Close
Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 154 prej 154
 1. #141
  ♣AbSoLuT♣ Maska e [LoTi]
  Antarsuar
  25-04-2007
  Vendndodhja
  IT
  Postime
  837
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Edi-9/11, te falenderoj per videot qe ke postuar ketu ne kete tem, rruga paska dal me te vertet e persosur! Hajde cuna te nisemi per Kukes tani
  |- M Pikj Nj Pik Loti, N Frm Realiteti -|

 2. #142
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Antarsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

 3. #143
  i/e regjistruar Maska e SKIFTERI&12.05
  Antarsuar
  04-11-2007
  Postime
  424
  Faleminderit
  9
  8 falenderime n 8 postime
  edi shum flm per videot na knaqe kto dite kur jemi afer pushimeve,rruga qenka e standardeve aktuale sidomos korsia e tret e ben rrugen shum te pershtatshme per udhtime.

 4. #144
  i/e regjistruar Maska e Edi-9/11
  Antarsuar
  19-01-2009
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Tuneli Thirr - Kalimash.

 5. #145
  Pasioni pr shkencn Maska e King_Arthur
  Antarsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,429
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 5 postime


  ja dhe nje video e bere nga une
  Gjergj Kastrioti org

 6. #146
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime n 68 postime
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 7. #147
  http://www.ganoweb.com Maska e Shpirt Njeriu
  Antarsuar
  30-09-2002
  Vendndodhja
  Ne toke sepse ne HENE per fat te keq nuk arrita dot
  Postime
  1,897
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  You are the master of your fate...You are the captain of your soul...

 8. #148
  http://www.ganoweb.com Maska e Shpirt Njeriu
  Antarsuar
  30-09-2002
  Vendndodhja
  Ne toke sepse ne HENE per fat te keq nuk arrita dot
  Postime
  1,897
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  You are the master of your fate...You are the captain of your soul...

 9. #149
  http://www.ganoweb.com Maska e Shpirt Njeriu
  Antarsuar
  30-09-2002
  Vendndodhja
  Ne toke sepse ne HENE per fat te keq nuk arrita dot
  Postime
  1,897
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  You are the master of your fate...You are the captain of your soul...

 10. #150
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime n 133 postime

 11. #151
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime

  Pes plazhet m t mirat t riviers shqiptare.

  Jeta ime, mban emrin e saj..

 12. #152
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  ALBANIA - VLORA - DHERMI SUMMER 2012 - Albanian Beaches

  Jeta ime, mban emrin e saj..

 13. #153
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime

  Pr: Shqipria n video - Albania videos

  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 14. #154
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime

  Pr: Shqipria n video - Albania videos

  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678

Tema t Ngjashme

 1. Rreth Prhapjes S Islamit Ndr Shqiptart
  Nga cobra n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 20-09-2012, 15:47
 2. Enciklopedia Britanika mbi historine tone
  Nga Eni n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-10-2009, 13:32
 3. Sa prifterinj paguan Serbia dhe sa kisha nderton ajo?
  Nga _Mersin_ n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 14-04-2009, 11:03
 4. Krishterimi nder shqiptare
  Nga Anton n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-06-2008, 14:52
 5. Epiri ne lashtesi dhe sot/Epirus in ancient times and today
  Nga King_Gentius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2005, 01:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •