Close

Rezultati i Sondazhit: Frutat qe ju konsumoni me shume cilat jan !?!?

Votues
58. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Pjeshka

  16 27.59%
 • Dardha

  1 1.72%
 • Rrushi

  3 5.17%
 • Qershia

  6 10.34%
 • Molla

  13 22.41%
 • Shega

  2 3.45%
 • Ftoi

  3 5.17%
 • kumbull

  0 0%
 • Portokall

  4 6.90%
 • Manderin, etj....

  10 17.24%
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 59
 1. #-19
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  35
  Postime
  4,063

  Frutat qe ju konsumoni me shume cilat jan !?!?

  Pershendetje Antar`e!!!


  Frutat qe ju konsumoni me shume cilat jan !?!?  pa fruta nuk shtyhet apo jo ste le nepsi iher


  Apo seshte dhe ne prag te festave tani cdo familje nuk rri dot pa fruta .

  shnet.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BaBa : 15-12-2007 mė 19:31
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 2. #-18
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  28
  Postime
  437
  Mandarina me pelqen shum

 3. #-17
  i/e regjistruar Maska e LeNNoN
  Anėtarėsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Bucharest
  Mosha
  32
  Postime
  360
  pjeshken e paske ven te paren :P hallall

  pjeshkat i kemi qef shum ne
  You don't lead by hitting people over the head-that's assault, not leadership.

 4. #-16
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464
  Mollat i konsumoj shpesh dhe ne sasi te medha.

  Gjithashtu konsumoj edhe ananas tejmase.
  Sui generis

 5. #-15
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,599
  Mandarinat edhe hurmat.
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 6. #-14
  Frutat ne pergjithesi i kam qef, po ama per te tharta vdessssssss ... nga lista ketu do vecoja sheget ... me kujton kohen kur isha ne gjimnaz, me te ardhur nga shkolla ... kishim nje peme shege ne shpi, dhe atje e mbaja frymen direkt, me e pakta qe haja ishin 3-4, pastaj lodhesha duke i pastruar lere me qe te beheshin dhe gishtat te verdhe.

 7. #-13
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  14-11-2007
  Vendndodhja
  ne kabul tu bo plazh
  Postime
  784
  pjeshkat me gjith kuptimin e tyre(te gjitha llojet)

 8. #-12
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,671
  Vere dhe opsionin te gjitha, se une te gjitha i konsumoj pa dallime.

 9. #-11
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Anėtarėsuar
  30-08-2005
  Mosha
  45
  Postime
  1,491
  une kam nja tre vjet qe kur ha fruta (keto te lartpermendura) me ha gryka dhe me han buzet. jam alergjike.
  Ananas po ha vetem kohet e fundit dhe ndonje banane.
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

 10. #-10
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102
  Me Qenė Se Tė Gjitha I Konsumoj Pa Dallime , Njė Dallim Tė Vogėl Nga Kėto Tjerat Ėshtė Molla , Atė E Konsumoj Pakės Mė Shum

 11. #-9
  i/e regjistruar Maska e linda2
  Anėtarėsuar
  04-12-2007
  Postime
  46
  ftoi me pelqen me shummmmmm

 12. #-8
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,450
  nejse mua me pelqejne shume qershijat per vete, edhe sheget se jemi edhe ne stinen e sheges tashme. Sidoqofte frutat ne pergjithesi jane te mira, edhe se une nuk para ha, mbase ngaqe harrohem apo mbase ngaqe nuk e di as vete arsyen.

 13. #-7
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277
  mua me pelqejne ftonjte dhe qershiat

 14. #-6
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,484
  konsumoni??? hahaha konsumoni fruta???
  ndryshojeni titullin se lame nam. "frutat qe konsumoni"?? ok, thame te flasim njecik me sexy, ndonje latinishte ndonje fjale intelektualiste vecanerisht kur eshte ndonje p.. rrotull po "frutat qe konsumoni"?? cfare gjuhe e thate, si gjuhe politikanesh ose gjuhe televizori. seriozisht nga pjesemarresit e temes ka perdorur njeri fjalen "konsumoj" bashke me fjalen "fruta" ne te njejten fjali ne kete kuptim??? tragjike!

  ftonjte, sheget, mollet, qershite. mandarinat. bile kohet e fundit me pelqejne shume dhe kurabijet dhe pizza.
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 15. #-5
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  35
  Postime
  4,063
  Citim Postuar mė parė nga Clauss Lexo Postimin
  konsumoni??? hahaha konsumoni fruta???
  ndryshojeni titullin se lame nam. "frutat qe konsumoni"?? ok, thame te flasim njecik me sexy, ndonje latinishte ndonje fjale intelektualiste vecanerisht kur eshte ndonje p.. rrotull po "frutat qe konsumoni"?? cfare gjuhe e thate, si gjuhe politikanesh ose gjuhe televizori. seriozisht nga pjesemarresit e temes ka perdorur njeri fjalen "konsumoj" bashke me fjalen "fruta" ne te njejten fjali ne kete kuptim??? tragjike!

  ftonjte, sheget, mollet, qershite. mandarinat. bile kohet e fundit me pelqejne shume dhe kurabijet dhe pizza.
  clauss si shum kritikus ti shoku  PS: mso iher kuptim e fjales nam re pastaj shkruj si tip gazetari ktu se baba se hapi temen per gazetari ketu L()L por ato shkronja qe dime ato zhgarravita

  claus qysh doje ti ta baja sa shum e hani frutin LOOL

  hahaahhaahhaha  se harrova te them i pelqej qe te gjitha frutat.


  shnet.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BaBa : 17-12-2007 mė 08:14
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 16. #-4
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,300
  Dukshem qe ato qe permenden pjeshket s'kane ku i marrin dhe enderrojne me sy hapur


  Une konsumoj shume kiwi, avocado, mandarina...
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 17. #-3
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Anėtarėsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,793
  molle jeshile edhe te verdha !!! portokalle !!! mandarina !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 18. #-2
  Shih me sy,s`jam per ty! Maska e juliana_86
  Anėtarėsuar
  21-05-2007
  Postime
  182
  Babush prap ti me fruta?!

  Ta them une...?

  Kivit.
  "T€ Šüå §hµM€ §hpļ®tļ ļM€,

  ’ŗµ'R£ Th€ ųńL„ ¤Ń€ I ń€€Š 4 TH£ WÕ®LŠ K€€P§"

 19. #-1
  ..She is so cute... Maska e jessi89
  Anėtarėsuar
  25-08-2003
  Postime
  958
  Nga lista zgjodha manderinen,por ne fakt me shume haj lule shtrydhen
  Wild and crazy can't be lazy

 20. #0
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-12-2007
  Postime
  8
  Pjeshka me pelqen shum por edhe dredhza

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Frutat mė tė shijshme
  Nga dardajan nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 137
  Postimi i Fundit: 23-03-2016, 03:47
 2. Tabela e kalorive nė 100 gr.
  Nga Mina nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 29-09-2011, 10:27
 3. A pini Duhan dhe Ƨfare lloji pini?
  Nga new-man nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 122
  Postimi i Fundit: 28-03-2011, 20:44
 4. Christina Rossetti
  Nga Antitrup nė forumin Shkrimtarė tė huaj
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 19-11-2004, 18:51
 5. Feja islame dhe martesa brenda fisit
  Nga Albo nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 14-09-2003, 05:09

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •