuale per "mbijetese ne forum", kush ju ledhaton me mire me fjale, cilit moderator keni qef ti futeni, kush perfaqson ideologjine dhe fene tuaj, etj etj etj por kend nuk e pelqeni, kush ju ben te ndiheni keq kur e lexoni te skuqeni te zverdheni e te bleroheni para se te thoni ky megjithate eshte nje shkrim me vlere dhe qenuk ju le indiferent.

    Pra kjo ishte pyetja, ndersa qeshtja nese nje person i tille mund te konsiderohet si antar i vitit eshte gje subjektive. Ajo u mbetet lexuesve.
    Plotesisht pajtohem me ty Baptist
    Fitorja Vjen Me Durim , Gėzimi Vjen Pas Dėshprimit Dhe Pas Ēdo Veshtirėsie Ka Lehtėsim .

  14. #94
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anėtarėsuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    Nuk mund ti veqoj asnje sepse ka shum anetare te respektuar dhe qe sjellin gjithe shkrime te bukura dhe qe ja vlen me hargju kohe me i lexu
    Per mendimin tim jan disa po besoj se ka edhe shum te tjere :
    Xfile , Baptist , Darius , Davius , Gimi3 , Force-intruducer , Goldanius e shum e shum te tjere

  15. #95
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anėtarėsuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    Eshte edhe land , hyj-njeriu , alko71 , walchira etj

  16. #96
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anėtarėsuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Nė ēdo vend ku ka jetė
    Postime
    5,321
    Pa asnje dyshim vota ime shkon per Lioness. AlbaneZ, Tironcja Mistrece, Shpirt Njeriu, MiLaNiStE, derjansi, Selina, Dj-GabrieL, Loncja (Ploncja), Davius, Bejbi, Darius,Di_Ana, Bledari, shigjeta, engjellorja, Blue_Sky dhe disa te tjere qe per momentin nuk po me vijne nder mend.(Te me falni) Bisedat e mia me keta anetare ne forum kane qene shume paqesore , te frytshme dhe i kemi pranuar njeri-tjetrit gjithcka. Gjithashtu dhe shkrimet e ketyre anetareve ne forum i lexoj me deshire dhe nuk merzitem kurrsesi me ta.

    Gjithashtu kam respekt per te gjithe anetaret pa perjashtim, prandaj dhe jam pjese e ketij forumi. Uroj qe ky vit i ri te na sjelle te tjere anetare dhe te kalojme akoma me mire me njeri-tjetrin.

    Suksese te gjitheve!
    Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

  17. #97
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-07-2006
    Vendndodhja
    tirane
    Postime
    856
    Citim Postuar mė parė nga Baptist Lexo Postimin
    Sa per t'ua rifreskuar memorien disave; -kjo ishte tema:



    kush ju ben te ndiheni keq kur e lexoni te skuqeni te zverdheni e te bleroheni para se te thoni ky megjithate eshte nje shkrim me vlere dhe qenuk ju le indiferent.

    Pra kjo ishte pyetja, ndersa qeshtja nese nje person i tille mund te konsiderohet si antar i vitit eshte gje subjektive. Ajo u mbetet lexuesve.
    bravo baptist... e ke kuptuar drejt...me nje fjale kiji inatin por jepi hakun

  18. #98
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    Citim Postuar mė parė nga engjellorja Lexo Postimin
    bravo baptist... e ke kuptuar drejt...me nje fjale kiji inatin por jepi hakun
    sado te mundohesh perseri votimi ngel teper subjektiv,
    sepse mund ta them dhe keshtu une,
    qe shkrimet qe zakonisht te japin reaksione te forta, te skuqin , te zverdhin, te pelqejne, te interesojne, jane postimet e anetareve qe ke qef.
    Nese shkruan dikush qe une e njoh, e respektoj, padyshim qe do ndale dhe do e lexoj me vemendje dhe interes, perndryshe aq te ben.

  19. #99
    .... ...
    Anėtarėsuar
    30-01-2005
    Postime
    4,049
    Citim Postuar mė parė nga engjellorja Lexo Postimin
    Cilin nga anetaret e ketij forumi mund ta quani me plot gojen anetarin e vitit 2007?

    E kam fjalen per nje anetar, postimet e te cilit te shtyjne ti lexosh... edhe nese postimet e tij te skuqin, te zverdhin, te inatosin...

    me pak fjale.... nje anetar postimet e te cilit nuk te lene indiferent...
    Engjellore, ke renditur disa pasoja, ama jo te gjitha, psh: te shkrijne, te gajasin, te englendisin, rrahje ne kraharor, pushim zemre etj etj etj .

    Per temen, me faza e kam pasur gjate vitit 2007. Disa kohe, s'me zinte gjumi nqs nuk lexoja Goldanitus. Jo vetem aq, por postimet e tij i diskutonim me shoqerine jashte FSH.com. Nje shoqja ime bile (qe frekuenton forumin) per ca kohe bente be per koke te tij. E ka lene ate pune se s'para ka dale me teori te reja Goldanitus.

    Gjithashtu i perjetshem ne vite dmth mbetet Brari.

    Per ata/ato qe me kane ngjallur sensacione te tjera pervec se atyre te permendura nga engjellushja apo nga une me lart, ata/ato i kam ne defter personal .

  20. #100
    Texas Ranger Maska e Clauss
    Anėtarėsuar
    19-06-2003
    Vendndodhja
    Athens
    Postime
    1,483
    nje nga anetaret qe mua me ben te ndihem idiot eshte gimi3. sec shkruan nja dy gjera komplet mostathemsedomeshuajnepostimin. si ata tipat e marketingut qe jo vetem te thone budallalleqe me oke po presin dhe ti besosh. nga ne per ju, from an idiot to an fellow idiot. Natyrisht gimi3 me perpara vinte dhe ndonje foto e coku gelltiteshin me lehte po tani i ka prere fotot e na ngelen ne fyt.
    gjithashtu, ne nje krize zilie dhe sinqeriteti me lejoni te them qe: kur te bene dhe ty moderator o mavri personalisht kerkoj te me bejne te pakten gjeneral te flotes dhe komandant te armates se 3 jugore. shpresoj qe kerkesa ime te merret parasysh.

    jam i sigurt qe gimi3 nuk do ta keqkuptoje kete mini-kritike. lol
    pershendetje. respekte. mbec i pershendetur. shaken not stirred.
    You were meant for me. Perhaps as a punishment.

Faqja 5 prej 9 FillimFillim ... 34567 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •