Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 85
  1. #41
    i/e regjistruar Maska e Vdekja
    Anëtarësuar
    20-06-2007
    Postime
    268
    Qe te mos shohin pertej hundes se vete !!

  2. #42
    i/e regjistruar Maska e Glamorous
    Anëtarësuar
    31-03-2005
    Vendndodhja
    Pak ne Qiell me Engjejt... Pak ne Toke me Djajt.. Kryesisht ne Zemer me Veten!
    Postime
    354
    Hey Njerez beni paqe! po flasim nuk po ziemi, po diskutojme...
    Mos i merrni gjerat personale! kushdo ka te drejte te shprehe mendimin e tij/saj.
    Flm!
    Puthja eshte ushqimi i zemres...

  3. #43
    Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
    Anëtarësuar
    29-05-2004
    Postime
    2,300
    Citim Postuar më parë nga Lioness Lexo Postimin
    hallall ene femres qe thote djalin e dua me pune, me shkolle, me leke e rehat, e te me coje per muaj mjalti sa here te me shkoj mendja.
    Diversitet, larmi, ene tolerance .
    Hallall-hallall(dyfish)! S'do kalojme jeten me pabukesa
    Ndryshuar për herë të fundit nga Blue_sky : 20-12-2007 më 20:54
    Kam vetem nje limit: qiellin!

  4. #44
    .... ...
    Anëtarësuar
    30-01-2005
    Postime
    4,049
    Citim Postuar më parë nga diana
    Me duket se kete thashe edhe une po te lexosh me siper...
    Ka edhe meshkuj edhe femra qe jane materialiste.
    Nqs ty nuk te ben pershtypje kur thuhet qe gjithe femrat shiten dhe blihen,me vjen keq po une per vete nuk jam dakort dhe nuk e kuptoj ku ishte e keqja e fjaleve te mia!

    Oj cuc, une s'kam komplekse, keshtu qe nqs dikush mendon qe te gjitha femrat shiten dhe blihen atehere do t'i pergjigjesha: "Every man has his price". (Shprehje shume e njohur, eshte bere film, libra etj .)

    Sic thashe me lart, me qetesi lol, jemi ene ne prag festash.

  5. #45
    Citim Postuar më parë nga Lioness Lexo Postimin
    Oj cuc, une s'kam komplekse, keshtu qe nqs dikush mendon qe te gjitha femrat shiten dhe blihen atehere do t'i pergjigjesha: "Every man has his price". (Shprehje shume e njohur, eshte bere film, libra etj .)

    Sic thashe me lart, me qetesi lol, jemi ene ne prag festash.
    Eshte si puna e nje barsalete kjo o Lioness.

    E pyesin njerin i thone:

    Per 1 mij dollare do beheshe homo?
    Jo i thote ai
    Per 3 mij dollare do beheshe homo?
    Jo prap i thote ai
    Po per 100 Milion dollare do beheshe homo?
    Patjeter i thote ai.


    Dmth rendesi ka se sa lek i ofron, pa per homo edhe lesbike mund te behen te gjithe, ja kjo eshte edhe ideja e lekut, sepse leku mund te bleje gjithcka. Edhe un se kisha me ofendim me ate DIANA po ajo se pse nxehet nje dreq e merr vesh.

    Jam dakord edhe me ate qe thua, qe nje femer normale qe do kerkoje kte ate edhe ate tjetren.. fundja mashkulli duhet te jete ne gjendje tja plotesoje, por prap edhe kjo u prit keq nga moderatorja ne fjale.

    Nejse, diskutim te kendshem

  6. #46
    .... ...
    Anëtarësuar
    30-01-2005
    Postime
    4,049
    Citim Postuar më parë nga Morning star Lexo Postimin
    Eshte si puna e nje barsalete kjo o Lioness.

    E pyesin njerin i thone:

    Per 1 mij dollare do beheshe homo?
    Jo i thote ai
    Per 3 mij dollare do beheshe homo?
    Jo prap i thote ai
    Po per 100 Milion dollare do beheshe homo?
    Patjeter i thote ai.


    Dmth rendesi ka se sa lek i ofron, pa per homo edhe lesbike mund te behen te gjithe, ja kjo eshte edhe ideja e lekut, sepse leku mund te bleje gjithcka. Edhe un se kisha me ofendim me ate DIANA po ajo se pse nxehet nje dreq e merr vesh.

    Jam dakord edhe me ate qe thua, qe nje femer normale qe do kerkoje kte ate edhe ate tjetren.. fundja mashkulli duhet te jete ne gjendje tja plotesoje, por prap edhe kjo u prit keq nga moderatorja ne fjale.

    Nejse, diskutim te kendshem
    Vallai bilai, qe qafsha pulat e komshiut, per 100 milion dollare dhe Shakiren, ne mdyshje jam .

    PS: Nga cdo sherr virtual, vijne ene te qeshura virtuale . Morali i temes lol.

  7. #47
    chacha Maska e diviner
    Anëtarësuar
    31-01-2007
    Vendndodhja
    Dibra F*** City ; Dibra e Madhe
    Postime
    353
    Une Dua Prej Femres: Qe Se Pari Te Jemi Shoke Te Mire,
    Gjithe Te MirAt Vine Vete Po Te Jemi Shoke

  8. #48
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379
    Citim Postuar më parë nga Morning star Lexo Postimin


    Jo ma trego.

    Xhuxhu je unik
    kishte humb dhija ne pyll, dhe baba kishte qit cuant me e gjet. Pasi dhija u gjet nga ramazani, dhe u thirr qe dhija u gjet, sala i vogel s'po kthehej qe s'po kthej ne shpi. ca po ben i therren vllazrit? po kerkoj dhine, po hajde se u gjet. Jo thonte sala do e kerkoj, sa ta gjej. kshu qe i that tata Ramazanit, lshoje dhine qe ta gjej sala, do do dalim te kerkojme salen pastaj ne vend te dhise

    p.s

    ja car kerkojne djemte, dhine e humbur!
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  9. #49
    … ßriläntě … ΅ Ø λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anëtarësuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar më parë nga diviner Lexo Postimin
    Une Dua Prej Femres: Qe Se Pari Te Jemi Shoke Te Mire,
    Gjithe Te MirAt Vine Vete Po Te Jemi Shoke
    Shume dakort me ty. Nqs dy njeres jane shoke mund te jene krahu i njeri tjetrit kudo e kurdo.Zemra mbeshtet zemren dhe lindin ndjenja te vecana (sigurisht jo gjithmone)
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  10. #50
    Larguar Maska e lone_star
    Anëtarësuar
    13-08-2003
    Vendndodhja
    Houston, TX
    Postime
    222
    Meshkujt kerkojne:

    1. Dashuri dhe dhembshuri qe te perkujton ate te nenes tende.
    2. Nje perqafim te ngrohte.
    3. Mbeshtetje ne cdo situate.

    Po sidomos kerkojne qe te mos u mohohet seksi pasi ju eshte premtuar, pasi jane rruajtur edhe aty ku s'te mberrin dora, lare mire e mire per 1 ore (duke u kujdesur qe te mos kete asgje te vrima e kerthizes), parfumosur dhe veshur mbathje te pastra. Kjo eshte dicka qe shkakton acarim te paimagjinueshem aq sa per nje moment ajo femer shnderrohet ne nje Hitler ose Stalin te urryer (pa mustaqet vec)....

    C'ti besh qe eshte dashuria ne mes.

    Ja kaq pak kerkojme ne djemte dhe ne shkembim japim zemren dhe tere boten...
    Ndryshuar për herë të fundit nga DI_ANA : 21-12-2007 më 08:21
    E ardhmja e burrit tend varet nga ty Sibora, sa me afer meje ti aq me afer dikasterit burri yt....

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anëtarësuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    Nje partnere te denje per mua...Se kam pasur goxha po der tani,asnje s'me eshte dukur e duhura!

    Kaq dua une personalisht,mos po kerkoje shume?
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  12. #52
    Carpe Vinum Maska e Zombi
    Anëtarësuar
    27-08-2007
    Vendndodhja
    Postime
    1,035
    Nje grua dhe nje te dashur, te tjerat sjan me rendesi!
    • The rest is silence.


  13. #53
    i/e regjistruar Maska e vesaaa
    Anëtarësuar
    25-02-2007
    Vendndodhja
    U.K. London
    Postime
    27
    djemt duan ... ti lidh me pranga ... vetem se nuk kam per te gjithe

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e BaBa
    Anëtarësuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Facebook.com/BabaAlbanian
    Postime
    4,061
    un dua i dopje raki tani , ka nai vajze ktu qe te na sherbej
    Dhe kau i mirë po s'e ngacmove, s'tërheq në brazdë.

  15. #55
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anëtarësuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    Citim Postuar më parë nga vesaaa Lexo Postimin
    djemt duan ... ti lidh me pranga ... vetem se nuk kam per te gjithe
    Kamzhikun e ke me vete?
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  16. #56
    Morning Star ... ke pjese te postimit more si kompliment ti se kete nuk e kuptova une?

    Faleminderit per komplimentat, por kjo eshte e verteta.

    Sepse djemt duan Pushtet qe te arrijn te kene femra te bukura
    Duan para qe te bejn pervete femrat e bukura
    Duan femra si perfundim
    dmth cdo gje behet per ju, se fundja ne si me lek si pa leke, sna e ndjen shume, ama per te krijuar mundesite qe nje femer te rrije me nje mashkull, duhet te keshe kushtet.
    Sepse per "ju" materialistet na duhen leket, se nuk shkojme te punojm te thyejm shpinen 18 ore ne pune sepse na pelqen, por shkojme per juve, sepse Ju jeni materialiste, edhe neve duhet te plotesojme deshirat e juaja.
    Kuptove se pse na duhen leket edhe pushteti ??
    Per "NE" materialistet, ti nuk ke pse leviz as gishtin e vogel, nuk ke pse punon as nga 18 ore ne dite, asnje femer nuk ka nevoje qe ta marresh ti per dore, ti krijosh kushtet, se tek e fundit si ti si ajo mbani koken tuaj mbi shpatullat tuaja, kshuqe paret e tua nuk i hyjne ne xhep asaj, kur nuk te shef as 5 minuta ne dite ... mqs ti punon nga 18 ore, dhe kuptohet qe kur shkon ne shpi nuk te shkon nder mend per gje tjeter vecse gjumit (se je i lodhur).

    Pastaj me thuaj ti nqs keto kushtet qe ne materialistet dashkemi nuk jane njelloj me ato qe ju te "kulluarit" doni ... a nuk do ti nje shtepi te ngrohte, ku te rrisesh nje familje te shendoshe, ku femijet e tu mos te rriten ndryshe nga te tjeret, dhe ne te njejten kohe te mos kene me shume se c'duhet se pastaj nuk ua dine vleren (se ka ikur koha kur vlente te thoje shprehjen: dy te dashuruar jetojne edhe ne nje kasolle ... kur vjen dimri fillon te pikoje catia pastaj, fatkeqesisht).

    Ca te ben te mendosh ty, se vetem ti, dhe jo ajo, keni detyren te krijoni kushtet e pershtatshme per te jetuar bashke. Pse ajo nuk ka dy duart kshu. dhe nuk i ka dhen zoti aftesi per te punuar, per tu edukuar. Dhe mos me thuaj qe je nga ata tipat qe mbasi te martohen e mbyllin nusen ne shpi (nga fanatizmi i tepruar), dhe pastaj vjen e thote se vetem djemte punojne dhe vajzat rrine ne shpi dhe shpenzojne paret e tyre.

  17. #57
    Citim Postuar më parë nga angel_ j Lexo Postimin
    Morning Star ... ke pjese te postimit more si kompliment ti se kete nuk e kuptova une?



    Per "NE" materialistet, ti nuk ke pse leviz as gishtin e vogel, nuk ke pse punon as nga 18 ore ne dite, asnje femer nuk ka nevoje qe ta marresh ti per dore, ti krijosh kushtet, se tek e fundit si ti si ajo mbani koken tuaj mbi shpatullat tuaja, kshuqe paret e tua nuk i hyjne ne xhep asaj, kur nuk te shef as 5 minuta ne dite ... mqs ti punon nga 18 ore, dhe kuptohet qe kur shkon ne shpi nuk te shkon nder mend per gje tjeter vecse gjumit (se je i lodhur).

    Pastaj me thuaj ti nqs keto kushtet qe ne materialistet dashkemi nuk jane njelloj me ato qe ju te "kulluarit" doni ... a nuk do ti nje shtepi te ngrohte, ku te rrisesh nje familje te shendoshe, ku femijet e tu mos te rriten ndryshe nga te tjeret, dhe ne te njejten kohe te mos kene me shume se c'duhet se pastaj nuk ua dine vleren (se ka ikur koha kur vlente te thoje shprehjen: dy te dashuruar jetojne edhe ne nje kasolle ... kur vjen dimri fillon te pikoje catia pastaj, fatkeqesisht).

    Ca te ben te mendosh ty, se vetem ti, dhe jo ajo, keni detyren te krijoni kushtet e pershtatshme per te jetuar bashke. Pse ajo nuk ka dy duart kshu. dhe nuk i ka dhen zoti aftesi per te punuar, per tu edukuar. Dhe mos me thuaj qe je nga ata tipat qe mbasi te martohen e mbyllin nusen ne shpi (nga fanatizmi i tepruar), dhe pastaj vjen e thote se vetem djemte punojne dhe vajzat rrine ne shpi dhe shpenzojne paret e tyre.


    Po edhe pastaj, pasi i torturoj, i haj avash avash.

    Spo flasim per mua per ty ktu angel, mos mi drejto kaq personale postimet. Thnx

  18. #58
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anëtarësuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Në çdo vend ku ka jetë
    Postime
    5,321
    Djemte duan karriere, para, pushtet dhe nje femer qe ti respektoje dhe te jete e gatshme tu fale gjithçka.

    Nga ana tjeter, kur kerkesat e djemve plotesohen nga partneret e tyre, te jeni te sigurt, dhe djemte jane po aq doreleshuar kundrejt tyre. (Jo vetem nga ana ekonomike, mos u keqkuptoni)
    Për inad të Djallit dhe Shqyptarëvet, Zoti ka me mbajtë Shqypninë më kambë me nder e me lumni

  19. #59
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    17-10-2007
    Vendndodhja
    Ne Mesfush!!
    Postime
    387
    Citim Postuar më parë nga vesaaa Lexo Postimin
    djemt duan ... ti lidh me pranga ... vetem se nuk kam per te gjithe
    Oj Vessa mos mos ...rrespektoje pak Mashkullin:

  20. #60
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,261
    cfare duan djemt? sigurisht smund ti fusim te gjithe ne te njejtin thes
    por do thoja se:
    1) te pijn bire te diskutojn/lozin/shikojn sporte me shoket ( 70%)
    2) te ken ushqimin gati (30%)

    Keto permbledhin ato qe thashe me siper
    Ndryshuar për herë të fundit nga DI_ANA : 22-12-2007 më 02:58
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Pierre-Pandeli Simsia
    Nga artisti. në forumin Shkrimtarë shqiptarë
    Përgjigje: 21
    Postimi i Fundit: 02-06-2010, 01:44
  2. Ja kush i ka vrare djemte e Vlores
    Nga PORTI_05 në forumin Problematika shqiptare
    Përgjigje: 102
    Postimi i Fundit: 25-08-2007, 11:25
  3. Vllezerit Bluz Skripti ne Shqip.
    Nga Antitrup në forumin Kinematografia dhe televizioni
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 23-08-2005, 17:57
  4. Me 10 djemtë që duan të braktisin drogën
    Nga Enri në forumin Aktualitete shoqërore
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 14-07-2003, 16:58
  5. Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 20-06-2003, 23:02

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •