Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 85
  1. #21
    Ngelem unë! Maska e DI_ANA
    Anëtarësuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Citim Postuar më parë nga angel_ j Lexo Postimin
    Ja ku na dolen dhe keta materialistat e shekullit ne, qe ngelen duke then gocat e kan mendjen ke leku e te gjerat materiale

    angel_j..

    Materializmi nuk ka gjini dhe eshte te te dyja palet,po lere ça thone qe jane vetem femrat te tilla!
    Shume pergjigje negative deri tani...pervec Gimit.
    Vetem pergjigje maçiste....lek,pushtet, femra....
    Paska humbur vlera e pasionit dhe e ndjenjave!
    "Carpe Diem"

  2. #22
    Feniks. Maska e niktironci
    Anëtarësuar
    25-03-2007
    Vendndodhja
    Aty ku jetohet.
    Postime
    337
    1-Sinqeritet.
    2-respekt.
    Sigurisht reciprok.

  3. #23
    Citim Postuar më parë nga DI_ANA Lexo Postimin
    angel_j..
    Materializmi nuk ka gjini dhe eshte te te dyja palet,po lere ça thone qe jane vetem femrat te tilla!
    E di e di, po me vjen per te qeshur me ca ketu, qe kur flasin tek tema "Cfare duan femrat" mbaruan duke then qe femrat jan materialiste, e tani e thon sikur ta ken per lavderim qe duan pare, pushtet, femra ... shum pak dashkan nga jeta, shum njerez te ceket ne pergjithesi, te rralle jan te vecantet.
    Ndryshuar për herë të fundit nga DI_ANA : 20-12-2007 më 18:12

  4. #24
    Citim Postuar më parë nga angel_ j Lexo Postimin
    E di e di, po me vjen per te qeshur me ca ketu, qe kur flasin tek tema "Cfare duan femrat" mbaruan duke then qe femrat jan materialiste, e tani e thon sikur ta ken per lavderim qe duan pare, pushtet, femra ... shum pak dashkan nga jeta, shum njerez te ceket ne pergjithesi, te rralle jan te vecantet.
    Faleminderit per komplimentat, por kjo eshte e verteta.

    Sepse djemt duan Pushtet qe te arrijn te kene femra te bukura
    Duan para qe te bejn pervete femrat e bukura
    Duan femra si perfundim

    dmth cdo gje behet per ju, se fundja ne si me lek si pa leke, sna e ndjen shume, ama per te krijuar mundesite qe nje femer te rrije me nje mashkull, duhet te keshe kushtet.

    Sepse per "ju" materialistet na duhen leket, se nuk shkojme te punojm te thyejm shpinen 18 ore ne pune sepse na pelqen, por shkojme per juve, sepse Ju jeni materialiste, edhe neve duhet te plotesojme deshirat e juaja.

    Kuptove se pse na duhen leket edhe pushteti ??
    Ndryshuar për herë të fundit nga DI_ANA : 20-12-2007 më 18:12

  5. #25
    Ngelem unë! Maska e DI_ANA
    Anëtarësuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Sepse djemt duan Pushtet qe te arrijn te kene femra te bukura
    Duan para qe te bejn pervete femrat e bukura
    Duan femra si perfundim
    .....Dmth ju vetem te paraja e shikoni fuqine,aq te forte jeni sa nenvleftesoni veten tuaj per te qene te zote te zini nje femer te bukur dhe si perfundim e blini!!

    dmth cdo gje behet per ju, se fundja ne si me lek si pa leke, sna e ndjen shume, ama per te krijuar mundesite qe nje femer te rrije me nje mashkull, duhet te keshe kushtet
    Cdo gje e beni ju per veten tuaj dhe jo per femrat,sepse ju qe te quani veten burra ju duhet te kini leke,kushtet i kerkoni per pushtet por per egon tuaj dhe jo per femren!

    Sepse per "ju" materialistet na duhen leket, se nuk shkojme te punojm te thyejm shpinen 18 ore ne pune sepse na pelqen, por shkojme per juve, sepse Ju jeni materialiste, edhe neve duhet te plotesojme deshirat e juaja.
    Femrat qenkan materialiste dhe ju ju vikeni sipas avazit....po pse vetem meshkujt na zoterojne lekun keshtu?!Dashuria dhe ndjenja nuk blihen,ju blini qejfin tuaj,por smund te blini kurre nje person femer!

    Kuptove se pse na duhen leket edhe pushteti
    Shyqyr qe nuk mendojne te gjithe meshkujt keshtu se do na kishte marre lumi dhe ferri bashke!
    "Carpe Diem"

  6. #26
    Per Di_ANA


    .....Dmth ju vetem te paraja e shikoni fuqine,aq te forte jeni sa nenvleftesoni veten tuaj per te qene te zote te zini nje femer te bukur dhe si perfundim e blini!!
    Sepse femrat ne kte kohe vetem mund ti bleshe, se femrat shohin kush ka me shume leke edhe pasuri, edhe normale qe jeni ne shitje, kshu qe me i pasuri ju blen.

    Cdo gje e beni ju per veten tuaj dhe jo per femrat,sepse ju qe te quani veten burra ju duhet te kini leke,kushtet i kerkoni per pushtet por per egon tuaj dhe jo per femren!
    Per egon time, un rri jetoj normal.. skam nevoje per bizhuteri, edhe gjera te shtrenjta personalisht. Ama kto duhet tja blej nje femre, sepse ndryshe ajo te iken me tjetrin me te pasur.. lerini ndjenjat se nuk njihni ndjenja ju, ndjenja juaj eshte $

    Femrat qenkan materialiste dhe ju ju vikeni sipas avazit....po pse vetem meshkujt na zoterojne lekun keshtu?!Dashuria dhe ndjenja nuk blihen,ju blini qejfin tuaj,por smund te blini kurre nje person femer!
    Ti si femer qe je, sikur e vinte tani Bill Gates edhe te thonte hajde martohemi bashke, cila do ishte pergjigja jote??

    Mos thuaj JO, se do qeshja me lot.. lol

    Shyqyr qe nuk mendojne te gjithe meshk
    ujt keshtu se do na kishte marre lumi dhe ferri bashke!
    LOL eshte gje e madhe kjo, se te kishim te gjith mendjen njelloj, ishalla sdo kishim mendjen e xhorxh bushit qe e ka vetem per lufte, shpresoj te kishim ate te casanoves qe e ka mendjen per dashuri. lol

  7. #27
    Pasioni për shkencën Maska e Erlebnisse
    Anëtarësuar
    06-12-2007
    Postime
    3,438
    Djemte kane te njejtat kerkesa me vajzat vetem se i kane ne katror!
    Ah po duan edhe kohe me teper per veten e tyre, per te luajtur playstation, futboll e qefe te tjera me rradhe.
    Nejse ne shumicen e rasteve djem e vajza (si njerez qe jemi) shume e shume kerkesa kemi

  8. #28
    DOTT. SKUTHI Maska e SKUTHI
    Anëtarësuar
    17-10-2005
    Vendndodhja
    It's not your business....
    Postime
    460
    Fakti qe vetem dy femra i kundershtojne keto gjera qe themi ne, eshte vetem nje perjashtim qe konfermon rregullen... Filosofia deri tani e parashtruar nga shumica e meshkujve, eshte ajo e sakta me duket.. Sa keq per ju vajzat e mbara...
    EVERYBODY'S BUSINESS IS NOBODY'S BUSINESS

  9. #29
    i/e regjistruar Maska e Glamorous
    Anëtarësuar
    31-03-2005
    Vendndodhja
    Pak ne Qiell me Engjejt... Pak ne Toke me Djajt.. Kryesisht ne Zemer me Veten!
    Postime
    354
    Djemte duan te kene gjithmon ata te drejte, e te jene ata qe te "urdherojne"...
    Duan te jene te vetmit per te dashurat e tyre, dhe pse vet rrallehere mund te jene vetem per te dashuren (pra e dashura duhet ta ndaje edhe me nje femer tjeter te dashurin e saj).
    Jane te cmendur mbas eksperiencave e te reja, e akoma me shume mbas atyre ekstreme...
    Jane te paduruar, dhe nga padurimi perfundojne duke e bere gjithcka me forece (dhune)
    Jane te pangopur

    P.S
    Kur te me kujtohen gjera te tjera do shkruaj prap
    Puthja eshte ushqimi i zemres...

  10. #30
    Made_In_Gallata Maska e Angjelini
    Anëtarësuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Tu Gjujt
    Postime
    473
    Citim Postuar më parë nga theodora* Lexo Postimin
    URIME PER TEMEN

    djemte duan nje dajak te mire qe tju vijne mendte
    se cfar do te themi ne atyre nga njeri vesh i hyn e nga tjetri ju delen



    Dajakut nga femra si them jo une nuk kundershtoj fare hahah .... pse cdo gje monopol!!!!
    Futja kot

  11. #31
    Made_In_Gallata Maska e Angjelini
    Anëtarësuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Tu Gjujt
    Postime
    473

    :)

    Citim Postuar më parë nga angel_ j Lexo Postimin
    Mqs e kemi nje teme te tille per vajzat, ku jo vetem ato kan then cfare duan, po dhe djemte kan arritur te lexojne deri diku mendjen e tyre, te shohim tani se cfare duan djemte, cfare presin ata nga vetja, nga jeta, nga njerezit qe i rrethojne?

    Cfare duan djemte ...?

    Urime per temen

    Cfar dua nga vetja _ Dua te jem ai qe jam vetvetja, mos te them vetem fjal por te kem vepra!

    Cfar dua nga jeta!_ Te jem sa me i sukseshem sic do cdo njeri

    Cfar dua Nga njerzit qe me rrethjone _ Dashurine_ Shoqerine_ Dhe_Sinqeritetin _etj etje__Te marr ate qe jap pak a shume
    Futja kot

  12. #32
    At'qivia Maska e Flori
    Anëtarësuar
    12-03-2004
    Vendndodhja
    Tiranë, Albania
    Postime
    2,551
    Citim Postuar më parë nga angel_ j Lexo Postimin
    Ja ku na dolen dhe keta materialistat e shekullit ne, qe ngelen duke then gocat e kan mendjen ke leku e te gjerat materiale
    po normalisht qe dhe djemte do duan lek se femrat materialiste jan qe jan, po nuk paten lek djemt me ca do i mbajn dashnoret gjall ?
    Femra ne Sex:
    Akmerikanka: o yes o yes
    Gjermanja: ja gut ja gut
    Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

  13. #33
    Ngelem unë! Maska e DI_ANA
    Anëtarësuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Sepse femrat ne kte kohe vetem mund ti bleshe, se femrat shohin kush ka me shume leke edhe pasuri, edhe normale qe jeni ne shitje, kshu qe me i pasuri ju blen.
    Jo te gjitha mund ti blesh....ti po ofendon ketu,ne nuk jemi prostituta qe blihemi dhe shitemi!



    Per egon time, un rri jetoj normal.. skam nevoje per bizhuteri, edhe gjera te shtrenjta personalisht. Ama kto duhet tja blej nje femre, sepse ndryshe ajo te iken me tjetrin me te pasur.. lerini ndjenjat se nuk njihni ndjenja ju, ndjenja juaj eshte $
    Ste ka kerkuar njeri bizhuteri ty dhe i kemi mundesite per ti blere vete.Prape po vazhdon te ofendosh!!



    LOL eshte gje e madhe kjo, se te kishim te gjith mendjen njelloj, ishalla sdo kishim mendjen e xhorxh bushit qe e ka vetem per lufte, shpresoj te kishim ate te casanoves qe e ka mendjen per dashuri. lol
    Ti do jesh zhgenjyer me siguri,po mos na fut te gjithave ne nje thes....ka edhe femra te pavarura dhe ka edhe meshkuj te varur nga ato,dhe anasjelltas!
    Ndryshuar për herë të fundit nga DI_ANA : 20-12-2007 më 22:01
    "Carpe Diem"

  14. #34
    Citim Postuar më parë nga Apollyon Lexo Postimin
    Djemt skan shume kerkesa, menjen vetem se seksi e kan. lol
    seksin mund ta bejm qdo dit po duhet ta kqyrim partnerin edhe mos thuaj vetem ate se tani vajzat na japen at edhe tjera gjera joo ma mir thuaj ne duam qdo gje

  15. #35
    i/e larguar
    Anëtarësuar
    09-11-2005
    Vendndodhja
    France ...
    Postime
    6,159
    Djemte shum duan , po sa marrin pa ???

  16. #36
    .... ...
    Anëtarësuar
    30-01-2005
    Postime
    4,049
    LOL, po lexoja me endje temen, kur e shoh qe u pergjysmua .

    Epo sa seriozisht i merrni keto gjera, ju qofshi lol.

    Per temen:
    Cfare kerkojne djemte?
    -Vdesin per nje cike magazine .

    Cfare kerkojne thote, ate/ato qe kerkojne dhe femrat. Mos shkruani lista te gjata kot, I don't think Santa reads the forum .

  17. #37
    Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
    Anëtarësuar
    29-05-2004
    Postime
    2,300
    Dashuri.
    Ngrohtesi fizike dhe emocionale.
    Kuptim.
    Besnikeri...

    te njejtat gjera qe duan dhe femrat.

    Morning star, mos u merzit ylli S'ja vlen.
    Kam vetem nje limit: qiellin!

  18. #38
    i/e larguar Maska e Homza
    Anëtarësuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Citim Postuar më parë nga DI_ANA Lexo Postimin
    angel_j..

    Materializmi nuk ka gjini dhe eshte te te dyja palet,po lere ça thone qe jane vetem femrat te tilla!
    Shume pergjigje negative deri tani...pervec Gimit.
    Vetem pergjigje maçiste....lek,pushtet, femra....
    Paska humbur vlera e pasionit dhe e ndjenjave!
    Di Ana, po ashtu lypi vetem une mer, une jam pasionist edhe jom i ndjeshem, kta tjeret jan kafshe e bisha


    Ty po te pys si nje person i pjekur nga jeta, ca sipas teje kerkojne djemt tek nje marrdhenie pune apo dashurie? perpos lekve e fmive kopila?

  19. #39
    .... ...
    Anëtarësuar
    30-01-2005
    Postime
    4,049
    Hallall femres qe thote dua te jem bareshe ne maje te malit me te dashurin tim, hallall ene femres qe thote djalin e dua me pune, me shkolle, me leke e rehat, e te me coje per muaj mjalti sa here te me shkoj mendja.
    Diversitet, larmi, ene tolerance .
    Ndryshuar për herë të fundit nga DI_ANA : 21-12-2007 më 10:25

  20. #40
    i/e larguar Maska e Homza
    Anëtarësuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Citim Postuar më parë nga WALCHIRIA Lexo Postimin
    Djemte shum duan , po sa marrin pa ???
    Shum thojne vetem ato qe jan dorshtrenguta.


    bonu ak me dor leshut re, se jeta te vjen me me pak vale kshu. lol

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Pierre-Pandeli Simsia
    Nga artisti. në forumin Shkrimtarë shqiptarë
    Përgjigje: 21
    Postimi i Fundit: 02-06-2010, 01:44
  2. Ja kush i ka vrare djemte e Vlores
    Nga PORTI_05 në forumin Problematika shqiptare
    Përgjigje: 102
    Postimi i Fundit: 25-08-2007, 11:25
  3. Vllezerit Bluz Skripti ne Shqip.
    Nga Antitrup në forumin Kinematografia dhe televizioni
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 23-08-2005, 17:57
  4. Me 10 djemtë që duan të braktisin drogën
    Nga Enri në forumin Aktualitete shoqërore
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 14-07-2003, 16:58
  5. Përgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 20-06-2003, 23:02

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •