Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 85
  1. #41
    ReaL maDriD Maska e ReaLFan
    Anëtarësuar
    04-06-2007
    Vendndodhja
    N'Zvicerr
    Postime
    1,199
    Me then Realitetin Djemet Genjejn me shum mirpo nuk jan te gjith Njesoj..
    ReaL madriD
    Campeón de Liga 2007/08
    Repasa el triunfo de la Liga 07/08 del Real Madrid.

  2. #42
    … ßriläntě … ΅ Ø λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anëtarësuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Nuk mendoj se kane te bej shume gjinia per te percaktuar kush esht mashtus/e

    Te dy mund ta bejne kollaj nqs duan.Meshkujt mund te hiqen si me engjejt e kesaj bote kur ne anen tjeter mund te te tradhetojne besimin dhe dashurine pa e vrare mendjen shume.Mund ta bejne edhe femrat. Varet sesa te dashuruar jane me njeri tjetrin... nqs ndermjet tyre ekzistojne ndjenja te forta nuk besoj tjua lejoje ndergjegjia nje genjeshter te vockel e jo me te jene te afte te thurin nje mashtrim ne syte e tij/saj.

    Kush nuk ka zemer dhe e ben,çfare nuk mund te presesh ... Atehere thjeshte nuk te ka dashur kurre dhe per te ke qene vetem nje objekt per te kaluar kohe . mashtrimi vret ,lendon... nqs nuk e do eshte me e drejte tja thuash sesa ta vrasesh me genjeshra.Nje dite ato do te dalin sheshit dhe me cfare fytyre do ta shofesh ne sy.
    Kur ta lendosh si ai e ajo . perfytyro veshtimin e tij/saj drejtuar jush. Veshtrimi im do te ishte urrejtje e mbushur me inat,dhimbje e lote... jo ne syte e tij,sepse nuk do te meritonte asnje lot nga syte e mi.Dashuria eshte ndjenje qe lind kurse urrejta eshte nga pas saj... nqs e ngacmon ndjenjat shnderrohen dhe dashuria,ndjenja huimbasin ... kthehen ne vrer e perbuzje !!!
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  3. #43
    i/e larguar Maska e Homza
    Anëtarësuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Femrat e meshkujt....rrejne, megjithse mendoj qe ne meshkujt rrejme pak me shum, ne i kemi renat e pademshme krahasur me femrat...

  4. #44
    … ßriläntě … ΅ Ø λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anëtarësuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar më parë nga Homza Lexo Postimin
    Femrat e meshkujt....rrejne, megjithse mendoj qe ne meshkujt rrejme pak me shum, ne i kemi renat e pademshme krahasur me femrat...

    Po po te pademshme....

    Supozojme e dashura te merr ne tel vetem per te te degjuar zerin dhe per te ditur cpo ben ... e ti i thua po ja zemer ne pune cdo bejme jam merzit e gjera me radhe ... kur ne te vertete ajo telefonata e saj ka nderprere dicka te rendesishme ndermjet teje dhe "shoqes" tende ne tavoline qe sigurisht eshte nje gje momentale asgje e rendesishme .... kjo nuk qenka dicka e rende ....


    Me fal qe te bera personazh,shpresoj shume qe mos te jesh. Kjo ka ndodhur ne shume raste nga njeres qe nuk ma merrte mendja qe te ishin te afte qe genjenin pa ju dredhur qerpiku. Qef do ishte qe ajo e dashura e telefonit te vinte ta gjente me aty me prs tjeter... te shifte situaten dhe ta besonte se ai nuk eshte engjelli qe hiqet.

    Nuk po dal ne mbrojte te femrave sepse dhe ato mund ta bejne ... por mos thoni qe mashtrimi i nje mashkulli nuk eshte aq i rende sa i nje femre. Kjo nuk eshte e drejte .
    Ndryshuar për herë të fundit nga [Perla] : 29-01-2008 më 11:12
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  5. #45
    life is a flower Maska e maryp
    Anëtarësuar
    02-05-2006
    Vendndodhja
    ne univers
    Postime
    3,897
    Citim Postuar më parë nga bebushja Lexo Postimin
    Kush genjejn me shume gocat apo djemt ,thone se djemt jane profesionista ne menyren e mashtrimit ,gocat kuptohem shum lehte kure mashtrojn
    Si thoni ju?
    mendoj qe genjejme pak a shume te gjithe njesoj...thua ti qe gocat kuptohen me lehte kur mashtrojn..

  6. #46
    i/e larguar Maska e Homza
    Anëtarësuar
    24-02-2006
    Vendndodhja
    Ne kat te siperm!
    Postime
    3,092
    Citim Postuar më parë nga [Perla] Lexo Postimin
    Po po te pademshme....

    Supozojme e dashura te merr ne tel vetem per te te degjuar zerin dhe per te ditur cpo ben ... e ti i thua po ja zemer ne pune cdo bejme jam merzit e gjera me radhe ... kur ne te vertete ajo telefonata e saj ka nderprere dicka te rendesishme ndermjet teje dhe "shoqes" tende ne tavoline qe sigurisht eshte nje gje momentale asgje e rendesishme .... kjo nuk qenka dicka e rende ....


    Me fal qe te bera personazh,shpresoj shume qe mos te jesh. Kjo ka ndodhur ne shume raste nga njeres qe nuk ma merrte mendja qe te ishin te afte qe genjenin pa ju dredhur qerpiku. Qef do ishte qe ajo e dashura e telefonit te vinte ta gjente me aty me prs tjeter... te shifte situaten dhe ta besonte se ai nuk eshte engjelli qe hiqet.

    Nuk po dal ne mbrojte te femrave sepse dhe ato mund ta bejne ... por mos thoni qe mashtrimi i nje mashkulli nuk eshte aq i rende sa i nje femre. Kjo nuk eshte e drejte .

    Perla, une sinqerisht kshu mendoj....nje mashkull kur don, e ben ate me gjith shpirt...ama gjendja momentale e nje mashkulli varet nga shum gjera, edhe qe mund te sodis syte ke nje femer tjeter, ama gjithnje eshte me mendje ke femra e tij...


    Kurse me femrat une mendoj qe eshte e kunderta, ato kurr nuk jan te kenaqura me cka kane, dhe duan te kene me shum....prandaj edhe thash, rrenat e mashkullit jane me pak te renda sesa rrenat e femrave.

  7. #47
    i/e regjistruar Maska e BaBa
    Anëtarësuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Facebook.com/BabaAlbanian
    Postime
    4,061
    Citim Postuar më parë nga bebushja Lexo Postimin
    Kush genjejn me shume gocat apo djemt ,thone se djemt jane profesionista ne menyren e mashtrimit ,gocat kuptohem shum lehte kure mashtrojn
    Si thoni ju?


    per te genjyer meshkujt majn nr 1


    por per mashtrrime e mbajn femrat 01





    PS: per vete ta them ca kam nsy


    shnet.
    Dhe kau i mirë po s'e ngacmove, s'tërheq në brazdë.

  8. #48
    Wizard Maska e Urban
    Anëtarësuar
    09-08-2007
    Vendndodhja
    Tetovë, Monkeydonia
    Postime
    72
    Citim Postuar më parë nga Ali Baba Tepele Lexo Postimin
    Shejtanin në shishe e kan futur gocat e jo djemtë e dashur!!!!
    Djemte e kan futur ne gote dhe e kan bindur qe smundet te del dot...
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace !

  9. #49
    ...Kumi_Girl... Maska e ZaVraKja
    Anëtarësuar
    10-01-2008
    Vendndodhja
    CH
    Postime
    116
    Citim Postuar më parë nga SaS Lexo Postimin
    te dyja gjinite genjejne ose mashtrojne !!! nuk ka gjini te percaktuar mashtrimi!!!
    bashkangjitem me mendimin tend...

  10. #50
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Citim Postuar më parë nga Homza Lexo Postimin
    Femrat e meshkujt....rrejne, megjithse mendoj qe ne meshkujt rrejme pak me shum, ne i kemi renat e pademshme krahasur me femrat...
    Pekundrazi femra eshte e detyruar te genjeje ti bej qejfin burrit,mos ta merzisi ate.Psh:
    -Une po dal me shoket ta pij kafen ,te ngelet qejfi te mos dalim bashke?
    JO shpirt(genjeshter)
    (Pas dy ore vonese) U merzite duke me pritur ?
    -Po jo ,u mora me ca pune e se ndjeva shume(genjeshter)

    E shume te tjera si keto.
    Nuk e kuptoj pse mendoni qe femra i ka genjeshtrat me te demshme ,kur ju meshkujt keni me shume mundesi te genjeni.Shumicen e kohes e kaloni jashte shtepise dhe femra as nuk e ka idene se ku jeni,me ke jeni e cfare po beni.

  11. #51
    i/e regjistruar Maska e theodora*
    Anëtarësuar
    16-01-2004
    Postime
    879
    Citim Postuar më parë nga bebushja Lexo Postimin
    Kush genjejn me shume gocat apo djemt ,thone se djemt jane profesionista ne menyren e mashtrimit ,gocat kuptohem shum lehte kure mashtrojn
    Si thoni ju?
    Po.Tamam keshtu eshte se ne gocat kemi ndergjegje ndersa djemte se kane per problem te genjejne.Nuk jan te sinqerte.Rraaaaaalle mund te gjesh djale te sinqerte.Shuuum rralle.
    Ndryshuar për herë të fundit nga DI_ANA : 03-02-2008 më 16:50
    "MY LOVE IS YOUR LOVE AND YOUR LOVE IS MY LOVE"

  12. #52
    Perjashtuar Maska e R3nato
    Anëtarësuar
    27-08-2003
    Vendndodhja
    TiRoNe
    Postime
    344
    bebushja o mashtrojn femrat o smashtro njeri per kte gje sma mush dot mendjen njeri lol se kam pas shum eksperienc me femrat thot po iki nga kushurira e perfondojn neper pub naten lol.Keshtu bejn shumica e femrave jan te pakta ato qe thon te drejten

  13. #53
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anëtarësuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    Pak rendesi ka kush mashtron me shume e kush me pak,sepse mashtrimi nuk ka gjini sic e ka permendur dhe SAS me lart,por kryesorja eshte te genjesh bukur dhe pa u marr vesh,se fundja te gjith genjejne PO jane nja ca qe nuk e di mo shoku,ca mund t'i quaj ata,po i them mostra me perkedheli lol keta tipa genjejne kot,pafund, dhe nuk din te genjejne po mire!
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  14. #54
    ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
    Anëtarësuar
    01-02-2008
    Vendndodhja
    Berlin City
    Postime
    3,440
    DJEMET genjen me shume them une...normal qe do mbroj femrat;-)

  15. #55
    i/e regjistruar Maska e pellumbi
    Anëtarësuar
    30-04-2005
    Postime
    320
    kjo varet se kush ka lindur "genjeshtar/e"

    Pastaj nuk besoj se ka njeri se mund te ndaje se kush genjen me shume djemte apo vajzat...
    Nese ajo qe do te thuash nuk eshte me e mire se heshtja atehere me mire hesht.

  16. #56
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691
    Citim Postuar më parë nga [era] Lexo Postimin
    Per mendimin tim, gocat jane me te zonja per genjeshtra sepse edhe kur mashtrojne duket sikur thone te verteten...
    Cunat genjejne ne menyre sportive e pa shejtanllik e madje t'i tregojne nga mbrapa genjeshtrat sepse ndihen ne faj, kurse femrat me pamje engjelli e me "mendje djallezore" mashtrojne per gjera te vogla por qe jane me spec ama...
    definitivisht e vertete,
    edhe pse ne fakt nuk kam dashur ti dalloj se kush jane me genjeshtare, po kjo qe tha [era] eshte absolutisht e verete.
    Femrat jane me te rrezikshmet ne genjeshtra.

  17. #57
    Vlonjat sa te jete jeta Maska e Igli_Vlonjati
    Anëtarësuar
    24-03-2006
    Vendndodhja
    Vlore/Tirane
    Postime
    439
    Citim Postuar më parë nga bebushja Lexo Postimin
    Kush genjejn me shume gocat apo djemt ,thone se djemt jane profesionista ne menyren e mashtrimit ,gocat kuptohem shum lehte kure mashtrojn
    Si thoni ju?

    Mendoj se genjeshtra eshte zanat, dhe nuk do mund ta perkufizoja njesoj si ty bebushe. Te gjithe genjejme si vajzat ashtu dhe djemte (madje edhe pa u kuptuar).
    Ne Jete Duhet Te Udhehiqemi Nga Arsyeja Dhe Jo Nga Pasioni

  18. #58
    i/e regjistruar Maska e kobrushi
    Anëtarësuar
    09-01-2008
    Postime
    5
    jemi te detyruar tju japim cka ju pelqen. Ju pelqejne genjeshtrat, (ashtu si dhe makinat, plazhet, pijet ne pub, bizhuterite, vemendja e tj...) dhe jua japim.
    Duhet te ndihen te privilegjuara per kete fakt.

  19. #59
    i/e regjistruar Maska e yllka85
    Anëtarësuar
    20-01-2008
    Postime
    12
    Te dy sekset genjejn kur kane mundesi edhe kur e shohin te nevojshme. Mirepo meshkujt jane me profesionist ne kete gje. Psh meshkujt genjejn bukur.Meshkujt vertet jane mjeshter te mashtrimeve, dhe nese dijn te genjejn mire bravo ju qoft por eshte problem se nese iu behet kulture genjeshtra atehere shume keq, te pabese dhe smund ti besosh per gjera shume te vogla...
    LOVE IS ALL WE NEED

  20. #60
    i/e regjistruar Maska e yllka85
    Anëtarësuar
    20-01-2008
    Postime
    12
    Citim Postuar më parë nga xfiles Lexo Postimin
    definitivisht e vertete,
    edhe pse ne fakt nuk kam dashur ti dalloj se kush jane me genjeshtare, po kjo qe tha [era] eshte absolutisht e verete.
    Femrat jane me te rrezikshmet ne genjeshtra.



    hmmmmmmmm kur femra genjen ose genjen shume edhe per gjera te medha ose hiq dhe kur fillon nuk di te ndalur. hehhee

    Sme pelqen ajo thenja femra ka futur dreqin ne shishe se ne fakt vet mashkullin e futi ne shishe. Meshkujt definitivsht jane mjeshter te mashtrimeve.Profesion e kane ate gje. Pelqejn te luajn futboll shume.
    LOVE IS ALL WE NEED

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Si duhet te jete kjo fjale...
    Nga [xeni] në forumin Gjuha shqipe
    Përgjigje: 60
    Postimi i Fundit: 25-02-2018, 10:41
  2. Milkani dhe Ferri, gënjejnë!
    Nga Brari në forumin Problematika shqiptare
    Përgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 02-11-2008, 19:34
  3. A janë gratë më gënjeshtare se burrat?
    Nga Kinezja në forumin Në kërkim të romancës
    Përgjigje: 43
    Postimi i Fundit: 27-10-2006, 19:50
  4. Pse burrat gënjejnë dhe gratë qajnë?!
    Nga kleoparta në forumin Ndihmoni njëri-tjetrin
    Përgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 30-08-2006, 11:59
  5. Sa genjejne veten shqiptaret??? Pse?
    Nga JestersWorld në forumin Tema shoqërore
    Përgjigje: 16
    Postimi i Fundit: 26-01-2006, 15:16

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •