Close

Rezultati i Sondazhit: Cili krijim duhet t fitoj mimin si proza m e mir?

Votues
26. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Shprfytyrime - Mustafa Ferizi - Vndi i par

  11 42.31%
 • Fshati Misterioz - Hajdin Islami

  3 11.54%
 • T Fitosh Lirin - Raimonda Moisiu

  3 11.54%
 • Festa e Pranvers - Dorian Isai

  3 11.54%
 • Rrugt e Tirans - Gjergji Zoga

  3 11.54%
 • Xha Prparimi - Alma Papamihali

  1 3.85%
 • Mbase - zzzz (pseudonim)

  1 3.85%
 • sht koha pr... - Alketa Merkaj

  1 3.85%
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #-19
  Administratore Maska e Fiori
  Antarsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011

  Votime - Ndarja Proz - Ky konkurs sht i mbyllur 2007

  Ktu mund t jepni votat tuaja pr krijimet pjesmarrse n zhanrin 'Proz'.

 2. #-18
  i/e regjistruar Maska e mondishall
  Antarsuar
  28-11-2006
  Vendndodhja
  Ne Selanik te Greqise
  Mosha
  63
  Postime
  2,690
  I nderuar mik Mustafa! Realizuat nje tregim qe e lexova gati me nje fryme. Pastaj ftova dhe gruan dhe e lexova me ze. Ju lumte! Gezohem qe ketu lexoj krijime me nivel, te pakrahasueshme ne nivel me mediokritetet e tregut. Suksese!!!
  Oooh, ketu qenka c'qenka me vendet! Ketu paska me te vertete vetem fitues! Sa bukur!
  Po uroj sipas rradhes atehere.
  Urime per vendin e dyte, krijuesve:
  Hajdin Islami, Raimonda Moisiu, Dorian Isai, Gjergji Zoga!
  Me hollesisht me lejoni te shprehem ne temen e sejcilit prej jush.
  Urime per vendin e trete, krijuesve:
  Alma Papamihali, zzzz(emer interesant!), Alketa Merkaj!
  Gjithashtu do shprehem ne temat tuaja.
  Shendet dhe suksese ne krijimtari!
  Gezuar Festat e fundvitit!
  Perqafime mondishall(Edmond Shallvari)l

 3. #-17
  Urime autorit Mustafa Ferizi! Suksese te metejshme ne krijimtarine e tij!

  Urime dhe krijuesve te tjere (pavarsisht nga vendi qe kane marre). Mendoj qe renditja duhet te jete ne plan te dyte. Rendesi ka pjesemarrja, qe sherben si nje eksperience...dhe se dyti, me kete konkurs iu dha udhe mbase nje tradite qe do te ndiqet per vite me rradhe.

  Pershendetje dhe gezuar dhe nga une festat e fundvitit!
  PAlma

 4. #-16
  Ngelem un! Maska e DI_ANA
  Antarsuar
  30-12-2006
  Vendndodhja
  France.
  Postime
  5,875
  Urime Mustafa Ferizi.....me pelqeu shume dhe te uroj suksese te metejshme.
  Qe te gjthe jeni te mrekullueshem.
  Urime Palma dhe te uroj suksese pasi ke ne te vertete talent.

  JU uroj te gjitheve gezuar festat e fundit te vitit!

  Me shume respekt

  Diana
  "Carpe Diem"

 5. #-15
  Perjashtuar
  Antarsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,214
  I uroj suksese Mustafait per vendin e pare ne konkursin e pare te letersise ne Forumin Shqiptar.
  Me respekt per te gjithe pjesmaresit.
  Ajzberg

Tema t Ngjashme

 1. Ndarja e Maqedonis do t jet e pashmangshme
  Nga Faik n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-05-2009, 07:00
 2. KONKURS PR TEM M T MIR HULUMTUESE: Korrupsioni n universitete
  Nga Studenti-Te n forumin Mentori akademik
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-03-2007, 12:11
 3. Dalja nga ndarja e fese - Vizita e Papes fillim historik.
  Nga DYDRINAS n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-12-2006, 08:25
 4. Ndarja e fjalve n fund t rreshtit
  Nga sadete71 n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-10-2006, 09:14
 5. Nj vrass i mbyllur n kafkn time
  Nga eris n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-08-2006, 19:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •