Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24
 1. #21
  Moderator Maska e Pratolini
  Anėtarėsuar
  10-01-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  724
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 herė nė 1 postim
  Te falenderoj dhe respektoj kritiken tende e nderuar Ra Ora !
  Me duhet te shpjegoj qe si nje i apasionuar pas ekzistencializmit ( aq me teper i shijeve te holla dhe rafinuara te simbolizmit francez ), ndonese nuk e kam qellim ne vetvete, prirja ime me con pikerisht drejt ketyre temave.

  Zombi, te falenderoj e dashur per vleresimin tend !

  Me respekt, Pratolini !

 2. #22
  e kithtė Maska e Rebele
  Anėtarėsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  kulpėr
  Postime
  1,088
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime

  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=88141

  Me mbetet vecse te falenderoj Pratolinin, duke shpresuar te lexoj me shume prej tij.

  Rebele
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fiori : 29-12-2007 mė 02:02

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e ^AngeL^
  Anėtarėsuar
  14-08-2002
  Vendndodhja
  U.k . London
  Mosha
  32
  Postime
  2,186
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  edhe mua sic shume anetarve me ka pelqyer kjo poezi
  abstrakte por te hysh ne mesin e saj,nje kuptim i plote.

  Urime
  Two Heart, Two Minds, In Time, Did Find, One Love, One Aim, Two Paths, The Same

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e desaparacidos
  Anėtarėsuar
  23-10-2007
  Postime
  163
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kam lexuar nja dhjete poezi ne kete Konkurs, dhe asnjera nuk me ka folur si kjo, vertet. Dmth...ka diēka, tek e cila besoj : qe aftesia per te vleresuar nje poezi varet edhe nga eksperiencat personale. Nese nuk keni kaluar ndonje mbasdite duke pire cigare pa bere asgje e duke pare Asgjene pertej xhamave ndoshta eshte e veshtire t'a kuptosh. Poezite e tjera mund te kishin rima, vargje te studjuara etj, por asnjera nuk me "foli" aq sa kjo.
  Adresen e faqes personale mund ta vendosesh ne profil, por jo ne firme. Stafi i Forumit

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Ndarja e Maqedonisė do tė jetė e pashmangshme
  Nga Faik nė forumin Shqipe nga Maqedonia
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-05-2009, 08:00
 2. Dalja nga ndarja e fese - Vizita e Papes fillim historik.
  Nga DYDRINAS nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-12-2006, 08:25
 3. Ndarja e fjalėve nė fund tė rreshtit
  Nga sadete71 nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-10-2006, 09:14
 4. Petersen: Ndarja e Kosovės nuk ėshtė opsion
  Nga Albo nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 01-03-2005, 18:39
 5. Ligjerohet ndarja e Mitrovices
  Nga Eni nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-01-2003, 16:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •