Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 31
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Ne Mesfush!!
  Postime
  387

  Urime Panvarsia!!!

  Kohet e fundit po e ndjej se eshte afruar Koha dhe njeheri qdo ditė e me shumė po e ndjej Aromėn (po i vie era)e Panvarsis dhe Kam pershtypjen se Panvarsia eshte qeshtje e kryer.

  Keshtu qe te nderuar forumist permes kesaj teme deshiroj qe te ma beni perhajr Pavarsin prej ketij momenti...

  P.s: Kjo ne kuader te nje Humori te mire dhe te bukur ,i cili deshiroj qe te jetė shtytes apo motivues qe te na bene me optimist per te ardhmen qe na pretė..

  Perhajr Ju qoft edhe juve....

 2. #2
  i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i! Maska e biligoa
  Anėtarėsuar
  16-08-2007
  Postime
  3,216
  Gėzuar Robėrinė!, Shqipėria ime luftarake dhe paqėsore, vend i shqiponjave dhe korbave, vendi i kontrasteve dhe ēudirave, vendi paradoksal i paradokseve!
  Pushtetarėt shqiptarė nuk ēajnė kokėn pėr ēlirimin dhe ribashkimin e Atdheut! Atyre nuk u ha palla pėr varfėrinė dhe vuajtjen e popullit! Atyre nuk u bėhet vonė pėr asgjė! Ata vetėm kujdesen pėr pasurimin dhe karrierėn e tyre politike! Kurse, mjerisht, populli ynė manipulohet lehtė, mashtrohet nė vazhdimėsi dhe votėn ua jep xhelatėve tė vet!
  Kur vėrejmė ēdo ditė sjelljen antipopullore e antikombėtare tė parlamentarėve dhe tė qeveritarėve tanė nė Tiranė, Prishtinė e Shkup, e kemi shumė tė lehtė qė tė konkludojmė se pėrse populli ynė dhe Atdheu i tij gjenden nė kėtė gjendje tė mjerueshme politike dhe ekonomike! E kuptojmė fare lehtė se pėrse nuk fituam dje, pėrse nuk fitojmė sot dhe pėrse ėshtė nė pikėpyetje qė do tė fitojmė edhe nesėr lirinė dhe ribashkimin kombėtar tė Atdheut tonė tė pushtuar!
  Pra, Urime Pavaresine
  - Gėzuar Robėrinė!, Shqipėria ime luftarake dhe paqėsore, vend i shqiponjave dhe korbave, vendi i kontrasteve dhe ēudirave, vendi paradoksal i paradokseve.
  Nese eshte e bere me dashuri, asgje nuk eshte mekat.

 3. #3
  i/e larguar Maska e Eliron
  Anėtarėsuar
  14-06-2007
  Vendndodhja
  Ne Shqiptari
  Mosha
  25
  Postime
  91
  Perhajr Edhe Juve E Ishalla E Hani Me Te Shnosh E Me Kollajllak hahahahah

 4. #4
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102
  Valla Po Shihet Qe Po I Vjen Era Pavarsi Po Ishalla Po Vjen Edhe Ajo Vet Te Dera.
  E Hongshin Me Te Shnosh Te Gjithe huauhuahuah

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Ne Mesfush!!
  Postime
  387
  Oooo Hajr Paqshi edhe ju....Qendi: me te shnosh faleminderit ahhaha.........Eliron: Me kollajllek do mundohem hahahah...Biligoa: Robėris kemi bere njet qe te ia fusim shkelėm....

 6. #6
  me 40 hajdutė Maska e alibaba
  Anėtarėsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  Ne shpellen e pirateve
  Mosha
  34
  Postime
  5,644
  Biligoa: Robėris kemi bere njet qe te ia fusim shkelėm....
  Tuj ja fut shkelm je, t'u ka mush trolli me tenka tė huja.

 7. #7
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Anėtarėsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nėn hijen e Diellit
  Postime
  4,408
  O Gattuso perhajr te qoft Pavarsia edhe pse para kohe e paske shpallė,por megjithatė po te kam Zili....

  Pernjemend po i vie era Pavarsis,Ah Gattuso shqisat e te nuhaturit i paske te goxha te sofistikuara...

  ahahahha kalo mire...Shume temė e mirė...
  "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

 8. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Ne Mesfush!!
  Postime
  387
  O hajr paqsh O fisnik Trimi edhe ty koft perhajr....

  Ndersa per shqisat e mia te Nuhaturit ,ska me te nuhaturit e mi phaaaaaa....Por kesaj her aq shumė po i vie era Pavarsis sa qe edhe ju mund ta ndjeni...

  Seshpejti ishalla edhe ne do behemi nje shtet i ri ne Evropė dhe ne Botė dhe do na i kan friken sllavet me dy shtete shqiptare ne Ballkan...

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  kur erdhi pavarsia
  JO SEKS PARA MARTESE

 10. #10
  Maska e *Babygirl*
  Anėtarėsuar
  06-07-2006
  Vendndodhja
  Local Disk :D
  Postime
  910
  Pavarsin e ke shpallur ti e?
  Mos jeto pa buzėqeshur...sepse dikush nė kėtė botė jeton nga buzėqeshja jote ...!

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Ne Mesfush!!
  Postime
  387
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  kur erdhi pavarsia
  Pakon ne te cilen ndodhet Pavarsia gjendet ne Posedim tek une...

  Po O Goldian Shoku per Gallata e kemi kete temė...Deshiroj qe me kete Humor ta bejme nje Humor shpresedhenes i cili do sherbej sa do pak per ti eliminuar ato ndjenja pesimizmi te cilat po bredhin kohet e fundi ne per ndjenjat e popullit kosovar...

  kalo mire

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  gatuso mos ma merr per keq vlla
  se nuk e thash me tallje
  JO SEKS PARA MARTESE

 13. #13
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Ne Mesfush!!
  Postime
  387
  Citim Postuar mė parė nga *Babygirl* Lexo Postimin
  Pavarsin e ke shpallur ti e?
  Pssssssssss Shqiprin ne Vlor e shpalli Ismail Qemajli ndersa Kosoven shtet e shpalla une ....

 14. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Ne Mesfush!!
  Postime
  387
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  gatuso mos ma merr per keq vlla
  se nuk e thash me tallje
  ehheeh jo more une i kuptoj keto gjera ...mos ke dert ...kalo mire

 15. #15
  Perjashtuar Maska e _Matrix_
  Anėtarėsuar
  07-06-2007
  Vendndodhja
  Paris
  Mosha
  37
  Postime
  489
  pavarsia jo panvarsia se nuk esht kronkodil

  Urime !!!

 16. #16
  me 40 hajdutė Maska e alibaba
  Anėtarėsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  Ne shpellen e pirateve
  Mosha
  34
  Postime
  5,644
  pavarsia jo panvarsia se nuk esht kronkodil

  Urime !!!
  Jo tash do mu ba panxhar sheqer.

 17. #17
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Ne Mesfush!!
  Postime
  387
  Citim Postuar mė parė nga _Matrix_ Lexo Postimin
  pavarsia jo panvarsia se nuk esht kronkodil

  Urime !!!
  Termi Panvarsi perdoret nga Populli i Kosoves ,ndoshta nga gegnishtja apo ku ta di une...

  Por megjithatė kuptohet ...

  O perhajr Ju qoft edhe njeher se po me duhet ta Rikonfirmoj Pavarsin edhe njeher...

  Sot e ngrita flamurin Ne shtepinė Time ...

  Sinqerisht eshte nje atmosfer e mire dhe e jashtezakonisht e bukur ne keto momente ne pragė te vendimit te statusit ne te gjitha qytetet e kosove, po mbreteron nje Disponim i jashtezakonshem...

  Veq ishallah e gezojmė...

  P.s: harrova : gezuar edhe nje herė pavarsin O Shqiptar ku do qe jeni...

 18. #18
  Erga omnes Maska e fisniku-student
  Anėtarėsuar
  11-10-2006
  Vendndodhja
  Nėn hijen e Diellit
  Postime
  4,408
  O Gatuzo...ehehhe e rikonfirmove Pvarsinė a ???

  Edhe une me 17 shkurt do e shpalli zyrtarisht mirpo po se shpallen Institucionet e Kosoves ,une do ta shpalli dhe do ta ngris Flamurin poashtu .(fundi i fundit ne shtepi)

  Ne kosovė jam per momentin ,pajtohem me ty ,po mbretron nje Atmosfer e kendshme ,dhe poashtu emocionale...shef vetem fytyra te buzeqeshura ...

  Boll kemi vuajtur dhe Ka ardhur koha qe edhe ne te gezohemi ne te veretetė...

  Gezuar Gatuzo...dhe perhajr Shteti ..
  "Idea ėshtė Kėshilltari mė i mirė i Veprės"

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Ali Baba Tepele
  Anėtarėsuar
  15-03-2007
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,621
  Ta gėzojmė tė gjithė pavarsin e kosovės.Tė gjithė shqiptarėt kudo qė janė duhet tė ndihen krenar.Gėzuar sė shpejti shqipėrin etnike ashtu si ishte dikur...!

 20. #20
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  hajde per hajr o shqiptar GEZUAR PAVARSIN[/COLOR][/COLOR]

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •